"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 4

  • 104 310
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Джунейт и Фериде как спят на това легло #Crazy Ми то леглата в болницата са по-широки!

Ами те са един върху друг през цялото време, предполага се....Така че им стига, даже им хартисва Mr. Green

# 721
  • Мнения: 5
На моменти сериозно почна да ми писва сериала. Вчерашната серия конкретно - блеят тия там в пустошта и толкоз не могат да видят Джесур .. а пък и как не се сетиха да идат да погледнат в колата .. прекалено бозав сюжет ,ма то нормално като за турска боза .. Единствено сагата с Ейлюл и Фериде ме крепи още ... 1 месец ще чакаме Кемал да се появи-за да каже ,че не помни нищо - и пак рев... ревв.. направо да ги строиш в редица и да се чудиш от кой да почнеш и да ги гърмиш . А какво стана с Шебнем ?!?! Простреля Шахо и духна в небитието .. Къде е сега Севгито да раздава правосъдие . Защо не се обади в полицията .. доста им куца сценария .. А и ми направи впечатление ,щото гледам и новия сезон в тубата (не че хващам нещо на турски Grinning ) Значи Осман на решето го направиха в края на 6-ти сезон ,а Ферман умрял Grinning  Някакъв абсурд е просто ..

# 722
  • Мнения: 3 058
Вес, еми те за някои неща нямат много избор, когато актьорите сами се отказват да играят.  Mr. Green

# 723
  • София
  • Мнения: 5 712
Значи Осман на решето го направиха в края на 6-ти сезон ,а Ферман умрял Grinning  Някакъв абсурд е просто ..
Joy Joy Joy

# 724
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
Голям смях ударих на предишната страница. Тези двамата наистина си приличат! Laughing Laughing Laughing
Какво му е на сериалчето,  един взел че умрял, ама само малко, че после пак станал, после нещо друго и така...... Това е единствения турски сериал  който гледам, но ми харесва най-вече за това че и два дни да изпусна, пак ми става ясно за какво иде реч.

# 725
  • Мнения: 3 058
Да, а вчера мярнах в Инстаграм някакви клипчета, че в 6ти сезон Фериде ще угоди на акъла на Седат и ще спи с него, за да спаси Джунейт. Обаче Седат нямало да си удържи на думата и щял да направи всичко възможно, за да го убие.

И аз гледам, когато мога. Започнах уж на майтап, докато бях бременна, а до къде я докарахме.  Mr. Green
Яд ме е само, че се вживяваме Кемал, Бахар, тоя, оня и хоп след 1г. умират и ние като перфектните зомбита продължаваме да гледаме.  Joy

Момичета, скоро МамаКъти не се е мяркала. Има ли кой да пусне нова тема?

# 726
  • Мнения: 93
Този сериал върви по бавно от индйиските, които са преди и след него. И аз изпуснах понеделник, но вчера гледах и почти нищо не бях изпуснал.

# 727
  • Мнения: 2 695
Момичета заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт