Част от мен - тема 5

  • 30 522
  • 189
  •   1
Отговори
# 90
# 91
# 92
  • Мнения: 14 838
Въх доживяхме.
Дафа си намери майстора.
Даже Максун и би шута и и каза че е гото да разкаже всичко на Кахраман.
Сега е ред на другата гадина - припадащата мадона - Къймет.

# 93
  • Мнения: 4 795

Сега е ред на другата гадина - припадащата мадона - Къймет.


Джоли, достави ми малко радост - макар и в спойлер  tooth. Че тази дърта кукумявка трудно я дишам - особено като си опне устничките и разцепи езичето  Mr. Green. Как ще й разрошат кокчето?

# 94
  • Мнения: 14 838

Сега е ред на другата гадина - припадащата мадона - Къймет.


Джоли, достави ми малко радост - макар и в спойлер  tooth. Че тази дърта кукумявка трудно я дишам - особено като си опне устничките и разцепи езичето  Mr. Green. Как ще й разрошат кокчето?
Не знам не съм гледала ама Кахраман няма да остави така нещата .Зия също разбра с какво чудо е живял и той няма да стои със скръстени ръце.

# 95
  • Мнения: 11 747
Зия за 50 години не си разбра стоката, сега трябваше да му отворят очите.... Такива са ми много неприятни.

# 96
  • Мнения: 16 938
Дефне въпреки,че чу записа и пак се опитва да се измъкне от затвора.

# 97
# 98
  • Мнения: 11 747
Мен, пък, ме е яд, че Кахраман много бързо стана пак бял и добър. Докато не вярваше на Елиф като на 5-годишно ѝ викаше 'прибери се вътре, прибери се вътре'... Все едно си е счупила играчката и я наказват в стаята си. И къде е туй то вътре, в змиярника при Къймет и Дефне, че и Шукран. Щото той блял по баирите и за 100 години не видял кой колко струва и не може да си направи сметката от кого какво може да се очаква. И за майка си силно изненадан - да бе!
А Саадет не изглежда по- свястна от Къймет. С дъщеря си се държи като с добитък, на последно място след момчетата, разбира се. И каквото ми се накиприла победоносно, пред операционната циркове въртят. Друго време и място няма сякаш. Престъпника Максуд си го защитава, Елиф ѝ е виновна. Само малоумници в тоя сериал.

# 99
  • Мнения: 16 938
Като знаят колко ще са епизодите преди финала и малко прибързани неща се получават та ако искат и още един луд да има за финал.

# 100
  • София !
  • Мнения: 1 240
Като знаят колко ще са епизодите преди финала и малко прибързани неща се получават та ако искат и още един луд да има за финал.

Да, това направо изби рибата! Напълно излишен ми беше този  Tired

# 101
  • Мнения: 3 119


Ако се обичат, да се вземат! txtloves txtloves txtloves txtloves Two Hearts newsm76 luvbed newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44




Bu Akşam 20.00'de #SevimliTehlikeli FOX'ta. http://www.fox.com.tr/Sevimli-Tehlikeli

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 16:47 от Лукреция

# 102
  • Мнения: 4 795
Юпиии  tooth. Физиономията на Къймет си заслужава стоп-кадър  Mr. Green Mr. Green

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug
Няколко дни не съм влизала в темата и пропуснах момента да сложа клип с превод на песента, която изпя Джелял/Бурчин Бирбен/, но ще го направя сега. Hug В клипчето съм сложила и третия оригинален куплет- в изпълнение на турската певица Зара, както и прекрасното изпълнение на Йозджан Дениз на същата народна песен.


♫♪♫Beyaz Giyme Toz Olur♫♪♫

# 104

Общи условия

Активация на акаунт