Част от мен - тема 5

  • 30 510
  • 189
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Част от мен -
 Денят, в който е написана съдбата ми-Kaderimin Yazıldığı Gün


Резюме
Това е историята за борбата на една сурогатна майка да запази бебето си, когато чрез обрат на съдбата тя открива, че то е собственото й биологично дете. Историята става все по-сложна, защото тя е влюбена в бащата на бебето си, а и той се влюбва в нея, при това толкова силно, че не може да си представи живота без нея.
Заможно семейство очаква единия от синовете им да има наследник. Когато съпругата му не може да забременее, те намират сурогатна майка в лицето на Елиф. Младото момиче има отчаяна нужда от пари и бива лесно измамено от семейството. Когато  открива, че всъщност е биологичната майка на бебето, тя се бори, за да остане при нея. Нещата допълнително се усложняват от любовта, която се заражда между Елиф и Кахраман. Ще успеят ли двамата влюбени да запазят любовта и детето си? Какво е отредила съдбата за могъщата фамилия Йорукхан? Ще тържествува ли доброто над злото?
Гледайте всеки делничен ден по бтв!

 

Всеки делничен ден от 20.00 часа по бтв
newsm68
Информация за сериала  можете  да намерите тук:

  Денят,в който е написана съдбата ми-Бг суб.

love001

С участието на :

   
   
   
   
    


Продукция на: ОЗ Turkey Medya  
Режисьор: Sadullah Şentürk, Ulaş İnaç  
Сценаристи: Muharrem Buhara, Özlem Atasoy, Kerim Ceylan, Bektaş Topaloğlu  
Изп.продуцент: Aynur Sayar
Музика: Aytekin Ataş, Erdem Doğan  

Новият филм на Йозджан Дениз "Всичко от любов" можете да гледате с български субтитри
тук

# 1
  • Мнения: 3 117
Хоп, цоп и в новата тема! Сменихме къщата!
Винаги красива! Благодаря на Морски бриз за хубавата тема и нейното оформление!
 newsm51 smile3525 love001 newsm44 smile3521 newsm10 txtloves txtloves txtloves

# 2
  • София !
  • Мнения: 1 240
Хооп и аз тук  newsm68  Heart Eyes
Страхотна темичка!  bouquet
Благодарим за труда, Морски бриз  Hug  newsm51

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добре дошли!

И на ЛУ Hug и на Бъни Hug  и на всички, които харесват сериала!

# 4
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добре дошли!

И на ЛУ Hug и на Бъни Hug  и на всички, които харесват сериала!



 Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 345
За МОРСКИ БРИЗ bouquet

# 6
  • Мнения: 806
Много е приятно в темичката ви bouquet С интерес следя филма,макар че не го гледам отначало. С нетърпение очаквам откриването на телефона на Зия.

# 7
  • Мнения: 73
Хайде и аз да се запиша в темата Simple Smile.
И на мен ми харесва и го следя с интерес Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 14 830
И от мен благодарности за темата.
Чакам с нетърпение серията довечера.

# 9
  • Мнения: 780
Хайде и аз в новата тема!  bouquet
Напоследък събитията някак съвсем като на филм станаха...толкова борба, време, усилия, лъжи и т.н. преодоляха Елиф и Кахраман, а сега той просто не и вярва! Как е възможно това? При положение, че знае на какво е способна Дефне. Не не...наистина не разбирам. А уж само един епизод изтървах и изобщо не ми е ясно кой е този Сонер.  Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 2 092
Хайде и аз в новата тема!  bouquet
Напоследък събитията някак съвсем като на филм станаха...толкова борба, време, усилия, лъжи и т.н. преодоляха Елиф и Кахраман, а сега той просто не и вярва! Как е възможно това? При положение, че знае на какво е способна Дефне. Не не...наистина не разбирам. А уж само един епизод изтървах и изобщо не ми е ясно кой е този Сонер.  Embarassed

Бризче , и аз да поблагодаря за новата тема Hug
И това при положение, че когато Дафа им спретна оная гадост, като отиде и каза на Елиф, че детето си е нейно, и Кахраман я лъже - спомняте ли си как той я заклеваше, че трябва да му вярва, че трябва да си вярват един на друг и само това е важно? А сега освен дето не й повярва изобщо, дори не седна да се замисли! Ей така просто на него Дафата си му беше абсолютно достойна за доверие, а Елиф му беше станала досадна дори с подозренията си! А голямата му обич? Явно с няколко размера по-малка, отколкото я показваше. И трябваше да се появи Сонер и да отвлече Елиф, та Кахраман отново да се сети колко пък много я обича, и да се самопришпори. Абе много белеят конците на места.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 592


Гюнайдън,къзларки Hug Hug Hug

Бъни,има чок интересантни сериали,ако искаш ще ти ги пратя на лични Wink

# 12
  • София !
  • Мнения: 1 240


Гюнайдън,къзларки Hug Hug Hug

Бъни,има чок интересантни сериали,ако искаш ще ти ги пратя на лични Wink

Хехе супер, дай на лично, може да ми допадне нещо.  Hug

Иначе аз съм си така. Като ми хареса филм и си свикна с него, като свърши ми е някакво "празно". Пък този наистина много ме грабна  Heart Eyes

# 13
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371


айде и аз да се цопна тук  Laughing

Бризче благодарности за новата къщичка

С нетърпение чакам серията довечера  Crazy
да го намират този телефон вече, да разбере Кахраман че и грам истина не излиза то устата й и да се свършват мъките на Дефа  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 11 747
О, добри новини! Телефонът ще бъде открит! Аз мислех, че след няколко месеца може би, едва ли не и това ще стане.

# 15
  • Мнения: 3 117


АРМИН МЕНТЕШ в ролята на Едже

# 16
# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
От самото начало голяма обич между Елиф и Кахраман не виждам.Като се съберат и им мине тръпката,им давам най-много 6 месеца.Елиф е тъпа и голям инат,а Кахраман е самовлюбен и не вижда по-далеч от носа си.Най-много ме потресе,когато нареди да и занесат продукти.Елиф не ми е първа любимка,но е права жената,че мъжът ако те обича,ще се бори и ще е до теб,а не да праща зарзавати като Социален патронаж.

Ще ми липсва филма като свърши,явно че ще е скоро.Ще ми липсва и групичката тук. Sad

# 18
  • Мнения: 11 747
Да  Laughing  Хубаво ги нареди Славка, ама тъй си е. Якуб и Шукран са много по- сплотени, наистина семейство и обич. Макар, да са простовати.

# 19
  • Мнения: 3 117
Честит ден на бащата!

# 20
# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Сладури! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 14 830
Много ми харесват снимките на екипа които публикувате.
Благодаря ви.
Наистина са сладури всички.

# 23
  • Мнения: 16 938
Благодаря за новата тема. newsm51 newsm51

# 24
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Şebnem Ferah - Sil Baştan

# 25
  • София
  • Мнения: 2 092
Да  Laughing  Хубаво ги нареди Славка, ама тъй си е. Якуб и Шукран са много по- сплотени, наистина семейство и обич. Макар, да са простовати.

Ами на мен точно с това са ми симпатични Шюкран и Якуб, с обичта си и задружността си. Не със селското хитреене на Шюкран, не с тайните им планове как да завладеят компанията на семейството, а с връзката си, която се вижда колко е дълбока и истинска. И точно това им помогна да преодолеят кризата, която им се случи преди време. За което, пак да припомня, заслугата беше изцяло на Шюкран, че и в миговете на най-голямо отчяние не предаде мъжа си. Според мен такива трябва да бъдат отношенията между мъжа и жената, или както се казва при венчавка: заедно и в добро, и в лошо. Но и двамата да са така, не само единия. Да, компромисът е ключът на доброто семейство, защото на всеки му се случва да греши. Именно да сгреши, а не да греши системно. Защото тогава компромисът от страна на другия вече става глупост. Да виждаш, че грешките се повтарят, и да прощаваш, вече означава да подложиш глава, за да се качат на нея. 

# 26
  • Мнения: 11 747
Шукран ми е симпатична отдавна. Много ме развеселява(ше). Особено имаше едни серии, само заради нея гледах.

С много яка песен избухнаха снощи, не очаквах. От години ми е супер любима тази балада на Шебнем Ферах.

# 27
  • Мнения: 68 758
Този Сонер явявал ли се е досега във филма..че нещо съм го изпуснала и не го помня newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Шукран и Якуб вече два пъти споменават за две дъщери.Показвано ли е другото им дете досега?

# 29
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет  Hug

Шукран и Якуб вече два пъти споменават за две дъщери.Показвано ли е другото им дете досега?

Да, в началните епизоди я имаше, ама май замина за някъде  newsm78 не си спомням какво точно се случи  Whistling. Ама беше една проклетия, все се дрънкаха със сестрата на Елиф  Thinking

# 30
  • Мнения: 14 830
Шукран и Якуб вече два пъти споменават за две дъщери.Показвано ли е другото им дете досега?
Да.Беше доста злобна и непрекъснато унижаваше сестрата на Елиф.Май и тя беше влюбена в Селим, а той се държеше добре с Назлъ и това дразнеше сестрата на Джанан.После замина да учи в чужбина и така излезе от сериала.

# 31
  • Мнения: 11 747
Те всички са влюбени в Селим - и Назлъ, и малката сестра, забравих как се казваше, и Джанан от скоро, също Мелек. Голям плейбой излезе този Селим. Якуб защо каза, че двете му деца враждуват? Аз не помня такова нещо.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Явно враждата е идвала от другото момиче.

Като седнат да вечерят Йорукхан,направо на мен ми присяда от толкова негативна енергия между тях.Не знам как те успяват да преглътнат залък. Confused

# 33
  • Мнения: 14 830
Явно враждата е идвала от другото момиче.

Като седнат да вечерят Йорукхан,направо на мен ми присяда от толкова негативна енергия между тях.Не знам как те успяват да преглътнат залък. Confused

Права си.
Къймет така и не осъзна че съсипа семейството си, защото според мен за този негативизъм тя има основна вина.

# 34
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Явно враждата е идвала от другото момиче.

Като седнат да вечерят Йорукхан,направо на мен ми присяда от толкова негативна енергия между тях.Не знам как те успяват да преглътнат залък. Confused

Права си.
Къймет така и не осъзна че съсипа семейството си, защото според мен за този негативизъм тя има основна вина.


Според мен Къймет няма и да се осъзнае  Naughty
тя е свикнала да дърпа конците в семейството и да дава тон в живота на всички - синове, дъщери, снахи и пр.  ooooh! и изобщо не разбира, че с този по този начин им съсипва живота  #2gunfire
Дали ще се осъзнае като я изгони Зия бей от имението  Thinking
а дано, ама надали  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 11 747
Нали вече веднъж я гони, а друг път сам си тръгна, ефект нямаше. При тях е екстремно положението, но в други, по- нормални семейства, при такова комунално съжителство, едва ли атмосферата е възможно да бъде приятелска. Все се въртят някакви интриги, има конкуренция, макар да е наивна в сравнение с тия, но такъв живот колко приятен е възможно да бъде. Обаче поне им е интересно. Представям си Шукран, ако живееха в отделна къща, какво щеше да прави цял ден сама като куковица? А тук не се смогва на клюки, не сварва да огрее навсякъде. Къймет се изживява като Валиде султан. Как не си намериха по едно хоби, толкова интересни неща има, те разполагат и с време, и с пари, а само се заяждат.

Аз съм гледала сериите от самото начало, не си спомням двете сестри да са враждували, но може и да съм забравила.

# 36
  • Мнения: 68 758
Малката дъщеря учи в Лондон...

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ето и песента, която изпълни Мелек в снощната серия:


♫♪Меlek ♥ Sil Baştan♪♫

# 38
  • Мнения: 11 747
Много е хубава песента, драматична. Поне в 3 сериала я има.

# 39
# 40
  • Мнения: 68 758
На горната снимка ми заприлича на Калканджиева Grinning

# 41
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
На горната снимка ми заприлича на Калканджиева Grinning

има нещо общо  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 716
Бихте ли споделили какво ще се случи довечера, тъй като няма да мога да го гледам?!

# 43
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте!  Nature Sunny

Къймет, накрая не знам осъзнала ли се е, преструва ли се, ама има промяна в нея. Въпреки, че ще се върне в къщата с хитринка  Simple Smile Но пък накрая чак и се чудех на добрината, честно  Simple Smile

Аз пък съм изпуснала момента със заминаването на Нехир /май така се казваше малката дъщеря/. Даже се чудех къде се загуби и щях да пиша тук да питам  Simple Smile А, вярно, че и тя харесваше Селим, и се дразнеше на Назлъ, защото той се държеше добре с нея. Ма този Селим, вярно, че излезе голям плейбой  Sunglasses Simple Smile

Като седнат на масата, наистина е дразнещо вече. Сядат там и се започва едно напрежение, едни дразги, караници, все има нещо.

# 44
  • Мнения: 14 830
Наистина е дразнещо и тегаво поведението им на масата, но то няма как да бъде по друг начин след всичко случило се.
Повечето от семейството са излъгали и продължават да лъжат другите.В по голяма или в по малка степен са навредили на член от семейството.Всеки дебне другия и същевременно се страхува самия той да не бъде разкрит.Всеки пази своите тъмни тайни но търси слабите места на другите за да ги използва.
На тази маса не седи сплотено семейство , а врагове които си играят на семейство.

# 45
# 46
  • Мнения: 14 830
Адмирации към актьорите за невероятната игра.
Поклон,браво на всички на Якуб, на Саадет, на Къймет , на Зия най вече и на всички.


# 47
# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Страхотни актьори!Много губим,че не чуваме оригиналната реч.Много ме трогна контраста на сцените със Саадет и Зия.Какво прави времето с хората! Cry

Забелязах едно несъответствие. newsm78
Мед.сестра,която разпитваха Ках и Джелял каза,че Дафа се опитала да вземе телефона на Зия,а съм сигурна,че тя не видя телефона в ръката му.Може би после е искала да го вземе,а аз не съм видяла.Няма значение,тръгна каручката по надолнището. Laughing

# 49
  • Мнения: 3 117
Страхотни актьори!Много губим,че не чуваме оригиналната реч.Много ме трогна контраста на сцените със Саадет и Зия.Какво прави времето с хората! Cry

Забелязах едно несъответствие. newsm78
Мед.сестра,която разпитваха Ках и Джелял каза,че Дафа се опитала да вземе телефона на Зия,а съм сигурна,че тя не видя телефона в ръката му.Може би после е искала да го вземе,а аз не съм видяла.Няма значение,тръгна каручката по надолнището. Laughing
Права си! Нещо в българския превод куца! Има разминавания между този превод и това, което преведоха момичетата! А, аз вярвам на нашите момичета! newsm12 newsm45 smile3511 smile3513

# 50
  • Мнения: 630
И аз това го чух за телефона,и както не знам много турски,така разбрах че сестрата каза че Зия бей си е искал телефона,а на бг съвсем друго преведоха.Защо не ги направят със субтитри, хем ще научим езика,хем се усещат емоциите много по-силно.  Crossing Arms
След няколко епизода да видим как ще преведат Кахраман като разбира всичко и като беше побеснял.Това трябва да се гледа на турски,няма как да се пресъздаде с превода.

# 51
  • Мнения: 35
Защо Кахраман ще разбира чак след няколко епизода?Няма ли да е довечера,още ли ще протакат?

# 52
  • София !
  • Мнения: 1 240
Страхотни актьори!Много губим,че не чуваме оригиналната реч.Много ме трогна контраста на сцените със Саадет и Зия.Какво прави времето с хората! Cry


Аз като го гледях оригинала и на тази сценка се разплаках. Много тъжно ми стана. И момента, в който казва Саадет, с неговия си глас, усещането е далеч по различно.


Защо Кахраман ще разбира чак след няколко епизода?Няма ли да е довечера,още ли ще протакат?

Още малко и ще разбере. Peace

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 07:26 от bunny : )

# 53
  • Мнения: 4 186
Вярно ли е че Елиф ще бъде отвлечена още един път? Ако е така, прекаляват Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 11 747
Турските актьори са ужасно добри, само сценаристите им куцат последните години.

# 55
  • София !
  • Мнения: 1 240
Вярно ли е че Елиф ще бъде отвлечена още един път? Ако е така, прекаляват Crossing Arms
Скрит текст:

Да, но нещата ще се развият доста по-бързо този път.

# 56
# 57
  • Мнения: 3 117
Защо Кахраман ще разбира чак след няколко епизода?Няма ли да е довечера,още ли ще протакат?

Тази вечер ще поправят GSM, а утре трябва да чуем истината, която е записал Зия на него.

# 58
  • Мнения: 11 747
Стига, бе! Три вечери един телефон ще чакаме?! Аз се надявах още снощи да изслуша записа и да се свършва. Вече като латино сериалите станаха.

# 59
  • Мнения: 3 117
Стига, бе! Три вечери един телефон ще чакаме?! Аз се надявах още снощи да изслуша записа и да се свършва. Вече като латино сериалите станаха.
Ремонтите са бавни, като в България! Joy smile3532 smile3512

# 60
  • Мнения: 68 758
Червейчето на съмнението взе да го гризка вече Кахро Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 117
За подобряване на настроението, Божана Манева от другата тема Ви поздравява:

                                                                              Ozcan Deniz Tatlim                                

# 62
  • Мнения: 14 830
Ами ще чакаме.Важното е че на Дафа започва да и пари под задника.
И най вече че оня кьоравия Кахраман започва да проглежда.

# 63
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Стига, бе! Три вечери един телефон ще чакаме?! Аз се надявах още снощи да изслуша записа и да се свършва. Вече като латино сериалите станаха.
Ремонтите са бавни, като в България! Joy smile3532 smile3512

 hahaha hahaha hahaha hahaha
ами така де за къде да бързат в сервиза   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
те знает какво се случва, не чакат с нетърпение развръзката  Naughty
иначе здрвайте  Hug


ПП. Лу благодаря за поздрава  Hug

# 64
  • Мнения: 11 747
Ясно е, че ще търпим до края, като сме се хванали на хорото. Наивност проявих мислейки, че ей така ще хване телефона, ще прослуша записа там, на място, пред баща си, ще излезе от стаята и ще помете двора с Дефнето, ама нейсе. Снощи Дефне беше много хубава с вързаната на опашка коса.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Нормално е да се дразните,нашите умници разделят сериите,за да си запълват времето и според мен е тъпо,защото понякога се губи нишката.
За превода съм съгласна на 100%,ужасни са ни преводачите Mr. Green

А и четох една клюка за Йозджан,че Иван и Андрей водели преговори да участва във "Фермата"  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 14 830
Нормално е да се дразните,нашите умници разделят сериите,за да си запълват времето и според мен е тъпо,защото понякога се губи нишката.
За превода съм съгласна на 100%,ужасни са ни преводачите Mr. Green

А и четох една клюка за Йозджан,че Иван и Андрей водели преговори да участва във "Фермата"  Mr. Green

Трудно ми е да си го представя в обор да дои крава и чисти кравешка тор .Ама знае ли човек.Току виж ни изненадал като фермер.

# 67
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Нормално е да се дразните,нашите умници разделят сериите,за да си запълват времето и според мен е тъпо,защото понякога се губи нишката.
За превода съм съгласна на 100%,ужасни са ни преводачите Mr. Green

А и четох една клюка за Йозджан,че Иван и Андрей водели преговори да участва във "Фермата"  Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy
само могат да си мечтаят  Naughty

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Хахаха,нали Crazy

Преговорите били трудни,защото имал много високи изисквания Mr. Green
А на него дреме му,някъде ми се мярнаха снимки с някаква манекенка в Мармарис,сигурно докато се препича обмисля предложението hahaha

# 69
  • Мнения: 3 117
Хахаха,нали Crazy

Преговорите били трудни,защото имал много високи изисквания Mr. Green
А на него дреме му,някъде ми се мярнаха снимки с някаква манекенка в Мармарис,сигурно докато се препича обмисля предложението hahaha
С приятелката му, която е на 21 години - Бусе Нарджъ

"На Йозджан Дениз му е време да се погрижи и за личния си живот. Той обеща скоро да свие гнездо и както изглежда ще го направи с Бусе Нарджъ.
Девойчето, което може да му е дъщеря, вече се  татуира с името му на врата си, без дори да е получила годежен пръстен. Девойчето може да е наивно, но скоро за пореден път я снимаха да се целува с Йозджан Дениз – явно лъвът вече се укротил и не се изкушава лесно от красавици като Нургюл Йешилчай, да речем, с която приключи наскоро снимките във филма „Втори шанс”." - извадка от статия

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 15:53 от Лукреция

# 70
  • Мнения: 11 747
Може да му е дъщеря, скоро и внучка, даже.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Ммм дааа,няма да дойде скоро във фермата. newsm78

# 72
  • Мнения: 4 186
Много важно като не дойде Mr. Green

# 73
  • Мнения: 630
Сега видях снимката,на някакво корабче са,наистина е с това младо момиче.Има и още една снимка се целуват  #CrazyСнимано е от някой папарак.Леле,ама тя много млада за него Crazy

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 592
И аз му се чудя на акъла,ама щом го кефи Thinking

# 75
  • Мнения: 3 117


Ако се обичат, да се вземат! txtloves txtloves txtloves txtloves Two Hearts newsm76 luvbed newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 76
# 77
  • Мнения: 4 793
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?

# 78
  • Мнения: 14 830
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Сакън не го и споменавай.Време и е да и подпалят задника и да си получи заслуженото.

# 79
  • Мнения: 4 793

Сакън не го и споменавай.Време и е да и подпалят задника и да си получи заслуженото.


Аааа, в никакъв случай не трябва да се измъква, даже съм готова да помагам за захващането й  Mr. Green Mr. Green.

# 80
  • София !
  • Мнения: 1 240
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Скрит текст:

Сега няма да се измъкне.
После ще има един момент в който ще излезе за малко, но няма да е за дълго и пак ще влезе.

# 81
  • Мнения: 4 793
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Скрит текст:

Сега няма да се измъкне.
После ще има един момент в който ще излезе за малко, но няма да е за дълго и пак ще влезе.

Благодаря, Зайче newsm53 smile3525. Ако ме питат мен можело е да прескочат този момент с малкото излизане, но... tooth

# 82
  • София !
  • Мнения: 1 240
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Скрит текст:

Сега няма да се измъкне.
После ще има един момент в който ще излезе за малко, но няма да е за дълго и пак ще влезе.

Благодаря, Зайче newsm53 smile3525. Ако ме питат мен можело е да прескочат този момент с малкото излизане, но... tooth

Няма защо  Hug
И аз така викам, видя ми се напълно излишно. Както и този Сонер, ми е излишен, но сценаристите не са мислили като нас  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 1 164
Ах тази Дафа.... Кахряман много ме ядосва , как каквото и да направи Дефне винаги е един спокоен.. никога не беснее истински и това ми бледнее. Дано когато чуе телефона един път да си и каже в лицето каква е !!

# 84
# 85
# 86
# 87
# 88
# 89
# 90
# 91
# 92
  • Мнения: 14 830
Въх доживяхме.
Дафа си намери майстора.
Даже Максун и би шута и и каза че е гото да разкаже всичко на Кахраман.
Сега е ред на другата гадина - припадащата мадона - Къймет.

# 93
  • Мнения: 4 793

Сега е ред на другата гадина - припадащата мадона - Къймет.


Джоли, достави ми малко радост - макар и в спойлер  tooth. Че тази дърта кукумявка трудно я дишам - особено като си опне устничките и разцепи езичето  Mr. Green. Как ще й разрошат кокчето?

# 94
  • Мнения: 14 830

Сега е ред на другата гадина - припадащата мадона - Къймет.


Джоли, достави ми малко радост - макар и в спойлер  tooth. Че тази дърта кукумявка трудно я дишам - особено като си опне устничките и разцепи езичето  Mr. Green. Как ще й разрошат кокчето?
Не знам не съм гледала ама Кахраман няма да остави така нещата .Зия също разбра с какво чудо е живял и той няма да стои със скръстени ръце.

# 95
  • Мнения: 11 747
Зия за 50 години не си разбра стоката, сега трябваше да му отворят очите.... Такива са ми много неприятни.

# 96
  • Мнения: 16 938
Дефне въпреки,че чу записа и пак се опитва да се измъкне от затвора.

# 97
# 98
  • Мнения: 11 747
Мен, пък, ме е яд, че Кахраман много бързо стана пак бял и добър. Докато не вярваше на Елиф като на 5-годишно ѝ викаше 'прибери се вътре, прибери се вътре'... Все едно си е счупила играчката и я наказват в стаята си. И къде е туй то вътре, в змиярника при Къймет и Дефне, че и Шукран. Щото той блял по баирите и за 100 години не видял кой колко струва и не може да си направи сметката от кого какво може да се очаква. И за майка си силно изненадан - да бе!
А Саадет не изглежда по- свястна от Къймет. С дъщеря си се държи като с добитък, на последно място след момчетата, разбира се. И каквото ми се накиприла победоносно, пред операционната циркове въртят. Друго време и място няма сякаш. Престъпника Максуд си го защитава, Елиф ѝ е виновна. Само малоумници в тоя сериал.

# 99
  • Мнения: 16 938
Като знаят колко ще са епизодите преди финала и малко прибързани неща се получават та ако искат и още един луд да има за финал.

# 100
  • София !
  • Мнения: 1 240
Като знаят колко ще са епизодите преди финала и малко прибързани неща се получават та ако искат и още един луд да има за финал.

Да, това направо изби рибата! Напълно излишен ми беше този  Tired

# 101
  • Мнения: 3 117


Ако се обичат, да се вземат! txtloves txtloves txtloves txtloves Two Hearts newsm76 luvbed newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44




Bu Akşam 20.00'de #SevimliTehlikeli FOX'ta. http://www.fox.com.tr/Sevimli-Tehlikeli

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 16:47 от Лукреция

# 102
  • Мнения: 4 793
Юпиии  tooth. Физиономията на Къймет си заслужава стоп-кадър  Mr. Green Mr. Green

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug
Няколко дни не съм влизала в темата и пропуснах момента да сложа клип с превод на песента, която изпя Джелял/Бурчин Бирбен/, но ще го направя сега. Hug В клипчето съм сложила и третия оригинален куплет- в изпълнение на турската певица Зара, както и прекрасното изпълнение на Йозджан Дениз на същата народна песен.


♫♪♫Beyaz Giyme Toz Olur♫♪♫

# 104
# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 973
за желаещите да гледат "Сладки и опасни" с български субтитри:

https://vk.com/videos-113691288?section=album_12&z=video-113 … _12%2Fpl_album_12  - целия филм


http://vbox7.com/play:0639ff3735&p – 1 част
http://vbox7.com/play:796af2cf2c – 2 част
http://vbox7.com/play:df3eb9e4eb – 3 част
http://vbox7.com/play:d2bf2190b9  - 4 част

 


Лу, Hug Hug за мен това – снимките - е поредния кьор-фишек на журналистите, а и българските им колеги- попреписаха от жълтите таблоиди и стана новина. Naughty
Защо мисля така? Thinking  Преди 3 години папараците пак го бяха засекли Ози да се целува с тази Бусе и заговориха за Голямата любов на един от най-богатите и желани ергени в Турция. Joy Joy Joy Бусе наистина татуира името му на шията си и навсякъде пред журналисти изтъкваше колко много се обичат. И в един момент се появи на екрана Ози и рече- перифразирам- „Нямам нищо общо с това дете! Решила е да стане известна като използва името ми- ами да е жива и здрава и да върви напред“ И още: „Какво значи татуирала си е името ми?- аз не мога да твърдя, че това е моето име, а тя може да татуира,  каквото иска, а дали е моето име или просто думичката- тя си знае!“/özcan=öz- чист, роден +can- душа = чиста душа/ И за мен от цялата работа излезе, че това е една детска авантюра на Бусе, а Йозджан се е възползвал. hahaha
Какво се коментира сега по форумите? Приятели са поканили Ози на почивка с яхта/ или Ози е поканил приятели- простете ми тази неточност, че още съм на „ВИ“ с времената Praynig/. Бусе  пък била близка с едната от дамите и се възползвала от тази покана. Така отново са се озовали заедно. А пък и като гледам снимката с целувката/ако това изобщо е целувка/ твърде пасивен е Ози- ръцете му продължават да са на облегалката, а Бусе явно позира, защото я има на някой снимки как гледа в камерата и е естествено да се възползва от възможността да си направи собствен PR, още повече че Йозджан няма нищо против този пиар. Та сега очаквам отново да видя усмивката му пред някоя камера на телевизионери и ироничните му думи, че отново жълтата преса го е оженила. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ха, дано да греша- пожелавам му наистина да е открил дълго търсената, желаната, онази, с която ще остареят на една възглавница и въобще не ме интересува дали е Бусе, Косе или Айше- важното е той да е щастлив с нея и да продължава да ни радва с нови филми, сериали и разбира се песни!

# 106
  • Мнения: 3 117
за желаещите да гледат "Сладки и опасни" с български субтитри:

https://vk.com/videos-113691288?section=album_12&z=video-113 … _12%2Fpl_album_12  - целия филм


http://vbox7.com/play:0639ff3735&p – 1 част
http://vbox7.com/play:796af2cf2c – 2 част
http://vbox7.com/play:df3eb9e4eb – 3 част
http://vbox7.com/play:d2bf2190b9  - 4 част

 


Лу, Hug Hug за мен това – снимките - е поредния кьор-фишек на журналистите, а и българските им колеги- попреписаха от жълтите таблоиди и стана новина. Naughty
Защо мисля така? Thinking  Преди 3 години папараците пак го бяха засекли Ози да се целува с тази Бусе и заговориха за Голямата любов на един от най-богатите и желани ергени в Турция. Joy Joy Joy Бусе наистина татуира името му на шията си и навсякъде пред журналисти изтъкваше колко много се обичат. И в един момент се появи на екрана Ози и рече- перифразирам- „Нямам нищо общо с това дете! Решила е да стане известна като използва името ми- ами да е жива и здрава и да върви напред“ И още: „Какво значи татуирала си е името ми?- аз не мога да твърдя, че това е моето име, а тя може да татуира,  каквото иска, а дали е моето име или просто думичката- тя си знае!“/özcan=öz- чист, роден +can- душа = чиста душа/ И за мен от цялата работа излезе, че това е една детска авантюра на Бусе, а Йозджан се е възползвал. hahaha
Какво се коментира сега по форумите? Приятели са поканили Ози на почивка с яхта/ или Ози е поканил приятели- простете ми тази неточност, че още съм на „ВИ“ с времената Praynig/. Бусе  пък била близка с едната от дамите и се възползвала от тази покана. Така отново са се озовали заедно. А пък и като гледам снимката с целувката/ако това изобщо е целувка/ твърде пасивен е Ози- ръцете му продължават да са на облегалката, а Бусе явно позира, защото я има на някой снимки как гледа в камерата и е естествено да се възползва от възможността да си направи собствен PR, още повече че Йозджан няма нищо против този пиар. Та сега очаквам отново да видя усмивката му пред някоя камера на телевизионери и ироничните му думи, че отново жълтата преса го е оженила. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ха, дано да греша- пожелавам му наистина да е открил дълго търсената, желаната, онази, с която ще остареят на една възглавница и въобще не ме интересува дали е Бусе, Косе или Айше- важното е той да е щастлив с нея и да продължава да ни радва с нови филми, сериали и разбира се песни!


Аз също не вярвам на жълтите новини! В тях има само процент истина! Другото е PR акция! Докато не се обяви официално, в нищо не вярвам! Но и аз като други се забавлявам! Затова сложих снимките и информацията! На яхтата те не се целуват, а си говорят - така го виждам!

# 107
  • Мнения: 11 747
Той на колко години е? Защото ми се вижда, че вече е поостарял без компания на възглавницата.

# 108
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет момичета  Hug
снощи епизода си заслужаваше гледането  Peace
оправданията и лъжите на Къймет, ведно с физиономиите й  бяха истинско забавление за мен   Laughing
ейййй не се умори тази жена само лъжи и интриги да върти и туй то  Crossing Arms
не вярваше обаче, че и Шукран ще я набеди и ще гледа да се възползва от ситуацията  Crazy
ама не биваше друго да очаква  Laughing
Шукран си е лисица и знае как да излизи суха от водата  Mr. Green

за желаещите да гледат "Сладки и опасни" с български субтитри:

https://vk.com/videos-113691288?section=album_12&z=video-113 … _12%2Fpl_album_12  - целия филм


http://vbox7.com/play:0639ff3735&p – 1 част
http://vbox7.com/play:796af2cf2c – 2 част
http://vbox7.com/play:df3eb9e4eb – 3 част
http://vbox7.com/play:d2bf2190b9  - 4 част

 


Лу, Hug Hug за мен това – снимките - е поредния кьор-фишек на журналистите, а и българските им колеги- попреписаха от жълтите таблоиди и стана новина. Naughty
Защо мисля така? Thinking  Преди 3 години папараците пак го бяха засекли Ози да се целува с тази Бусе и заговориха за Голямата любов на един от най-богатите и желани ергени в Турция. Joy Joy Joy Бусе наистина татуира името му на шията си и навсякъде пред журналисти изтъкваше колко много се обичат. И в един момент се появи на екрана Ози и рече- перифразирам- „Нямам нищо общо с това дете! Решила е да стане известна като използва името ми- ами да е жива и здрава и да върви напред“ И още: „Какво значи татуирала си е името ми?- аз не мога да твърдя, че това е моето име, а тя може да татуира,  каквото иска, а дали е моето име или просто думичката- тя си знае!“/özcan=öz- чист, роден +can- душа = чиста душа/ И за мен от цялата работа излезе, че това е една детска авантюра на Бусе, а Йозджан се е възползвал. hahaha
Какво се коментира сега по форумите? Приятели са поканили Ози на почивка с яхта/ или Ози е поканил приятели- простете ми тази неточност, че още съм на „ВИ“ с времената Praynig/. Бусе  пък била близка с едната от дамите и се възползвала от тази покана. Така отново са се озовали заедно. А пък и като гледам снимката с целувката/ако това изобщо е целувка/ твърде пасивен е Ози- ръцете му продължават да са на облегалката, а Бусе явно позира, защото я има на някой снимки как гледа в камерата и е естествено да се възползва от възможността да си направи собствен PR, още повече че Йозджан няма нищо против този пиар. Та сега очаквам отново да видя усмивката му пред някоя камера на телевизионери и ироничните му думи, че отново жълтата преса го е оженила. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ха, дано да греша- пожелавам му наистина да е открил дълго търсената, желаната, онази, с която ще остареят на една възглавница и въобще не ме интересува дали е Бусе, Косе или Айше- важното е той да е щастлив с нея и да продължава да ни радва с нови филми, сериали и разбира се песни!


Бризче
  Hug
благодаря за инфото за Ози и набедената му приятелка  hahaha
еййй да не попадне човек под обстрела на жълтурите  ooooh!
напрво ще разкостят човек, за някоя и друга измишльотина и нагодена "истина"  smile3515
Благодаря и за превода на филма "Сладки и опасни"  newsm51
смятам да го изгледам скоро  Peace
младежа ми хареса от "Всичко от любов" само дето му забравих заглавието   doh

# 109
# 110
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Не гледах сериите н четвъртък и петък за съжаление. Sad

# 111
  • Мнения: 11 747
Славка, гледай ги в нета, сигурно ги има поне на 2-3 места. Струва си. След десетки серии, в които нищо не се случваше, сега пък на килограм. Чак на мен ми дойде вповече, започнах да им съчувствам на героите, на всички тях. Раздроби се фамилията на всичките си съствани единици.

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Ще ги гледам.Това са серии 85 и 86.
Ядосах се как може в 21 век да заключват младо и талантливо момиче,защото иска да учи в Консерваторията. Thinking

# 113
  • Мнения: 3 117
Не гледах сериите н четвъртък и петък за съжаление. Sad


http://vk.com/videos254735307?section=album_8   

# 114
  • Мнения: 1 196
Тук са с чудесно качество и не ми иска логване:
http://tubebg.com/67353-chast-ot-men-epizod-85-bg-audio
http://tubebg.com/67519-chast-ot-men-epizod-86-bg-audio

Иначе до сега ги гледах в gledaiseriali.online,но от няколко дни не е активен  Rolling Eyes

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Лу,Мери,много ви благодаря! Heart Eyes Hug

# 116
# 117
# 118
# 119
# 120
  • Мнения: 1 520
Мен, пък, ме е яд, че Кахраман много бързо стана пак бял и добър. Докато не вярваше на Елиф като на 5-годишно ѝ викаше 'прибери се вътре, прибери се вътре'...
А Саадет не изглежда по- свястна от Къймет. С дъщеря си се държи като с добитък, на последно място след момчетата, разбира се. И каквото ми се накиприла победоносно, пред операционната циркове въртят. Друго време и място няма сякаш. Престъпника Максуд си го защитава, Елиф ѝ е виновна. Само малоумници в тоя сериал.
Съгласна съм с всичко казано за Саадет. И на мен ми е неприятна. С нищо не е повече от Каймет, напротив - Каймет я превъзхожда в много отношения.

Според мен Каймет дори е направила услуга на Якуб, като го е отгледала тя, а не Саадет.
Видяхме по какъв път я тръгнал Максуд (по пътя на престъпния свят и бизнеса с хероин), след като е бил отгледан от родната си майка...
По какъв ли път щеше да тръгне Якуб и какво бъдеще щеше да му предначертае истинската му майка?
Саадет едва ли щеше да направи Якуб по-достоен човек и да се справи по-добре с възпитанието му от Каймет...

Що се отнася до Елиф, тя допусна голяма грешка, не трябваше да оставя така без наблюдение телефона си след като хвана в крачка Дафне.
Веднага трябваше да изпрати видеото на Кахраман, и на Мюжгян и Джелял дори, за да се увери Кахраман с очите си какъв с престъпник и злодей съжителстват той и семейството му....

П.П. Преди няколко епизода Якуб измъкна от майка си (Каймет) огромна сума пари (500 000 лири), под предтекст че има дългове, и тя на драго сърце му ги даде, дори първа го попита дължи ли пари...
Дали действително е имал дългове тогава или е било номер от негова страна,с който да се възползва от ситуацията и да измъкне от Каймет цяло състояние с лека ръка и от раз?
Май второто ще да е Stop

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 13:18 от krem-karamel

# 121
  • Мнения: 11 747
Якуб ако беше останал при Саадет, то Саадет щеше да се ожени за Зия и всичко щеше да бъде много различно. Всъщност колко точно различно да е, поредната анадолска, домашна интригантка. Щеше да тормози снахите, да заключва дъщерите и прочие всичко останало. А на мъжа си да се мазни и да посреща на вратата с чехли.

# 122
  • Мнения: 68 758
Максуд по-скоро е бил отгледан и възпитан от калпавия си баща, отколкото от Саадет. Тя нали каза, че баща му го отвел от нея още като малък...

# 123
  • Мнения: 11 747
Тя каза - 'като поотрасна'. Няма да го е взел 5-годишен да го бави, взел го е когато е можел вече да му върши работа, поне на 10, даже 12-13 ще да е бил. До колкото изобщо този сериал и сценарий са издържани в някакви детайли, че то е през куп за грош. Сложна тема е дали родител може да направи детето си някакво или то си става каквото се е родило. Но пък се вижда, че тя отказва да прогледне, че синът ѝ е престъпник, само иска да го измъкне от правосъдието и Елиф да му е виновна.

# 124
  • Мнения: 16 938
В началото сценарият беше добър ама нещо към края действията се развиват по-бързо.

# 125
  • Хасково
  • Мнения: 990
За мен тази история със Саадет е съшита с бели конци като някоя кръпка.Личи,че сценаристите и те не следят какво се е писало в началото.Нали много ясно дадоха,че Зия донесе Якуб, а сега излиза,че го е нямало по това време.Пълни глупости.

# 126
  • Мнения: 14 830
Аз имам малко по различно мнение за Саадет.
Селско момиче забременява и ражда без да е омъжено.Огромен позор.
После бива обвинена от две гадни интригантки че е родила и зарязала бебето.Още един удар.
Омъжена насила да не кажа продадена за някои които се е съгласл да я вземе.Омъжена без любов, подложена на тормоз и унижения неуважаван като съпруга.
Най вероятно живота и е бил ад.Максуд е бил взет от баща си , но дори и да е бил по голям пак въпросния баща е  имал огромно влияние над него.Майката там не е имала никаква тежест не е била никакъв фактор.
Абсолютно не я оправдавам за поведението и към Мелек , но това е  резултат от начина на живот на една жена цял живот живееща с позор в очите на хората.Сега тя прави грешки и глупости само и само да предпази дъщеря си от някакъв срам.Явно умира от ужас да не се случи с дъщеря и нещо подобно на нейното.

# 127
# 128
# 129
  • Мнения: 11 747
В този ред на мисли и Къймет можем да оправдаем. Със сигурност и тя само това е видяла, което прави на свой ред със собственото си семейство. И от майка си това е видяла, и от свекърва си, както ни показаха, а предвид, че са ги женили още деца, свекървата определено участва в изграждането като човек. Те затова са и така заровени в битовизми, въпреки, че имат възможността да летят в космоса, по- далеч от носа си не виждат. Няма значение колко са богати, живеят си все по същия начин - вкъщи оплетени в интриги. Изживяват се като султанки и всяка се бори за надмощие. Но тези оправдания бих приела докато са млади. От там насетне не могат да си позволят да са толкова глупави. Или ако са, то е тяхна отговорност. Никакви съдби, семейства и прочие не могат да им бъдат виновни. Най- много до 30 да ги оправдаеш, не повече.

# 130
  • Мнения: 4 793
Аз нямам намерение да ставам нечий адвокат. Не бих поставила равенство между Саадет И Къймет, не бих защитила или обвинила някоя от тях. Само ми се ще да кажа нещо. Повтарянето на модела на поведение на някой възрастен е обяснимо и допустимо до една възраст. По-късно в живота на човек влизат толкова много нови хора, обстоятелствата, фактори... които неизбежно повлияват развитието на личността. Нали сме съгласни, че при такава майка, с такъв модел на поведение, ние не виждаме нейно копие у Мерием и Мелек...

# 131
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Canan Çal - Çamlığın Başında Tüten Bir Tütün (В близост до боровата гора, нещо пуши - превод от анг.)

# 132
# 133
  • Мнения: 630
Има нова снимка на Йозджан в Инстаграм,но аз незнам как се качват тук.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Има нова снимка на Йозджан в Инстаграм,но аз незнам как се качват тук.

 Peace Вероятно става дума за тази снимка:

Под нея Йозджан е написал: "Днес е денят на вуйчото...." Това е племенницата му Бахар, дъщеричка на сестра му Мелек. Двете са гостували в дома му.
Ето и Мелек с Бахар:

# 135
  • Мнения: 16 938
Много красива племенница има.

# 136
  • Мнения: 3 117

След снимачния ден, ето как разпускат нашите любимци!

# 137
  • Мнения: 3 117
Малко преди нея, другата му сестра роди син! Мисля, че разликата им бе около месец.

# 138
  • Мнения: 47
Никой ли не отчита факта, че именно Къймет е виновница за смъртта на Зиа, та нали тя го шокира с новината за Максуд и той издъхна и после се измъкна ни лук яла ни лук мирисала. Интересно ми е как Кахраман вкара Дефне в затвора, но това не важи за Къймет естествено. Всичко в сериала се Мери  с двоен аршин, питам тя как ще си плати за убийството на Зия. Естествено ще излезе чиста и синчето и пак ще си я прибере и ще се забравят гадостите и. Относно Саадет естествено че и е съсипала живота, излъгала е заедно със свекърва си че е изоставила детето си , та нали видяхме онези ретро сцени как безцеремонно и взима бебето. Съсипала е и живота на Якуб, но това е дълга тема, за другите злодеяния които стори още в началото съм писала много пъти, говоря как се изгаври и направи дете на сина си от друга жена и т.н и т.н. И какво излиза , че маминото синче ще забрави всичко ...

# 139
  • Мнения: 3 117
Къймет - Кума Лиса, косвено е виновна за смъртта на Зия; лъжкиня /така е научена от нейната свекърва/ за Якуб; акъл все даваше на Дефне;
Дефне - Змия, най-отровната, убийца - в съучастие с брата на Елиф - Ибрахим - опит за убийство на Елиф и убийството на шофьора на Елиф; по нейно искане и в съучастие с Максут и братовчед му - убийството на Ибрахим в затвора;  пряко е отговорна за убийството на сестрата на Елиф; пряко, с помощта на охранителите, е отговорна за пожара в имението и заплахите към семейството; пряко е отговорна за опита за убийство на нероденото бебе на Елиф, а от там и на самата Елиф; пряко е отговорна за здравословното състоянието на Зия;
 newsm45 newsm12 newsm11
Мисля, че и двете трябваше да имат една съдба - затвор или някоя от тях да умре! ooooh! ooooh! ooooh!
Не знам защо сценаристите върнаха Къймет в имението и тя стана по ниска от тревата. За мен такива хора не могат да се поправят или да тръгнат по правия път.
 

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 02:26 от Лукреция

# 140
  • Мнения: 1 520
Никой ли не отчита факта, че именно Къймет е виновница за смъртта на Зиа, та нали тя го шокира с новината за Максуд и той издъхна и после се измъкна ни лук яла ни лук мирисала. Интересно ми е как Кахраман вкара Дефне в затвора, но това не важи за Къймет естествено. Всичко в сериала се Мери с двоен аршин, питам тя как ще си плати за убийството на Зия.
Хайде да не прехвърляме вината на Дафне върху Каймет.
Дафне е най виновна за смъртта на Зия, тя съзнателно и умишлено го докара до състоянието в което се намираше, заради нея получи удар и остана парализиран - защото сърцето му не можа да понесе злодеянията на бившата му снаха.

Каймет само му каза една истина,която любимата му Саадет удобно му спести /че Максуд е брат на Якуб/.
Не поднесената от Каймет истина причини смъртта на Зия, а злощастното стечение на обстоятелствата.

Кръвта вода не става. Каймет е майка на Кахраман и е негова кръв; Дафне не му е кръв, колкото и близка да му е била...
Дори да беше разбрал Кахраман, че Зия е издъхнал след думите на Каймет, какво значение щеше да има?
Ако очаквате да вкара майка си в затвора или да тръгне да я наказва, просто забравете.
Все едно да държи нея отговорна за причиненото на баща му от Дафне. Ами няма да стане.
Каймет вече си плаща, а на Дафне и това й е малко.

Относно Саадет естествено че Каймет и е съсипала живота, излъгала е заедно със свекърва си че е изоставила детето си, та нали видяхме онези ретро сцени как безцеремонно и взима бебето. Съсипала е и живота на Якуб, но това е дълга тема, за другите злодеяния които стори още в началото съм писала много пъти, говоря как се изгаври и направи дете на сина си от друга жена и т.н.
Знам за коя сцена става дума. Не Каймет взима бебето /Якуб/ от Саадет, а нейната майка, която не може да приеме позора дъщеря й да роди без брак. Затова и я шамаросва, докато се съпротивлява.

Каймет е направила от Якуб човек,дала му е възпитание, образование, осигурила му е кариера и пост в семейната фирма, каквито Саадет не би могла да му даде.
Но за съжаление рекетьорския му нрав и безумната му алчност /заложени по рождение/ не е успяла да изкорени.

Ако Саадет можеше да му осигури и малка част от това което му е дала Каймет, тогава другия й син Максуд нямаше да поеме по пътя на наркобизнеса и да свърши в затвора.

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 00:29 от krem-karamel

# 141
  • Мнения: 14 830
Разбира се че Дафа е виновна за крехкото и нестабилно здравословно състояние на Зия.Да оперираха го но това не беше вече същия човек.Беше развалина.Дафа го направи такъв.
Къймет също си има своята вина, но Дафа е най отровното същество във филма.И е смешно и жалко вече да се правят опити да се оправдават постъпките и изтъквайки грешките на другите които нямат сравнение с нейните.
Къймет напакости много, но не уби никого.Дори и това че каза истината на Зия не беше с цел да го убие, а по скоро да злепостави Саадет.
Дафа обаче убиваше съвсем умишлено и планирано.
А за Къхмет най голямото наказание е че е отритната за момента от семейството си че видяупрека в очите им че разбра че човека когото е обичала цял живот е бил влюбен в друга.
На тези години това е достатъчно.

# 142
  • Мнения: 1 520
А за Каймет най голямото наказание е че е отритната за момента от семейството си че видя упрека в очите им че разбра че човека когото е обичала цял живот е бил влюбен в друга. На тези години това е достатъчно.
Кахраман и Мерием колкото и да са разочаровани от майка си, никога не биха й обърнали гръб, защото имат съвест и сърца.

Отритнали са я единствено Якуб и Шукран,за чието поведение най-добре подхожда приказката за крадеца, който вика дръжте крадеца Stop
Това обаче не попречи на Якуб да се възползва от Каймет,за да й измъкне огромна сума пари - цяло състояние /500 000 лири/ с предтекст, че има дългове... /Беше преди няколко епизода/.
Въобще и той, и Шукран нямат равни по неблагодарност и безочие.
Само най големите предатели могат да отритнат близък човек с лека ръка.

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 00:27 от krem-karamel

# 143
  • Мнения: 630
Не е по темата,но на летището в Истанбул е имало взрив. А така ми се ходи там...

# 144
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Не е по темата,но на летището в Истанбул е имало взрив. А така ми се ходи там...

И това няма да ме спре,може да се случи навсякъде,а целта на терористите е точно това,да насаждат страх Peace

И аз съм на мнение,че за всичко е виновна Дефне,като си представя,че такива психопати като нея може да ги има в реалния свят лошо ми става Tired

# 145
# 146
  • Мнения: 47
Това че изтъквам злодеянията на Къймет, не означава че оправдавам Дефне, някъде прочетохте ли че казвам че Дефне еневинна , тя е убийца и трябва да си понесе наказанието. В целият пост говорех за действията на Къймет и нейните чудовищни постъпки. Да Зия беше много зле и все пак тя нанесе последния удар и си тръгна скри се, защо не си призна на синчето си какво му е казала нали уж се е променила. И как може да казвате , че понеже му била кръв трябвало да се измъкне или за роднини може така ли? Ще се направи на болна лисица и ще и прости всичко ... Е да ама пак олеква филма, разкриха се почти всички гадости , но по избирателност на някои злодеи им се разминава. Виновна е за много неща Къймет и това, че тя е виновна не означава че оправдавам Дефне... Толкова време се чакаше справедливост а Кахраман потъпка волята на баща си и отново я вкара в къщата. Да беше проверил и да беше изисквал резултати от изледванията на майка си. Якуб е такъв именно заради възпитанието на Къймет винаги е бил отритван на второ място , как мислите израства такова дете което вижда , че брат му е обичан много повече от него и поставян винаги на първо място. Той е бил цял живот подценяван и от там се изградила глупавата му вражда към Кахраман и амбицият му да се състезава с него за да получи любовта на майка си, която така или иначе няма да получи защото госпожата си има Любимец истинският и син. Отделно е ядосан на Къймет затова че е разделила истинската му майка от баща му и така го е лишила да израстне до истинските си родители. И ако свекървата на Къймет уж я е заставила да вземе бебето от Саадет, тя е имала прекрасната възможност във времето да каже истината на Зиа че са го излъгали. Няма значение кой извършва злодеянието за ВСИЧКО ЛОШО ТРЯБВА ДА ИМА НАКАЗАНИЕ!

# 147
  • Мнения: 68 758
Не съм съгласна за Къймет, че не била виновна за смъртта на Зия...виновна е, и още как. Знае, че е след операция и не е добре със сърцето, знае, че трябва да се пази от стрес и въпреки това му съобщи тази новина, неприятна доста...Тя го довърши просто Naughty
Ако си беше държала езика зад зъбите и беше изчакала малко поне Зия да се стабилизира, той нямаше да умре...

# 148
  • Мнения: 11 747
А Елиф каква е патка, то бива доброта, бива, ама чак такава ненормална наивност. Ако иска може да повика и Дефне, да заживеят всички заедно вмир и любов.
В турските сериали май традиционно няма положителни герои.

# 149
  • Мнения: 14 830
Добре де аз пък не проумявам какво толкова трагично виждат всички в това че Максуд е син на Саадет, та чак го пазеха в тайна . Да вярно е че той е враг на семейството ама все пак не го е пратила Саадет да им вреди.
Омъжила се е жената родила е син ,той е станал престъпник.
Е тя ли е виновна, тя ли е искала той да е такъв.
Ами така са се стекли нещата.Какво толкова фатално и страшно има че Зия като разбра даже и умря от ужас.

# 150
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 821
Добре де аз пък не проумявам какво толкова трагично виждат всички в това че Максуд е син на Саадет, та чак го пазеха в тайна . Да вярно е че той е враг на семейството ама все пак не го е пратила Саадет да им вреди.
Омъжила се е жената родила е син ,той е станал престъпник.
Е тя ли е виновна, тя ли е искала той да е такъв.
Ами така са се стекли нещата.Какво толкова фатално и страшно има че Зия като разбра даже и умря от ужас.

Джоли Hugтой е полу брат на Якуп...т.е.има родствена връзка с Юрукхан... Whistlingзатова Зия прие истината толкова тежко....това, което причини Максуд на Кахраман е все едно брат на брата...аз така го почувствах....

# 151
  • Мнения: 14 830
Добре де аз пък не проумявам какво толкова трагично виждат всички в това че Максуд е син на Саадет, та чак го пазеха в тайна . Да вярно е че той е враг на семейството ама все пак не го е пратила Саадет да им вреди.
Омъжила се е жената родила е син ,той е станал престъпник.
Е тя ли е виновна, тя ли е искала той да е такъв.
Ами така са се стекли нещата.Какво толкова фатално и страшно има че Зия като разбра даже и умря от ужас.

Джоли Hugтой е полу брат на Якуп...т.е.има родствена връзка с Юрукхан... Whistlingзатова Зия прие истината толкова тежко....това, което причини Максуд на Кахраман е все едно брат на брата...аз така го почувствах....
Да полубрат е на Якуб но не е Йорукхан.Каракойонлу е.
А това че са полубратя е стечение на обстоателствата.
И Мелек е полусестра на Якуб  но сякаш не в приета като част от семеиството а като дъщерята на Саадет.

# 152
  • Мнения: 11 747
Е, тя Къймет представи нещата, че Саадет е отгледала змията Максуд и я е пратила у тях за отмъщение, той откъде да знае, че не е така.

# 153
  • Мнения: 14 830
Е, тя Къймет представи нещата, че Саадет е отгледала змията Максуд и я е пратила у тях за отмъщение, той откъде да знае, че не е така.
Не става въпрод само за Зия и Къймет.То се криеше от всички включително  и от Якуб.Сякаш може да скриеш съществуването на полубрат... и то какъв.
Смятаха го сякаш за грях на самата Саадет.Ами какъвто и да е Максуд и е син и това е факт които не може да се скрие.
Ама то те все нещо криеха все нещо премълчаваха та затова и се докараха до тук.
Затова и Дафа си разиграваше коня и Якуб и Шукран правеха простотии и Къймет се разпореждаше както и изнася.Защото все нещо се криеше.А тайните рано или късно излизат наяве и става по лошо.

# 154
  • Мнения: 11 747
И снощи пак криха, че Елиф е бременна, сега птк от Елиф крият, че Дефне отвлякла Едже, дайте да крием  Laughing  То им е някакъв лайфстайл това с криенето.

# 155
  • Мнения: 14 830
И снощи пак криха, че Елиф е бременна, сега птк от Елиф крият, че Дефне отвлякла Едже, дайте да крием  Laughing  То им е някакъв лайфстайл това с криенето.
А преди това криха че Дафа е на свобода.
Най интерсното е обаче че това с криенето го виждам в доста турски сериали.Явно им е начин на живот.
Обаче пък пак в сериалите ни показват че това поведение не води до нищо добро.Но май не си взимат поука.

# 156
# 157
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Хахаха,Лу,вярно си е  hahaha hahaha

# 158
  • Мнения: 3 117
Да сложа темата на първа страница!
 

# 159
# 160
  • Мнения: 16 938
Тази вечер е предпоследната серия.

# 161
  • Мнения: 14 830
Тази вечер е предпоследната серия.
Така е.И макар че имаше доста пропуски в сериала на мен страшно ми хареса и съжалявам че свършва.
Хубав сериал с прекрасни актьори които ни показаха перфектна игра.Накараха ни да ги заобичаме да ги намразим да им се ядосваме и да плачем с тях.
Браво на всички и положитени и отрицателни герои.

# 162
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Здравейте  Hug

Тази вечер е предпоследната серия.

Аз защо си мисля, че гледах реклама че в понеделник на 04.07 е финала  newsm78 newsm78 newsm78

# 163
  • Мнения: 68 758
Ами точно така - днес е предпоследната, в понеделник-последната!!! Кое не е ясно?

# 164
  • Мнения: 4 793
Божеее, ама това Елифче било доста голяма бяла крилата птица  Mr. Green

# 165
  • София
  • Мнения: 2 092
Ето това ме е яд на сериалите, били те турски, руски, латиноамерикански или каквито и да било. Когато сценаристите пресъздават характера на положителен герой, те го правят добър до глупост, а когато описват отрицателен герой - те му придават гениални, макар и злодейски черти. Находчивост, комбинативност, решителност в действията. Защо трябва добрите герои да бъдат оприличавани на шарани, дето само да им размахаш под носа въдица, те си чупят краците да я налапат...Аз мога да кажа за себе си, че съм добра по душа, но в никакъв  случай не съм наивна. Не се хващам на всякакви уловки, а когато гадняр ми спретне гадост, му връщам с връх, така че да не посмее втори път. Разликата е, че аз първа не посягам. А тук и Елиф, и Кахраман са представени така, че да те е срам да се оприличиш на някого от тях, докато Дафа си вършеше делата напълно успешно, и само случайността помогна тя да бъде разобличена. А вие, дами, какво мислите?

# 166
  • Мнения: 1 056
Мисля, че ако Елиф си беше вряла по-малко носа където не й е работа, щеше да е по-добре за всички. Бременна, с рискова бременност, тръгнала да бъде опора на мъжа си. Той за нея ли да мисли или как да спасява детето си. Не знам с каква цел дадоха какви лекарства пие Сонер - Елиф чу какви лекарства пие от лекарката. Не е станала още медик, за да разбира от опаковките. Като знам, че у нас и в аптеките понякога не знаят някои по-рядко изписвани лекарства за какво са. Кахраман наистина си е мамино синче - без приятеля си е за никъде. А Джелял е на всяко гърне мерудия. Не мисля, че лошите в сериала са гениални. Ако бяха, нямаше да са в затвора. И Сонер допусна грешки.

# 167
  • Мнения: 4 793
Ето това ме е яд на сериалите, били те турски, руски, латиноамерикански или каквито и да било. Когато сценаристите пресъздават характера на положителен герой, те го правят добър до глупост, а когато описват отрицателен герой - те му придават гениални, макар и злодейски черти. Находчивост, комбинативност, решителност в действията. Защо трябва добрите герои да бъдат оприличавани на шарани, дето само да им размахаш под носа въдица, те си чупят краците да я налапат...Аз мога да кажа за себе си, че съм добра по душа, но в никакъв  случай не съм наивна. Не се хващам на всякакви уловки, а когато гадняр ми спретне гадост, му връщам с връх, така че да не посмее втори път. Разликата е, че аз първа не посягам. А тук и Елиф, и Кахраман са представени така, че да те е срам да се оприличиш на някого от тях, докато Дафа си вършеше делата напълно успешно, и само случайността помогна тя да бъде разобличена. А вие, дами, какво мислите?
В случая не ми се налага да мисля, защото ти прекрасно си изразила и моето мнение, Четирилинка  Hug. И изобщо такъв тип овча доброта, като Елифкината, освен че ме разсмива, ме и вади от патъците. Рефлексът за самозащита, самосъхранение е могъщ - по принцип - и трудно му се устоява. И това постоянно повтаряне като мантра "Трябва да съм до Кахраман!".... Проблемна бременност, страхове, притеснения докато каже на Ках... и сега хукнала като амазонка, на която обаче вятърът й е отвял онова вещество между ушите. Колкото до лекарствата на Сонер - Елиф чу "това са силни антидепресанти". Предполага се, че с нейното ниво на интелигентност, поне горе-долу е наясно за какво става дума. Минаха през шпалир от хора из коридорите на болницата, вече имаше някакви съмнения, зад гърба си има преживяни какви ли не опити да й навредят... и пак като овца без история върви към нови проблеми и неприятности... Разбирам, че без художествена измислица не може, но на моменти тя граничи с истинска и неподправена глупост.
Е те това са размислите ми по малките часове  Peace

Последна редакция: сб, 02 юли 2016, 19:42 от kyty

# 168
  • София
  • Мнения: 117
Според мен, Зия почина от разочарованието, което не очакваше от любимата Саадет. Той я издигна толкова високо, колкото принизи Къймет. Не можа да понесе, че и тя го лъже. Къймет от друга страна знаеше, че думите и ще наранят Зия. Тя самата е наранена и независимо от всичко е жена, отхвърлена от съпруга си заради друга. Аз мисля, че не е искала той да умре, а само да страда. Друг е въпросът, че е слаб и можеше да се очаква влошаване, тя си излезе от стаята...Саадет трябваше да е искрена до край със Зия. В този случай той пак можеше да свърши така... Аз съжалявам, че Зия не доживя щастливите дни...

# 169
  • София
  • Мнения: 2 092
Според мен, Зия почина от разочарованието, което не очакваше от любимата Саадет. Той я издигна толкова високо, колкото принизи Къймет. Не можа да понесе, че и тя го лъже. Къймет от друга страна знаеше, че думите и ще наранят Зия. Тя самата е наранена и независимо от всичко е жена, отхвърлена от съпруга си заради друга. Аз мисля, че не е искала той да умре, а само да страда. Друг е въпросът, че е слаб и можеше да се очаква влошаване, тя си излезе от стаята...Саадет трябваше да е искрена до край със Зия. В този случай той пак можеше да свърши така... Аз съжалявам, че Зия не доживя щастливите дни...

Абе, както казва един мой познат - жени, всички са подли! (Аз пък му отговарям, като не е доволен от жените, да обърне табелата Joy)

# 170
  • Мнения: 68 758
Според мен, Зия почина от разочарованието, което не очакваше от любимата Саадет. Той я издигна толкова високо, колкото принизи Къймет. Не можа да понесе, че и тя го лъже. Къймет от друга страна знаеше, че думите и ще наранят Зия. Тя самата е наранена и независимо от всичко е жена, отхвърлена от съпруга си заради друга. Аз мисля, че не е искала той да умре, а само да страда. Друг е въпросът, че е слаб и можеше да се очаква влошаване, тя си излезе от стаята...Саадет трябваше да е искрена до край със Зия. В този случай той пак можеше да свърши така... Аз съжалявам, че Зия не доживя щастливите дни...

На човек в положението на Зия, веднага след операция, със слабо сърце, не се съобщават никакви подобни новини, никакъв стрес...следва да се пази от стрес, защото изхода е предвидим.
Саадет затова не му съобщи, изчакваше да се постабилизира. Къймет трябваше и тя да изчака, ама пусто, като не можа да се сдържи...

Чакам с нетърпение и тъга последният епизод утре...

# 171
  • Мнения: 3 117
ДНЕС Е ПОСЛЕДНИЯТ ЕПИЗОД ОТ "ЧАСТ ОТ МЕН"!
Благодаря на всички, които коментираха в тази тема, а и на тези които слагаха снимки, песни, клипчета! Беше интересен сезон с много добри професионалисти - артисти!
Пожелавам Ви една хубава лятна почивка с любимите Ви хора!

# 172
  • Мнения: 630
И аз искам да благодаря на всички, които споделяха информация за филма  bouquetЖалко че свършва, но аз продължавам да следя другата тема за Йозджан и Хатидже.Благодаря ви за прекрасната тема!

# 173
  • Мнения: 14 830
Е, това беше.Хубав сериал дори и с пропуските и гафовете на екипа.За мене е сериал с поука- че не винаги  целта оправдава средствата и че винаги всичко което искаме трябва да е на всяка цена.
Благодаря на всички които пишехте и споделяхте тук.
Благодаря и на Бризчето че се грижеше за създаването на темите.
Пожелавам ви хубаво лято и до скоро в друга тема за друг сериал.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Благодаря на всички, с които заедно проследихме и по българска телевизия този сериал, който понякога ни караше да се ядосваме, друг път да се смеем, не рядко да решаваме да го зарежем Joy и после отново и отново да тръпнем в очакване на нещо приятно, нещо хубаво, нещо, което да ни накара да се радваме заедно с героите. Но .... нали точно това е магията на сериалите! Laughing , а когато има и актьори, които като магнит те залепят за екрана, магията винаги се получава!
Благодаря за коментарите, за снимките, за инфото, за всичко, с което ВИЕ, прекрасни дами, списвахте тази тема! bouquet Аз наистина се надявам отново да се съберем в някоя тема, а защо не и тук, привлечени като с магнит Joy Joy Joy от друг интересен сериал. Пожелавам ви весело и ползотворно лято! Peace
Аз оставам тук, в тази тема за да продължа да поствам новини около актьорите на този сериал.
И за довиждане, но не и "Сбогом" Ви предлагам едно клипче със снимки зад кадър от снимачната площадка! Peace

# 175
  • Мнения: 16 938
БЛАГОДАРЯ ВИ жалко,че свърши но всяко нещо има своят.
Пожелавам ви едно прекрасно лято.

# 176
  • Мнения: 11 747
Не всички сериали са толкова малоумни. Много пъти вече споменавах, ако не сте гледали - гледайте Езел.
Финалът беше като приказка от 1001 нощ.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 2 973



╰⋟♥✿♥⋞ KYG⋞♥⋟son ⋟♥✿♥⋞╮

# 178
  • Мнения: 1 196
Много пъти вече споменавах, ако не сте гледали - гледайте Езел.
И аз го препоръчвам.Страхотен филм,много добър Peace

# 179
# 180
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Днес цял ден това си повтарях,хехе,без да знам,че е такъв ден Hug

# 181
  • Варна
  • Мнения: 2 973



♫♪♫ KalpYarası••Сърдечна рана ♫♫

# 182
# 183
# 184
# 185
# 186
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Фамилия Тоника - Здравей, как си, приятелю

# 187
  • Мнения: 36 757


baloni Честит Рожден Ден на Хатидже Шендил baloni
Да е жива и здрава и много щастлива  Two Hearts Да постига с лекота мечтите си и да ни радва с нови проекти  smile3521

# 188
  • Мнения: 16 938
Да е жива и здрава и да играе все така. newsm59

# 189
  • София !
  • Мнения: 1 240
baloni baloni baloni
Да е жива и здрава! И много късмет и успех в живота! newsm59  Flutter  bouquet


Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт