След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 57

  • 85 010
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 865
Добро утро, момичета!  Hug

Нося кафенце и пожелания за добро настроение  newsm47

             


Тази седмица много красота в темата  smile3503
Чак не мога да повярвам колко завист предизвикаха снимките на Фе  newsm53

А Бурак с Бурчин ми обра точките   hahaha

Слагам пак Фе от рекламата за Котон ( Себи  Hug, знаеш си  smile3503 ) - мноооого е различна и готина!  love001

         
 
Хубав ден!

 Heart Eyes

# 556
  • Мнения: 14 496

  Добро утро Алекс Heart Eyes и благодаря за  кафето bouquet

От професионален фотограф зная за въздействието и детайлите в образа при  черно-бялата  фотография и затова я харесвам.

  Не случайно и най - хубавите снимки във фотосесиите  и са  такива.


    

          

    

           


       И обобщение за лятото -



  Приятна събота bouquet

Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 10:48 от sebilMM

# 557
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Hug Добър ден  Heart Eyes Hug

Това е положението, Момичета  Heart Eyes Wink

Колко - зор - за да я компрометират Wink Що не си дават - такъв - за други newsm78

Цитат
#diziturkHaber
В сети появились фото Фахрие Эвджен до пластики.

Все восхищаются красотой тридцатилетней актрисы Фахрие Эвджен, которой сыпятся предложения с ролями в фильмах и рекламе. Фахрие является одной из самых красивых женщин Турции. Но, как сообщает "Летящая птица", без хирургического вмешательства не обошлось. В сеть попали фото, из которых следует вывод, что актриса сделала ринопластику и изменила подбородок. Также известно, что и сестры актрисы делали ринопластику.

Источник: GECCE

А ето я и статията. Различна нещо ми се струва Wink Без да го разбирам тоз език - по интуиция само Wink и с помощ от преводача, според компетентни - дори и тройка не може да се изкара с него Wink разбирам, че въпросните коментари са направени в студио на Утката - "Между две жени". Едната я "познаваме" от миналата година още. Наложи се да и  обяснят нещата нагледно в ефир - е помощта на детски играчки.

Що не коментираха - пак от мрежата Peace твърденията, че ФЕ в действителност е много по-красива отколкото я виждаме по снимки и по ТВ newsm78

Но пък и така написано Wink Всички я смятат за една от най-красивите жени на Турция Wink Сипят се - предложения за снимки и за реклами Wink

И после ние сме си измисляли Wink

До после Heart Eyes



# 558
  • Мнения: 14 496



    Генче Heart Eyes,скъпа...ти не се ли убеди толкова години вече стана , че около  Фахрие  все лисици на които гроздето им си струва кисело hahaha hahaha hahaha

Тъкованието на нашия мъдър народ  е следното-


  "Значение: Употребява се, когато някой лицемерно заявява, че не харесва и не желае нещо, което всъщност желае, но не може да го постигне или да го има!

   



  Ами да!

На Бурак в този сериал трябва да му се попиват сълзите по различни причини Sad Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Но знае ли човек причината newsm78 newsm78 newsm78
Надявам се , че втория сезон но сериала ЧЛ ще донесе повече радост и вълнение на момичетата от темата ,които го гледат


# 559
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes  Hug До сега преглеждах мрежата newsm78 няма  препечатки по тази "естетично-хирургична" тема newsm78 Рускините-админи на групата -  се постараха да раздухат Thinking Пристрастията им са от ясни-по-най...Сега чета дебатите...

Ние си го знаем, но за новите момичета...
Цитат
Айзат Жолдасова
Завидуйте, гедже🔫
Мы то знаем откуда идет статейка. Всегда, когда Эф контракт подписывает, обязательно напишут об ее отношения с Бу и пластики, которого нет!
Подпись под фото: "Тем, кто интересуется, на лице пластики и в галазх линзы нет"




И защото - може би - следват статиите за капризите и млеката...Да сме подготвени

Чувствителна, емоционална, уважителна..."Немска" дисциплина, "математическа" мисъл. Изящна. Гледаш и не можеш да се наситиш на красотата й.
Цитат
#quotes@evcenf_official

Бенну Йылдырымлар о работе с Фахрийе в сериале "Листопад": "Когда мы начали работать с Фахрийе, она была очень молодой девушкой. Особого опыта не имела, но она была таким чувствительным и эмоциональным человеком, что всегда делала все, что было в ее руках и прислушивалась к нашим советам. И в других своих проектах, которые я смотрела, она продолжила также работать. Это прекрасно, что она, получив немецкую дисциплину, имеет математический склад ума. Она очень изящная девушка. Очень особенная в моих глазах. Смотришь и невозможно насытиться ее красотой!



 Heart Eyes

 Wink
Цитат
в тт "gecce" фаны головомойку устроили и из тт заметку удалили






Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 14:59 от Ganaila

# 560
  • Мнения: 14 496

Генче  Hugпрекалено голяма лъжица е Фе за еснафите и семплите хора от  колеги и коментатори.Казвала съм го , казвам го и сега.

  Погледни само кой прави положителен коментар за нея  играта и старанието и .

Бенну Й, една харесвана и уважавана от мен  и не само турска актриса.

  Моля се от сърце когато е преценяла Бу като подходящ  мъж за нея да е слушала не само сърцето но и математическия си прецизен ум. Wink Laughing Laughing Laughing

Така да изглежда , когато взема важни решения!!!!



 

# 561
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Може и да Ви се стори - мазохично, но да ги видим - тези - две жени, от които е тръгнала последната интрига. Мнооого логично Wink изглежда желанието им - да се докаже колко - "неестествено" красива е ФЕ Wink



Най-ми е драго, когато си имам работа с "познати" лица Wink Госпожата, която миналата година - пак по снимки твърдеше, че ФЕ е много разстроена от Бурак и изплаква мъката си пред приятелка....
Не разбирам какво точно говорят  Peace само си го представям Wink чувайки "Чок.., чок.., чок.. - Ама... "

Странно ми е, защо толкова разпалено спрягат Серенай - след като двете с ФЕ са представени от една и съща агенция Thinking Thinking която едва ли би искала "проблеми" - на своя територия

Сега излиза... ФЕ иска или не - също в кадър Wink


 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 16:35 от Ganaila

# 562
  • Мнения: 14 496
  Генче  Heart Eyes макар и" леко" извън кадър  дали няма да и намерят кусур за  дупето в раирания панталон hahaha hahaha hahaha

Себи Heart Eyes Може и да Ви се стори - мазохично, но да ги видим - тези - две жени, от които е тръгнала последната интрига. Мнооого логично Wink изглежда желанието им - да се докаже колко - "неестествено" красива е ФЕ Wink


 Heart Eyes

  Е те нека си пият кафето заедно , "кервана да си върви и кучетата да си лаят"

  Май съвсем умишлено  ходят на скромни места ,но............. папараци и фенове навсякъде.Даса живи и здрави и ни информират.




              


https://twitter.com/Iz90l/status/769556282449752064



 Май е намалил космърлаците по лицето си  Joy Joy JoyТака бива!




  Много ви обичам и съм била винаги с вас но.............
 Много момичета се отказаха от темата в newsm78ключително и  Лите Heart Eyes

За да не пиша на празни обороти  ще изчакам завръщането на много от пишещите преди в нашата тема.
Иначе ще си мисля , че и те са се отказали от Буфчетата!!!!

   Не се сърдете! Аз също имам много работа и ангажимети и мога да си дам почивка  за известно време.




Такъв е  животът-telle est la vie








Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 01:03 от sebilMM

# 563
  • София
  • Мнения: 1 865
Добро утро!  newsm51

Нося неделното кафе  Wink

                   

Себи  Hug
Форумът е съпътстваща дейност - когато имаш време и желание. При мене времето е много кът и възможностите ми за писане са ограничени, ама много. И няма изгледи преди средата на октомври нещо да се промени в това отношение  ooooh! По-лошото е, че КС ми е далеч от тръпката с Чучулигата и съм на ръба да спра да го гледам. Фе няма нови проекти за сега, а ровенето при рускините за инфо ми е над възможностите. Благодарение на Гани  Hug съм в час със събитията  Simple Smile С други думи - разбирам те, че е скука да си почти сама в темата, разбирам обаче и тези, които съвсем спряха да пишат. Аз няма да се откажа независимо от липсата на време и на сериозен интерес към БуФковците! Тук съм заради вас!  Hug Клюките около патроните са ми прекалено жълти и ми идват в повече, но с вас ми е хубаво и затова винаги, когато мога ще съм тук  newsm53

Ето ги нашите - хубавото си е хубаво!  love001

       

Прекрасен и спокоен ден!
 Heart Eyes

# 564
  • Мнения: 4 157
Здравейте Heart Eyes Hug

Себи Heart Eyes Аз не смятам да се "отказвам" от тях към този момент. Все още ми е интересна историята им. Искам да видя до къде ще стигнат. Как ще го направят. Сега, когато съм натрупала толкова много информация. Когато мога да сравня - лично -  от позицията на наблюдател - проследявайки двугодишен период от време.
Много добре си спомням - всичките сравнения, които сме правили. Как искахме - да са като другите. Да ни зарадват. Да ни покажат - Шоу.
Да изреждам ли newsm78 Синем разхождаща се в Мол-а - хваната за ръка с Ибрахим... И Синем вече омъжена - щастливо  Praynig за Кенан.
Шукрю и Шюкран newsm78 newsm78 Praynig целуващи се на летището... и Шукрян към момента - стягаща дом с някакъв известен при тях футболист.
Аслъ - качена на раменете на съпруга си...след два месеца разведена и към този момент -  Аслъ - гордо разхождаща  - ключе от Стефани - в Мол-а. И ние имаме такова, само дето го разбрахме - случайно

Много .....

Към този момент - имаме това...



Чакам превод Praynig И си представям, че ФЕ поздравява...

Гуглето помага  Wink Е, как пък - точно на тази снимка - решиха да коментират - фотошопа. Може би, защото се разбира за коя актриса иде реч. Другаде - просто не можем разбра - кого са снимали.

Цитат
Фахрие Евджен освобождаването на снимка обяви, че в лицето на една марка дрехи е доста интересно. Дотук той е бил много известен fotoşop жертва, са безкрайни. Тези очи; Какво хип Деми Мур се види с каква Karins Adam Levine. Дори жени, жертви на мъжки крака беше легендарният fotoşop не се появи. Ако се вгледате внимателно ... Нека снимка Фахрие Евджен, аз съм сигурен, че лесно можете да видите това, което виждам. Първи; Fahriye на десния крак, които са имали много по-къс от левия му крак. Дясната страна на дамата 1.50, 1.70 лявата страна на шията. Разширяване на краката направо. Толкова много, така, че дори не капачката на коляното! Нека да дойде на върха на рамото вътре в лакътя на дясната ръка, за да ... но много гладки ръце. По този начин една стана почетен "Здрач" филм характер. Фотографите също трябва да са мислили така, шрифта, използван на Луната!

В оригинал, че да видим и авторката...



Или пък "приятелите ни" от Гюнеш - слнце newsm78

Цитат
"С естествената си красота!" рекламни компании и други членки да предприемат серия след последната сделка от 1,5 милиона паунда за естетична областта на Фахрие Евджен изненадан.

Забележете - Естествената си красота - в кавички.
Тук пък колко примери могат да се посочат.....

И как да се откажа Wink По-интересен сериал от този - има ли Wink

 Heart Eyes

Демек - да разгледаме - коригираните - нос и брадичка Wink

За какво ли си харчи парите Бурак Wink




Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 15:15 от Ganaila

# 565
  • София
  • Мнения: 1 865

Към този момент - имаме това...



Чакам превод Praynig И си представям, че ФЕ поздравява...


В оригинал, че да видим и авторката...




Демек - да разгледаме - коригираните - нос и брадичка Wink

За какво ли си харчи парите Бурак Wink



Гани  Hug

Гледам ги снимките ...... Фе ми изглежда сърдита, нещо не е на кеф  newsm78
На всичките снимки с раираните гащи гледа сърдито  Naughty
В замяна на това Бурак го раздава веселяк  hahaha

Тази на малката снимка ли е коментирала фотошопа на Фе? Абе тия хора смислени занимания нямат ли, че пишат толкова глупости  #Crazy Всъщност що ли питам, достатъчно е човек да се разходи из нашия форум и ще му се изправят косите от количеството изписани простотии  ooooh!
Та всъщност не разбрах - на Фе единия крак е по-къс от другия с 20 см  или фотографът е бил препил преди снимките  и после е правил корекции на творенията си  newsm78

Генече, ти си по-в час - я ми кажи кога Фе в последните 2 години се е покривала за  месец и повече? Питам, щото искам да разбера кога е успяла да коригира бради, носове и мустаци  Joy Joy Joy Joy
Чувала съм, че това не ставало с плясване на ръце и - готово, ами имало време за възстановяване, за изчезване на следи от шевове и кройки и разни други сложнотии  Wink Знам каква неотразима гледка е човек след корекция на нос, а не са ми попадали снимки на Фе като след тежък боксов мач  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Имам и още един въпрос - нас какво ни засяга кой какво прави с телесните си притежания??? Това не би ли следвало да си е техен личен въпрос, а ние да погледаме себе си, за да не се налага да бягаме с писък като се видим в огледалото?  newsm78
Много не обичам да гледаме другите, преди да сме погледнали себе си - грозно е, но явно е някакъв балкански синдром, който морИ и нас, и комшиите  newsm53

Фе да се хваща в ръце и да почва да снима нещо различно от реклама, че .....  #2gunfire Не ми се гледа Севдата, предишния сезон още не съм ги догледала последните серии, нямам и мерак - искам нещо ново! И чакам Фе! Иначе ...... Чачко и Халит с Берги  smile3503

А Бурак да си харчи парите както му душа иска - спечелил си ги е, да си ги харчи с кеф  Laughing Ако има в излишък - да каже, ще помагаме  newsm62
 Heart Eyes

# 566
  • Мнения: 5 096
Здравейте , момичета  Hug  Не съм се отказала ,  с вас съм Hug Просто имах много ангажименти  това лято   Embarassed  Смених и жилището и никак не ми остава време за писане  ooooh! Много се радвам за успеха на Фе  и наистина се надявам в скоро време да имам повече време за вас и БуФ  .Чакам желанията ви за новата тема  Heart Eyes Пишете на лични  bouquet Хубав ден bouquet

# 567
  • Мнения: 4 157
Лите Heart Eyes Heart Eyes  Hug  Heart Eyes Дано всичко при теб е ОК Praynig Heart Eyes

Алекс Heart Eyes Heart Eyes

Винаги, когато е трябвало да се появят в отговор на нещо подобно - са изглеждали по този начин Peace То е ясно, че Зорлу център е избран - за да не дават - зор - на журналята да ги намерят Wink И нищо лошо няма в това. Правилата на играта са такива. Да не изреждам примери и за други - феновете им си ги знаят.
Проблемче някакво и - ресторантче, молче....
Така изглеждаха - в отговор на нападките за Ойя. Рибния ресторант - след уж скандала на улицата. Не им е приятно...
Другото е по-интересно. Защо след това посещават клуб, който се свързва с Фаик Thinking Дали са се срещнали с него Thinking или е просто съвпадение
Страница на клуба с репост на видео от Фаик, който между другото - живеел и него район.

Тази с фотошопа -   според рускините - била приятелка на Чапка. Много сериозно била задълбала в инста си....
Най-общ превод на снимката с надписите.
Цитат
Мол жертва фш Эф, правая нога выглядит длиннее, локоть перевернулась, не видно колени
Не се виждало коляното #Crazy Да и имам проблемите ooooh!

ФЕ няма - поне отрича всякакви -  корекции. Тази тема изглежда я дъвчат всяка година - защото снимката й с жълтата блуза е от лятото на 2014. Миналата помним - ботокса. Сега отново.
 Wink

Селим Байрактар и Хилал


Елиф и Онур Тек, Дорук и Ферхан



Що се отнася до проект - различен от реклама - много мътна история.
Ние чакаме - от две места да излезе инфо -  Ендемол и с Кенан....
 Thinking
Скрит текст:
Цитат
Кенана Имирзалыоглу в этом году нет на экранах!

Кенану Имирзалыоглу (" Черный дядя") поступили предложения на съемки в сериалах, но актеру не понравились сценарии и он в этом году отсутствует на экранах. Актер выступил против длительных сьемочных часов и сообщил, что пока условия не изменяться, он не будет сниматься. Но актера убедил AY YAPIM, однако на сей раз не понравились сценарии.
Как сообщает газета Posta, Имирзалыоглу сказал :" Этими сценариями вы не затащите меня на сьемочную площадку". По этой причине Имирзалыоглу отсутствует в будущем сезоне.
Скрит текст:
Цитат
По слухам, в новом проекте "Джесур и Гюзель / Cezur ve Guzel" с Кыванчем Татлытугом и Тубой Буйукустун сценарий будет писать известная Эдже Йоренч (несколько ее известных проектов: Запретная любовь, В чем вина Фатмагюль?, Кузей Гюней, Прилив). Сериал будет называться в честь имен главных персонажей Тубы и Кыванча.
Напомню, что проект "Черно- белое", в котором актеры изначально должны были сыграть, отложен до зимы и выйдет с другими актерами.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri
Ендемол....

Скрит текст:
Цитат
Джансу Дере возвращается в новом сезоне. Последним проектом актрисы был сериал "Великолепный Век", потом ходили слухи об ее участие в сериале с Муратом Йылдырмом, но он был отменен. Сейчас она точно вернется на экраны. На днях, сообщалось, что она будет играть с Мете Хорозоглу в проекте компании "Эндемол", но теперь стало известно, что Джансу подписала контракт с компанией "MF Yapım" и сыграет в сериале "Мама" с Вахиде Перчин и Гонджой Вуслатери. Джансу будет суррогатной матерью по имени Зейнеп.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri
Много объркано ooooh!

Самопоканвам се на чужда - вечер на къната Embarassed
Скрит текст:

Заради този лайк


Художникът добре - настроение, ама... ама нашият - какви ги върши Mr. Green

Братовчеда Бора е направил предложение
Невероятните са много доволни Mr. Green Али пише
Цитат
" До сих пор около меня никто не делал предложение руки и сердца.Дай бог счастья"

Само - защо тогава Бу и Бора се срещнаха преди "събитието". Беят ни - какъв опит има newsm78

 Heart Eyes

Одрин Thinking newsm78
Цитат
#burakozcivit #Buraközçivit #FahriyeEvcen #old when they where in edirne #edirne 💕💕💕💕😍 Старое: Когда он был в Едирне с Фахрие (When he was in edirne with Fahriye


Скрит текст:











Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 22:35 от Ganaila

# 568
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Ето ме вече тук  Party Hug Hug
Изпратих си детенце на дълъг път и за постоянно в далечната страна през океана  ooooh! ooooh!
(Уж варненец, а ми я заведе чак в Америка  Sad Wink - да са живи и здрави и да са добре Praynig)


Гани, благодаря за всичкото инфо покрай нашичките  Hug Hug Hug

Литъл, Hug Hug

Скрит текст:

Към този момент - имаме това...



Чакам превод Praynig И си представям, че ФЕ поздравява...


В оригинал, че да видим и авторката...




Демек - да разгледаме - коригираните - нос и брадичка Wink

За какво ли си харчи парите Бурак Wink



Гани  Hug

Гледам ги снимките ...... Фе ми изглежда сърдита, нещо не е на кеф  newsm78
На всичките снимки с раираните гащи гледа сърдито  Naughty
В замяна на това Бурак го раздава веселяк  hahaha

Тази на малката снимка ли е коментирала фотошопа на Фе? Абе тия хора смислени занимания нямат ли, че пишат толкова глупости  #Crazy Всъщност що ли питам, достатъчно е човек да се разходи из нашия форум и ще му се изправят косите от количеството изписани простотии  ooooh!
Та всъщност не разбрах - на Фе единия крак е по-къс от другия с 20 см  или фотографът е бил препил преди снимките  и после е правил корекции на творенията си  newsm78

Генече, ти си по-в час - я ми кажи кога Фе в последните 2 години се е покривала за  месец и повече? Питам, щото искам да разбера кога е успяла да коригира бради, носове и мустаци  Joy Joy Joy Joy
Чувала съм, че това не ставало с плясване на ръце и - готово, ами имало време за възстановяване, за изчезване на следи от шевове и кройки и разни други сложнотии  Wink Знам каква неотразима гледка е човек след корекция на нос, а не са ми попадали снимки на Фе като след тежък боксов мач  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Имам и още един въпрос - нас какво ни засяга кой какво прави с телесните си притежания??? Това не би ли следвало да си е техен личен въпрос, а ние да погледаме себе си, за да не се налага да бягаме с писък като се видим в огледалото?  newsm78
Много не обичам да гледаме другите, преди да сме погледнали себе си - грозно е, но явно е някакъв балкански синдром, който морИ и нас, и комшиите  newsm53

Фе да се хваща в ръце и да почва да снима нещо различно от реклама, че .....  #2gunfire Не ми се гледа Севдата, предишния сезон още не съм ги догледала последните серии, нямам и мерак - искам нещо ново! И чакам Фе! Иначе ...... Чачко и Халит с Берги  smile3503

А Бурак да си харчи парите както му душа иска - спечелил си ги е, да си ги харчи с кеф  Laughing Ако има в излишък - да каже, ще помагаме  newsm62
 Heart Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy
И аз не си спомням такъв момент на покритие от страна на Фахрие  hahaha
А и да си е правила някакви корекции - не се е направила на гарга в главата  ooooh!
Хаха - и фотошоп - що да няма  Rolling Eyes  Всички го правят - явно фотографа е целял някакъв ефект - на фона на тази луна - жената-вамп  Twisted Evil Mr. Green  - страхотна снимка на Фахрие
Може би преди да коментира с подробности и детайлно, няма да е зле човек наистина да се поогледа в огледалото  Rolling Eyes Rolling Eyes Полезно ще му е  Mr. Green

Чудя им се как издържат - дори и да подминават в повечето случаи нападките, сигурно от време на време се нервят на писниците  box box


Себи, съжалявам че не можах да отделя време сега - бях много на зор покрай детенце  Hug Hug

# 569
  • Мнения: 4 157
Здравейте  Heart Eyes Hug

Мами Heart Eyes
Скрит текст:
И на мен ми предстои да си "изпратя" детенце по "нов път" Embarassed Учебната година стартира след дни - точно два. Ние няма да се разделяме по принцип Peace Само временно - символично - ще го оставим - абсолютно сам - да се справи - с каквото трябва и му се наложи - за десетина дни. Да се събужда сутрин Wink сам  Wink готви, глади, купува, набавя....
 ooooh! Не ми се мисли - какви сметки - телефонни - после ще плащам  ooooh! Embarassed Wink Почти съм сигурна - кой от нас двамата ще е по-отпочинал - след десет дни ooooh! Таткото не го броя.

По темата и очакванията...


Тук заглавието - Феновете не ги оставяли на мира. Айде де - само те


Въобще не е приятно да ти размятат тук-там-мрежи-предавания - най-неудачните снимки и никак не е чудно - защо ФЕ е толкова сериозна....
Като нищо и - скоро време да не видим снимка на ФЕ с фен - особено - фенка

Но пък се случиха и хубави неща. Тези двамата - продължават да са заедно. То много лесно - когато всичко е ОК.

Едната от двете снимки - доказателствени - е от времето на КСШ. Капризите на ФЕ, млякото, ревът на колежката... Когато излязоха - ние казахме - Ето, това е доказателство, че няма проблеми. Анти-те - твърдяха- "Никакво доказателство. Хилал се мъчи да спаси ситуацията."
И какво стана сега. Хилал за пореден път взема страна - давайки своя лайк в подкрепа на ФЕ при "сложна" ситуация. Е, питам - сега Хилал - коя продукция спасява. Що не си замълча Thinking Така само щеше да спомогне - доста фенки на ГГ още по-вече да се размечтаят...

Невероятните пишат, че снимката на ФЕ е лайкната и от сестрите на БУ newsm78 Предполагам имат предвид - и някоя от братовчетките newsm78 Какво по-хубаво от това Wink Там беше тишина...Нали Бурак смята, че не било редно семейството да взема отношение.

Али дали на своя глава, по собствена инициатива и преценка - пуска информация в мрежата Thinking Wink И какво точно иска да каже с това - За първи път... Значи ли това, че БУ е направил своето предложение - или преди назначението на Али - или най-малкото много лично...
Защо това комшийче от Одрин - точно сега реши да сподели снимка от преди месец Wink че и подчертано - БУ и ФЕ - заедно.

А тази щастлива снимка - нищо особено не ми говори Embarassed По простата и единствена причина, че е направена най-късно на 23-ти.


Всичко "интересно" се случи след това. Какво още ще се случва - ще видим Wink

 Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт