След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 56

  • 77 399
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Heart Eyes Има истина и тя е, че феновете си организираха акция в туитър и успяха да влязат в "тренда" Wink За нас е хубаво, че е по инициатива на фен страници на Мурат Й.

Така се правят новини Wink Необходим е само - качествен нет Wink
Утката също- прихвана - Римската ваканция


 hahaha И аз си имам - "последователи"  ooooh! ooooh! по казуса - промяната - в личните документи Embarassed

Цитат
Бурак Özçivit от Фахрие Евджен специална табела!
Star TV показва на екрана и на екрана с един сезон финал отрязани миналата седмица дишане сега за известно време, който почина "Кара Севда" поредица с участието на Бурак Özçivit дълго време, за да бъдат заедно и да направи красива любовница голям жест Фахрие Евджен за които се приема за даденост, че ще се ожени!


 newsm78 Фаик може и да не лъже за Франция newsm78 Във вторник - ще летят Thinking Той все пак не посочва - от кое летище Wink

Хайде  Hug Heart Eyes Време не остана до срещата  Heart Eyes Изкарайте си чудесно  Heart Eyes


И по-малко - КС Wink Там вече - намират решения Wink

Скрит текст:

 Heart Eyes Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 14 511
Генче Heart Eyes animal037 animal037 animal037 animal037 phoneuu animal037 phoneuu newsm39 grinning039 Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

     hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 4 157
 Wink Е - Съдба Wink все някой ще трябва да "поработи" по темата - докато други - обикалят по - или Римските - или Софийските - улици Wink и "капанчета" - също


Цитат
Бурак О. и Фахрие Э. проживают свою любовь в это время на улицах Рима
Красивый актер Бурак О. и его возлюбленная Фахрие Э. вчера были замечены на улице в Риме. Как было известно, что паре предстоит тур по Европе, после этого слуха, они были замечены замечены на улице в Риме, где занимались покупками. Пара через некоторое время покинула это место. Было заметно, что Бурак не оставлял Фахрие даже ни на минуту.

Така и така - снимките в статията са - фенските Wink

Показаните статии от Себи Heart Eyes
Цитат
Девочки, спасибо говорю арабским друзьям🙏👏, молодцы, с турецкого переводят на арабский и английский языки! Очень этим выручают! Вот еще кратко о двух статьях:

Призыв к продюсерским компаниям
Фахрие Э. и Мурат Й., проекты, в которых они участвовали, стали феноменальными, команды их поклонников хотят, чтобы они сыграли вместе. Проведя хештег "FahriyeVeMuratAyniDizideOlsun", который сразу же стал трендовым, поклонники хотят видеть их в новом проекте и считают, что они очень подходят друг другу, таким образом пытаются продюсеров обратить внимание на их просьбу.

В одном проекте
Поклонники Фахрие Э. и Мурата Й. очень сильно хотят увидеть их вместе в одном проекте в новом сезоне. И по данным журнала, их поклонники провели хештег в ТТ, пытаясь "достучаться" до продюсеров, от которых в будущем ждут реакции на их призыв.

ФЕ  Wink  Вече 2,3

Скрит текст:
Цитат
diziturk-Турецкие сериалы и фильмы
#diziturkFoto

Актрисы,у которых больше всех подписчиков в социальной сети-ИНСТАГРАМ.

Серенай Сарыкая-3,5 млн.
Синем Кобал-2,9 млн.
Эльчин Сангу-2,4 млн.
Фахрийе Эвджен-2,2 мнл.
Ханде Эрчел-2,1млн.
Эзги Мола-2,1 млн.

 Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 14 511
  Генче Heart Eyes

Приключиха разходките и разхладителните напитки по софийските улици и заведения newsm10
Очарована съм  Hug

А , тук рускините споделят.....


[bурак фоткал. Инфа сотка][

Тази снимка , ако я е правил той трябва да отиде на ФОТОКОНКУРС!





Коментар з аснимката-

Восхитительная муза, талантливый фотограф...Прекрасная грация... встречает рассвет в Риме...Парит навстречу утренним лучам..

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 22:51 от sebilMM

# 709
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Гани, Hug Hug  успешно поддържаш огъня  Hug

Аз се "приземих" успешно  Wink Laughing Laughing
Харесвам ви, виртуално, някои вече и реално  Hug Hug


Скрит текст:
  Генче Heart Eyes

Приключиха разходките и разхладителните напитки по софийските улици и заведения newsm10
Очарована съм  Hug

А , тук рускините споделят.....

[bурак фоткал. Инфа сотка][

Тази снимка , ако я е правил той трябва да отиде на ФОТОКОНКУРС!


Себи,
Hug

Това наистина е от Рим -щастливци  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Wink Е - Съдба Wink все някой ще трябва да "поработи" по темата - докато други - обикалят по - или Римските - или Софийските - улици Wink и "капанчета" - също


Цитат
Бурак О. и Фахрие Э. проживают свою любовь в это время на улицах Рима
Красивый актер Бурак О. и его возлюбленная Фахрие Э. вчера были замечены на улице в Риме. Как было известно, что паре предстоит тур по Европе, после этого слуха, они были замечены замечены на улице в Риме, где занимались покупками. Пара через некоторое время покинула это место. Было заметно, что Бурак не оставлял Фахрие даже ни на минуту.

Така и така - снимките в статията са - фенските Wink
Скрит текст:
Показаните статии от Себи Heart Eyes
Цитат
Девочки, спасибо говорю арабским друзьям🙏👏, молодцы, с турецкого переводят на арабский и английский языки! Очень этим выручают! Вот еще кратко о двух статьях:

Призыв к продюсерским компаниям
Фахрие Э. и Мурат Й., проекты, в которых они участвовали, стали феноменальными, команды их поклонников хотят, чтобы они сыграли вместе. Проведя хештег "FahriyeVeMuratAyniDizideOlsun", который сразу же стал трендовым, поклонники хотят видеть их в новом проекте и считают, что они очень подходят друг другу, таким образом пытаются продюсеров обратить внимание на их просьбу.

В одном проекте
Поклонники Фахрие Э. и Мурата Й. очень сильно хотят увидеть их вместе в одном проекте в новом сезоне. И по данным журнала, их поклонники провели хештег в ТТ, пытаясь "достучаться" до продюсеров, от которых в будущем ждут реакции на их призыв.

ФЕ  Wink  Вече 2,3

Скрит текст:
Цитат
diziturk-Турецкие сериалы и фильмы
#diziturkFoto

Актрисы,у которых больше всех подписчиков в социальной сети-ИНСТАГРАМ.

Серенай Сарыкая-3,5 млн.
Синем Кобал-2,9 млн.
Эльчин Сангу-2,4 млн.
Фахрийе Эвджен-2,2 мнл.
Ханде Эрчел-2,1млн.
Эзги Мола-2,1 млн.

 Heart Eyes Heart Eyes


Момичета, на мен ли така ми се струва, че Бу  държи цигара в ръката си?

Ах тази Фе, хубава на каквато и снимка да я снимат!  Не я давам за Мурат- в никакъв случай! Мурат ми беше много любим единствено в Аси.  Там в тандем с Туба/Аси/ бяха уникална двойка. Сега е загубил много от мъжкия си чар, в настоящата му визия  е невзрачен и не го харесвам...въобще не е подходящ за Фе.
За партньор на Фе мъжът трябва да е истински мъжкар от сорта на Кенан, Ибрахим, Къванч... /да поревнува малко Бу... Simple Smile/
 

# 711
  • Мнения: 14 511
Хелен на мен ли го казваш  Laughing
Аз искам мъж -актьор до Фахрие не само да доведе до луда ревност Бу , а и да  създадат магнетизъм и гледаемост на проекта.

Мурат , ако възвърне визията си от Аси  може и да се получи  newsm78 newsm78 newsm78


  Да , тези ,които изброяваш стават , но вече  са с проекти доколкото разбрах.

Мами Hug Heart Eyes , май вече ще ти казвам Ани по понятни причини. Wink

  И не мога преди да ви кажа лека нощ Hug да споделя няколко мнения за последната - фантастични снимка  на Фе направена от Бу.

   -  Фото супер! Очень красивый кадр, на фоне заходящего Солнца, респект фотографу!))) И модель прекрасная!)

     -  , нет никаких сомнений в том, кто сделал такой стоп-кадр из жизни "Жар-птицы"👍👏❤😍😍😍

      -   Классная фотка! 👍 Фигурка прелесть ! 👍
С одной стороны ласкающее солнце , а с другой ласкающий взгляд любимого фотографа ! 👍 👌 Молодец Бу ! 👍 👏


           -Похожа на ангела) Чудный снимок.


Сега вече ви желая от сърце -ЛЕКА НОЩ! Hug

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 23:15 от sebilMM

# 712
  • Мнения: 2 063
Хелен на мен ли го казваш  Laughing
Аз искам мъж -актьор до Фахрие не само да доведе до луда ревност Бу , а и да  създадат магнетизъм и гледаемост на проекта.

Мурат , ако възвърне визията си от Аси  може и да се получи  newsm78 newsm78 newsm78

Скрит текст:
 Да , тези ,които изброяваш стават , но вече  са с проекти доколкото разбрах.

Мами Hug Heart Eyes , май вече ще ти казвам Ани по понятни причини. Wink

  И не мога преди да ви кажа лека нощ Hug да споделя няколко мнения за последната - фантастични снимка  на Фе направена от Бу.

   -  Фото супер! Очень красивый кадр, на фоне заходящего Солнца, респект фотографу!))) И модель прекрасная!)

     -  , нет никаких сомнений в том, кто сделал такой стоп-кадр из жизни "Жар-птицы"👍👏❤😍😍😍

      -   Классная фотка! 👍 Фигурка прелесть ! 👍
С одной стороны ласкающее солнце , а с другой ласкающий взгляд любимого фотографа ! 👍 👌 Молодец Бу ! 👍 👏


           -Похожа на ангела) Чудный снимок.


Сега вече ви желая от сърце -ЛЕКА НОЩ! Hug

+1  от мен!!!! Себи - напълно....и аз... и аз искам това...!!!!

# 713
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Добре сте се - завървали  Heart Eyes

Пишат - от утре ще започне ново излъчване на Чучулигата - ТВ2 от 18.00 newsm78





За партньора - и от мен  Wink  ++++++ Няма да е лесно обаче Peace дано да го измислят правилно - ако още не са де Wink

Лека вечер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 714
  • Враца
  • Мнения: 6 672



Ех, че хубава рисунка - браво на автора Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 1 868
Добро утро, Момичета!  newsm51

Себи Hug Мами Hug много съм доволна, че се видяхме  newsm47

Гани Hug, отлично си се справила докато ние веехме гащи из Софийските улици  newsm10

Нося кафе и пожелания за добро настроение   food010

                 

Бу е хванал супер момент със снимката на Фе - личи си професионализма му  smile3503

Хубав ден!  love001

# 716
  • Мнения: 5 096
Добро утро  Hug Много се радвам , че сте се видели момичета  Hug Надявам се скоро и варненската група да го направим Heart Eyes Ади, Гани Hug Laughing
http://m.vk.com/photo-72533396_419386446?list=wall-72533396_6438 … &from=profile

Днес ще мога да пусна нова тема чак вечерта,но говорих с Мами , да ме смени ,ако положението стане напечено  Heart Eyes Хубав ден  Heart Eyes  Благодаря  на всички пишещи в темата   Hug Целувки

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 07:21 от little_miss_trouble

# 717
  • Мнения: 14 511


  Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Wink Heart Eyes не мога да наруша традицията си -първо Wink да си пийна кафето ,а после да  търся нещо ново за Буфчетата.
 Хубаво ни беше нали да се веем в горещините и изобщо да не ги забелязваме.Ани..... Heart Eyes

  Литинце Heart Eyes Heart Eyes говорехме си и за теб и ,че ни липсваш и ето те и теб с  готовност за нова тема.
Ани  сподели ,че има готовност да пусне тя темата и това ме увери  ,че тук сме се събрали все сериозни хора bouquet
   
А тук фенка  е успяла чрез селфи да ги хване  със същите тоалети с които са били през дена на снимката-шедьовър.



 



Приятен ден bouquet

 

# 718
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лите Heart Eyes Heart Eyes

Аз към момента съм  #Crazy и мога да кажа само  Embarassed

Хелън Heart Eyes Heart Eyes Joy Не е - цигара Wink  hahaha Пръчката - за селфита - било

 Embarassed Сега да видим какво става....

# 719
  • Мнения: 61
Здравейте,много са сладки и двамата.А Бу,ако го намали този перчем ,ще ми хареса повече.Фе е перфектна.Нека се насладят на лятото,а на есен да поработят,че Фе ми липсва на екран.

Общи условия

Активация на акаунт