Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 32 133
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 735
Кристи, много, много благодаря!  Heart Eyes

Ирен, браво на вас, че са вече по-спокойни. Моят през деня през едно 80% от времето реве. В чудо сме се видяли, кръстът и ръцете ме болят от носене. Носим се непрекъснато почти. То не са слингове, то не са май-таи.. в количка почти не иска да лежи. Абе, не ми се нито пише, нито говори... Sad
Дано по-скоро свърши този период. Отказвам да мисля, че няма на света нещо, което да не му помогне с тези колики, въпреки че де що има капки и други лекове е пробвано вече!

Сигме, честито ти християнче  Hug

# 676
  • Мнения: 19 715
За нищо, Хепи Hug. Дано да помогне.

# 677
  • Мнения: 3 151
Привет от малко християнче.
Честито ти християнче, Сигме!

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Сигма, честито християнче bouquet

# 679
  • UK
  • Мнения: 5 999
Привет от малко християнче.

Честито Християнче  bouquet Да ти расте, живо и здраво  Heart Eyes
Този метод, не ми е познат, но то и ние, сме много големи, за него Wink

# 680
  • Мнения: 7 488
Сигме, честито ти християнче, да е.здрава, да слушка мама и бог да я пази  Hug
И да ми пратиш снимки Heart Eyes

Гуге, как е увас положението newsm78 моите днес са егати рядкото щастие. Не стига, че легнаха в един часа и се събудиха в пет и двайсет и пак бяха ужасно криви. Изкарах ги наваън и в седем и половина ги прибрах щото едвам ги изтраях. Като ще ми правят парчета да си седят у къщи   Crossing Arms

# 681
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Честито християнче, Сигме!  bouquet

# 682
  • Мнения: 11 533
Сигме, честито християнче, светъл да й е пътят в живота  bouquet

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, днес се убедих, че нещо го е изплашило това дете, наобяд сравнително безпроблемно заспа, след 30-40 минути започна да пищи в съня си и да рита с крака, никога, ама никога не е било това, той дето спи като пън по принцип Rolling Eyes взех го, гушках го, не дава да го пусна, след поне час стискане заспа, като го усетих, че спи тръгнах да ставам и моментално ококори очи Shocked така полежахме още известно време, само да усети, че мръдвам и веднага ми дърпа ръката и я стиска, просто не доумявам какво може да се е случило в главата на това дете, не съм забелязала нещо страшно да се е случвало Thinking

# 684
  • София
  • Мнения: 23 197
за него е било нещо страшно  Rolling Eyes

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
да, ама какво е и как да го успокоя Thinking на близкия магазин собственичката така като види как пищи тези дни и все ми говори за някаква баячка  Rolling Eyes вика, че като чуела някое дете от далеч да врещи, знаела, че е моето Rolling Eyes пусто, не мога много да приема такива неща, ама и идея нямам какво да направя Rolling Eyes

# 686
  • София
  • Мнения: 23 197
сложно е като не може да си каже.

# 687
  • Мнения: 3 404
Гуге,същата ситуация ви описах  Shocked Аз даже го водих да му леят куршум,не че на другата вечер не ми го направи точно това.Имат някакви страхове,тя ми обясни на високо да не го вдигаме,че обича животни ,но го е страх,че преживяват изживяното през дена.Ама тя и на другите го е казвала,като поразмислих и ми мина през главата и умишлено попитах друга майка.Закарай го да му чукнат яйце или ти му драсни клечки.
Сигме хем раьбрах от групата и забравих да ти честитя.Та да ти е жива,здрава и се слушкате двете.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
да, много е гадно Confused иначе в другото време си е енергичен, играе, даже много държи фронта на фона на това колко малко спи, не мисля, че го боли нещо, реве и от инатлъци, но това при заспиване и по време на сън си е чист страх от нещо Rolling Eyes
Звезде, не съм много веща аз в тези неща, преди години при една катастрофа колежка ме прати при една баба да ми лее куршум, е, не усетих никакво облекчение, аз не помня като дете някой да ме е водил на подобно нещо, даже приятелка в гимназията ми разправяше как все я водили при някаква баба, че я урочасвали много, че била много хубава, та чак се чудех толкова ли грозна съм била, че мен не са ме урочасвали

# 689
  • Мнения: 3 404
 Laughing hahaha Гугеее,те бабите казват,че на малкото дете му е още слаб ангела и не може още да се преборва,а все им се радват разни хора.Едни клечки и ти можеш да палнеш.

Общи условия

Активация на акаунт