Шивачка?

  • 3 071
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
 JoyАааааааааааааааа, без мен Simple Smile))
Знаеш къв байр е там  Joy

# 16
  • Мнения: 1 063
И аз търся в центъра!

# 17
  • Мнения: 258
Ако може да ти ползвам темичката , за да попитам дали някой може да препоръча наистина добра шивачка в (или близо до) "Младост".

# 18
  • Мнения: 1 320
Ако може да попитам какво значи "Наистина добра шивачка" ? Какво трябва да умее да шие ?
Аз се смятам за шивачка средно качество , но шия поли, пантолони и сака без проблем. Спалното бельо и калъфките са за начален клас от техникум и не са проблем и за най лошата шивачка. Друг е въпроса , че го правя за кеф и за да си уплътнявам дъждовните дни. Та се чудя и моля, ако може  дайте модел с много висока сложност, за да видя за какво става въпрос!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами Впам кво да ти кажа,под наистина добра шивачка имам впредвид, да умее добре да шие всякакви парцалки,а не да ми изхаби матриала само и после да не го облека изобщо,както и ми се е случвало.Ей тва имам впредвид,а пък и питам вас понеже най-вероятно ще получа отзиви за въпросната шивачка,а не да ида и да не знам изобщо как работи.А ако ти си навитка да ме пооблечеш много ще се радвам просто. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 713
А шивачки в центъра може ли препоръча някой?  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 33
аз знам една много добра. newsm10до входа на женския пазар.в сградата на Ефория Зограф.на 3 етаж.казва се Радослава

# 22
  • Мнения: 952
На моята дружка дето тикаме колички заедно, сестра и се премести в София да живее и доколкото знам е добра шивачка. Ако искаш ще питам за кординати  и ще пиша. Млада е мацката  и най важното, че шиела много добре. Аз така и не случих на шивачка тука все ми ги шият както те си знаят Rolling Eyes Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 952
ето координати за шивачката която обещах, намира се на пл. Македония №7 ет.4 ап 10 казва се Татяна, ще дам домашен телефон който се интересува подробно мога да дам и GSM, тел е:
8518003 Laughing

# 24
  • Мнения: 1 063
Така, тези дни събрах дрешки за корекция и посетих шивачката препоръчана от malka s4etka . И всъщност тя се оказа моден дизайнер и наистина шие много добре. Останах страшно доволна (освен всичко друго ми е и наблизо) и благодаря на malka s4etka     bouquet за координатите, а Татяна Иванова живее на посоченият адрес, но в ап. 12.

# 25
  • Мнения: 135
Хайде и аз да се включа, и аз си търся, но в центъра. и да работи добре. търся си префекционистка да въплъти идеите ми, и понеже ще стана и нахална, да не взима много.
НА ул.''Три уши''-зад съдебната палата в един безистен.Там има разни ателиета-за рамки,часовници,чанти.Шивачката се казва Горица и се справя много добре.Не знам какво значи ''много'',само дето работи до 17.00  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Така, тези дни събрах дрешки за корекция и посетих шивачката препоръчана от malka s4etka . И всъщност тя се оказа моден дизайнер и наистина шие много добре. Останах страшно доволна (освен всичко друго ми е и наблизо) и благодаря на malka s4etka     bouquet за координатите, а Татяна Иванова живее на посоченият адрес, но в ап. 12.
Моля те, Иванджелин, кажи - адресът на шивачката, при която си ходила, в сградата на КНСБ ли е? Питам, защото това е мястото, което ми показва БГ Мапс, като му задам адрес "пл. Македония № 7". От друга страна, за апартамент става дума... newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз да питам - добре работеща шивачка /не само за корекции/ в Люлин или около Сточна гара?

# 28
  • Мнения: 1 063
Karimma , извинявай едва днес видях, че искаш инфо за шивачката (темата е останала мн. назад, аз сега се разрових). Тя даже е моден дизайнер. Наистина шие много добре - всички неща ми ги направи с оригиналният им подгъв, има хубави машини и цената много ме устройва, а даже ми каза, че си има и отстъпка, ако й занесеш повече неща!
Не е в сградата на КНСБ. Всъщност е точно на пл. Македония, зад една палата, но как й беше името нещо Транспортна ли?!  Това е ляв тротоар в посока към Руски паметник, острани остават трамвайните линии. В апартамент е, на звънеца отдолу пише моден дизайнер! На много лесо място. На гърба на нейната кооперация остава пък по бул. Хр. Ботев трамвайната спирка за Петте кюшета. Ама, че го обясних. Ако не ти е ясно, пак ще пиша!
Видях и нейни дизайнерски неща - много добри! Аз смятам да си шия при нея рокля!

Общи условия

Активация на акаунт