Прахосмукачка робот - 10 тема

  • 135 391
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Много Ви благодаря   KaPaMeJl  за отговора и съвета Ви.

# 46
  • SF
  • Мнения: 21 243
На мен ми пристигна батерията за Самсунг 8845 и всичко е наред. С доставката ми излезе 80 лева (не мога да преценя това добре ли е като цена).
При смяна на батерята видях, че при ремонт в оторизирания сервиз на Самсунг в София на "Цариградско шосе", батерията ми е подменена. Оригиналната батерия, с която е купен уредът беше синя, а вчера извадих бяла и със съвсем различен сериен номер. Бясна съм, защото точно след ремонта, който се състоеше в това, че едната четчица се въртеше нон стоп, роботчето си изтощи батерията и спря да работи.
Когато са ми го връщали, изобщо не съм се сетила да си нося отвертка звезда  и да проверя дали батерията вътре е моята. При предишен ремонт на старата синя батерия бях сложила точка с цветен маркер.

# 47
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Отсъствах от къщи десетина дни, бях махнала батерията на робота. Сега колко време минимално да го държа на зарядното?

# 48
  • SF
  • Мнения: 21 243
Точно колкото да се напълни.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 859
Записвам се със Suzuka.
Невероятна машинка, прахосмукачка, подомиячка, с виртуална стена, четка за килими и мокети, странични четки, отложен старт, тихичка, филтри, дистанционно и  с хубав дизайн. На всичкото отгоре не е толкова скъпа като другите, а върши същата работа.

# 50
  • Мнения: 9 776
Благодаря на включилите се по моят въпрос! bouquet
Така или иначе изчаках до другият ден преди да го пусна да чисти.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 859
Това е за китайските прахосмукачки
http://dedal-office.com/category/915/roboti.html

Дават безплатно да си я изпробвате за няколко дни, аз си взех Suzuka. Имам котка, която се скуби много, направо съм очарована. Сега и съседката си взе една да я пробва и е много доволна, ще си купи и тя. Днес докато били на басейн с децата роботчето почистило и измило цялата къща.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Едновременно чисти и мие?Не е ли едно след друго?

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 859
Едновременно чисти и мие?Не е ли едно след друго?

Първо я пробвах едно след друго, че бях малко скептична, после реших в коридора да я пусна едновременно. Тя си върви напред първо засмуква и после мопа минава, нямаше никакъв проблем с коридора, който е от естествен гранит, после същата процедура и в хола там пък сме с естествен паркет. Първоначално дава вид, че се движи малко хаотично, но явно си прави някаква карта на помещението, защото след няколко минути започва да се движи координирано, първо си чисти самото помещение, после се включва функцията по ъгли, има функция зиг-заг, и петно. Зарежда се за около 3 часа, чисти два. Има функция за чистене по график, само да запомниш кога си задала да чисти, че аз от много ровичкане вчера като ми се включи сама и тръгна да чисти направо подскочих от дивана  Joy

# 54
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 161
Брей! Звучи супер!.А.за тази сузука консумативи дали ще се намират лесно филтри, моп, четки и.т.н.?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 859
Брей! Звучи супер!.А.за тази сузука консумативи дали ще се намират лесно филтри, моп, четки и.т.н.?

На сайта им пише, и в нас ми дадоха една брошура и на нея са показани цените. В комплекта имах по два хепа филтри, два комплекта странични четки и два мопа. Страничните четки са 4,80 с ДДС, мопа и хепа филтъра и те са по 4,80. По-скъпи са виртуалната стена и батерията, но батерията евентуално ще се сменя поне след 3 години. Самите вносители са и сервиз, което мен ме устройва идеално. Най-хубавото е че ти дават роботче да видиш как работи, тяхното роботче стоя в нас няколко дни, и буквално го спирах само вечер. Не е шумно щом котката ми не избяга, за разлика когато пусна голямата прахосмукачка тя е скрита почти през целия ден. Честно казано аз се навих да го вземем заради котката и милионите косми, всеки ден трябва да се пуска прахосмукачка и да се минава пода с влажна кърпа и то навсякъде, а само хола и трапезарията са ми 45 кв.м., сега съм и бременна и всичкото това чистене ми идва в повече. Сега си стоя на дивана, ровя се из нета, а роботчето си чисти.

# 56
  • Мнения: 15
Изглежда доста примамливо като идея Simple Smile Мои приятел пробва една за ден и остана много доволен. Само не знам дали не се чупи лесно  Hug

# 57
  • Мнения: 1 201
Момичета, трябва ми батерия за Румба 5та серия от къде ще ме посъветвате да взема?

# 58
  • Мнения: 22
Здравейте! Искам да пипитам тези от вас, които имат braava 380 - за колко време й се зарежда батерията? Взех си я преди 3 дни и сега я зареждам за трети път, все над 10 часа. Вече се съмнявам дали батерията й не е дефектна.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Батерията се зарежда за 4 часа.
Като тръгнеш да я зареждаш индикатора свети червено,като се зареди синьо.Провери я пак.

Общи условия

Активация на акаунт