ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 14

  • 79 709
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 237
Привет, и трите се мъчим дружно с Опекун.  Joy Най-големият провал е Екатерина Климова. Много жалко, все пак актриса с име и така да се излага. Сдвиг по фазе, макар да не знам в какую сторону. Дали се звездее, дали гледа да се хареса на младия си съпруг, но явно е откачила на тема "колко съм хубава".
Някъде срещнах коментар за нейната игра:
глазки вверх, глазки вниз, губки бантиком
За съжаление, това е.

Ако има любители на сериозното кино, мога да препоръчам Лейтенант. Съвсем нов, реж. и сц. Евгений Эпштейн. В гл. роля е Антон Левин. Участвал е и в сценария. Нищо не казва нета за него, дори рождената му дата не намерих.


За филма има противоречиви мнения. Мен ме вълнуват тези разкази за войната. Историята на младия лейтенант не може да остави никого равнодушен, а и добре се справя с ролята актьорът.
Има го с бг субтитри в avetorrents.

# 736
  • Мнения: 3 547
Привет, и трите се мъчим дружно с Опекун.  Joy Най-големият провал е Екатерина Климова. Много жалко, все пак актриса с име и така да се излага. Сдвиг по фазе, макар да не знам в какую сторону. Дали се звездее, дали гледа да се хареса на младия си съпруг, но явно е откачила на тема "колко съм хубава".
Някъде срещнах коментар за нейната игра:
глазки вверх, глазки вниз, губки бантиком
За съжаление, това е.



Катя Климова е готина мацка и навсякъде в хубава, даже и във военната форма в Mы из будущего.
в много филми съм я харесвала и не ми се е набивала на очи нейната женственост, то тук просто е прекалила Mr. Green
на няколко пъти се усещам как гледам именно облеклото и с недоумение и се чудя аз ли съм толкова задръстена или тя прекалено се напъва да счупи клишетата за опер  Joy Joy

особено в началните серии, то не бяха деколтета, не бяха ярки парцали  Laughing. по-нататък уж я пооблякоха, обаче като я видя как ходи на задание с високите токове и кокетната снежно бяла чантичка не мога да се преборя с усещането за нелепост

и цялата тая работа заради онзи младеж с качулката  Laughing Laughing/ не че не е готин Гела по принцип Mr. Green /

другото, което ми вади очите, че Вячеслав Манучаров се опитва да е сериозен и да не би случайно да покаже фантастичната си усмивка, която му е запазена марка. как му измислиха такава роля - не знам  Laughing

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 23:17 от lor

# 737
# 738
  • Мнения: 3 547
разкошен Роман Костомаров отново


# 739
  • Мнения: 3 237
Разкошни изпълнения!
Лор, благодаря за Ледниковия период!

И нещо свежо и весело за почивните дни:



Ще имаме ли нова тема? Дано някоя добра душа се погрижи.  Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 10:27 от ValentinaP

# 740
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Идеальная пара беше в миналогодишната ми класация. Смяла съм се с глас. Филм за пълен релакс. Чадов и Уколова  са невероятно сладки и смешни.

# 741
  • Мнения: 3 547
Разкошни изпълнения!
Лор, благодаря за Ледниковия период!

И нещо свежо и весело за почивните дни:

Ще имаме ли нова тема? Дано някоя добра душа се погрижи.  Simple Smile

Вале, страхотно филмче, тъкмо предния ден го гледах в списъка си и си казвах, че трябва да го изгледам, а все го отлагам и ето че ти сякаш по телепатия предлагаш него . Благодаря. Очарователни Анна и Андрей Simple Smile

Новата тема я прави vadada, предполагам днес - утре ще я пусне Simple Smile

От мен - фантастичния Максим Траньков . Голямо удоволствие е човек да гледа настоящия Олимпийски шампион в Ледниковия период . Онзи ден пак руска двойка спечели Гран При - много технични, но красотата и синхрона на Максим Траньков и Татьяна Волосожар към момента за мен са ненадминати.
Максим е изключително интересен и като човек, и като спортист,  и като характер. Освен всичко друго специалността му всъщност е детска психология - винаги много са ме удивлявали такива разностранни личности...



между другото, следващата седмица започват снимките на Тест на беремнность 2 )))

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 11:16 от lor

# 742
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Заповядайте, в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=956219.new#new

# 743
  • Мнения: 12
Здравейте,  супер тема. Не знаех, че има такъв интерес и много се зарадвах. Аз не съм в България и няма как да свалям и наскоро имам вече по-добър интернет и ще търся он-лайн. Но досега си ги купувах на дискове и имам много любими.  Част от изредените от вас обаче не съм ги и чувала и на рекламите на дисковете даже. Но наистина много се радвам, че има от къде да черпя информация.  А аз си чакам Мажор, Шеф,  Меч и т.н.
Усмихнат ден или лека нощ, не знам кое точно, но за всеки случай става

Общи условия

Активация на акаунт