Промени в тялото след първи опит зачеване!

  • 2 406
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета.
Аз съм на 26г. С редовен МЦ на 28 дни. С моя приятел правихме за пръв път опит за дете доста след овулацията ми - на 23-я ден.След този опит мц ми дойде с два дни по-рано( два дни след акта), и изпитвам болка в десния яйчник.Това не ми се беше случвало до сега.

Последна редакция: сб, 16 юли 2016, 00:50 от daliqlove

# 1
  • Мнения: 1 239
Не знам дали е възможно за толкова кратко време да стане нещо. Но и аз отчетох драстично по-лек цикъл, след като спряхме да се пазим. Може и да е било съвпадение.

Последна редакция: пт, 15 юли 2016, 21:40 от *Шоколадче*

# 2
  • Мнения: 30 802
Неуспешен опит. "Бебеправенето" не е магия, нищо не може да ти стане от единия секс без предпазни средства, далеч от овулацията. И то само защото сте го нарекли "опит за дете", а то си е било обикновен секс. Следващия месец пробвайте всеки ден. Както е казал джедаят Йода- правиш или не правиш, няма опитване!

# 3
  • Мнения: X
За следващия месец си купи тест за овулация - определено помага! Не е добре да се прави секс всеки ден, защото намалява качеството на спермата  Naughty !

# 4
  • Мнения: 30 802
С три пъти на ден може и да намалее, за всеки ден не би трябвало- най-много да направят момиче...не ги жалете толкова тия мъже.

# 5
  • София
  • Мнения: 22 947
За следващия месец си купи тест за овулация - определено помага! Не е добре да се прави секс всеки ден, защото намалява качеството на спермата  Naughty !

А бе не знам ние правихме 7 дни всеки ден -  3 дни преди овулацията, в самия ден,  3 дни след това и се получиха нещата.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 026
Съгласна съм с Lady Stardust . Аз съм организиран човек и обичам да държа нещата под контрол та за това и си купих тестове за овулация,. Хем не претоварих мъжо, хем се получиха нещата още на втория месец  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 861
С три пъти на ден може и да намалее, за всеки ден не би трябвало- най-много да направят момиче...не ги жалете толкова тия мъже.

Ние правихме секс всеки ден по 3-4 пъти на вечер и забременях от раз Mr. Green И да, направихме момиче Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт