Великденска седмица 17.04/23.04.2006

  • 3 780
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes
няма ли кафе днес  Whistling newsm78

# 91
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
малееее, само а3 сьм тука...кьде сте се всички?

# 92
  • Мнения: 1 017
Добро утро  Heart Eyes

Амейка, ами тя Наталинката е пуснала по кафенце, ама ти май чакаШ и от моето  Hug Heart Eyes
С много мляко ти го предлагам  Hug Как сте днес с малкия Шоки?
И благодаря за хубавите ти думи   bouquet  bouquet  bouquet И на другите ми мили момичета тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Аз си знам, че ми е празно  без Гого, ама от друга страна знам, че само за седмица Ще раздразня и него и себе си...Та май е по добре така...

А пък тук днес има сняг  #Cussing out ВчЕра си купих колело, беШе 11 грауса (над 0) и днес сняг. Това ако е нормално, аз не съм. Няма да се оплаквам повечЕ от време, обеЩавам  smile3505

Дидка, не плачи, нали Ще си я видиШ тази година мама  Hug Hug Ще се чуди жената кой повечЕ да гуШка, мъничките принцове или голямата си принцеса  Hug Heart Eyes Язък за козунака  Confused Ама ти можеШ да направиШ нов...ама си е и много работа, та май е по добре да си почиваШ, или?

А какви са ви плановете за Великден, момичета?
КАлида, аз вечЕ 2 година си каня приятелите тук на наШия си Великден, заЩото много си я обичам традицията и подготовката около нея. А готвенето не е проблем. Миналата година правих агнеШко, и всичко, както си м у е реда. Ама тази само на кафе съм ги викнала, козунак, яйца и разни други дреболийки. Които Ще ми отнемат време за приготвяне, ама ми е приятно  Hug Ще трябва да ви пусна снимки (Ели, не се смей  Embarassed)

А пък за зеления чАй...обичам го, ама ми е поомръзнал... Rolling Eyes МАй трябва пак да се върна към традицията, че напоследък прекалявам с кафето (под 3, ама силни, не падам на ден... Thinking)...И аз така, сутрин пиех чайче, ама сега нес кафенце   Crazy Blush

И от мен един хубав ден ви пожелавам, мили момичета, по късно пак Ще ви навестя  Hug Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Мнения: 1 017
малееее, само а3 сьм тука...кьде сте се всички?

ето ме де, нетърпеливке  Hug  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 94
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ми реших, че сте си спретнали международна среща ии 3а това няма никой Wink
Честито ти колело  bouquet  bouquet  bouquet

Добро утро  Heart Eyes
Амейка, ами тя Наталинката е пуснала по кафенце, ама ти май чакаШ и от моето  Hug Heart Eyes
С много мляко ти го предлагам  Hug Как сте днес с малкия Шоки?
не сьм видяла кафето Blush , щото сьм  Tired, та още едно няма да ми дойде 3ле  Hug Heart Eyes...

# 95
  • Мнения: 6 390
Привет
Бързо се раписвам, че ще изчезваме  Wink
Тук има слънцееее за всички  Hug пращаме и на най снежните места даже Wink Laughing

Бобсън,
ама наистина ми подобряваш настроението като ни обещаеш снимки  Wink Laughing Mr. Green
Дай и колелото  Wink че ми стана интересно, супер преди да родя въртяхме педалите като луди с тати... ама това вече за мен е като минало безкрайно, трябва столче за Бадемката, а все чета по разни чешки форуми, ами на всички им намират косури  Confused

Наталинке,
ние ще пътуваме с www.skyeurope.com от Братислава, за двете с Емката не цели 4.000 ни са билетите, а Пети К си купиха за юли месец двата с татито и Пепичек за 68еур в двете посоки, само дето се лети от Братислава  Confused Есента ужким и нашия тати се гласи да ходиме всички с кола, ама ехееее колко време има дотогава  Grinning

Това, изчезвам, и гълтам кафето на екс  Sick Wink Laughing

# 96
  • Мнения: 1 017
Привет
Бързо се раписвам, че ще изчезваме  Wink
Тук има слънцееее за всички  Hug пращаме и на най снежните места даже Wink Laughing

Бобсън,
ама наистина ми подобряваш настроението като ни обещаеш снимки  Wink Laughing Mr. Green
Дай и колелото  Wink че ми стана интересно, супер преди да родя въртяхме педалите като луди с тати... ама това вече за мен е като минало безкрайно, трябва столче за Бадемката, а все чета по разни чешки форуми, ами на всички им намират косури  Confused


Знам си аз, че ЩЕ те размея, ама Ще видиШ някой ден как Ще почна да ви изненадвам  Joy Joy Joy

За столчетата да ти кажа набързо: не знам какви сайтове разглеждаШ, ама тук месечни бебоци (близо до годинка, де) ги закопчАват, и давай по баирите. Аз чАк толкова ентусиазъм не бих проявила, ама БАдемка е вече голяма, може да я сложиШ. Теб какво те притеснява? ПАкетираШ я, слагаШ и каска, и хайде  Hug МЕн с Гого ме е страх (ама и той вече си е голям). На есен Ще му купя колело и тук (той си има в Бг, ама оЩе не смее да се пусне без спомагателни колелца)...Та вчЕра реШих да разделя харчовете: сега за мен, а в август за него  Hug
Колелото ми е Тунтури (ама това е финска марка, една от най известните тук, нямам представа дали е позната на света  newsm78) Но това е най доброто на прилична цена, което можеШ да си купиШ тук.

Приятна разходка, и да я напрегръЩаШ тази чАровна гласовита Бадемка от мен  Heart Eyes Hug

# 97
  • UK
  • Мнения: 1 334
Привет и от нас  Grinning
Ей, Ели, тамън щях да полюбопитствам какъв е този вид кану дето споменаваш  Mr. Green Grinning това да не е онова с буйните води ?
Нищо, друг път ще кажеш. Хайде лек път и да докладвате от мястото на срещата  Grinning
Ние отиваме на рождения ден на кралицата, ще и предам специалните ви пожелания  Grinning Като гледам колко народ се е събрал отсега май няма да я видим, но знам едно хубаво кафе там, а и ще е слънчево днес, та ще поразнообразим програмата.
Хубав ден на всички Hug

# 98
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Laughing вие на разходка отивате,а аз директно на самолета ви изпратих  Grinning

# 99
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
добро утро дадами- на моника лафа Mr. Green

и аз ви черпя с едно силно колумбийско кайве за освежаване
  bouquet
ели, ма де го криеш тоз тати медалист Laughing, той много убав Mr. Green Laughing

дид, нИдей рИва за мама щото друго си е да знаеш, че е добре. нали е жива и здрава жената, това е най-важното Simple Smileвсе ще я видиш като си отидете Hug
на мен сега ми е чоглаво, понеже моята бабка не е добре, а бяхме си обещали да пием кафенце лятото на двора.. аз ли не ставам все ги мисля всичките и бабите, които много си ги обичам и кучетата ми, които умряха, още ми липсват и ми е все някак празно  като си отида...
стискам палци моята баба да се държи здравичка още Praynig

мама В, стига с тоз сняг, бееее става ми студено. аааа, не мога живя там Crossing Arms
аз съм сърдита на тукашното слънце, че се крие още пък незнам, ако живея в канада или финландия Whistling днес се е  смръщило доста.

наталина, днес мисля да пробвам по твоите методи на рисуване, ама не обещавам. ако нищо не стане, прсто ще си замълча Tired
вчера от два картона почти яйца здрави останаха 21 Laughingи боята една калпавааа..аа

иначе си намерих 10 цента в една от кутийте Grinning

макдирокова, стискам палци за малката джулка, че стига вече с тез настинки. лятото идва Sunglasses Heart Eyes

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 12:00 от Скарлет О'Хара

# 100
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Скарлет4е,благодарИм за кайвенцето ( имам нужда и аз като Амейката  TiredHug
Стискам палци баб4ето ти да се оправи и да си я гуШнеШ лятос  Heart Eyes
При нас положението е ....орта будала ( както  казва моята баба  Hug)
СноЩи се борих с малкото звер4е,заЩото педито ни предписа инхалации с един изпарител дето тук му викат аерозол. Слага се една маска на нослето и устата и се вдиШват парите,които се полу4ават от едни ампули с физиологи4ен пазтвор и оЩе неЩо дето не го запомних как се зоват.  newsm78 Брей като ревна това ми ти дете и не Ще и се извива,едвам я удържах.  #Crazy Ноооо тази ве4ер Ще прилагам нова тактика:Ще я из4акам да заспи и тогава... дзак маската да си диШа докато спи и да ми е мирна главата. Whistling
Амейка как сте вие ?
Дидоне,няма да пла4еШ деееее  Hug Ей го оЩе малко и Ще се роди бебо4ко и докато се обърнеШ и станало време да си ходиШ при мама  Heart Eyes Hug  bouquet
Мам4е Б,4естито ти колело  Hug Пожелавам ти само хубаво време оттук нататък и приятно педалиране  Wink
Маймун4е,много поздрави на леля Бети (Кралицата) както и вика мъжа ми  Wink Ще по4ерпи ли барем с по пар4е торта по слу4ай РДто или нъцки   Grinning

# 101
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, мацки!
И при нас е намръщено и превалява, ама няма как, ще си разхождаме домашната любимка.
И тукашните яйца не са много стока, много се напукват при варене, ама успяха да оцелеят 15. Ние в неделя ще си правим Български Великден с още 15-20 4овека, някъде на зелено. Дано да е хубаво времето  Praynig

# 102
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
наталина, исках да те питам ти ли си това с яйцата newsm78 Blush

дирокче, ха тъй. използвай дълбокия сън, нали знаеш-първия Simple Smileстискам палци и на амейката за нейния швейцарски шоколад да се оправя

Mama Strumpf , така бе жена. от близо 60 ИСа, 21 Rolling Eyes
и на пара ги варих едните и на котлона другите с една кърпа отдолу, няма и няма.
сега слагам да меся козунак Whistling

маймунке, много здраве на кралицата да пратиш и да й кажеш, че я чакам от миналата седмица да ми се обади на скайпа, само ме лъже, ма'а му....

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 12:33 от Скарлет О'Хара

# 103
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777

Скарлет не съм аз това - просто някой е публикувал моя снимка! Ама след като не е писала, че тя ги е правила... Simple Smile Може да я поправиш, че точно тази техника е по-скоро чешка - че тя е писала патетично "Българският Великден" Simple Smile Мерси че ме информира Simple Smile   bouquet

Лек ден!

# 104
  • Мнения: 6 390
Ей ме на пак съм тук  Crazy
Маймунке,
ама ние чак в неделя, ти много бързо ни изпрати  Laughing
Драгон кануто е ей това
http://www.dragonboat.cz/Fotky/fotky2005.php?page=PicsBerlin2005 … mp;fotka=29#fotka
20бр гребци, един рулеви и един барабанист Wink
Ама тя бабата кани всички родени в нейния ден, поданици на кралството, заедно да празнуват тази година  Whistling и близо и далеч се стекли тълпи рожденници  Wink
Айде и ти пусни някоя снимка.... като няма да има торта  Crazy Laughing

Бобсън,
тая марка не я знам, ама щом е най доброто на местния пазар, значи супер  Wink
Аз чета за тези седалки, че уж едни не били достатъчно обезопасени, от други нищо не виждало детето като е вътре, и не щяли да седят и да се возят, ей такива работи, и аз незнам... ама той тати и от колела разбира, ще избере някое Убаво  Wink Grinning

Смърфи,
стуга дъжд, тук жега ми се струва, така няма да се разберем, ние идваме уж на по топло... а то  ooooh! Wink

Макдирок
най добре докато спи, няма какво да се борите двете  Wink дано има файда цялото приключение  Wink

Охарке,
къде се губиш  Grinning .... абе крия го аз, тц тц тц стига моля ви се, аз очите не му виждам вече ... пък го крия  Wink той каТ партизанин станал, в гори тилилейски се покри, вясва се от време на време само, сега ни командирова до бг, за да не му мрънкам че никакъв го няма  Crazy Laughing  Laughing

Айде стига, взимаме лопатките, автомобилчето за бутане и топката и ви казваме чао засега  Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт