Парфюмни размисли и страсти - 199

  • 122 132
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 224
О, densi, твоята нова любов в бутилка ми е в мислите още от миналото лято, много преди да науча, че е част от инвентара на наша фолк звезда. Познавам и онази усмивка, с която ти е съобщена цената. Всеки път попадам на нея и не се оплаквам/ от усмивката, де, не от цената Grinning/
И сега сериозно - ако не се лъжа, това е цената за стотица. За 50 мл. е по-сносна.
P.P. Сега погледнах, че навсякъде се предлагат само стотици. Във Фрагрантика не е указано, но е възможно това да са единствените милилитри.

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 11:10 от seemly

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Познавам няколко от ароматите на Амуаж,но този,който Дени харесва засега не го,а колко много искам. Heart Eyes

# 512
  • София
  • Мнения: 5 656
Бел, това е натурална виолетка, без бонбонени истории. Обаче не знам къде ще го издирваш.

Априлските виолетки на Yardley са също моно, без сладости, но твърде нетрайни, за съжаление.

Това съкровище изпада от време на време на добра цена по сайтовете. Ментата наистина се усеща и много приятно разчупва иначе скучната за мен моно-виолетка.

А най-прекрасната виолетка са Метеоритите на Герлен  newsm76

# 513
  • Мнения: 7 573
И аз пробвах новите Монтали ,Outmazing е разкошен, но ми идва страшно тежък за лятото,но Sweet Vanille е любов от първо помирисване Heart Eyes страхотен,толкова е сладък и същевременно лек ,като лека версия на Монталската Ванилия е в добавка с кайсии !

# 514
  • Мнения: 958
Бел, това е натурална виолетка, без бонбонени истории. Обаче не знам къде ще го издирваш.

Априлските виолетки на Yardley са също моно, без сладости, но твърде нетрайни, за съжаление.

Това съкровище изпада от време на време на добра цена по сайтовете. Ментата наистина се усеща и много приятно разчупва иначе скучната за мен моно-виолетка.

А най-прекрасната виолетка са Метеоритите на Герлен  newsm76

В някакви форуми случайно попаднах на сравнение между Meteorites и
http://www.fragrantica.com/perfume/Penhaligon-s/Violetta-4035.html
Аз лично не съм го пробвала, но го казвам като информация, ако се попадне случайно на  Penhaligon-а.

# 515
  • София
  • Мнения: 3 854
Денси, благодаря!
Veka страхотно,  ще се радвам да споделиш впечатления и за останалите. От това, което пробвах, няма чак пък задушливи аромати,  не и за моите сетива.  Peace

Да споделя,че снощи си пръснах на китката и се радвам,че не на шията.Определено нито му е мястото, нито му е времето на Kiss me inrense.При мен беше добре изразена ванилия, но готварска, с бананов привкус.Вечерта гледах пирамидата и установих,че при мен бадеми нямаше, всъщност само ванилия.Имаше някога едни бисквити с бананов крем - ей на такова ми миришеше.Ще го оставя за по-студени дни.
Снощи пробвах 2 от колоните на Korres   и бях изненадана от тяхната трайност.В България не съм ги виждала, но не съм ги и търсила.На едната ръка тествах Pure Cotton Korres for women and men - прекрасен, чист, свеж аромат, а на другата - Pure Cotton Korres for women and men, който пък е доста синтетичен кокос с ванилия.

# 516
  • София
  • Мнения: 3 797
Пробвах новият /за мен/ Портофино акуа на ТФ. Хареса ми, но ужасно нетраен за високата си цена. след 2 часа няма никой. И при вас ли е така или пак да го тествам?

# 517
  • Мнения: 2 031
Този Амуаж, който разнищвате последните страници тук е доста "евтин" http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/amouage-sunshine-woman.php

# 518
  • Мнения: 31 184
Пробвах новият /за мен/ Портофино акуа на ТФ. Хареса ми, но ужасно нетраен за високата си цена. след 2 часа няма никой. И при вас ли е така или пак да го тествам?
Така е. Днес съм с него отново напръскана около 6 пъти към 11 часа вече почти няма никой.

Взех си по 15 мл. Роуз Уд /благодарение на Йоан Владимир/ и Ванил Ноар на Ив Роше. Ванилията е на промоция по 10 лв. за 15 мл. Има и промоция на Нероли.

# 519
  • Мнения: 31 184
Този Амуаж, който разнищвате последните страници тук е доста "евтин" http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/amouage-sunshine-woman.php
Извинявам се за двойния пост. Blush
Да, има го благодаря на всички хора, които ми писаха от вчера на лични с линка. Heart Eyes Hug bouquet

Имам Амуаж! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 520
  • Мнения: 958
veka, сигурно имаш предвид, че си пробвала Korres Coconut Sand Eau De Cologne на другата ръка. Аз ги гледам тук онлайн и са ми любопитни. Има какви ли не комбинации и са по 12 паунда.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 854
veka, сигурно имаш предвид, че си пробвала Korres Coconut Sand Eau De Cologne на другата ръка. Аз ги гледам тук онлайн и са ми любопитни. Има какви ли не комбинации и са по 12 паунда.
Да, съжалявам, но като ме напече слънцето и ставам разсеяна! Simple Smile
Тази вечер няма да тествам,но възнамерявам да се сдобия поне с един и ще погледна цената,че не обърнах внимание.Вчера си купих от любимия душ гел Жасмин, който има доста добър и траен аромат на кожа и е доста по-евтин от БГ.

# 522
  • София
  • Мнения: 1 002
Този Амуаж, който разнищвате последните страници тук е доста "евтин" http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/amouage-sunshine-woman.php
Извинявам се за двойния пост. Blush
Да, има го благодаря на всички хора, които ми писаха от вчера на лични с линка. Heart Eyes Hug bouquet

Имам Амуаж! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит! Когато човек желае нещо много силно, чувството да го получи не може да се сравни с нищо друго  Wink

# 523
  • Мнения: 31 184
Да, много ти благодаря! Heart Eyes Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet

# 524
  • Варна
  • Мнения: 677
Леле, densi, направо не можеш да си поемеш въздух от нови придобивки тези дни! Радвам се за такива емоции и честито!
Току що видях и чакам отзивииии:
http://www.fragrantica.com/perfume/L-Artisan-Parfumeur/Bucolique … ovence-37737.html
Лавандуловото Булгари много ми допадна, интересно тук какво ли се е получило?
 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт