След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 56

  • 77 361
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 157
Кали Hug Heart Eyes

Първо - да се поправя Peace Не в 18.00, а в 6.00 Embarassed То си пишеше  Embarassed ooooh! Обаче - РМ/АМ ooooh!



Да видим - как ще го отрази - рейтинга Wink

Второто - чудих се - по-скоро си имам някакво обяснение - защо Бонитата така пречупват инфото последно време Thinking newsm78 "Автомобилна табела" равно на "Брониран автомобил" при това - без да си крият източника Peace и стигнах - до своя  Embarassed  версия Embarassed Все пак - градим - по-особен -  имидж на Бурак Wink
Защо той си - смени автомобила Wink Защото - абсолютно всички видяха, че на вече стария му - багажникът се оказа - малък Wink За това  Crossing Arms Със замах ги решава нещата Wink Тутакси Wink Сега остава да разберем - какво му предстои да - пренася Wink
 Embarassed Опитвам се да имитирам - шегите на рускините Peace Embarassed

Тук също ни очаква - "борба" - но ще се справим Wink


Усмихнат ден  Heart Eyes Heart Eyes Само положителни емоции  Praynig Praynig Praynig Щастливи и безгрижни  Hug Heart Eyes

# 721
  • Враца
  • Мнения: 6 672


  
Скрит текст:
Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Wink Heart Eyes не мога да наруша традицията си -първо Wink да си пийна кафето ,а после да  търся нещо ново за Буфчетата.
 Хубаво ни беше нали да се веем в горещините и изобщо да не ги забелязваме.Ани..... Heart Eyes

  Литинце Heart Eyes Heart Eyes говорехме си и за теб и ,че ни липсваш и ето те и теб с  готовност за нова тема.
Ани  сподели ,че има готовност да пусне тя темата и това ме увери  ,че тук сме се събрали все сериозни хора bouquet
 
А тук фенка  е успяла чрез селфи да ги хване  със същите тоалети с които са били през дена на снимката-шедьовър.
 
 

Алекс,  bouquet  за кафенцето

Бурак е намалил растителността по лицето си - Себи, като за теб специално  Wink (за сметка на перчемчето  Mr. Green)
Хитра фенка - и те май този път не са я усетили  Laughing  Те какво си мислят, че ще се скрият от феновете - няма такъв филм  Naughty Laughing
Така като гледам и Бу и Фе си правят селфи - ха, да видим дали ще споделят с нас ттази снимка  Wink Mr. Green Mr. Green

Гани, Литълче, Ади - с вас в близко бъдеще няма шанс да се срещна  Sad Hug Hug


Себи, с това Ани, докато включа, че за мен става въпрос  ooooh! ooooh! Така съм свикнала с другото Wink Hug Hug


Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 11:23 от mama_an_ji

# 722
  • Мнения: 4 157
 Heart EyesАни Heart Eyes Гани Embarassed ще се справим Mr. Green Wink Heart Eyes

Фенката - тъкмо на време - се е изхитрила Wink Чакаме - отново - да се появи - пръстен-а - а на снимката го няма Wink

Цитат
Бурак Özçivit се жени и почетен Evcen!

 ooooh! Вчера - споменах - какви новини могат да се сътрворят - при качествен нет - днес проблеми ooooh! Crossing Arms

 ooooh! С определяне на времето - също сгафих - стана ясно ooooh! и хоп - същата новина и в НТ -магазина - Бурак купил пръстен - май. И посочен конкретен 7.00  - сабах newsm78 newsm78


Цитат
Бурак,поехавший на отдых в Рим со своей возлюбленной Фахрией,хочет сделать предложение в романтическом городе. Он рассказал своим близким "я купил кольцо,я готов"

ФЕ в инста - видео - "бумеранг" актуална думичка Wink






 Embarassed newsm78 Обърках вече бройката - колко пъти - Бурак прави предложение - и колко - пръстена вече купи newsm78 Само този месец - два пъти Wink до тук Peace

Това шега ли е newsm78 Но пък в тази жега ..... Wink
Скрит текст:
Цитат
Намери Fahriye в изображението.


6-та от ляво на дясно - от мъжа в центъра - в бяло-синкаво райе newsm78

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 15:00 от Ganaila

# 723
  • Мнения: 14 501
                                 wavey wavey wavey

Генче  Heart Eyes това пред Колизеума  е отново много добра снимка , но това че и е отрязал краката  на Фе Wink Wink Wink,говори за едно -Бу е за първи път и много впечатлен от Рим.





                  Мами/Ани Heart Eyes Heart Eyes[/b както кажеш и двете имена ги мога , ноооооо............ малко съм  Rolling Eyes #Crazy Shocked как да пиша Мами на жена на която аз мога да съм и майка ,но спирам за да не стане скучно  за другите . Оставам на Ани , защото е по-кратко Wink Wink Wink Hug





  А , тази игра на светлините не може да изразява нищо друго освен-

Ти си моя ден , моето слънце , моята надежда!



А това вече е любов , страст и надежда за прекрасно преживяване.Пожелавам им го !
Ореолът около главата и говори за едно -Бог е с тях! Praynig






Я да метна едно  против уроки Grinning

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 16:32 от sebilMM

# 724
  • Враца
  • Мнения: 6 672
                             
                 Мами/Ани Heart Eyes Heart Eyes както кажеш и двете имена ги мога , ноооооо............ малко съм  Rolling Eyes #Crazy Shocked как да пиша Мами на жена на която аз мога да съм и майка ,но спирам за да не стане скучно  за другите . Оставам на Ани , защото е по-кратко Wink Wink Wink Hug





Скрит текст:



  А , тази игра на светлините не може да изразява нищо друго освен-

Ти си моя ден , моето слънце , моята надежда!



А това вече е любов , страст и надежда за прекрасно преживяване.Пожелавам им го !
Ореолът около главата и говори за едно -Бог е с тях! Praynig





Я да метна едно  против уроки Grinning

rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Себииии, ти ме изкара тийнеджър/ка  ooooh! ooooh!

ОК - приема се - Ани - ще свикна  Wink Hug

А Фахрие е птицата-феникс  Heart Eyes-  възражда се от пепелта  Wink Heart Eyes Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 14 501
Ани Heart Eyes феникс си е Фахрие ,така си е!


Доколкото разбрах от  smile3530 става въпрос за най- коментираните и следени личности в Туитър.

  

  А , в този сериал ЧЛ  , СЦ  накараха Бу да реве и да му стигне за цял живот Laughing

Горките му прекрасни , изумителни очи ....Ще ги повредят бе Shocked , а не бива!


  


  Отново Фе,преди и сега.....  все така женствена със съблазнителни форми е привличане!









  Днес и вторник и ги очаквам в ПАРИЖ Hug

# 726
  • Мнения: 5 096
Добър вечер момичета  Heart Eyes Аз съм готова  с темичката. Чакам само да стигнем страница 50  Heart Eyes Съвсем леко промених. За следващата чакам предложения Heart Eyes Само моля да е на лични съобщения и малко по -раничко, за да се подготвя  Heart Eyes Hug



# 727
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета  Hug нямаше ме и сега ще имам да наваксам с новините Wink по бърз преглед май има такива, връщам се да чета  Laughing

# 728
  • Мнения: 5 096
Петя Hug Heart Eyes И аз имам много за наваксване и четене  Crazy Crazy
Това може обаче само да ме радва  Flutter Дано има много и все хубави новини от БУФ  Heart Eyes И много снимки разбира се  Heart Eyes Praynig Praynig Praynig Praynig

# 729
  • Мнения: 14 501


  Литенце Heart Eyes Heart Eyes

  И при фонтан ди Треви са били и пак фен отдалеч ги е заснел.Виждам само Фе зад жената със синята  шапка.

Видях и цялата снимка и самия фонтан ,ама изгубих ...... Embarassed



Петя Hug

# 730
  • Мнения: 5 096
Себи Hug Heart Eyes Страхотно е, че БУФчетата намериха време за почива  Heart Eyes Още по-хубаво е, че имат фенове навсякъде и получаваме свежи снимки и информация Heart Eyes Party

# 731
  • Мнения: 14 501

    Когато са така ръка за ръка  съм спокойна Hug






  Утре според мен са в Париж

# 732
  • Мнения: 255
Така, ако съм разбрала правилно, случило се е това:
Свършила е най-накрая КС  Praynig
Нашите са заминали на пътешествие за 2 месеца ?!  Shocked така ли е?
Бу е купил нова кола на Фе ?
Има слух, че Бу ще режисира филм и Фе ще играе в него, а може и в сериал с Мурад.
и отново натрапчиво нахлуване в темата, от което няма и следа, а само се подразбира Wink
 
Доста неща съм изпуснала  #Crazy

# 733
  • София
  • Мнения: 1 866
Добро утро, Чучулиги  newsm51

Ехааааа, че е хубаво  smile3508 Литенцето се появи  bouquet, Петя-  също  bouquet
Девойки, стягайте се, че почвам да пиша неизвинени отсъствия - липсвате ни  love001

Кафето и закуската  smile3503
             

И пожелания за много хубав ден!
 Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 5 096
Добро утро Hug Алексче , за кафенцето Heart Eyes bouquet

А от мен новата тема  Heart Eyes Hug Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929308.new#new

Общи условия

Активация на акаунт