След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 57

  • 85 036
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Алекс, Себи,  Hug Hug Hug

От никъде  - нищо  ooooh!
От работа не мога да се разхождам насам-натам по сайтове за новинки и някоя новоизлязла снимка  ooooh! ooooh! Sad
Очакваме Гани да е "прихванала" някоя новина  Heart Eyes Heart Eyes


Гани, появила си се  Hug
Пак е нещо   Wink Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 4 157
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Алекс, Себи,  Hug Hug Hug

От никъде  - нищо  ooooh!
От работа нвее мога да се разхождам насам-натам по сайтове за новинки и някоя новоизлязла снимка  ooooh! ooooh! Sad
Очакваме Гани да е "прихванала" някоя новина  Heart Eyes Heart Eyes


Гани, появила си се  Hug
Пак е нещо   Wink Laughing Laughing



 Joy Joy Улових я - във въздуха ooooh! и остана на предната страница Wink
 Искам още  Mr. Green Praynig Сега ще се чудим - това все още - италиански пейзаж ли е - заради типичното - дърво - зокум-лян или е вече - обобщено - средиземноморски newsm78

В интерес на поставените цели и на база - налични - неоспорими доказателства - приемаме - "римски път"


Веднага отразено Peace ooooh!
Скрит текст:

Цитат
Снимката е направена с Özçivit джапанки yayımladı.hayr е отново в центъра на вниманието, като тези в социалните медии.


Цитат
Бурак Özçivit социални медии изпреварвайки конкурентите

Красивият актьор е оставил зад конкурентите си с работата му в социалните медии.
Embarassed А ние бяхме свидетели - как точно Бурак и придоби - и си разработи - инстаграма Wink и кой още се - включи много активно Wink също знаем  Embarassed То не беше - подобни снимки... едновременни...не беше - "чудо"

 newsm78 Thinking Отново newsm78
Цитат
Бурак Özçivit и почетен Evcen Кога ще албума излезе? Коя песен имате?
В днешното изкуство свят, с най-красивите двойки, в които Özçivit и почетен Evcen готвят да влязат в студиото. Първо почетен Evcen трябваше да пее в някои филми. Evcen красив любовник, който ще бъде придружен от аудио. 23 Haziran 2016 Perşembe 10:24

 #Crazy #Crazy За три - максимум четири седмици #Crazy
Цитат
diziturk-Турецкие сериалы и фильмы
6 minutes ago
#diziturkHaber

Мурат Боз поделился радостной новостью.

Завершились съемки фильма "Если вернется, значит твое" в главных ролях с Муратом Боз, Ясемин Аллен и Ирем Сак. Стала известна дата выхода проектра в прокат.

Мурат Боз поделился в своем инстаграме фотографией со своими коллегами и подписал дату: "23-ого декабря во всех кинотеатрах страны"

 Praynig И ние  Praynig И ние  Praynig 20.01.17
  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 23 юни 2016, 12:42 от Ganaila

# 17
  • Мнения: 14 500

                                    wavey wavey wavey

Генче  Heart Eyes да ме извиняваш , ама не разбрах къде сме и НИЕ. Joy Joy Joy
Понякога руския ми е за добър   4 , а понакога за чиста  2-ка.


   Колкото до фотографа Фахрие  Wink Wink Wink имам забележки  Naughty

Явно много се е зазяпала в обекта на снимката и го е оставила рошав и с крив десен крак , а той не е Joy Joy


   Едно не може да и се отрече-запечатала е настроението му  и това ,което иска да каже на целия Свят.

-Щастлив съм с тебе Фахрие и ми идва да полетя........    Ела да те гушна Heart EyesБраво Фе!


  



  Този колаж е за 10-ка по десетобалната система!


Последна редакция: чт, 23 юни 2016, 16:51 от sebilMM

# 18
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Joy JoyСеби Heart Eyes  Joy "Ние" ще се мъчим да се уредим с "Лошото момче" Embarassed Така ми го преведе гуглето - заглавието на филма, който ще излезе през януари.

И щом като - толкова - бързо ги снимат филмите - има време за всичко newsm78

Надеждата - умира - последна Embarassed


Що пък не - в новината, че БУ ще се пробва като режисьор и т.н. да има поне малко истина Wink

 Embarassed То ще се чуе Wink Peace Една седмица им давам почивка - на Тафф Peace и да съобщават Mr. Green
 Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 14 500
  Генче Heart Eyes Бурак -режисьор....... Rolling Eyes и то на филм в който участва Фахрие.....Защо не newsm78

Голяма скрънза  си .Пусни им поне 10 дни .

Тежка сватба ги чака , тежък сезон   и много клюкари и еснафи ,папараци....Да си поченат хубаво мисля аз.














Приятна и плодотворна ваканция им желая от сърце!








И пак разглеждам снимката на деня!



   Защо пъК тълкованието на снимката да  не  е.
  -Аз съм състезател на средни разстояния  и го печеля!
  Първи съм  в дисциплината! [/b]  Не мислите ли Rolling Eyes newsm78

 


   Малееееееееееее..... страхотен е Бурак  на млади години #Crazy #Crazy #Crazy




   2012г


Последна редакция: чт, 23 юни 2016, 22:14 от sebilMM

# 20
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes

 Embarassed Лошо няма да си починат хубаво - особено Бурак го заслужава Peace но ако ФЕ пропусне лятото Thinking и както не се чува нищо за сериал с нейно участие - отиде поне още половин година - далече от екран Sad

Тя самата - още през декември - на премиера на Тафф каза - за филм през лятото Sad После - на награждаването през януари - посмя да се пошегува - че се надява и следващата година да вземе награда. Как ще стане Sad

Тежката сватба - те я подготвят от месеци - така ми се струва Embarassed А сигурно са наели и най-добрите в бранша агенти. И после - все трябва да има смисъл - това поведение Thinking Това - поддържане на "напрежението" Thinking "интригата" Thinking

Бурак не ми се вярва да пропусне - със следващ свой филм. Той вече - "дръпна" доста напред. Видяхме, че и професионален ПР беше нает за Братята. Не му се наложи също да обикаля по градовете - за промоции...Той не може да е сигурен - как ще продължат нещата с КС - Халит Е, Киво, Чагатай.... се "включват"

Както и да е Peace Просто си разсъждавам. Ще разберем - що за филм е този и ще имаме ли нещо общо с него. До края на празника им останаха - 10-11 дни.

 Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 14 500
 
Генче Heart Eyes

 Аз съм за-сериал на Фахрие , но със снимките и сериала на Бу бяха прекалено  много далеч един от друг и сега е време да си се нарадват .

 Вече съм толкова сигурна във връзката им  и в Бурак като мъж на място ,а и Фе е умна и разумна жена  ,че просто трябва да проследим развитието  на плана им за живота по-нататък.

 Не би искал Бурак жена му да е просто детегледачка .Просто няма как да стане.


Сега чакам 24-ти септември и след това каквото Бог реши.





Лека нощ Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 866
Добро утро!  newsm47

Малко романтика с кафето ви нося  newsm51

                     

Слагам я и аз, много ми харесва
         

Бу лети от щастие  smile3503 love001

Спокоен петък!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 14 500


   Добро  Утро Hug Hug Hug


Алекс Heart Eyes bouquet аз съм си романтично настроена  откакто Фе и Бу си почиват  из Европа , но докато са само двамата трябва до се задоволяваме  с това  което ни пускат те Laughing
  Я го виж Бу ,лети от щастие ,а около него нито  кола , нито човек .Намерили са си  спокойно местенце и ние няма от кого да чакаме  снимки Rolling Eyes


И все пак  се надявам на добра душа да ни светни къде са ,а събота и неделя  са  чудесни дни за Париж.



Спокоен петък Heart Eyes Hug

# 24
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Hug Heart Eyes

 Wink Най-добрата - защита -  за ФЕ е щастливия Бурак Wink Мноооого съм доволна от него Embarassed
Да продължават да й пишат - глупости.... Да я обиждат....оценяват....Да продължават - да му се обясняват...

Това е положението.

По джапанки - неглиже - без часовник - без телефон... Не му пука - на този 31+ годишен - сериозен мъж - Продуцент Wink - да "подскача" по пътищата....

И аз ще приема - каквото решат да ни покажат Peace Отдавна съм обяснила, че дори дозата ПР - в поведението им - за мен е напълно обяснима и приемлива Peace Те не го крият. Инстаграм е за забавление - каза ФЕ Peace Но да ми се твърди, че те са единствените  Sad  Cry

Тюркан Шорай в инста си Peace

 Thinking Миналата година се направи на "разсеяна"  и реши да промотира фирмата на дъщеря си и филма - който заснеха - а сега newsm78
В новата реклама - цветът на косата на ФЕ - се асоциира с - турско кафе Thinking и нищо за - легендата.... И да си дойдем на думата - както се казва - Вие сещате ли се , Госпожо....

За сега - рисунка  Wink

До довечера - снимка  Praynig Praynig

Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Wink Различна - гледна точка ...


 Mr. Green Май - ще избера - първата
Снимката от днес...

Да  видим - дали костюмиран - също ще влезе в новините Wink

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 16:32 от Ganaila

# 25
  • Мнения: 14 500
 Здравейте Hug Hug Hug

Добро утро  Hug Heart Eyes




И аз ще приема - каквото решат да ни покажат Peace Отдавна съм обяснила, че дори дозата ПР - в поведението им - за мен е напълно обяснима и приемлива Peace Те не го крият. Инстаграм е за забавление - каза ФЕ Peace Но да ми се твърди, че те са единствените  Sad  Cry




 Wink Различна - гледна точка ...


 Mr. Green Май - ще избера - първата
Снимката от днес...

Да  видим - дали костюмиран - също ще влезе в новините Wink





 

Всичко е ок, ама този там с ТРАПА пред него си е пълна  злоба до мозъка на костите му.

Какво ?
 Къде е литнал?
 В пропастта ли когато е с Фе ?
Ами да пробва той как е там и да ни каже Wink Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПРОСТАК! Без извинение Naughty Naughty
  
 И за да се успокоя малко ....някой знае ли нашето момиче има  ли  истинска  татоиривка bouquet bouquetАко има още повече ще я  обичам !
Кой си таттоира  криле - само силния  , устремения , мечтателя!
  Дано я имаш на това дискретно но точно място!

  







Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 19:34 от sebilMM

# 26
  • София
  • Мнения: 1 866

Себи, доколкото знам тази снимка е от представянето на някой от филмите й и татуто е временно - за галата  newsm78 Може и да бъркам повода, но татуировката не е перманентна  Naughty

Бурак изглежда щастлив!  newsm74 newsm74 newsm74

                 

Толкова е различен от снимките с подути очи от КС  smile3508
Харесвам го точно такъв!  love001

# 27
  • Мнения: 14 500
 Алекс  Heart Eyes сега могат да му се подуят очите само  от сълзи   и то от смях.


  Ами явно не му се налага да р е в е непрекъснато Party Party Party


 Това са очите на нашите мечти Hug





Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 23:02 от sebilMM

# 28
  • Мнения: 255
Хахаха, момичета, установих, че има нещо извратено в мен - харесвам Бурак с мустаци  newsm78 Все гледам снимките му и се чудя какво е онова, което малкоооо не му достига да е онзи чаровник, който ме грабна и се сетих - мустаците Wink Наистина,  не се шегувам, ако не са мустаци,  то поне лека брада.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 866
Добро утро и прекрасен ден!  newsm51

Кафето!  newsm47

                     

Петя Hug, всички сме извратени на тема Буракови мустаци, не си сама  Joy Joy Joy

 love001

Общи условия

Активация на акаунт