След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 56

  • 77 383
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 063

Скрит текст:
 Генче ,  Hug това с истинския живот е мноооооооооооооооого разтегливо понятие.

Да , има подлост , лъжи и еснафщина ,несподелени чувства и трагедии , в живота  но нещото което ме секна в началото на сериала  бяха прекалено   тягостните и нагласени  истории.
Сега го доглеждам заради вас и си чакам българския превод на 35 серия и тогава надявам се да се подготва и кажа дума , две.

Скрит текст:
 Аз предлагам в тази горещина да  се отдадем на позитивни мисли , а руските ни приятели са невероятни  Hug



          


Доктор Ли
Они стали украшением жизни друг друга! 👍 😍 👌 Пусть так будет всегда ! 👍 🙏


          

Себи, преведена 35- та серия
http://www.vbox7.com/play:cbbb6430f7&p=playlist&id=2140226&order=date

# 691
  • Мнения: 14 510
 Генче ooooh! пони с един гол да бяха паднали но с 3:0
То и аз го гледах целия мач и бях изцяло за Турция.Просто не обичам вечно печелещите испанци.


  И сбогом от актьорите от сериалите с висок рейтинг.













Хелен Heart Eyes newsm51


 

# 692
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Генче ooooh! пони с един гол да бяха паднали но с 3:0
То и аз го гледах целия мач и бях изцяло за Турция.Просто не обичам вечно печелещите испанци.

 И сбогом от актьорите от сериалите с висок рейтинг.













Хелен Heart Eyes newsm51


  

Себи,

от тези хубави фотки, най-убедително като двойка седят Енгин и Туба.  При останалите са заели поза, докато при тях, сякаш не са излезли от роля.

Здаввейте момичета Hug wavey wavey

Коментирахте тук последната серия на КС , че Туфан е застрелял Емир погрешка, но аз мисля, че някой от двамата - Емир или Кемал, натисна спусъка в борбата.
Много добра игра от Нихан, от Асу също, изобщо от всички, сериала ми хареса последните серии особено Дано втория сезон не го направят пак някакви тъпи фантазии, каквито само в турските дизита ги има.

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 22:02 от helen.nona

# 693
  • София
  • Мнения: 1 867
Добро утро, поспаливки  newsm47

На вън грее чудно слънце и аз нося кафе за разсънване  hahaha

           

и Зиза за "Хюриет" с този фотограф, който правеше най-хубавите снимки на Фе и Бу по време на Чучулигата и след това  newsm10

             

Не съм гледала преведен сериала от 33-та серия насам, но не мога и да се сритам да го изгледам - тръпката ми си е взела отпуска  newsm62 Затова и ще се въздържам от коментари за КС  - на този етап yes

Мами Hug
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
В понеделник имам две опции - ако няма да пътувам по работа ще съм на разположение, а ако се наложи да пътувам се прибирам към 18:30 и тогава мога да се включа в срещата  Simple Smile Тази вечер ще си знам утрешната програма и ще ти кажа  Hug

Хубава неделя на всички!  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 14 510
  Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyes аз случайно  за неделя съм от рано будна ,но сега си пия кафето bouquet

БуФах или ОзЭвдж?








Остава някой и да каже за какво става дума newsm78,ако не е старо .

Май се досещам newsm78Фе си и купила или са и подарили ето този джип-








Мами Party
Скрит текст:
Мами , аз съм свободно Hug

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 09:52 от sebilMM

# 695
  • Мнения: 4 157
Здравейте  Heart Eyes Heart Eyes Стана обедно време Wink

От Бонитата  Embarassed
Цитат
Выражаю признательность арабским друзьям, как всегда кратко и понятно.
Бронированный автомобиль за миллион
Бурак О. заплатил 290 тыс. Евро за свой новый автомобиль. Популярный актер поменял свой автомобиль BMV на Range Rover.
Прекрасный поступок в честь своей любимой
Бурак О. поменял не только свой автомобиль, но также и номерной знак, которым пользовался много лет "34 BRK", заменил на номер "34 FR", что обозначает первые буквы его возлюбленной Фахрие Э.
Автомобильный номер с именем Фахрие
Бурак, поменявший свой автомобильный номер на "34 FR", купил автомобиль Range Rover 2016 за один миллион тур. лир, отдав свой старый "BMV 5.20" своему отцу. Бурак, у которого закончились съемки в сериале "Kara Sevda", полетит с Фахрией Э. во Францию во вторник на отдых.

 Joy С две думи - листовките с "Издирват се" - дадоха резултат Wink Фаик - в своя стил - хем нещо - хем - нищо ново - не ни казва Wink
Скрит текст:
ooooh! ooooh! Първото, което се сетих  ooooh! ooooh! нашето енерго - и те - такива карат ooooh! Обаче Фаик - едва ли точно на тази - комунална фирма - прави реклама ooooh! С едно на ум съм - за него Mr. Green

 Thinking Това ли е "посланието" Thinking Така ли трябва да се разбира новината newsm78
Цитат
Той взе първата официална стъпка в любимия John Özçivit

Защото същият този наш Wink приятел Фаик - есента написа - Заради прекаленото внимание - Бурак смени автомобила си... и тогава пропусна да отбележи - рег.номер с букви - NF

А-ха Wink ФЕ ще си смени името в паспорта - за Бурак - промени в други документи - лични Wink Все ходене - по институции Wink

Бонитата стигнаха и до следния извод  Peace Заради - смутните времена там - един брониран автомобил си е просто - задължителен - за този, който може да си го позволи Peace
НТ-магазина - по темата - кой каква кола има
Едва ли - имат само по една Wink ама - нищо - хайде

Днес отбелязват - Деня на бащата - подобаващо Wink
Wink Ще го бъде - нашето момче Wink оказа се - грижовно Wink ФЕ последно време - само с охрана се движи - според видеата, не шофира сама - сега и - брониран автомобил
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 12:30 от Ganaila

# 696
  • Мнения: 3 473
Цитат
Коментирахте тук последната серия на КС , че Туфан е застрелял Емир погрешка, но аз мисля, че някой от двамата - Емир или Кемал, натисна спусъка в борбата.
Не, със сигурност Туфан не застреля Емир. Нямаше възможност при тоя търкал, а и в сюблимния момент му звънна Асу. Той самият гледаше изненадано след като Емир се търкулна на земята. Според мен пистолета и пръста върху спусъка си е на Емир. Ръката на Кемал държеше ръката на Емир и надделя. Затова и Кемал пое вината върху себе си.
И на мен ми е интересно кой прати снимките на Озан. За самоубиването нямам съмнение, че е Емир. Имам идея, че е Хакъ. Не показаха всъщност търсенето на флашките от Туфан до къде го докараха... Но целта е Емир и разобличаване на подлостите му.

# 697
  • Мнения: 14 510
  Здравейте Hug

Генче  Heart Eyes успокоих се на кого е бронирания  джип Wink

Сега и Бурак е прегърнал Баща си.....и   аз много го харесвам този човек Hug





Това не се сещам от къде е  newsm78




 И това е нова за мен newsm78

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 18:32 от sebilMM

# 698
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Сега излизат - нови / стари снимки Peace Берлин и Щутгарт  Peace гала АСБ


А за джипа Wink

Обичам го - гуглето Wink
Цитат
Няма такъв жест! Бурак Özçivit, Фахрие Евджен до толкова, че той направи жест ...



Кате Hug Heart Eyes

БУ в инста...

Цитат
"Прошли годы... но ничего не изменилось, с первого дня ты словно за спиной. Мужик-мужик, дорогой мой папа. С Днем отца..."



 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 21:31 от Ganaila

# 699
  • Мнения: 14 510


   Е , как да   не отразиш такава снимка на двамата мъже , които я обичат и уважават.





 E Генче  Heart Eyes къде съм гледала и не съм видяла ,че си постнала  Фе.

Но има още нещо  newsm78

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 23:09 от sebilMM

# 700
  • Мнения: 14 510
  Здравей Жулиета Hug

 Я да видим нещо което поне аз не съм видяла и излезе току-що Rolling Eyes

Май почивката е започнала.




# 701
  • София
  • Мнения: 1 867
Добро утро, момичета!  newsm51

Лятото официално дойде и ви каня на кафе и сладки приказки  newsm47

                               

Чудесен ден!
 love001

# 702
  • Мнения: 14 510


  Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyes и лятото дойде  и почивката на БУФ започна.

Явно  не само по бутици и молове  ходят , а са им интересни и малките местни магазинчета в Рим/така предполагат  рускините/




         



Приятен ден и слънчево лято bouquet

Алекс[/b Laughing
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Довечера в 18ч под часовника на Ц гара можеш да срещнеш  познати хора Wink

# 703
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes

 Joy hahaha Разказ по картинки - какво се случва в Италия hahaha
Цитат
-Бурак,а подарки?
-Какие подарки? Тебе? Милашка,у тебя есть кафтан,кольцо и золотые шары!!!
-Бурак,ну шары уже сдулись.....Ну,Бураааак.....
-Как сдулись? Уже? Они же золотые!!! Мне ж сказали до золотой свадьбы будут летать!!
-Бураш,а давай мы тоже до золотой свадьбы будем летать!Но сначала сумочку!!!
-Ладно,коза,давай сумочку!
-Бураш,вот эту....Нет....Эту!!! Ой,вон ту!!!!
-Брат,дай все!
В отеле рассматривая сумки,растерянная Эфа Бураку:
-Бураш,они сделаны...... в Турции......

 "коза" е "какво" Wink Италианският - романските езици - по принцип - са ми  "врагове"  Mr. Green - на името  Embarassed

Усмихнат ден Hug Heart Eyes

Скрит текст:
Скрит текст:
Довечера - пийте по едно и заради нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А с нас  - лятото тепърва започва Wink Praynig Heart Eyes

Нищо общо със "състарената" снимка

И - някой се оказаха - късметлии Wink Отпадна - ангажимента - утре да "висят" по летищата - следейки полетите до Франция Wink
Ах - Фаик - Ах Wink И Али също - на Париж "му миришело" Wink

Поздрав за Ади Heart Eyes
Цитат
Понеделник 20 юни, 2016 00:16 |
"Бъдете на една и съща серия!"
Мурат Йълдъръм и феновете дойдоха да почти Фахрие Евджен любов!


 Flutter 

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 11:55 от Ganaila

# 704
  • Мнения: 14 510


  Генче Heart Eyes  и продължават феновете .....дано има истина в това.



   

Общи условия

Активация на акаунт