Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 33 683
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 488
Нова тема, да се напълни с хубави новини и емоции  Hug

# 1
  • Мнения: 20 415
Фели, благодаря за темата Simple Smile Аз след малко отивам да си прибирам креватчето и скрина Heart Eyes

# 2
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Мерси за новата тема, Фели  Hug Много артистична картинка  Heart Eyes
Нека да се напълни само с хубави новини за здрави дечица  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 23 410
картинката ми се струва зловеща  Mr. Green
имаме подарени едни водни боички, всеки път се правя на неразбрала като ме запита момчето какво е това и за какво служи  Crazy

# 4
  • Мнения: 3 213
Да ни е честита новата темичка и да се напълни само с хубави емоции.

Към момичетата, които ползват шишета на Авент: кога сменихте биберона с номер 2 ? Чудя се дали вече да не пробвам с него, че сякаш трудно издърпват млякото от шишето. От друга страна, ме е страх да не се задавят.  newsm12

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
ние сме с такива биберони, ама пусто не помня вече кога минахме на номер 2 newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 23 410
аз пък строших безценното шишенце още на номер едно  Crazy
хич не ги харесвах тия, ние нук ползвахме, ама бях взела едно да има, че в болницата само такива имаха.

# 7
  • Мнения: 43 203
Тя Кокона го е казвала и не вярвам да издам държавна тайна, но май ще сменят местожителството.

# 8
  • Мнения: 14 591
Гуги, благодаря за линка към столчето, точно в този ценови диапазон търся.
На Кокона честито  bouquet
Ние вече сме с номер 2, че антирефлуксното не върви през единицата. Вече ми трябват големи шишета обаче  Crossing Arms

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
моля, пак заповядай  Wink

# 10
  • Мнения: 1 006
И аз се включвам в новата тема. Фели, благодаря!
Моето момченце пък вдигна температура ей така от нищо. Беше прегракнал два дни и снощи: 39градуса. Днес е при баба и дядо, а аз на работа - познайте къде ми е мисълта:(
А е първа седмица от ваканцията от детската.. дано останалата част от лятото да е по-здрава. Споделих ви, поолекна ми малко Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 191
Мерси за новата темичка bouquet

Коконче- не знам защо, ама и аз ти честитя Peace

Хепи-аз смених с 2 -ки когато стана  на 4 месеца, независимо, че на етикета пише от 2 месеца Peace

# 12
  • UK
  • Мнения: 5 999
Става нашата "работа" за чужбина Simple Smile)
ФЕли bouquet благодаря за темата, само хубави новини в нея! През телефон сэм и не виждам картинката  newsm78

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
Кокона, много хубаво, скоро ли тръгвате Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 23 410
размина ви се градината, и килим няма да купувате  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт