Задайте своите въпроси на фармацевтите от аптеки "Дара"

  • 18 716
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Здравейте!
Ходих на гинеколог, поради неприятни симптоми. Оказа се, че имам гъбички и гинеколожката ми препоръча лечение, но каза и да си взема и дамски душ. Забравих да я питам какъв и как да го ползвам, защото преди не ми се е налагало да ползвам. Отидох в аптеката и питах за дамски душ, имаха само на Розалгин и си взех от него. Прибрах се в къщи прочетох листовката и не разбрах точно какво трябва да направя. Трябва да си направя промивка само с преварена вода, която да е с поносима температура за мен, или трябва и да добавя "гранули за вагинален разтвор" ?
Благодаря!
Приятен ден!

# 76
  • Мнения: 3 157
Душа се пълни с 500мл разтвор на Розалгин-това е прахче със същото име като душа,едно прахче изсипваш с 1/2л топла вода и с душа правиш промивка.Има и готови душчета,еднократни,напълнени с такъв разтвор.Ако имаш вкъщи смрадлика,може и нея да ползваш за промивка с душа.

# 77
  • Мнения: 33
Здравейте, искам да попитам каква е процедурата сама да си взема вагинален секрет?

# 78
  • Мнения: 612
Здравейте!
АГ ми назначи АБ Аксеф 500 мг.,заради възпаление на яйчник ,2 по 1 в рамките на цикъла.
Това достатъчно ли е като лечение и продължителност ?  newsm78
Знам,че тези възпаления не са безобидни ,водят до стерилитет и т.н . Наивно ми е да повярвам,че всичко ще е ОК след 10таблетки.
Имам и друг въпрос. По принцип не знам дали ще ми дойде! С кафяво течение съм от седмица и повече  ,надежда да ми 'тръгне' нормално няма. Да отлагам ли антибиотика?  Не спомена ,но партньора трябва ли да пие с мен АБ?  newsm78
 
Благодаря!

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 19:33 от tanya27

Общи условия

Активация на акаунт