На 42, бременна от семеен мъж

  • 34 706
  • 365
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 960
Да не го афишира е  да не води това дете у дома си примерно, което не изключва да ги посещава и подпомага. Сума ти и разведени бащи въобще забравят, че имат деца, пък ей на, те някак си биват отгледани. Не е приятно баща ти да те пренебрегва, но няма застраховки за нищо в този живот.

# 46
  • София
  • Мнения: 24 839

Къде пък видя жената да реве...  ooooh!
Малей....колко злобни лелки накуп.  Laughing
Бащата ще си даде името - явно няма да присъства съвсем инкогнито. Жената е сама с дъщеря си. Няма финансови и морални проблеми да изгледа още едно дете.
Как може да сипете такива гнусни епитети....  Все пак не е хванала вашите мъже... Joy
Пък може и да е ..... Патки.

Патката си ти, защото явно, си в същото положение!
Затова скачаш като ужилена.
Няма значение чий мъж се е хванал на въдицата, все ще е чужд, а ти все ще бъдеш петото колело.
Ни с женените- женена, ни с разведените- разведена, ни с момите- мома.
А, че нямаш морални проблеми, то ти личи, но и чувство за елементарна отговорност към дете, което си готова да създадеш в такава ситуация- също. Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
Авторката има връзка с бащата на бебето може би отпреди раждането на неговото дете. Така че едва ли съпругата не е наясно. По-скоро бракът си върви по сметки.
Но това не е ничия работа освен на главните действащи лица.
Тук във форума сте като ОФ организация.
Много морални и раздаващи бележки за аборт.

Естествено, че ако иска детето и има финансовите възможности да го отгледа е по-добре да го роди и да го гледа. Какво мисли бъдещата кака какво значение има? Вие като раждате второто/третото си дете, първо питате първото дали иска братче или сестричка ли?

# 48
  • Мнения: 589
 Е да.
 "Колко бащи..." е много сериозен довод.

# 49
  • Мнения: 15 960
Е да.
 "Колко бащи..." е много сериозен довод.
Ами дай тогава деца да раждат само жени, които имат 100% гаранция, че бащата винаги ще е до тях и ще е перфектен.

# 50
  • Мнения: 14 830
Да не го афишира е  да не води това дете у дома си примерно, което не изключва да ги посещава и подпомага. Сума ти и разведени бащи въобще забравят, че имат деца, пък ей на, те някак си биват отгледани. Не е приятно баща ти да те пренебрегва, но няма застраховки за нищо в този живот.
Аз доколкото разбрах името му ще бъде вписано в акта за раждане/ ако не се откаже докато авторката роди/ че ще я подпомага но не желае връзка с детето и да се афишира такава

# 51
  • Мнения: 54 474
Това, че ще го признае малко ли е?
Абсурт може да е спокойна, че детето ще има равен старт. Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 24 839

Ох, горкият несвободен едно решение да вземе и да отговаря за него - принуден е бил явно да се забавлява!
Тя обещавала ли му е своевременно да направи аборт, ако забременее? Щото всички знаят, че от тоя род забавления се забременява.

Любовницата задължения към съпругата не е поемала. Ако се смята обвързана от общия принцип "не прави на друг каквото не искаш да ти правят" - ОК, ако не... Нищо повече.
Съпругът-любовник е този, който има задължения към жена си.
Горкият, не можел с повече от една глава да мисли.
П.П. Горната поне не е ли работела, когато е решавал дали да вкара в употреба долната? А, забравих, той не е свободен да решава, тя е свободната.

----------------------
Впрочем в кой учебник по медицина го прочете това за 50-те непреодолими разлики?

Не разбрах, какво всъщност се опитваш да кажеш?
Ако е, че мъжът е виновен- никой не отрича.
Но, той  поне, за разлика от много други в такава ситуация, ѝ е казал, че няма да се разведе- още преди 10 години и тя е решила, че я устройва.
Както виждаш, любовницата и днес си знае мястото, затова търси съвет да ражда ли като самотна майка.
Не мога да разбера, каква полза има от разчепкването на вината на мъжа, като с това няма да се отклонят последиците върху жената от непремерени и необмислени от нея, действия? newsm78
Голям зор е да обвиним говедото, вместо да вземем мерки да не му позволим да съсипе живота ни.

# 53
  • София
  • Мнения: 24 839
Естествено, че ако иска детето и има финансовите възможности да го отгледа е по-добре да го роди и да го гледа. Какво мисли бъдещата кака какво значение има? Вие като раждате второто/третото си дете, първо питате първото дали иска братче или сестричка ли?
Зависи от кого го раждаме- ако е от бащата в семейството, уведомяваме и се надяваме пубера да прояви разбиране, че да не ни стовари още проблеми на главата.
Но, ако раждаме от женен, който ще идва тайно да види бебето и всички наоколо ще проявяват " здравословен" интерес към братчето/ сестричето, честитейки го на каката и разпитвайки за таткото, не ми се мисли каква идилия се задава.

# 54
  • Мнения: 54 474
Не ми изглежда съсипана авторката.

# 55
  • Мнения: 767
Против връзките със семейни мъже съм,защото не бих понесла ситуация,в която някой ясно ще ми показва,че съм му втори избор.Авторката трябва да си отговори на въпроса,дали връзката и с този мъж би могла да продължи по същия начин,след като и собственото си дете би поставил на второ място,а детето от брака си на първо.Предполагам,ще се появят доста ситуации,в които ще личи разликата.
Подозирам,че въпреки обещанието си,не би признал детето,щом афиширането му е проблем.

# 56
  • София
  • Мнения: 12 554
Естествено, че ако иска детето и има финансовите възможности да го отгледа е по-добре да го роди и да го гледа. Какво мисли бъдещата кака какво значение има? Вие като раждате второто/третото си дете, първо питате първото дали иска братче или сестричка ли?
Зависи от кого го раждаме- ако е от бащата в семейството, уведомяваме и се надяваме пубера да прояви разбиране, че да не ни стовари още проблеми на главата.
Но, ако раждаме от женен, който ще идва тайно да види бебето и всички наоколо ще проявяват " здравословен" интерес към братчето/ сестричето, честитейки го на каката и разпитвайки за таткото, не ми се мисли каква идилия се задава.

Този мъж присъства в живота на авторката и дъщеря й от 10 години. Така че едва ли идва тайно и момичето не го познава. Второ, на кого му влиза в работата дали бащата е женен? Или бебето като се роди ще носи табелка - татко ми е женен за друга?
Вие на целия квартал ли си разказвате живота?

# 57
  • Мнения: 589
Присъствал бил в живота...
 Явно двойствения живот си е нещо напълно нормално.
 Ценности ли?! Какво, за Бога, е това?

# 58
  • София
  • Мнения: 24 839

Този мъж присъства в живота на авторката и дъщеря й от 10 години. Така че едва ли идва тайно и момичето не го познава. Второ, на кого му влиза в работата дали бащата е женен? Или бебето като се роди ще носи табелка - татко ми е женен за друга?
Вие на целия квартал ли си разказвате живота?
Само ще те попитам, ти имаш ли деца и на колко години са?
Дори няма смисъл да се опитвам повече да ти обяснявам, тъй като е въпрос на желание да разбереш. Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 28 614
Ценностите, съдейки от темата, са нещо, което кварталната клюкарка се лъже, че владее.

Общи условия

Активация на акаунт