Balea, Alverde, Catrice, Essence - 28 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 110 443
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 846
Къде го гледате този каталог?

# 676
  • Мнения: 1 140
Няма такова мляко за коса.
А от техните марки ще са намалени само Измиващ гел за лице Балеа /за нормална и суха кожа/ - 2.29 и пастите им за зъби ще са 1.59
Мерси за информацията!

# 677
  • Мнения: 1 249
Няма такова мляко за коса.
А от техните марки ще са намалени само Измиващ гел за лице Балеа /за нормална и суха кожа/ - 2.29 и пастите им за зъби ще са 1.59
Мерси за информацията!

Аз също благодаря!  bouquet

# 678
  • Мнения: 5 064
Преди около година и половина си купих тази мицеларна вода, бях безкрайно изненадана, че ми хареса. Вече не мога да я намеря в кварталното Лили и ДМ. Да сте я виждали някъде? Опитах други разни, обаче или ми щипят, или не чистят грима, или мазнеят.

# 679
  • Мнения: 2 045
Никога не съм я виждала тази марка в ДМ или Лили  newsm78 #Crazy

# 680
  • Мнения: 36 127
в ДМ я имаше, същата вода и аз я бях гледала преди време, но не я взех

# 681
  • Мнения: 5 064
Имаше ги в ДМ. Съвсем евтинджос са - тази дамаджана от половин литър беше по-малко от 10 лв. По принцип имам чувствителна кожа, а тази ми понесе съвсем добре въпреки многото парфюм, който явно са вложили. Мирише много приятно и свежо, допада ми. Освен това чисти добре спирала, не щипе и не оставя мазен филм, освежава много приятно сутрин. 

Преди всички да се втурнем и изкупим тази мицеларна вода, да кажа, че за нея има масово кофти отзиви по някаква причина, но аз си я харесвам много. Въпросът е от къде да си я подновя?

# 682
  • Мнения: 24 697
В Елитис продават тази марка козметика. Аз съм ползвала бебешката им серия и съм много доволна

# 683
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Мисля че я продават в Елитис.
Момичета,тук ли някой препоръча мицеларната на Нивея? Embarassed
Пак в Елитис са намалени мицеларните им,но така видях,че са няколко вида newsm78 Имаше даже и 1+1.
Е да де,ама кой вид е хубава?

# 684
  • Мнения: 5 064
В Елитис продават тази марка козметика. Аз съм ползвала бебешката им серия и съм много доволна

Благодаря! Ще опитам там.

# 685
  • Мнения: 2 045

Момичета,тук ли някой препоръча мицеларната на Нивея? Embarassed
Пак в Елитис са намалени мицеларните им,но така видях,че са няколко вида newsm78 Имаше даже и 1+1.
Е да де,ама кой вид е хубава?

Аз я хвалих  Peace ето този вид, който е за лице и очи, за всички типове кожа

# 686
  • Мнения: 4 009
Има ли душ гел на Балеа, който да оставя траен аромат върху кожата? Този от серията Лунапарк е уникален, но трайност никаква. А толкова много ми харесва  Heart Eyes
Душ гелът с аромат на череша-уникален е Heart Eyes и не само той.
Имаше и една душ пяна с роза и ванилия.Много ги харесвам душ геловете на Балеа. Crazy

# 687
  • Мнения: 4 009
Макаронче,мисля че тази мицеларна вода я има в Лили и в Елитис,за Дм не съм сигурна.
Ти си първият човек,който чувам да има добро мнение за нея.Много влогъри гледам,че се изказват негативно.И затова досега не съм посмяла да я пробвам.

# 688
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Има ли душ гел на Балеа, който да оставя траен аромат върху кожата? Този от серията Лунапарк е уникален, но трайност никаква. А толкова много ми харесва  Heart Eyes
Душ гелът с аромат на череша-уникален е Heart Eyes и не само той.
Имаше и една душ пяна с роза и ванилия.Много ги харесвам душ геловете на Балеа. Crazy

Дали го има този с череша в наличност или е бил лимитка? Смятам да поръчам на една приятелка утре да ми вземе.
Между другото си купих и шампоана Гарниер с маслина. Много ми харесва, в комплект с маската правят чудеса със сухата ми коса

# 689
  • Мнения: 4 009
Мисля,че не беше лимитка,но скоро не съм си го купувала в интерес на истината.Много други изредих. Grinning
Бих си го взела пак.Миришеше на прясно откъснати череши.

Общи условия

Активация на акаунт