Списания с подаръци - 8

  • 159 435
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 910
Благодаря! Ще го потърся утре:blush:

# 706
  • Мнения: X
А някой дали си купи от Грацията с чанта, за да я покаже "на живо" ?
Кафевия сак взех, то друго нямаше. Ще го щракна довечера.
Дъното му е 50х20 см, височина 36 до ципа. Има копчета отстрани и става като кубче, а не като торба. Абе, малко сакче, като за 2 дни командировка Simple Smile
Не мога да кача снимки Sad

# 707
  • Варна
  • Мнения: 482
Аз никъде не намерих днес- Варна
На базар Левски от двете страни на тунела от будка на лафка взех двата крайни цвята.

# 708
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
А някой дали си купи от Грацията с чанта, за да я покаже "на живо" ?
Кафевия сак взех, то друго нямаше. Ще го щракна довечера.
Дъното му е 50х20 см, височина 36 до ципа. Има копчета отстрани и става като кубче, а не като торба. Абе, малко сакче, като за 2 дни командировка Simple Smile
Не мога да кача снимки Sad
А здраво ли е? Или поне изглежда ли здраво?

# 709
  • Мнения: X
Материята изглежда здрава, но стърчат конци и се закачат в ципа. Самият цип, много ясно, не върви съвсем гладко.
Сега напълних чантата с дрехи и опитах да закопчая страничните копчета - бая силно трябва да се стиснат.
От списание толкоз, това ми е сигурно 5тия сак оттам, периодично си ги подменям Grinning

# 710
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Благодаря! Аз от Грация-та имам една уж плажна чанта, малка е за плажна, но за пазаруване и за излизане около блока е супер  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 4 770
Материята изглежда здрава, но стърчат конци и се закачат в ципа. Самият цип, много ясно, не върви съвсем гладко.
Сега напълних чантата с дрехи и опитах да закопчая страничните копчета - бая силно трябва да се стиснат.
От списание толкоз, това ми е сигурно 5тия сак оттам, периодично си ги подменям Grinning

Излишните конци могат да се отрежат с ножичка. Simple Smile

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Днес си взех Glamour с червилото /номер 050/. Като консистенция е добро - по-мазно от стандартно червило, но не е толкова течно и лепкаво като гланц. Странното е, че като го нанесеш, сякаш веднага попива в устните и остава бледа следа, така че трябва да се повтори още 1-2 пъти. Иначе цвета много ми допада. Отдавна търсех такъв нюанс.

# 713
  • София
  • Мнения: 853
Може ли някой, който си е взел червилата да качи снимки, как стоят нанесени? Simple Smile

# 714
  • Мнения: 217
Грация отново са ни зарадвали с любимите масла за коса.

# 715
  • Мнения: 910
Ще си купя задължително! Даже две, че много ми харесва това, по-светлото. Другото не съм го виждала досега. Какво представлява?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 13 532
Чудя се дали да купувам, много съм доволна, но имам чисто нов флакон вкъщи. Това Sun argan не съм го виждала и не съм го ползвала

# 717
  • Мнения: 4 770
Светлото е мастиково олио (от мастиково дърво), а тъмното пише, че е арганово. Първото е пускано няколко пъти и има много доволни.

# 718
  • Мнения: 2 721
Какво представляват тези масла ? Simple Smile

# 719
  • Мнения: 4 770
Финиши за коса, тоест ползват се след измиване, но нищо не пречи и преди това.

Общи условия

Активация на акаунт