Любовта прилича на Бурак и Фахрие - лични и професионални проекти - тема 52

  • 64 772
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 096


След края на

Çalıkuşu


и

Ask Sana Benzer




СЕЛФИТО


СЕМЕЙНИ СНИМКИ





Calikusu


Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година

Asк Sana Benzer

Премиера: 23 Януари 2015 година



Calikusu

Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.




Ask Sana Benzer

Продуцент: BRK`s Production & TAFF Pictures

Режисьор: Елхан Танер

Сценарист: Бедиа Джейлан Гюзельдже


АНОНС: Чучулигата

Скрит текст:
"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




СНИМКИ ОТ ФИЛМА:





Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 00:38 от little_miss_trouble

# 1
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Литъл,  newsm51 newsm51 newsm51
Вече всичко си е на място и в размери  Mr. Green Mr. Green  Hug Hug Hug
Благодаря за темичката  bouquet bouquet

Цитат
"Существует 4 группы рейтингов - A/B, C1, C2, D/E в зависимости от степени интеллекта зрителя, так сказать. Вот А/В рассчитан на самых образованных людей. А в общем рейтинге (Тотал) - учитываются все эти 4 группы.
Общий рейтинг показывает, какая из передач наиболее просматриваемая, но и АВ группа тоже важна. Например, если сериал в общем рейтинге занимает 2 место, а в АВ - 4, то его нельзя назвать успешным. А если в общем - 4, а в АВ - 2, то весьма успешный." Сериал "Чёрная любовь" по итогам 1-ой серии занял:
Total-рейтинг - 4,59 (3 место)
АВ-рейтинг - 3,52 (6 место)
ABC1- рейтинг - 4,33 (5 место)









Последна редакция: чт, 15 окт 2015, 23:42 от mama_an_ji

# 2
  • Мнения: 14 495


       ЛИТЕНЦЕ,благодаря ти   за отделеното време да ни събереш отново и в  новата тема.

       Желанието ми в тази тема  е Фахрие да има нов проект, а сериала на Бурак успешен!

                               

Последна редакция: чт, 15 окт 2015, 23:51 от sebilMM

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 5 096
Добро утро  Hug



Мами , Себи Heart Eyes Heart Eyes

БУФ под ръчикчка  Praynig Heart Eyes









Превод на видеото на английски:
Цитат
Asmaa Dos
They said in the kadir-naslihan & BurakFahriye they were like playing hide and seek game, they didn't talk to each other, there was nervous between kadir and burak, and kadirNasli leaved without giving a reportaj, Burak face was happy. That's all



Превод от английски от мен :
Цитат
Дете двойки са играли на криеница и  са се правили , че не се познават едни други,имало  напрежение между БУ и Кадир. Кадир и Неси си стръгнали без да дадат интервю.Лицето на Бу било щастливо.

МАМИ Hug И на мен музиката ми прилича на тази от КВФ. По късно ще се разровя да видя кой е композиторът Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 14 495
Добро утро Hug Hug Hug

Лите Heart Eyes

Трей на втора серия.

http://vk.com/video-40525808_171657696?list=3f13be9fdde596ba3e

# 7
  • Мнения: 5 096


Заглавието е " Даже и Здрасти  няма"
Пише че Бу дошъл ръка за ръка с голямата си любов Ф.После пише , че с Бу и Кадир не се поздравили , заради пререканието,което възникнало с лек коментарите на  Бу за сцените с целувките

# 8
  • Мнения: 5 096


Критика за сериала от Месут Яр
 Тук също

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 09:26 от little_miss_trouble

# 9
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug



Заглавието е " Даже и Здрасти  няма"
Пише че Бу дошъл ръка за ръка с голямата си любов Ф.После пише , че с Бу и Кадир не се поздравили , заради пререканието,което възникнало с лек коментарите на  Бу за сцените с целувките

Не знам защо   Wink Mr. Green Whistling но нещо баш не ми се вярва на тези папарашки коментари и статии  Mr. Green  Такова отношение от моя страна са си заслужили жълтурковците  Mr. Green



А Кемал/Бурак е направо жесток - и в преносен и в буквален смисъл. Очаквам с нетърпение как ще фалира двамата гадняри-болни мозъци - баща и син  smile3508




И на какво попаднах при рускините - страхотно


Много актуално във връзка с вчерашните ни разговори за темите и госпожите   Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 10:09 от mama_an_ji

# 10
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Серията с "нов" превод - може да има някои разлики с вчерашния  Thinking
http://vk.com/video-40525808_171659661

# 11
  • Враца
  • Мнения: 6 672


Критика за сериала от Месут Яр
 Тук също


Да си кажа какво искам за рейтинга на сериала  Mr. Green Може да ви се стори странно, но....
Иска ми се да движат по ръба на рейтинга - да е достатъчно добър, за да не го спрат и претупат като Чучулигата и да  е недостатъчно добър, за да го продължат с повече от предвидените епизоди  Mr. Green  Не искам запълнен с глупости сериал от 100 епизода!!!  Naughty  Mr. Green
Надявам се, че не искам чак толкова много  Thinking Wink

# 12
  • Мнения: 4 157
Здравейте Hug Heart Eyes

Литълче  newsm51 newsm51 Не знам дали си - Госпожа Wink, но си ни -  ПАЗИТЕЛКА НА ОГНИЩЕТО  Heart Eyes

Даже не мога да осмисля случващото се  Peace и имам да - довършвам - старата темичка Peace

Чакам появата на Мелиса  Peace Тя ще заформи интригата Thinking Четох само някакъв преразказ на серията и това, което ми хрумна Peace може и да се отметна после Peaceе...

 newsm78 Коя беше - разменената книга newsm78 Емил Зола newsm78 Едно от Бонитата разви теория - за "Дамско щастие" и историята на БУФ newsm78 Това - като задача...

В интервютата на "ранен" Бурак - "В любовта страста е водеща" newsm78 Кемал кога се предаде на любовта newsm78 след "нощта" newsm78 на яхтата

Звучи познато Wink сестричката да поддържа връзка с бившата приятелка Wink

 Thinking След като Нихан е "изнудена" да приеме брак - къде е интригата newsm78 - разобличават и край Thinking

След като може да се окаже, че Нихан не е съвсем от семейството newsm78 - много ясно да е различна и да я "тегли" към - обикновеното момче...

Съпругът - маниак и изневерява - какво чудно има тогава в това, че Нихан не може да забрави Кемал...

И други такива - вълнения - мои Mr. Green Чакам Мелиса - да се повторя Peace и вярвам на Бурак, че ще стане по-интересно...

А новините - без коментар
Цитат
Королёк-птичка певчая | Чёрная любовь
НОВОСТИ: Бурак и Кадир не поздоровались!

В день премьеры сериала "Чёрная любовь" съёмочная группа решила отметить выход первой серии в районе Зинджирликёй в "Edition Hotel".
На вечер Бурак (Кемаль) пришёл со своей великой любовью Фахрие Эвджен, а Кадир Догулу со своей девушкой Неслихан Атагюль (Нихан).
Как заметили окружающие, некогда лучшие друзья Бурак и Кадир даже не поздоровались на данном вечере. Причина: сцена с поцелуями в сериале "Чёрная любовь".

Информация и перевод: Инесса Маликова
Специально для: https://vk.com/ptichka_korolek


На два фронта атакуват ooooh! Многопластово - го раздават - СМИшниците този път. Да видим Thinking

А това, което видях  Peace от целувките - изиграха ги Peace На мен ми харесаха. Нежност....

 Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 157
 ooooh! Знаех си, че ще пропусна нещо важно Embarassed - Лайк-а на БУ Wink

Критиките - от критиците - не ме притесняват, защото - защо пък - да не са поръчкови Thinking
Както казват рускините - и за АСБ беше така - пък....

Аз се сещам за един друг сериал - с миниатюрен рейтинг - а какви хвалебствени статии излязоха... Не - че му помогнаха Peace

Нямам време да разгледам Peace Рейтингите също - не са страшни - мисля newsm78 На много малко - от втория сериал Thinking
Този, който излезе в неделя - по същата ТВ - беше с 2,67 newsm78
И да не забравяме - какво се случва в момента там Peace Какви вълнения имат...

Утре ще изгледам серията с превод - ще споделя Wink И по групите ще се разходя Wink И ШОУ и Канал Д ще трябва да проследя Wink Ще наваксам Mr. Green

 ooooh! Королките - "избухнаха" с преводи
Цитат
НОВОСТИ: Бурак сделал своё дело, а Неслихан зрителю не очень понравилась.

Бурак Озчивит на данный момент является одним из самых важных для телеканала Star актёров. Это подтверждает тот факт, что актёр получает также рекордную для него сумму за одну серию. Но этот факт подразумевает много работы и большой стресс. После первой серии зрители был в восторге от того, как за одну серию Бурак смог перевоплотится в три совершенно разных образа.
А вот игра Неслихан понравилась меньше. Многим не понравился её образ. Поклонники актрисы считают, что в сериале "Два лица Стамбула" она играла лучше. Но многие оценили её игру как "сойдёт".

Информация и перевод: Инесса Маликова
Специально для: https://vk.com/ptichka_korolek

Цитат
НОВОСТИ: Она уйдёт от тебя!

После выхода первой серии сериала "Чёрная любовь" поклонники пары Неслихан Атагюль/Кадир Догулу начали писать Кадиру в социальных сетях:
"Вот увидишь, к концу сезона она уйдёт от тебя. Она будет вместе с Бураком".

Информация и перевод: Инесса Маликова
Специально для: https://vk.com/ptichka_korolek

Цитат
НОВОСТИ: Послание от Бурака в Сому.

Своей сценой со спасением людей из шахты в сериале "Чёрная любовь" Бурак Озчивит отправил послание владельцам шахт в Соме и Эрменеке, где из-за несоблюдения элементарных условий безопасности погибло огромное количество шахтёров. Этой сценой показали, что если относиться к делу с ответственностью, можно спасти человеческие жизни.

Информация и перевод: Инесса Маликова
Специально для: https://vk.com/ptichka_korolek


Излиза - че все пак - са предизвикали вълнение - шум.....
 Praynig Втора серия - рейтинг - 5 Praynig

 Heart Eyes

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 16:05 от Ganaila

# 14
  • Мнения: 14 495
  След  като ги видях под ръка Фе и Бу съм по- спокойна и мисля ,че ще се моля Бу да успее в този си проект. Hug

Генче Heart Eyes ти си силна по факти и анализи.
Аз там съм слаба ракия , но фотоси мога да поствам снимки от форуми  и соц. мрежи Wink Embarassed


И нещо  интересно от феновете Hug







Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 16:47 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт