ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 14

  • 79 780
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 547
Привет, привет!!!

Лор, възхитителни клипчета. Очите ми изтекоха.

Валюш прегърни ги всички и от нас.


Разчитаме на Валя да ги прегръща  и стопля, на мен ми е мъчно само за тези, които останаха извън клипа;)

натали, и по моему добре се получиха Wink , макар да не бях пробвала досега . най-трудното нещо беше да намаля броя на снимките ...те от красиви по-красиви, сърцето ме болеше, като подбирах, защото първо тръгнах по онзи височинния списък да подбирам по една-две  на всички , ама те там са над 180 човека в  списъка вече, а на тази музика мога да вместя само 40-41 снимки ...ако трябва да направя с по няколко снимки на всички, трябва да заредя за музикален фон някоя симфония  Laughing Laughing Laughing
така че от детската група само Олег Гаас и Кирилл Дыцевич вмъкнах, а от украинската и от източната - никой, и от общата подбрах предимно тези, за които знам, че Валя харесва на една идея повече от другите в списъка Wink

днес Миша Гаврилов беше на Ледниковия период с жена си и с детето - момченце на около 4-5 години. големи симпатяги. на Миша не му беше много ден за пързалането, но като цяло  днес епизода беше фантастичен )))

изобщо, от клипчета и от тв май не ми остана време за филмите Wink


# 706
  • Мнения: 3 241
Момичета, разчитайте на мен за прегръдки.  Grinning Ама ние сме били с големи сърца! 180 души в списъка! Велико е руското кино.  Joy Лор, идеята за симфония е повече от добра.  Joy Само дето не съм чувала за Еротична симфония, само за Героична. Но пък има Фантастична, ние май сме за там.  Joy

Вижте какво намерих в профила на Денис Шведов, явно е с добро чувство за хумор.

Скрит текст:
" А теперь о погоде: за ночь выпало 10 см снега, ну или как говорят парни, сантиметров 15-16. "

Аз тия дни изгледах СОФИЯ, наистина хубав сериал, с пищни костюми и декори. Много ми хареса Мария Андреева. Какво момиченце беше в Духлес и колко е израснала!
Наскоро нали гледах СТЕНА, действието в СОФИЯ се развива около 140 години по-рано. Тогава почетох малко история, сега пак. Доста ми е мъглява руската история преди Петър Велики, но с филмите ще взема да напредна.  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 3 547
Вале, Честит Рожден Ден ! 

Желая ти здраве, радост, настроение, усмивки !

# 708
  • Мнения: 3 241
Вале, Честит Рожден Ден ! 

Желая ти здраве, радост, настроение, усмивки !


Лор, благодаря много! Ти още вчера ми даде подарък, сега е мой ред да почерпя.  Grinning
Скрит текст:


https://www.instagram.com/p/BNhf8o6B1zP/?taken-by=ivancarevich1&hl=bg

# 709
  • Мнения: 33
Разплата (2014) Еп 1 от 4


Само в avetorrents

 Сюжет : Младият детектив, Борисов, разследва странно убийство. Още от самото начало на разследването на Алексей започват да му се случват странни неща. Това са напълно мистериозни факти и обстоятелства, които го свързват с жертвата и други хора, които не познава. Опитвайки се да разбере какво се случва, Алекс осъзнава, че не си спомня нищо за последните 6 месеца. Младата психиатърка Катя решава да помогне на Алекс и заедно се опитват да разберат кой е Алекс в миналото, откъде е и какво е направил. За голяма тяхна изненада, някакви загадъчни хора започват да го преследват...

# 710
  • Мнения: 3 547
Разплата (2014) Еп 1 от 4


Само в avetorrents

 Сюжет : Младият детектив, Борисов, разследва странно убийство. Още от самото начало на разследването на Алексей започват да му се случват странни неща. Това са напълно мистериозни факти и обстоятелства, които го свързват с жертвата и други хора, които не познава. Опитвайки се да разбере какво се случва, Алекс осъзнава, че не си спомня нищо за последните 6 месеца. Младата психиатърка Катя решава да помогне на Алекс и заедно се опитват да разберат кой е Алекс в миналото, откъде е и какво е направил. За голяма тяхна изненада, някакви загадъчни хора започват да го преследват...

дай моля те някакъв линк - чедна проятелка все ми иска филми с превод, направо да и дам линка 

# 711
  • Мнения: 1 726


Валюша, за теб!!!

# 712
  • Мнения: 1 726
Една мелодрама за неделната вечер Пластмассовая королева (2016 - 4 серии) на режисьора Сергей Гиргель



Ольга Дятловская, Елизавета Фалей, Дарья Пармененкова, Сергей Власов (IV), Алиса Признякова, Ефим Петрунин, Иван Николаев, Наталья Капитонова, Руслан Чернецкий, Андрей Карако, Анатолий Терпицкий...


Маше Громовой 17 лет. Она – «пластмассовая принцесса» в небольшом провинциальном городке. Так все ее здесь зовут. Ведь отец Маши – владелец крупного завода по производству пластика. При этом девушке лютой завистью завидуют две подружки – Света и Анжела. Маша, несмотря на свой «статус», влюблена в простого парня Лешу, что совсем не по душе Громову. Родители героини обманом разлучают ее с любимым и отправляют учиться в столицу.
Проходит время. Повзрослевшая Маша возвращается в родной городок и обнаруживает там большие перемены. Отец стал очень прохладно общаться с матерью, грубит ей. Да к тому же выгнал с завода пожилого и мудрого управляющего, а вместо него взял молодого, хлыщеватого Глеба. Этот Глеб, узнав, кто такая Маша, начинает за ней ухаживать и явно набивается в кавалеры. Анжела работает на том же заводе – секретаршей, строит всем глазки. А Леша живет с мамой и… со Светой. Со стороны они выглядят, как счастливая семья...





на руски http://bigcinema.to/series/plastmassovaya-koroleva.html

# 713
  • Мнения: 3 547
нищо не успях ново да изгледам ...вчера го ударих на спомени по хубави филми и изгледах двете части на Духless  Laughing Laughing

ех, този Данила ... Laughing


момичета, готвите ли си годишната класация Wink

аз в главата си съм наредила челната петорка и ми се струва, че в нея няма да има размествания до края на месеца Mr. Green

# 714
  • Мнения: 3 241
За класация трябва да сте много паметливи явно. Аз забравям какво съм гледала, и най-важното, от коя година са гледаните филми. Но тъй като и аз в края на годината се сетих, че имаме класация, се замислих кои са най-ярките ми впечатления.

Екипаж, Мажор, София, Беги, Учител

Не са класирани, просто изреждам филмите, които са ми харесали. Навярно в момента не се сещам за много други. Не съм гледала Захват, а и чакаме Матилда и Викинг с Данила Козловский.

# 715
  • Мнения: 3 547
Момичета, само да кажа, че има и по-щури от нас ...на една приятелка вчера и показах 'Верни мою любовь' с превода, който Кали направи и тя като подкарала едно гледане ...гледали до 4 часа сутринта с мъжа и , едва заспали, тя сутринта го изпратила на работа, обещавай му, че няма да гледа нататък без него и че чак след като се приберат от работа ще продължат с гледането.
и след всички тези обещания, само го изчакала да излезе и моментално си включила филма ...и изобщо не отишла на работа днес .... Joy Joy Joy Joy

ние чак до такива изпълнения не сме стигали при цялото ни увлечение ... Laughing  Laughing Laughing Laughing

# 716
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Да видим отново чаровника   Юрий Батурин в мини сериала Нераскрытый талант (2016 - 4серии)  Премиерата му е била вчера.



детектив с елементи на мелодрама, или обратното - кой както го разбира

Участват още Александра Урсуляк,  Николай Иванов (II), Роман Индык, Галина Надирли, Ольга Нефёдова, Елена Дубровская и др.

Удивительное совпадение: в волжском городке одновременно с появлением нового главного режиссёра театра Вишневецкого начинает орудовать маньяк. Следователь Бутко, ведущий дело, постоянно сталкивается с примой театра Мариной Майской – прекрасной, молодой, талантливой, но одинокой женщиной. Удивительно, но все подозреваемые связаны с Мариной, начиная с Вишневецкого, который когда-то был её мужем. Майская пытается вмешиваться в следствие, и у неё обнаруживается незаурядный детективный талант. И пока Бутко ловит маньяка, Марина раскрывает тайну призрака покойного мужа театральной кассирши и помогает задержать убийцу своего одноклассника. А потом приходит пора разоблачить маньяка...


на руски http://bigcinema.to/series/neraskrytyy-talant-2016.html

# 717
  • Мнения: 1 095
Момичета, само да кажа, че има и по-щури от нас ...на една приятелка вчера и показах 'Верни мою любовь' с превода, който Кали направи и тя като подкарала едно гледане ...гледали до 4 часа сутринта с мъжа и , едва заспали, тя сутринта го изпратила на работа, обещавай му, че няма да гледа нататък без него и че чак след като се приберат от работа ще продължат с гледането.
и след всички тези обещания, само го изчакала да излезе и моментално си включила филма ...и изобщо не отишла на работа днес .... Joy Joy Joy Joy

ние чак до такива изпълнения не сме стигали при цялото ни увлечение ... Laughing  Laughing Laughing Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нямам време нито да гледам, нито да превеждам.
Чета ви отвреме навреме. "Сверявам си часовника" - какво ново е излязло.
Отделям (за гледане) всички мелодрами (не си падам по криминалетата),
които да гледам по-късно и до там...

Не знам дали сте слагали тук в темата сериалът "Восток-запад" (24 серии).
Единствено него съм превела по молба на сърбо-хърватките.

Сериалът е направен по действителен случай.
Всички актьори (за мен) са непознати (понякога това е плюс),
с изключение на Евгения Лоза.
С прекрасни впечатление съм от актрисата Анна Варпаховская.
В сериала участват и турски актьори.








Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 21:32 от kali_georgieva

# 718
  • Мнения: 3 241
Как сме изпуснали "Дуелянт"? Аз поне нямам спомен да е предлаган, може би тази вечер ще го гледам.






режисьор Алексей Мизгирев
актьори: Пётр Фёдоров, Владимир Машков, Юлия Хлынина, Франциска Петри, Мартин Вуттке, Сергей Гармаш, Павел Табаков, Юрий Кузнецов, Юрий Колокольников, Александр Яценко, Пьер Бурель, Сергей Годин, Игорь Хрипунов

Много имена, а и експертът от Мажор 2 има роля.  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 3 547
аз гледам на Первый


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и първият сезон беше страхотен, и вторият не отстъпва. абсолютен смях. първият сезон беше в миналото, вторият е в изкривеното настояще

много ирония, много находчиви хрумки . радвам се, че си го оставих за гледане по тв

един от днешните коментари в кинотеатр.ру

"Поначалу не могла понять,что это вообще такое?)Но потом адаптировалась в происходящем и теперь получаю такооой кайф от просмотра!Посмотрела пока 9 серий.Какой тонкий троллинг! Надо пересматривать еще и еще,чтобы уловить все элементы.Потому что,как правило,смотрю на центральное событие,а не на задний план.А ведь важна каждая мельчайшая деталь,и все эти детали прописаны со вкусом и невероятным глумом))
Стёб буквально во всем,начиная от развивающей игры "Колобок" и заканчивая судом совести и днями самовосстановления.Гаишник с красными флагами,просящий принести извинения за нарушение ПДД,спутниковая тарелка со звездой,пчеловод Собянин,МарсНаш,гуманитарная помощь Америке,сериал "Крах олигарха",телефон-карманник,ГДР,заседание С.П.О.Р.Т.а.

Конечно,это совершенно не то,чего я ожидала после первого сезона.Но мне очень нравится этот трэш.
Спасибо авторам!Ну и Деревянко,конечно,бесподобен."


 Laughing Laughing

не можах да разгледам подробно картата, но Финландия е 23-тата република, Аляска е руска, а с Япония имат пряка граница - кой знае има ли изобщо Китай  Mr. Green Laughing Laughing Laughing

а, да и Чък Норис е президент на южноамериканските щати  Joy

Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 22:31 от lor

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт