След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 56

  • 77 381
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 157
Мами Heart Eyes Heart Eyes Не зная Thinking Не съм изгледала още повторно серията Peace но май - не показаха - някаква - вътрешна борба в нея, което си е - лошо. Особено  - знаково - това е - да се случи - пред "леглото на майката".

Като начало - стига ми да разбера - кой поръча Озан. Ако е Асу - като отмъщение към Емир  - като наказание - за проявената "слабост"- какво повече да кажа....Но дали - ще ми стигне - целият втори сезон Wink
Но, ако  Peace - не е тя. Ако  Peace тя - успее да вземе най-правилното, адекватно решение - да съобрази ситуацията...около "изпръсканите с кръв ръце" на Кемал Thinking Thinking
Много ако-та...

Ти още от самото начало повтаряше - Хакъ Бей, Хакъ Бей.... и въпреки това - въпреки, че тук е дискутирано многократно като възможност - бяхме подготвени за варианта- много ме стресна - сценария. В повече ми дойде - да нямаш вяра в никой - да не очакваш помощ от никой - как си "играчка" в ръцете на някой... Sad това на фона на - абитуриентските вълнения...

Нашите се покриха - може би и защото - си познават - контингента Wink Сами си създаваме - новини и надежди Wink
Енгин и Мурат - на хоризонта Wink
Цитат
 
TV Eleştirmeni
@elestirmentv
TİMS Engin Akyurek ve Murat Yıldırım ile yeni sezonda ekrana gelecek olan 2 yeni dizisi için görüşüyormuş.

Или - нов повод - за радост Wink




 Heart Eyes

# 676
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Мами Heart Eyes Heart Eyes Не зная Thinking Не съм изгледала още повторно серията Peace но май - не показаха - някаква - вътрешна борба в нея, което си е - лошо. Особено  - знаково - това е - да се случи - пред "леглото на майката".

Като начало - стига ми да разбера - кой поръча Озан. Ако е Асу - като отмъщение към Емир  - като наказание - за проявената "слабост"- какво повече да кажа....Но дали - ще ми стигне - целият втори сезон Wink
Но, ако  Peace - не е тя. Ако  Peace тя - успее да вземе най-правилното, адекватно решение - да съобрази ситуацията...около "изпръсканите с кръв ръце" на Кемал Thinking Thinking
Много ако-та...
Ти още от самото начало повтаряше - Хакъ Бей, Хакъ Бей.... и въпреки това - въпреки, че тук е дискутирано многократно като възможност - бяхме подготвени за варианта- много ме стресна - сценария. В повече ми дойде - да нямаш вяра в никой - да не очакваш помощ от никой - как си "играчка" в ръцете на някой... Sad това на фона на - абитуриентските вълнения...

Скрит текст:
Нашите се покриха - може би и защото - си познават - контингента Wink Сами си създаваме - новини и надежди Wink
Енгин и Мурат - на хоризонта Wink
Цитат
 
TV Eleştirmeni
@elestirmentv
TİMS Engin Akyurek ve Murat Yıldırım ile yeni sezonda ekrana gelecek olan 2 yeni dizisi için görüşüyormuş.

Или - нов повод - за радост Wink




 Heart Eyes
Не ми се вярва Асу да е поръчителката за Озан, много е кръвожадно, дори и за моите представи (а все пак 100% ли е сигурно, че тези крака за на Озан  newsm78)
Ще видим как ще ни изненадат с нейния образ - жалкото ще е само, ако се оженят с Кемал и той живее с нея във всички тези лъжи, а предполагам ще има и още  ooooh! ooooh!  Кемал не би трябвало да допусне това в яда си в момента към Нихан  Naughty

Ако Озан се е самоубил всички видове флашки не се ли обезсмислят  newsm78 newsm78

А за Хакъ бей, нищо че бях почти сигурна, че е той - много се изненадах от неговата "лудост" - създаваше впечатление на благ човек  ooooh! ooooh!, а  се оказа психично болен  ooooh! ooooh!
Направо ме уплаши в един момент ooooh!
Каква е тази неконсумирана любов, по думите на майката на Емир, която може да те доведе до тази мания за отмъщение  ooooh! Че да вкараш и едно невинно дете в това отмъщение:ooooh:   Трябва да си си бил болен мозък и преди това  ooooh!

# 677
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes

Ако Озан се е самоубил - така наказва целенасочено Нихан Thinking Тя нали му каза - Не ме карай да съжалявам за всичко, което преживях newsm78 Долу-горе Peace Peace А ядът му - сякаш не беше насочен към нея newsm78 Ние така и не разбрахме - той какво искаше да и каже Peace Ако е насочен към него - "логично решение" ooooh!  Embarassed ooooh! - но толкова бързо да е осъзнал истинската си драма...защо тогава желанието за мъст.

 newsm78 Струва ми се, че към момента - при този финал - "изненадите", които предстоят са заложени в образите на всички други - но не и в тези на Нихан и Кемал newsm78 Това обаче - освен за -  заедно - единствено - в безкрая - за друга възможност не се сещам. Може би - защото съм гледала три конкретни турски филми ooooh!

И да продължа  - с какво се занимават - феновете - още Wink Търсят оправдание - за поведението на своите - кумири Wink или за - своето Embarassed Wink

Цитат
Водещи играчи от Бурак Özçivit споделени разплакани окончателните снимки сцена в социалните медии. Това беше в центъра на вниманието на феновете.

Демек - да не изместваме - центъра - на вниманието Wink за това... Wink
Нямаме нужда - от ПР Wink

Тук ми харесва - като пример - как са се променили - заглавията на статиите - след РД на ФЕ Peace От изненадата - през "вик-а" - романтичната Европа - до - връзката им е перфектна, но знаете ли - че са били на ръба Mr. Green

 Mr. Green Разплаканите му очи - дълго време - няма да го - извиняват Mr. Green

 Heart Eyes

Това също ли е от жанра - "Уплътняване на времето" newsm78 или е истина  newsm78

Цитат
Allah'ımm !Parlıyorlar.. ✨💘  #Kenanimirzalıoğlu #FahriyeEvcen #Ayyapım

Започнаха да излизат новини за проектите през новия сезон - дано и нас да ни огрее Praynig Praynig

 Wink Кой спомена за Мелиса  


Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 16:31 от Ganaila

# 678
  • Мнения: 14 510
                                   Здравейте пак Hug Hug Hug

  На фона на тези прекалено много отрицателни, неориентирани  и ревящи герои /моля да бъда извинена/    си спомням с какво започнах  участието си и любовта  си  към турските сериали."АСИ"

  Тогава си мислех ,че няма по-голяма магия от тази между Мурат //той е един от кандидат партньорите на Фе/и Туба.

OHAAAA




Сега си мисля , че нашата - Буф/магията/ е по- голяма и може до експлозия  да доведе.Дано е със знак +


   Виждам ,че невероятният Каан  има много интереси и  все повече  го харесвам Hug
Поне зная , ако го съживят СЦ  ,че е гадняр.

Новое с Instagram'а Каана (Эмир из сериала "Чёрная любовь").

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 19:57 от sebilMM

# 679
  • Мнения: 14 510
   И аз гледам мача , ама хвърлям по едно око и в Туитър.


  Фахрие ...... без капка грим.

Прекрасна !
 Всички  , които се мерят с нея да се строят до  нея!
Аз лично ще им отдам заслуженото!


            

             


И друго красиво момиче.

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 23:43 от sebilMM

# 680
  • София
  • Мнения: 1 867
Добро утро!  newsm51

Минавам с кафето и отлитам по задачки  newsm53



Себи  Hug хубаво ни е момичето - всякак!
Ето това съм пропуснала, а е старо  newsm78

           

Отива й рошавичка  newsm62

Прекрасен ден!  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 4 157
Добро утро Hug Heart Eyes
Скрит текст:
 И аз гледам мача , ама хвърлям по едно око и в Туитър.


  Фахрие ...... без капка грим.

Прекрасна !
 Всички  , които се мерят с нея да се строят до  нея!
Аз лично ще им отдам заслуженото!

            

          
Скрит текст:
 


И друго красиво момиче.


И колко - различна  Heart Eyes успява да бъде

Това са снимките - от последните "броени" дни


Какъв сезон се задава само ooooh! Страшен  Peace Киво с Туба, Халит с Берг. Говорят за Чагатай с Хазал.

А с ФЕ - водят преговори Thinking
Цитат
TV Eleştirmeni- интернет издание опубликовало два твитта с упоминанием имени Фахрийе Эвджен : a) Fahriye Evcen bir ara Endemol ile de görüsüyordu yanılmıyorsam. Bakalım yeni sezonda hangi dizide görecegiz onu.
b)Kenan İmirzalıoglu'nun başrolunde yer alacagı Ay Yapımın yeni dizisi içinde Fahriye Evcen ve Aslı Tandogan ile görüsülüyormus.
я поняла что Фахрийе ведет переговоры с продюсерской компанией Endemol...
и второй твитт
что компания Ay Yapımın, ведет переговоры для проекта Кенана Имирзалыоглу с Фахрийе и Асли Тандоган.


Друга - трета - продуцентска компания - ми е интересно - какви ги мисли Thinking

Все пак - "има хляб" - още
Сред най-обсъжданите - през изминалия месец  Wink

И си е факт - тенденцията да събират отново - вече успешни двойки Peace демек Embarassed фантазиите ни - не се оказаха толкова - нереални Wink

Докато тече ....

Вижте това Praynig "Не си забравил" - "Защо да забравя?"  newsm78
Скрит текст:

А ФЕ -за пореден път - дарява среднощни лайкове тази седмица...


Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
Joy Не всички са - така - обаче - вече - поради - липсата на новини Wink
https://twitter.com/OnBirOtuz/status/743739696577019905

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 10:51 от Ganaila

# 682
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Добро утро Hug Heart Eyes
Скрит текст:
 И аз гледам мача , ама хвърлям по едно око и в Туитър.


  Фахрие ...... без капка грим.

Прекрасна !
 Всички  , които се мерят с нея да се строят до  нея!
Аз лично ще им отдам заслуженото!

            

          
Скрит текст:
 


И друго красиво момиче.


И колко - различна  Heart Eyes успява да бъде

Скрит текст:
Това са снимките - от последните "броени" дни


Какъв сезон се задава само ooooh! Страшен  Peace Киво с Туба, Халит с Берг. Говорят за Чагатай с Хазал.

А с ФЕ - водят преговори Thinking
Цитат
TV Eleştirmeni- интернет издание опубликовало два твитта с упоминанием имени Фахрийе Эвджен : a) Fahriye Evcen bir ara Endemol ile de görüsüyordu yanılmıyorsam. Bakalım yeni sezonda hangi dizide görecegiz onu.
b)Kenan İmirzalıoglu'nun başrolunde yer alacagı Ay Yapımın yeni dizisi içinde Fahriye Evcen ve Aslı Tandogan ile görüsülüyormus.
я поняла что Фахрийе ведет переговоры с продюсерской компанией Endemol...
и второй твитт
что компания Ay Yapımın, ведет переговоры для проекта Кенана Имирзалыоглу с Фахрийе и Асли Тандоган.

Скрит текст:

Друга - трета - продуцентска компания - ми е интересно - какви ги мисли Thinking

Все пак - "има хляб" - още
Сред най-обсъжданите - през изминалия месец  Wink

И си е факт - тенденцията да събират отново - вече успешни двойки Peace демек Embarassed фантазиите ни - не се оказаха толкова - нереални Wink

Докато тече ....

Вижте това Praynig "Не си забравил" - "Защо да забравя?"  newsm78
Скрит текст:

А ФЕ -за пореден път - дарява среднощни лайкове тази седмица...


Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
Joy Не всички са - така - обаче - вече - поради - липсата на новини Wink
https://twitter.com/OnBirOtuz/status/743739696577019905
Тази снимка е   #Crazy #Crazy
Момичето ни си го бива всякак  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гани, права си - със всяко появяване е различна  Heart Eyes Heart Eyes


Ето по подробно описание на двата туита:
Цитат
а) Фахрийе ведет переговоры с продюсерской компанией Endemol... Endemol Entertainment Holding NV — голландская телевизионно-продюсерская компания.
Endemol имеет дочерние компании в 23 странах...производит скандальные и популярные телепередачи, в России среди них «Фабрика Звезд», «Цирк со звёздами», «Большой Брат», «Фактор страха», «Сделка», «1 Против Всех», «Дом-1» и «Дом-2»

б) компания Ay Yapımın, ведет переговоры для проекта Кенана Имирзалыоглу с Фахрийе и Асли Тандоган.
Аслы Тандоган 1979г рождения,


Значи това за общ проект с Кенан може и да не са слухове  Thinking Thinking


Себи, Алекс

Скрит текст:
В понеделник около 17:30ч - 18ч как сте - заети, свободни?

# 683
# 684
  • Мнения: 14 510
Здравейте Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyes,Генче Heart Eyes Мами Heart Eyes ,нещо ми се върти в главата около новата визия на Фахрие.
Дали вече не знае за новия си проект и героинята ще изглежда по подобен начин????


   Мисля, че   скоро  ще  разберем.




Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 14:40 от sebilMM

# 685
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Heart Eyes
 Wink

Не могат без нашето момиче Wink

Тъкмо взех да се дразня, че трети-четвърти ден Гечето държи новината - по слухове - в рубликата си - "Акценти" и те сътвориха - нова Wink Дали ФЕ ще продължи образованието си през есента Peace Грешка Embarassed Embarassed
Вече - нелогичен -  коментар, но направен Embarassed
Скрит текст:
Скрит текст:
Те - за "отворените врати" не са ли чували newsm78 И как са пропуснали да проследят - традицията - която спазва ФЕ newsm78 Но пък - как се влиза в графата - Най-обсъждани Wink
Да не приказвам много, че според интервюто и за Инстайл - точно по план - двете години изминаха Wink

Да се отнесе в графата - Добра новина Peace Посетила е училището си и често се среща с приятелки Peace

Ендемол е интересен Thinking newsm78 Нали имаше един туит през пролетта от Холандия Thinking от някакъв предприемач newsm78 Едва ли ФЕ ще се включи в Биг брадъра им Mr. Green Другата вероятност е - новината около Толгахан, обаче май все още не се знае сериала му ще приключи ли или ще продължат в 3-ти сезон Thinking
Също ми е интересно - колко сериала едновременно в един сезон - може да си позволи една компания Thinking От "нашата" май станаха много newsm78

 Heart Eyes Heart Eyes

Разбрахте, че допълвам поста си Embarassed и миш - маша - е сготвен Embarassed
newsm78 намерих превод на интервю на Мелиса. Ако - героинята й е - много-много лоша newsm78 тя би ли отговорила по този начин newsm78

Скрит текст:
Цитат
Отрывок интервью Мелисы Аслы Памук:

Вас считают холодным личностью.
-Меня считают холодной девушкой те, кто меня совсем не знает. На самом деле, я немного сумасшедшая, люблю смеяться и положительно отношусь к шуткам. Я еще в душе ребенок, который может весело провести время в парке.

Если вы в своей жизни, как и в сериале влюбитесь в мужчину, который вас совсем не любит, вы бы отказались от любви? Или как Асу последовали бы за любовью?

-Я бы точно, как и Асу пошла бы вслед за любовью.


Вас хвалят в социальной сети и часто пишут, что вы самая красивая женщина Турции. Вас это мотивирует?
-Конечно, такие читая комментарии, я горжусь, но я никогда не мотивировала себя своей внешностью. Я всегда старалась мотивировать себя старанием и работой.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 16:48 от Ganaila

# 686
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Heart Eyes Heart Eyes
 Wink

Не могат без нашето момиче Wink

Тъкмо взех да се дразня, че трети-четвърти ден Гечето държи новината - по слухове - в рубликата си - "Акценти" и те сътвориха - нова Wink Дали ФЕ ще продължи образованието си през есента Peace Грешка Embarassed Embarassed
Вече - нелогичен -  коментар, но направен Embarassed
Скрит текст:
Скрит текст:
Те - за "отворените врати" не са ли чували newsm78 И как са пропуснали да проследят - традицията - която спазва ФЕ newsm78 Но пък - как се влиза в графата - Най-обсъждани Wink
Да не приказвам много, че според интервюто и за Инстайл - точно по план - двете години изминаха Wink

Да се отнесе в графата - Добра новина Peace Посетила е училището си и често се среща с приятелки Peace

Ендемол е интересен Thinking newsm78 Нали имаше един туит през пролетта от Холандия Thinking от някакъв предприемач newsm78 Едва ли ФЕ ще се включи в Биг брадъра им Mr. Green Другата вероятност е - новината около Толгахан, обаче май все още не се знае сериала му ще приключи ли или ще продължат в 3-ти сезон Thinking
Също ми е интересно - колко сериала едновременно в един сезон - може да си позволи една компания Thinking От "нашата" май станаха много newsm78

 Heart Eyes Heart Eyes

Разбрахте, че допълвам поста си Embarassed и миш - маша - е сготвен Embarassed
newsm78 намерих превод на интервю на Мелиса. Ако - героинята й е - много-много лоша newsm78 тя би ли отговорила по този начин newsm78

Скрит текст:
Цитат
Отрывок интервью Мелисы Аслы Памук:

Вас считают холодным личностью.
-Меня считают холодной девушкой те, кто меня совсем не знает. На самом деле, я немного сумасшедшая, люблю смеяться и положительно отношусь к шуткам. Я еще в душе ребенок, который может весело провести время в парке.

Если вы в своей жизни, как и в сериале влюбитесь в мужчину, который вас совсем не любит, вы бы отказались от любви? Или как Асу последовали бы за любовью?

-Я бы точно, как и Асу пошла бы вслед за любовью.


Вас хвалят в социальной сети и часто пишут, что вы самая красивая женщина Турции. Вас это мотивирует?
-Конечно, такие читая комментарии, я горжусь, но я никогда не мотивировала себя своей внешностью. Я всегда старалась мотивировать себя старанием и работой.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

 Heart Eyes

"Вслед за любовью" - бих добавила с цената на всичко  Thinking Thinking
Дано греша по отношение на Асу, но след тази серия съвсем се срина в очите ми  ooooh!

# 687
  • Мнения: 4 157
 Hug
Не можем да знаем - как разкриват, развиват или променят характера на героите newsm78 по план или "под натиск".

Обещаха в началото - "случки от истинския живот"...а в него - варианти много Peace
 
 ooooh! Embarassed Сетих се за - как решиха да поразвалят имиджа на "идеалния" Кемал - като го показаха неспособен да разпали скарата с въглищата ooooh!
Скрит текст:
В началото - минен инженер. Специализирал - в осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд - в мините -  и не само - видяхме и строеж. Как  newsm78 - като не познава - рисковете, спецификата на материала?! Как ще предотвратява - взрив, пожар....
За мен си беше гаф - абсолютен. Да не говорим, че анонсираха сериала като посветен на трагедията в Сома.

 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 19:04 от Ganaila

# 688
  • Мнения: 14 510


  ГенчеHug това с истинския живот е мноооооооооооооооого разтегливо понятие.

Да , има подлост , лъжи и еснафщина ,несподелени чувства и трагедии , в живота  но нещото което ме секна в началото на сериала  бяха прекалено   тягостните и нагласени  истории.
Сега го доглеждам заради вас и си чакам българския превод на 35 серия и тогава надявам се да се подготва и кажа дума , две.


  Аз предлагам в тази горещина да  се отдадем на позитивни мисли , а руските ни приятели са невероятни  Hug



           


Доктор Ли
Они стали украшением жизни друг друга! 👍 😍 👌 Пусть так будет всегда ! 👍 🙏


           

# 689
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Справят се рускините  Wink "Рисуват" върху новата снимка на ФЕ Wink По-скоро - роля търсят


Няма настроение в Туитър newsm78 но то е - заради снощния мач newsm78 сигурно. Пишат - голямо разочарование там - гняв

 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт