Списания с подаръци - 8

  • 159 422
  • 756
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 8
Аз си взех списанието със синия несесер и е с два отдела долния е огромен, а горния е някъде един пръст висок. Несесера е с дължина 27см, широчина 17см и дълбочина 15см.
Двата отвора:

Отпред:

Надявам се, че съм била полезна Simple Smile

# 541
  • Мнения: X
Не се ли появи вече някое ново списание с интересни "подъръци" ?

# 542
  • Мнения: 551
Момичета този месец ли беше списанието с палитрата от коректори? И кога излиза списанието?

# 543
  • Мнения: 1 328
Вече е на пазара, но не мога да дам мнение, просто го видях, не ми вдъхват доверие

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Няма да го купувам аз

# 545
  • Мнения: X
Вече не трябва ли новия брой да излезе тези дни?Защо си мисля,че тази палитра коректори е в октомврийския брой,а вече трябва да излезе списанието за ноември....

# 546
  • Мнения: 1 206
Палитрата с коректори е с качеството на 'козметиката' от китайските магазини, тя си е китайска, де. Как не се спряха да пробутват продукти с качество под всякаква критика, да не говорим, че са и потенциално опасни, предвид страната на произход. Ще купувам само когато пуснат продукт на бранд, който познавам. Не може да сравняваш Ланком или Шисейдо с Горно нанадолнище в дълбоката китайска провинция ooooh! Whistling Crossing Arms

# 547
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Грация си взех с хидратиращ и подмладяващ крем mastic defence.  В ъгъла на списанието пише крем за лице или околоочен.
Следващия брой червило шисейдо в два нюанса.

# 548
  • Мнения: 2 562
На снимката пише Грация през януари 🤔Дали наистина декември ще са червилата 😉😁

# 549
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
На днешния пишеше декември

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
А,червила на любимият ми бранд Шисейдо,що го купя разбира се.

# 551
  • Мнения: X
Bright Crystal,
Скрит текст:
Понеже казваш че ти е любимата марка,аз от години се чудя дали да си купя нещо тяхно,особено много искам да опитам стягащия им крем за тяло...Ползвала ли си тяхна бяла козметика?/spoiler]

# 552
  • Мнения: 2 562
На днешния пишеше декември
Чудесно 😘😀 Ще си взема броя с червилото ако не е прекалено ярко😉

# 553
  • Мнения: 4 770
А някой знае ли със сигурност кога ще излезе. Пак ли на 12-ти? Помня, че имаше забавяне някой от предните месеци, затова се чудя.

# 554
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Bright Crystal,
Скрит текст:
Понеже казваш че ти е любимата марка,аз от години се чудя дали да си купя нещо тяхно,особено много искам да опитам стягащия им крем за тяло...Ползвала ли си тяхна бяла козметика?/spoiler]
Да,крем за лице,за тяло не съм ползвала нищо тяхно.

Общи условия

Активация на акаунт