Balea, Alverde, Catrice, Essence - 28 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 110 444
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Holly Pink
Много благодаря Hug

# 691
  • Мнения: 4 009
Май душ гелът на Балеа с череша е бил лимитиран.Днес не го видях в Дм.

# 692
  • Deutschland
  • Мнения: 5 540
Май душ гелът на Балеа с череша е бил лимитиран.Днес не го видях в Дм.

Лошо Sad

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ако го искате специално заради черешовия аромат, аз много харесвам на Palmolive с цвят от череша и тази седмица пък пробвах варианта на Рефан с дива череша. Подлуди ме буквално заедно с бутера им. Ухае по-силно от Палмоливския и нямам търпене да си ги купя. Бях си взела тестери от техен магазин, но определено няма да остана само с тях. Фрутини също имат серия с череша. Новата не съм я пробвала, старата Cherry Vanilla обаче ми беше любима. Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

# 694
  • Мнения: 2 742
Скрит текст:
Палмолив са намалени в Билла в момента - 3.25 лв май бяха и има душ гелове с аромат на вишна

# 695
  • Мнения: 1 877
Дами, бихте ли ми препоръчали хубав хидратиращ лосион за тяло от ДМ/Лили, който да няма олио в него?
П.С. Хвърлила съм око на този
Скрит текст:

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Този не е силно хидратиращ и попива бързо. По-скоро е глезотия.

В момента ползвам от този от време на време и аромата е чудесен парфюмен, напомня ми на D&G The One. Доста лекичък е, но за сега е идеален. Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 7 048
Това е моя любим лосион(показания от iv4enceto_91) - хидратация и дълготраен уникален аромат!
В момента ползвам този
https://media.meindm.at/asset/dmshop/product_seo_big/ffffff/bale … -10009416_B_P.jpg
също ухае супер, даже май хидратира по-добре.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 16 518
 Crazy Охххх,искам всичко на Балеа  Crazy Crazy Crazy

# 699
  • Мнения: 4 009
Преди малко тествах шампоана на Алверде с лимон и кайсия.Много ми хареса. Whistling
Ползвали ли сте пастите за зъби на Алверде?Дали си заслужават?

# 700
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Дами, бихте ли ми препоръчали хубав хидратиращ лосион за тяло от ДМ/Лили, който да няма олио в него?
П.С. Хвърлила съм око на този
Скрит текст:

След като се намазах мина малко време и като сухи ми станаха краката, а нямам суха кожа

# 701
  • Мнения: 678
В Елитис продават тази марка козметика. Аз съм ползвала бебешката им серия и съм много доволна

Прочетох бабешка вместо бебешка, и си изплюх чая от смях  Joy

Запалихте ме и мен по тези кокосови продукти на Балея. Мисля да си взема идната седмица.

# 702
  • Мнения: 1 530
Аз предпочитам Нивеа, пред Балеа. Балеа много ми изсушават кожата.

# 703
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
И аз харесвам Нивеа, Дав също. На Нивея имаше едно розово с горски плодове май беше, много приятно, вече обаче не го намирам.

# 704
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
Момичета, моля препоръчайте ми хубава кръгла четка за сешоар, ако може с естествен косъм от ДМ или Лили! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт