След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 57

  • 85 017
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 096


След края на

Çalıkuşu


и

Ask Sana Benzer




СЕЛФИТО



СЕМЕЙНИ СНИМКИ







Calikusu


Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година

Asк Sana Benzer

Премиера: 23 Януари 2015 година







Calikusu

Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз




В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.





Ask Sana Benzer

Продуцент: BRK`s Production & TAFF Pictures

Режисьор: Елхан Танер

Сценарист: Бедиа Джейлан Гюзельдже





АНОНС: Чучулигата

Скрит текст:
"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!




СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:






СНИМКИ ОТ ФИЛМА:







Сериите с български превод

Сериите с български превод-торент

Сериите на турски




Саундтрак на Ask Sana Benzer


Ask Sana Benzer Zeybek






Бурак и Фахрие за IN STYLE





Фахрие на корици





Бурак на корици





Блог за Фахрие и Бурак





Kara Sevda




             
Премиерата на Kardeşim Benim
                       






'' La vie en rose '' изпята от Фахрие










АРХИВ:


ТЕМИТЕ ДО 49-ТА
ТЕМА 50
ТЕМА 51
ТЕМА 52

ТЕМА 53

ТЕМА 54

ТЕМА 55

ТЕМА 56










# 1
  • Мнения: 14 496

   Добро утро мили  и чаровни момичета newsm51 smile3525 newsm51 love001

Пия си кафето Алекс  bouquet и се радвам но новата ни темичка сътворена от Литенцето Heart Eyes

       Благодаря ти миличка и желая късмет на теб , всички в тимата и на самата тема.
       Да я изпишем с любов ,да ставаме свидетели на  голямата любов на Буфчетата и спокойствие.

                                      







    Щастлив и успешен ден Hug Hug Hug

      

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 08:12 от sebilMM

# 2
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Литъл, благодаря за темичката!!!  bouquet bouquet
(виждаш ли колко сме добрички - караме я яваш-яваш, да не те тероризираме много често с нови теми  Wink Wink Laughing, а на мен и този път ми се размина  Wink Laughing Laughing)


Добро утро, Чучулиги  newsm51
Ехааааа, че е хубаво  smile3508 Литенцето се появи  bouquet, Петя-  също  bouquet
Девойки, стягайте се, че почвам да пиша неизвинени отсъствия - липсвате ни  love001
Кафето и закуската  smile3503
             
И пожелания за много хубав ден!
 Heart Eyes
Благодаря!!!  Hug Hug

Себи,   Hug Hug

# 3
  • Мнения: 4 157
Здравейте  txtloves

Литеnewsm51


Нали се сещате за Валдет Челик newsm78 Към този момент Thinking шегаджия  Wink
Цитат

müslüman supermen
@vahdetcelikk
Ya Burak Özçivit ve Fahriye Evcen artık evlenmeli bence.
hahaha Отне ми "възможността" - да създам - новина Wink

Това си пожелавам - аз - за тази нова тема Embarassed

За всички Вас  Heart Eyes - Усмивки и добро настроение  Heart Eyes



Някой - е намерил време - да си погледне - телефона Wink


 Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 13:18 от Ganaila

# 4
  • Мнения: 14 496



   За мен новината Генче  Heart Eyes може да бъде само НОВ проект с подходящ партньор  на Фахрие!


   И от тук ще има новини всеки момент Laughing



# 5
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета  Hug Страхотни сте, винаги топло посрещане и чудесни нови теми  Party
Колко време ще останат във Франция знаете ли? Да не ни изненадат с някое френско подаръче след 9 месеца  Wink

# 6
  • Мнения: 14 496
  Е те това  ,ако се случи ще се размажа от кеф hahaha hahaha hahaha




Кадир с Фе  и Неслето с Бу.

Ежесекундно ще наблюдавам  сериалите.Друг е въпроса ,че по-достоен би бил МуратЙ за Фахрие.

Бу ,може да разтоварва по различен начин.Това е един от тях.





Ох Сара , Сара .....велика си в колажите Hug

Кой колаж може да ни покаже по-по добър начин какво се се случва между тях преди , сега и дай Боже винаги!



Петя wavey

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 21:36 от sebilMM

# 7
  • Враца
  • Мнения: 6 672
 Е те това  ,ако се случи ще се размажа от кеф hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:
Кадир с Фе  и Неслето с Бу.

Ежесекундно ще наблюдавам  сериалите.Друг е въпроса ,че по-достоен би бил МуратЙ за Фахрие.

Бу ,може да разтоварва по различен начин.Това е един от тях.





Ох Сара , Сара .....велика си в колажите Hug

Кой колаж може да ни покаже по-по добър начин какво се се случва между тях преди , сега и дай Боже винаги!



Петя wavey

Себи, аз да продължа - давайте да си избираме и ние  Wink Laughing Laughing
Цитат
Fahriye Evcen | Фахрийе Эвджен | Фахрие Эвджен
#idiletisim@evcenf_official
#actors@evcenf_official

Итак я подготовила для вас самых самых горячих актеров из агенства Эф Id Iletesim. Посмотрим кому из них повезет и они окажутся в партнерах нашей пташки. А пока просто помечтаем о проекте и проголосуем за самую гармоничную и наиболее сопоставимую пару, на ваш взгляд.
           

         

       

Някои от тях си имат сериали, но може и един филм да заформят  Wink Praynig

# 8
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Heart Eyes

Новият афиш на Тафф Thinking без Малкочоглу, но с интересно заглавие през март Thinking Януари по принцип е "нашия" месец newsm78


Избирате партньори Wink Не знам newsm78 аз нещо се - привързах - към Кенан Embarassed и Толгахан може Peace Просто - карам - на по-сигурно Embarassed нали за тях имаше новини Peace

 newsm78 Не мога да разбера - скандалче ли има newsm78 Познати лица - новинари newsm78
От Чингиз - някой си - май тръгнаха новините - за капризите на ФЕ на снимачната площадка на Чучулигата  Thinking newsm78

Петя Heart Eyes Heart Eyes Плановете им не ги знаем Wink Слуховете - цял месец - Италия, Франция, Испания... Ако питат мен - и до Германия да отскочат Wink - семейно  Wink  Пък, ако видим и снимки - голяма радост ще бъде Wink
 
 Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 22:22 от Ganaila

# 9
  • Мнения: 14 496
Мами/Ани  Heart Eyes Благодаря за кандидатите на Фахрие Wink Laughing Laughing Laughing

Ще кажа истинските си предпочитания и това е Мурат Й.
Другото е кудош Laughing
Сериозен и кадърен актьор е и много амбициозен.
Би могъл да направи нещо невероятна с Фе.
Да излязат от турския калъп и да втрещят зрителите .


 Между другото от 20 .06  е къде......????  -В Париж.

Тук Фахрие  е невероятна  ,ако е в роля на съвременна   жена.

 



# 10
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes

 Wink
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 14 496
Уаааууууу.......Генче Heart Eyes

Никога не съм си представяла Фе с къса коса .Още по- красива и фатално  изглежда   Shocked Shocked Shocked
Божи мили -тази жена е способна да шашардиса всеки мъж!


Heart Eyes

 Wink
Скрит текст:


  И още един от списъка на Мами/Ани -първият най-горе в ляво. Мехмет  Гюнсюр.

Прекрасен , нежен , интелигентен......Женен  но  играе ролите на влюбен по невероятен начин Hug


Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 23:48 от sebilMM

# 12
  • София
  • Мнения: 1 865
Добро утро, Прекрасни!  newsm51

Чудя се що нищо не е писано вчера в темата, докато накрая загрях, че Литенцето е пуснала новата тема  Joy Joy Joy

Само с хубави новини да я изпишем!  newsm10

Нося нещо разхлаждащо за жегите ....
                             

и едно мързеливо кафе - да не вземете да заспите  hahaha
                               

Спокоен ден и се усмихвайте повече  newsm47 newsm47 newsm47

 Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 14 496

  Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyes ти с кафе ,аз с вода и пръски от Буфчетата ще се помъча да ви разсъня Laughing

                            https://t.co/PZtebofn9l

   Приятен ден bouquet

# 14
  • Мнения: 4 157
Добро утро Hug Heart Eyes

Много ще съм доволна, ако някоя - добра душа -  ни сподели - стари -  снимки....


Дори няма да имам нужда - от "нови" Embarassed Представям си - да ги снимат - случайно - с бутилка вода в ръка - примерно. То ще настъпи - една - драма - голяма....

А за "новините" по медиите им...



Може - но само - по работа Wink  Много ми е интересно сега - кой точно е филма, чиято премиера Тафф планира през януари Thinking През - декември -е  с Боз. Кой е този - който е съобразил - наличните статистически данни Thinking

И защо - агентството на ФЕ - още не е пуснало и другите нови нейни снимки Thinking Mr. Green

 Mr. Green Стана нещо newsm78 Пуснаха туйт със снимка - с БУ newsm78 и той моментално изчезна - преди да го копирам newsm78

Цитат
ÇılgınDeliReçeli @wren_feride  6 минПреди 6 минути
#fahriyeevcen  #burakozcivit  😍 😍 Mükemmel bir gün olsun  @EvcenF

Ето го Wink

Усмихнат ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт