Мартенчета 2017

  • 54 519
  • 720
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31
Здравейте, и аз съм 6г.с  и нямам никакви симптоми като изключим безсънието.

# 76
  • Мнения: 5
Здравейте Simple Smile)) Преди седмица видях двете чертички...На 26ти съм на преглед.Сроред калкулатора терминът ми е 21 Март Simple Smile За първи път ще ставам мама...Ако има мами от Бургас пишетеее и успех на всичкии :*
Аз съм от Бургас, много се радвам, че има и друга мама от Бургас! 😃 При кой доктор ходиш?

# 77
  • Мнения: 1 239
Здравейте и от мен! Миналата година с ММ се оженихме, а за тази запланувахме да поработим за бебе. През юни бяхме на прекрасна почивка в Турция, а аз имах разни притеснения да не пътувам и летувам бременна, та решихме старта да е след морето. Е бъзикаха ме приятелки, че то ставало бавно и въобще не от първи път, аз на инат казвах "ами ако стане?". В същия месец спряхме пазенето и се получи от раз, без тестове и графици, единствено ФК бях почнала да пия 3 месеца по-рано. Просто не знаех как да реагирам Laughing Днес по калкулаторите почвам 5 г.с., термин - 21 март. Но очаквам да отида на лекар да потвърди все пак, че се вижда каквото  трябва. Засега показателите за Б са 2  EFP теста и нарастващо ЧХГ от 2 кръвни. Нямам неприятни симптоми, само наедрели гърди и леко опъпчване по лице и гърди. Станала съм и кукуряк, вечер късно лягам, а рано ставам, нетипично за мен. Сутринта  сефте усетих главозамайване.

# 78
  • Мнения: 188
Здравейте на всички, нека и аз да се представя!

Първо добре дошли на новите момичета и на всички нас пожелавам пухкав финал!

Казвам се Дида, и съм от Димитровград. На 32 години съм и това за мен е 3 бременност, надявам се тази да е успешна и да стигнем до финала. Бебето е много желано и очаквано.

Аз по стечение на обстоятелствата съм казала на роднини и даже и на шефа ми. Защото лекарката която ме следи ми каза че за да сме спокойни и да сме направили всичко за успешен финал, каза че ще съм в болнични през цялата бременност до края.

По принцип единствените симптоми които имам е леко напрежение в гърдите което ту се появява ту изчезва, постоянно ми се спи, и до там. В момента мисля че съм в 7 седмица и 2 дни а термина ми е 05,03,2017.  Следващият ми преглед е на 26,07,2016 другия вторник. Тогава мисля че даже ще се види и чуе сърдечния ритъм. Но до тогава все се чудя дали всичко е наред или не това чакане ще ме побърка малко.

# 79
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Шоколадче добре дошла,очаквах да се включиш Simple Smile
За казване засега знаят сестра ми,мъжа и,баба и вуйчо и на ММ родителите и брат му,плюс още 2-3 приятелки,които знаеха че съм в подготовка за ЗЕТ и ме питаха какво става.
Обаче ей сега преди малко прокървих,не е много,няма болки,док каза да лежа и утре на преглед,че днес го няма.Дано всичко с бебетата е наред ...

# 80
  • Мнения: 188
Шоколадче добре дошла,очаквах да се включиш Simple Smile
За казване засега знаят сестра ми,мъжа и,баба и вуйчо и на ММ родителите и брат му,плюс още 2-3 приятелки,които знаеха че съм в подготовка за ЗЕТ и ме питаха какво става.
Обаче ей сега преди малко прокървих,не е много,няма болки,док каза да лежа и утре на преглед,че днес го няма.Дано всичко с бебетата е наред ...

Елислава, лежи и почивай ! И спокойно всичко ще е наред. Силни прегръдки от мен! И да кажеш какво става с теб!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета! Днес беше вторият ми преглед и се видя ясно сакче (на първия преглед се видя неясно петънце, което тогава АГ сметна, че е плоден сак, но не искаше да избързва) ембрион все още не се вижда и радостта ми все още не е пълна. Термина ми е на 3.03 и би трябвало да съм 7 с. и 5 д., но вероятно овулацията ми е била късна и оплождането е станало и по-късно, затова и си мисля, че живот и здраве ще прескоча 3 март. За новите мами пропуснах да напиша, че съм на 27 години и това ми е първа бременност, на идея си нямам какво ме очаква в близко бъдеще. Симптомите ми са денонощно гадене без повръщане, обострено обоняние, болки ниско долу, наедряване на гърдите, сънливост, емоционалност и то май де що симптоми има, като цяло, ги имам и аз, ама си струва, стискам зъби и нямам търпение да си видя ембриончето Heart Eyes Много се радвам, че ставаме все повече мартенските мами  Hug Дано сме здрави и да имаме спокойни бременности  newsm51

# 82
  • Мнения: 1 239
Елислава, дано всичко е наред с близнаците! Почивай си.
Ние на никой не сме казали за новината. Е аз само на една приятелка от детството, с която рядко се виждаме, но точно преди опитите говорехме на тази тема и някак я почувствах още по -близка, та я потърсих за съвет. Предложих на ММ, като минем лекарския преглед да обявим на родителите, за на работа не знам кога да кажа, имам си разни съображения.

# 83
  • Мнения: 77
Хайде и аз тук! Още не съм била на скан, тук ги правят в 12та седмица, но след две седмици съм на почивка в БГ, там ще си направя. Таааа за сега ДжиПи каза 13 Март, нооо сканът ще покаже най-точно. Със сигурност ще е Мартенче! Най-прекрасния подарък за моя РД. (И аз съм Мартенче.)

# 84
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен! Радвам се, че ви открих и ще можем да споделяме емоции покрай бременността. По мои изчисления терминът ми е 17.03.2017 Simple Smile. За мен това е втора бременност - имам прекрасен син на 6г Simple Smile.

# 85
  • Мнения: 20
Здравейте, отново и от мен и честито на всички новоприсъединили се 😍. Аз бях в събота на преглед и се видя плодното сакче с малко жълтъчно мехурче и малък ембрионален диск 😃✨♥, следващият преглед ще ми бъде към 2-3 август, а до тогава дано всичко е наред и продължавам с безсимптомното бременеене. Хубав и усмихнат ден на всички.☺

# 86
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета!
Присъединявам се и аз към мартенските мами    Simple Smile. В 7 г.с съм и след вчерашния преглед видяхме ембрионче и тупкащо сърчице. Надявам се всичко оттук нататък да е ОК, пожелавам го и на всички вас и накрая да гушнем едни здрави и пухкави бебета.

# 87
  • Мнения: 31

Обаче ей сега преди малко прокървих,не е много,няма болки,док каза да лежа и утре на преглед,че днес го няма.Дано всичко с бебетата е наред ...

Какво става,ходи ли на лекар?

# 88
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ходих,имам отлепяне на сакчето и единия близнак е спрял да се развива.Знаех,че има такава вероятност,но се надявах да ме подмине.Сега трябва много да лежа,да си взимам лекарствата,в събота пак съм на преглед и ако се наложи ще вляза малко в болница.Иначе съм добре,вече няма кръв,нито болка.

# 89
  • Мнения: 31
Офф, а те нали бяха три ако не се лъжа? За третия ли става въпрос или втория? По- добре ще ти е в болницата, ще си под наблюдение постоянно. Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт