AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 990
  • 815
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 326
Може да се поръча по 1 на всеки 35 лв. от К17

Да,обаче бях в болница и поръчката ми беше 60 лв  Confused

# 391
  • София
  • Мнения: 4 179
Може да се поръча по 1 на всеки 35 лв. от К17

Да,обаче бях в болница и поръчката ми беше 60 лв  Confused

Който е от Сф и искс повече мога да поръчам. ЗА мен се съмнявам,  че ще имам поръчки за него. А и да имам няма да са толкова. Не съм правила сметка, но по памет поне 10 ще мога.

# 392
  • Мнения: 5 397
Bandida,
А, не! Не ги свиквай така тези клиенти! Обяснявай, разяснявай, те не четат, но ти имаш уста и ще говориш. Като не може, значи не може. Който е имал поръчка за 35 лв. - да, който е нямал- не.

# 393
  • Мнения: 1 326
Така е,обаче ми трябва някаква занимавка,че само за болести и проблеми мисля.  Confused

# 394
  • Мнения: 1 474
Има ли нова тема за 2017 г.?

# 395
  • Мнения: 75
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?

# 396
  • София
  • Мнения: 4 179
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Сега ще проверя моята фактура. Ти ме шашна  newsm78

Да...... свехеха в жълто

1125-4 1 ШAMПOAH ПPOTИB ПЪPXOT 3305100000
 Щe бъдe cъxpaнeнo зa cлeдвaщaтa пopъчкa
1200-5 1 CПPEЙ ЗA KOCA,ПPEДПAЗBAЩ OT TO 3305900000
 Щe бъдe cъxpaнeнo зa cлeдвaщaтa пopъчкa
9003-5 4 CHERISH PROMTIONAL EDP 30M WCE 3303001000
 Щe бъдe cъxpaнeнo зa cлeдвaщaтa пopъчкa
БEЗПЛATHИ MATEPИAЛИ
-------------------
П

# 397
  • Мнения: 75
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Сега ще проверя моята фактура. Ти ме шашна  newsm78
Сподели как е при теб.

# 398
  • Мнения: 1 474
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Да, от 3 поръчки, пристигат по 1-2 продукта. Спокойно, все някоя година ще пристигнат Simple Smile
Светофарът, не го гледайте, не бил актуален  Simple Smile - отговор от кол центъра

# 399
  • Мнения: 154
И при мен се получи същото.Половината ги нямаше,а другата светеха в жълто.Ще видим какво ще дойде. Thinking

# 400
  • Мнения: 13 986
Всичко което свети на зелено а е в недостиг може да бъде отказано. Ще обясня защо.този продукт може да ви се влачи в недостиг три кампании и няма да имате право да го откажете. Това вероятно от кол центъра умишлено са пропуснали да ви кажат. Защото така им е удобно. Не всеки клиент иска да чака два месеца да получи продукт... Помислете защото именно сега е момента да им вдигнете скандал та да си оправят светофарите.  Зелено не трябва да е в недостиг , жълто може...

# 401
  • Мнения: 13 986
Има ли нова тема за 2017 г.?

Няма да има докато не изпишем тази...За какво да се прави нова тема като за 10 кампании не могат да се изпишат дори 30 страници...

# 402
  • Мнения: 1 326
Миналия месец поръчах мостри на червилата Ултра Колор Абсолют.Много ми харесаха,обаче никъде в каталозите не ги намирам.Аз ли не ги виждам или просто ги няма?  Whistling Да не са ги спрели само,че много ми харесаха  Confused

# 403
  • Мнения: 73
Здравейте, момичета :] Извинявайте за въпроса, но дали някоя има възможност да качи брошура 03 .. Още не съм си пуснала поръчката и нямам и брошурата .. А ми се ще да я разгледам .. :]

# 404
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Станах представител през 2004 г., но преди 3 години прекратих заниманията с Avon.

Прочетох по-напред в темата, че отново пускат някои стари парфюми и се сетих да ви питам за моя любим TTA Gold. Пуснаха го 2009 г. като лимитиран продукт, 30 мл. Дали са го пускали последните 3 години отново?

Общи условия

Активация на акаунт