В кой месец спряхте работа?

  • 8 951
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 092
Аз работих до миналата седмица а сега продължавам от дома.Тежи ми , но проблемът е че с мажо ми се караме яко за това ходене на работа по цял ден и аз реших да постигна компромисен вариант - хем да работя хем да е от вкъщи. До термина ми 01.06. имам повече от месец .
Ще се побъркам ако не правя нищо - въпрос на избор си е .Ти не се чувстваш добре ли или просто се страхуваш и смяташ че е време да спреш newsm78 

# 151
  • Мнения: 7 474
Не работя от 2 мес., отдадох се на пълна почивка, разходки, пазаруване, кафета и релакс. После и да искаш не може.

# 152
  • София
  • Мнения: 290
Спрях работа един месец преди 45 дневния отпуск преди раждането, защото беше декември и се страхувах да шофирам в поледицата, а и работя с много хора и се страхувах от вируси. Но съжалявах, защото вкъщи сама е скучно ooooh! Добре, че има ICQ и държа постоянна връзка с колежките Laughing

# 153
  • Мнения: 619
спрях в 4 месец по принуждение....иначе можех да изкарам до 7 поне...

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В 3 месец... бебето ми е по-важно от работата

# 155
  • Мнения: 335
ами аз работих до 6 месец,но всеки различно се чувства ако се чувстваш добре мисля не е проблем

# 156
  • Мнения: 4 621
До началото на девети месец работих. Чувствах се добре и не ми се стоеше в къщи Flutter

# 157
  • Мнения: 1 165
Аз спрях в началото на седмия месец.Намах медицински индикации за избора си, просто реших,че имам нужда от почивка предвид предстоящото събитие.

# 158
  • София
  • Мнения: 7 089
Работих до термина след един ден влязох в болница и на другият родих. Grinning

# 159
  • Мнения: 1 878
Който когато усеща, а и много зависи от естеството на работата - аз спрях към края на 6ти месец.

# 160
  • Мнения: 1 181
спрях да ходя на работа в седмия месец, защото много ме болеше кръста

# 161
  • Мнения: 455
В третия,но лежах в болница за задържане.А и работата ми беше изморителна и физически и психически,така,че се наложи да направя избор.В началото си правех сметки да не се предавам лесно,ама като се почна с драйфане и неразположения и надделя сигурността,понеже бебчето беше чакано почти 2 години.

# 162
  • Мнения: 51
Явно си зависи от всеки човек как ще се чувства. Аз работех до миналата седмица, имам голямо количество енергия, пък и си обожавам работата Laughing сега уж си почивам, в очакване на събитието, ама все не ме свърта на едно място Joy

# 163
  • Мнения: 2 015
Аз и сега си работя и мисля да работя до края на 8-я месец, но това зависи и каква работа имаш?Аз съм на бюро и редовно имам работа из града, а така си правя и разходки.

# 164
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Или първият или вторият месец /не помня точно кога беше/- затвориха ни офиса и реших че няма за кога да си търся нова работа!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт