AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 952
  • 815
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 472
Изтеглиха ли представителите за екскурзия в Прага?

# 496
  • Мнения: 75
В крайна сметка несесера пристигна  Simple Smile

# 497
  • София
  • Мнения: 117
Фактурирана ми е четка но координаторката каза, че най-вероятно е грешка в името, посъветва ме да звънна в кол центъра, но бързах да пиша и не съм звъняла, пак ще се включа.

# 498
  • Мнения: 351
Момичета и аз получих несесер, този път няма гаф, освен че е сбъркано името във фактурата Simple Smile

# 499
  • Мнения: 1 326
А Far Away Gold получихте ли?Ще взема моя в сряда,но ми е интересно аромата какъв е.Всички Far Away ми харесват,надявам се и този да ми допадне  Simple Smile

# 500
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Момичета и аз получих несесер, този път няма гаф, освен че е сбъркано името във фактурата Simple Smile
А хубав ли е несесера?

# 501
  • Мнения: 2
Момичета, доволни ли сте от коректора на стр.78 в каталога?

# 502
  • Мнения: 154
Момичета, доволни ли сте от коректора на стр.78 в каталога?

Не,изключително сух е и едвам се размазва.  newsm11

# 503
  • Мнения: 2
Тъкмо го бях харесала на визия.. хаха

# 504
  • Мнения: 13 873
А Far Away Gold получихте ли?Ще взема моя в сряда,но ми е интересно аромата какъв е.Всички Far Away ми харесват,надявам се и този да ми допадне  Simple Smile

Аз го имах, наскоро го свърших. Нормален, нищо особено честно казано. Пък и Ейвън чистят складовете - той е махнат от каталог още края на лятото. В интерес на истината Имари ми хареса в пъти повече.

# 505
  • Мнения: 1 326
Аз пък помислих,че е нов  Joy

# 506
  • гр.София
  • Мнения: 430
На мен ми е съхранен за следваща поръчка.

# 507
  • Мнения: 351
Става несесера, като на снимката е. А Far Away не го получих, съхранен за следваща поръчка.

# 508
  • гр.София
  • Мнения: 213
Става несесера, като на снимката е. А Far Away не го получих, съхранен за следваща поръчка.
Наистина е много хубав... ма сега ще трябва да си купя по-голяма чанта, че че в тази трудно влиза... 😁😁😁
П. С. Май на всички парфюма е в чакаща поръчка...

# 509
  • Мнения: 1 326
Все едно няколко месеца предварително не знаят какви подаръци ще дават,та пак са неподготвени...
Изумяват ме.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт