AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 923
  • 815
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте от скоро съм представител бихте ли ми дали малко съвети как да увелича поръчките си направих си страничка в фб ,писах и на мои познати и приятели Simple Smile
Благодаря предварително


Успех. Това се мисли предварително. Доколко твои приятелки и познати биха ти били клиенти. От моите например почти никой не поръчва.

Здравей и добре дошла в Ейвън.
Когато аз започнах, преди повече от 15 години да се занимавам с ейвън, не съм го мислила предварително. Не съм имала "бизнес план". Първото нещо, което е важно, ти си го направила. Започва се с приятели, познати, колеги, хора, с които се срещаш по различни поводи... Нека повече хора разберат, че си представител. Големите поръчки не стават веднага, но стъпка по стъпка ще се развиваш, ако имаш желание и си коректна с клиентите си. Давай мостричка или друго дребно подаръче за първа поръчка и винаги брошура, която да остане при клиента. Остави една при фризьорката и козметичката си. Хората ще те започнат да те търсят сами. И ако някой се откаже...давай напред.
Успех!

# 811
  • София
  • Мнения: 4 178
steliqnastefanova1996, всичко зависи от кръга, в който се движиш. Преди 10-15г. беше малко по-лесно. Сега има много конкурентни магазини, всеки 2-ри е или представител или си има такъв. Много е важно клиентите ти да получават хартиената брошура, обичат да си я разглеждат на спокойствие. Винаги слагай мостра от новия парфюм, никога не се знае кой какво ще ти поръча.

# 812
  • Мнения: 1 202
Здравейте! Има ли някъде качен 17 каталог, пропуснах поръчка в 15 и нямам !

# 813
  • Мнения: 13 812
Ако ме посъветвате как да го кача тук направо , без да ги качвам на Гугъл плюс , снимка или други - ще го кача веднага.

# 814
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!Как и от къде мога да си изтегля бланка за пълномощно?Налага се моя приятелка да ми вземе поръчката от пощата Simple Smile

# 815
  • Мнения: 13 812
Хайде всички в новата тема да видим какво се случва !


http://old.bg-mamma.com/?topic=1004354.new#new

Общи условия

Активация на акаунт