Част от мен - тема 5

  • 30 534
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69 242
Червейчето на съмнението взе да го гризка вече Кахро Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 132
За подобряване на настроението, Божана Манева от другата тема Ви поздравява:

                                                                              Ozcan Deniz Tatlim                                

# 62
  • Мнения: 14 840
Ами ще чакаме.Важното е че на Дафа започва да и пари под задника.
И най вече че оня кьоравия Кахраман започва да проглежда.

# 63
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Стига, бе! Три вечери един телефон ще чакаме?! Аз се надявах още снощи да изслуша записа и да се свършва. Вече като латино сериалите станаха.
Ремонтите са бавни, като в България! Joy smile3532 smile3512

 hahaha hahaha hahaha hahaha
ами така де за къде да бързат в сервиза   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
те знает какво се случва, не чакат с нетърпение развръзката  Naughty
иначе здрвайте  Hug


ПП. Лу благодаря за поздрава  Hug

# 64
  • Мнения: 11 747
Ясно е, че ще търпим до края, като сме се хванали на хорото. Наивност проявих мислейки, че ей така ще хване телефона, ще прослуша записа там, на място, пред баща си, ще излезе от стаята и ще помете двора с Дефнето, ама нейсе. Снощи Дефне беше много хубава с вързаната на опашка коса.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 709
Нормално е да се дразните,нашите умници разделят сериите,за да си запълват времето и според мен е тъпо,защото понякога се губи нишката.
За превода съм съгласна на 100%,ужасни са ни преводачите Mr. Green

А и четох една клюка за Йозджан,че Иван и Андрей водели преговори да участва във "Фермата"  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 14 840
Нормално е да се дразните,нашите умници разделят сериите,за да си запълват времето и според мен е тъпо,защото понякога се губи нишката.
За превода съм съгласна на 100%,ужасни са ни преводачите Mr. Green

А и четох една клюка за Йозджан,че Иван и Андрей водели преговори да участва във "Фермата"  Mr. Green

Трудно ми е да си го представя в обор да дои крава и чисти кравешка тор .Ама знае ли човек.Току виж ни изненадал като фермер.

# 67
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Нормално е да се дразните,нашите умници разделят сериите,за да си запълват времето и според мен е тъпо,защото понякога се губи нишката.
За превода съм съгласна на 100%,ужасни са ни преводачите Mr. Green

А и четох една клюка за Йозджан,че Иван и Андрей водели преговори да участва във "Фермата"  Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy
само могат да си мечтаят  Naughty

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 709
Хахаха,нали Crazy

Преговорите били трудни,защото имал много високи изисквания Mr. Green
А на него дреме му,някъде ми се мярнаха снимки с някаква манекенка в Мармарис,сигурно докато се препича обмисля предложението hahaha

# 69
  • Мнения: 3 132
Хахаха,нали Crazy

Преговорите били трудни,защото имал много високи изисквания Mr. Green
А на него дреме му,някъде ми се мярнаха снимки с някаква манекенка в Мармарис,сигурно докато се препича обмисля предложението hahaha
С приятелката му, която е на 21 години - Бусе Нарджъ

"На Йозджан Дениз му е време да се погрижи и за личния си живот. Той обеща скоро да свие гнездо и както изглежда ще го направи с Бусе Нарджъ.
Девойчето, което може да му е дъщеря, вече се  татуира с името му на врата си, без дори да е получила годежен пръстен. Девойчето може да е наивно, но скоро за пореден път я снимаха да се целува с Йозджан Дениз – явно лъвът вече се укротил и не се изкушава лесно от красавици като Нургюл Йешилчай, да речем, с която приключи наскоро снимките във филма „Втори шанс”." - извадка от статия

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 15:53 от Лукреция

# 70
  • Мнения: 11 747
Може да му е дъщеря, скоро и внучка, даже.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Ммм дааа,няма да дойде скоро във фермата. newsm78

# 72
  • Мнения: 4 191
Много важно като не дойде Mr. Green

# 73
  • Мнения: 630
Сега видях снимката,на някакво корабче са,наистина е с това младо момиче.Има и още една снимка се целуват  #CrazyСнимано е от някой папарак.Леле,ама тя много млада за него Crazy

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 709
И аз му се чудя на акъла,ама щом го кефи Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт