Част от мен - тема 5

  • 30 517
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 117


Ако се обичат, да се вземат! txtloves txtloves txtloves txtloves Two Hearts newsm76 luvbed newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 76
# 77
  • Мнения: 4 795
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?

# 78
  • Мнения: 14 837
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Сакън не го и споменавай.Време и е да и подпалят задника и да си получи заслуженото.

# 79
  • Мнения: 4 795

Сакън не го и споменавай.Време и е да и подпалят задника и да си получи заслуженото.


Аааа, в никакъв случай не трябва да се измъква, даже съм готова да помагам за захващането й  Mr. Green Mr. Green.

# 80
  • София !
  • Мнения: 1 240
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Скрит текст:

Сега няма да се измъкне.
После ще има един момент в който ще излезе за малко, но няма да е за дълго и пак ще влезе.

# 81
  • Мнения: 4 795
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Скрит текст:

Сега няма да се измъкне.
После ще има един момент в който ще излезе за малко, но няма да е за дълго и пак ще влезе.

Благодаря, Зайче newsm53 smile3525. Ако ме питат мен можело е да прескочат този момент с малкото излизане, но... tooth

# 82
  • София !
  • Мнения: 1 240
В тазвечершния епизод много ми хареса как се подпалиха петичките на Дафа  Mr. Green. Може ли да попитам тя все пак ще успее ли да се измъкне?
Скрит текст:

Сега няма да се измъкне.
После ще има един момент в който ще излезе за малко, но няма да е за дълго и пак ще влезе.

Благодаря, Зайче newsm53 smile3525. Ако ме питат мен можело е да прескочат този момент с малкото излизане, но... tooth

Няма защо  Hug
И аз така викам, видя ми се напълно излишно. Както и този Сонер, ми е излишен, но сценаристите не са мислили като нас  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 1 164
Ах тази Дафа.... Кахряман много ме ядосва , как каквото и да направи Дефне винаги е един спокоен.. никога не беснее истински и това ми бледнее. Дано когато чуе телефона един път да си и каже в лицето каква е !!

# 84
# 85
# 86
# 87
# 88
# 89

Общи условия

Активация на акаунт