Част от мен - тема 5

  • 30 521
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 16 938
Много красива племенница има.

# 136
  • Мнения: 3 119

След снимачния ден, ето как разпускат нашите любимци!

# 137
  • Мнения: 3 119
Малко преди нея, другата му сестра роди син! Мисля, че разликата им бе около месец.

# 138
  • Мнения: 47
Никой ли не отчита факта, че именно Къймет е виновница за смъртта на Зиа, та нали тя го шокира с новината за Максуд и той издъхна и после се измъкна ни лук яла ни лук мирисала. Интересно ми е как Кахраман вкара Дефне в затвора, но това не важи за Къймет естествено. Всичко в сериала се Мери  с двоен аршин, питам тя как ще си плати за убийството на Зия. Естествено ще излезе чиста и синчето и пак ще си я прибере и ще се забравят гадостите и. Относно Саадет естествено че и е съсипала живота, излъгала е заедно със свекърва си че е изоставила детето си , та нали видяхме онези ретро сцени как безцеремонно и взима бебето. Съсипала е и живота на Якуб, но това е дълга тема, за другите злодеяния които стори още в началото съм писала много пъти, говоря как се изгаври и направи дете на сина си от друга жена и т.н и т.н. И какво излиза , че маминото синче ще забрави всичко ...

# 139
  • Мнения: 3 119
Къймет - Кума Лиса, косвено е виновна за смъртта на Зия; лъжкиня /така е научена от нейната свекърва/ за Якуб; акъл все даваше на Дефне;
Дефне - Змия, най-отровната, убийца - в съучастие с брата на Елиф - Ибрахим - опит за убийство на Елиф и убийството на шофьора на Елиф; по нейно искане и в съучастие с Максут и братовчед му - убийството на Ибрахим в затвора;  пряко е отговорна за убийството на сестрата на Елиф; пряко, с помощта на охранителите, е отговорна за пожара в имението и заплахите към семейството; пряко е отговорна за опита за убийство на нероденото бебе на Елиф, а от там и на самата Елиф; пряко е отговорна за здравословното състоянието на Зия;
 newsm45 newsm12 newsm11
Мисля, че и двете трябваше да имат една съдба - затвор или някоя от тях да умре! ooooh! ooooh! ooooh!
Не знам защо сценаристите върнаха Къймет в имението и тя стана по ниска от тревата. За мен такива хора не могат да се поправят или да тръгнат по правия път.
 

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 02:26 от Лукреция

# 140
  • Мнения: 1 518
Никой ли не отчита факта, че именно Къймет е виновница за смъртта на Зиа, та нали тя го шокира с новината за Максуд и той издъхна и после се измъкна ни лук яла ни лук мирисала. Интересно ми е как Кахраман вкара Дефне в затвора, но това не важи за Къймет естествено. Всичко в сериала се Мери с двоен аршин, питам тя как ще си плати за убийството на Зия.
Хайде да не прехвърляме вината на Дафне върху Каймет.
Дафне е най виновна за смъртта на Зия, тя съзнателно и умишлено го докара до състоянието в което се намираше, заради нея получи удар и остана парализиран - защото сърцето му не можа да понесе злодеянията на бившата му снаха.

Каймет само му каза една истина,която любимата му Саадет удобно му спести /че Максуд е брат на Якуб/.
Не поднесената от Каймет истина причини смъртта на Зия, а злощастното стечение на обстоятелствата.

Кръвта вода не става. Каймет е майка на Кахраман и е негова кръв; Дафне не му е кръв, колкото и близка да му е била...
Дори да беше разбрал Кахраман, че Зия е издъхнал след думите на Каймет, какво значение щеше да има?
Ако очаквате да вкара майка си в затвора или да тръгне да я наказва, просто забравете.
Все едно да държи нея отговорна за причиненото на баща му от Дафне. Ами няма да стане.
Каймет вече си плаща, а на Дафне и това й е малко.

Относно Саадет естествено че Каймет и е съсипала живота, излъгала е заедно със свекърва си че е изоставила детето си, та нали видяхме онези ретро сцени как безцеремонно и взима бебето. Съсипала е и живота на Якуб, но това е дълга тема, за другите злодеяния които стори още в началото съм писала много пъти, говоря как се изгаври и направи дете на сина си от друга жена и т.н.
Знам за коя сцена става дума. Не Каймет взима бебето /Якуб/ от Саадет, а нейната майка, която не може да приеме позора дъщеря й да роди без брак. Затова и я шамаросва, докато се съпротивлява.

Каймет е направила от Якуб човек,дала му е възпитание, образование, осигурила му е кариера и пост в семейната фирма, каквито Саадет не би могла да му даде.
Но за съжаление рекетьорския му нрав и безумната му алчност /заложени по рождение/ не е успяла да изкорени.

Ако Саадет можеше да му осигури и малка част от това което му е дала Каймет, тогава другия й син Максуд нямаше да поеме по пътя на наркобизнеса и да свърши в затвора.

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 00:29 от krem-karamel

# 141
  • Мнения: 14 838
Разбира се че Дафа е виновна за крехкото и нестабилно здравословно състояние на Зия.Да оперираха го но това не беше вече същия човек.Беше развалина.Дафа го направи такъв.
Къймет също си има своята вина, но Дафа е най отровното същество във филма.И е смешно и жалко вече да се правят опити да се оправдават постъпките и изтъквайки грешките на другите които нямат сравнение с нейните.
Къймет напакости много, но не уби никого.Дори и това че каза истината на Зия не беше с цел да го убие, а по скоро да злепостави Саадет.
Дафа обаче убиваше съвсем умишлено и планирано.
А за Къхмет най голямото наказание е че е отритната за момента от семейството си че видяупрека в очите им че разбра че човека когото е обичала цял живот е бил влюбен в друга.
На тези години това е достатъчно.

# 142
  • Мнения: 1 518
А за Каймет най голямото наказание е че е отритната за момента от семейството си че видя упрека в очите им че разбра че човека когото е обичала цял живот е бил влюбен в друга. На тези години това е достатъчно.
Кахраман и Мерием колкото и да са разочаровани от майка си, никога не биха й обърнали гръб, защото имат съвест и сърца.

Отритнали са я единствено Якуб и Шукран,за чието поведение най-добре подхожда приказката за крадеца, който вика дръжте крадеца Stop
Това обаче не попречи на Якуб да се възползва от Каймет,за да й измъкне огромна сума пари - цяло състояние /500 000 лири/ с предтекст, че има дългове... /Беше преди няколко епизода/.
Въобще и той, и Шукран нямат равни по неблагодарност и безочие.
Само най големите предатели могат да отритнат близък човек с лека ръка.

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 00:27 от krem-karamel

# 143
  • Мнения: 630
Не е по темата,но на летището в Истанбул е имало взрив. А така ми се ходи там...

# 144
  • Варна
  • Мнения: 10 678
Не е по темата,но на летището в Истанбул е имало взрив. А така ми се ходи там...

И това няма да ме спре,може да се случи навсякъде,а целта на терористите е точно това,да насаждат страх Peace

И аз съм на мнение,че за всичко е виновна Дефне,като си представя,че такива психопати като нея може да ги има в реалния свят лошо ми става Tired

# 145
# 146
  • Мнения: 47
Това че изтъквам злодеянията на Къймет, не означава че оправдавам Дефне, някъде прочетохте ли че казвам че Дефне еневинна , тя е убийца и трябва да си понесе наказанието. В целият пост говорех за действията на Къймет и нейните чудовищни постъпки. Да Зия беше много зле и все пак тя нанесе последния удар и си тръгна скри се, защо не си призна на синчето си какво му е казала нали уж се е променила. И как може да казвате , че понеже му била кръв трябвало да се измъкне или за роднини може така ли? Ще се направи на болна лисица и ще и прости всичко ... Е да ама пак олеква филма, разкриха се почти всички гадости , но по избирателност на някои злодеи им се разминава. Виновна е за много неща Къймет и това, че тя е виновна не означава че оправдавам Дефне... Толкова време се чакаше справедливост а Кахраман потъпка волята на баща си и отново я вкара в къщата. Да беше проверил и да беше изисквал резултати от изледванията на майка си. Якуб е такъв именно заради възпитанието на Къймет винаги е бил отритван на второ място , как мислите израства такова дете което вижда , че брат му е обичан много повече от него и поставян винаги на първо място. Той е бил цял живот подценяван и от там се изградила глупавата му вражда към Кахраман и амбицият му да се състезава с него за да получи любовта на майка си, която така или иначе няма да получи защото госпожата си има Любимец истинският и син. Отделно е ядосан на Къймет затова че е разделила истинската му майка от баща му и така го е лишила да израстне до истинските си родители. И ако свекървата на Къймет уж я е заставила да вземе бебето от Саадет, тя е имала прекрасната възможност във времето да каже истината на Зиа че са го излъгали. Няма значение кой извършва злодеянието за ВСИЧКО ЛОШО ТРЯБВА ДА ИМА НАКАЗАНИЕ!

# 147
  • Мнения: 69 131
Не съм съгласна за Къймет, че не била виновна за смъртта на Зия...виновна е, и още как. Знае, че е след операция и не е добре със сърцето, знае, че трябва да се пази от стрес и въпреки това му съобщи тази новина, неприятна доста...Тя го довърши просто Naughty
Ако си беше държала езика зад зъбите и беше изчакала малко поне Зия да се стабилизира, той нямаше да умре...

# 148
  • Мнения: 11 747
А Елиф каква е патка, то бива доброта, бива, ама чак такава ненормална наивност. Ако иска може да повика и Дефне, да заживеят всички заедно вмир и любов.
В турските сериали май традиционно няма положителни герои.

# 149
  • Мнения: 14 838
Добре де аз пък не проумявам какво толкова трагично виждат всички в това че Максуд е син на Саадет, та чак го пазеха в тайна . Да вярно е че той е враг на семейството ама все пак не го е пратила Саадет да им вреди.
Омъжила се е жената родила е син ,той е станал престъпник.
Е тя ли е виновна, тя ли е искала той да е такъв.
Ами така са се стекли нещата.Какво толкова фатално и страшно има че Зия като разбра даже и умря от ужас.

Общи условия

Активация на акаунт