AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 947
  • 815
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте,

Дали случайно някой има запаси от TTA In Bloom? Адски ми е любим, а не го намирам никъде. Relaxed

# 796
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Здравейте,

Дали случайно някой има запаси от TTA In Bloom? Адски ми е любим, а не го намирам никъде. Relaxed
Бях го предложила в разменките. Купих си го без мостра, защото мостра не се предлагаше. Но не ми седи добре. Или по-скоро не е моят тип Simple Smile Почти пълен си е, поне 25 мл. има. По принцип е 30 мл. С кутия е.

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 22:43 от bobi67

# 797
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Това е МОЯТ аромат и също тия дни се замислих, че май не са го пускали скоро и ме сряза под лъжичката да не го спират пак... Че от Англия си го купувах по едно време, като го нямахме тук Grinning

# 798
  • Мнения: 13 868
Спряха го разбира се. Аз се запазих с едно шише. И пак ще го чакам десет години ...

# 799
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Еее, пак ли тихичко по терлички?! Sad Гадняри!!!

# 800
  • Мнения: 5 388
Нe че е важно, но имам приятелка, която си го купуваше през два месеца и още от пролетта ми го иска, пита, напомня ми, че го чака... Толкова много продукти - недоразумения се предлагат, а купуван парфюм, търсен... го спират, щото е многооо трудно да го предложат.

ПП Новите червила  https://www.youtube.com/watch?v=Y97Qz9uU_ag

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 10:25 от *Камея

# 801
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз се бях запасила, докато го имаше в брошурата, но той е и 30 мл и си върви. Relaxed

# 802
  • Мнения: 150
Здравейте, имате ли качен 16-ти каталог?

# 803
  • Мнения: 13 868
Да от Ивчето! Търсете по нагоре в темата.

# 804
# 805
  • Мнения: 36
Здравейте от скоро съм представител бихте ли ми дали малко съвети как да увелича поръчките си направих си страничка в фб ,писах и на мои познати и приятели Simple Smile
Благодаря предварително

# 806
  • Мнения: 545
И защо Ботуши Melanie в английския каталог са 25 паунда, а в България са 90 лева?! Нещо 2 пъти по-високи заплати ли вземаме от англичаните, що ли???

# 807
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте, има ли нова тема? Благодаря!

# 808
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте от скоро съм представител бихте ли ми дали малко съвети как да увелича поръчките си направих си страничка в фб ,писах и на мои познати и приятели Simple Smile
Благодаря предварително


Успех. Това се мисли предварително. Доколко твои приятелки и познати биха ти били клиенти. От моите например почти никой не поръчва.

# 809
  • Мнения: 36
Да но как мога да разширя дейността си Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт