AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 953
  • 815
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 5 390
Не са го пускали, но аз,разчиствайки стари шкафове, намерих такъв с останало на дъното....чудех се как се казва парфюмът, не се сещах за името , а ето че ти ме подсети. Голд е със сигурност и самата бутилка е златиста.

# 406
  • Мнения: 13 873
Здравейте, момичета :] Извинявайте за въпроса, но дали някоя има възможност да качи брошура 03 .. Още не съм си пуснала поръчката и нямам и брошурата .. А ми се ще да я разгледам .. :]


За да отправяте такава молба замислете се  вие лично какво сте правили за момичетата в темата? Снимки, каталози информация за продукти? Правили ли сте въобще нещо за другите тук? Виждам ви за пръв път тук а аз съм в темата от 10 години. Защо не помолите координаторката си да ви го покаже?

Последна редакция: чт, 05 яну 2017, 20:28 от _re_ge

# 407
  • Мнения: 73
Първо .. Попитах защото по назад в темата са качвани предишни каталози и мислех, че няма да е проблем да попитам .. И второ отскоро съм представител и отскоро следя темата за това не сте ме виждали .. Ок, забравете просто че съм писала.. Ако знаех, че ще има такава ответна реакция нямаше да се включвам ..  Peace

# 408
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Не са го пускали, но аз,разчиствайки стари шкафове, намерих такъв с останало на дъното....чудех се как се казва парфюмът, не се сещах за името , а ето че ти ме подсети. Голд е със сигурност и самата бутилка е златиста.

Страхотен е! Simple Smile.И аз си намерих едно чисто ново шишенце, с целуфан си беше. Помня, че се бях запасила с 5 бр. Grinning

Дано някой ден го пуснат отново.

# 409
  • Мнения: 13 873
Бяха ги пуснали по 5-6 лева...

# 410
  • София
  • Мнения: 4 178
Аз като бързата сврака-с двата крака - имах 2 парфюма и въобще не съм видяла офертата, за да поръчам и новия. #Cussing out

# 411
  • София
  • Мнения: 1 731
Божкеее, къде съм бляла и не съм видяла новата тема. Спорна година на всички и да валят поръчките, както снега навън  Hug

# 412
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте! Много отдавна не съм наминавала в темите, но искам да споделя, че тоалетната вода Soft Musk направо стана хит. От предишните няколко кампании имам поръчани сигурно над 15 от него  Grinning не е лош, но останах изненадана, че толкова се харесва. Simple Smile Сега се замислям за себе си за новия Imari elexir, но нямам под ръка аромата и нямам представа какъв е.

# 413
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Муска го пробвах лятото случайно от колежка. Не бях му обръщала внимание, мислех че е сапунест белоцветен аромат с много муск. А той се оказа ванилен и доста мощен за този клас... Laughing

Поръчах си новият Еликсир. Другата седмица ще дам отзиви. Heart Eyes

Вчера ми дадоха мостри на нов парфюм и едно тъмночервено от новите червила. Нямам търпение да ги пробвам. Crazy


Напомня ми на тези старите червила серията:


Днес съм с леко запушен нос, но вчера успях да душна от китката на колежка и аромата наистина е свеж и радостен. Напомни ми на Perceive Dew и Cherish. Нещо средно между двата. Хем има зеленина и сочност, хем и сладост с мека дървесина.. Blush

# 414
  • Мнения: 2 842
Aуу,я виж ти какви красоти,от кога са ?

# 415
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Aуу,я виж ти какви красоти,от кога са ?

В к1 на стр.76 има номера на мострички на новото червило, което ще се продава в к2 - от 19.01. на цена 6,49 лв.
В к2 може да се поръчат спрей-мостри на новия парфюм Avon Viva la Vita за 1.30 лв. - стр.40 от к2.
Новата спирала - подхранваща и удължаваща, също в к2. Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 17:31 от bobi67

# 416
  • Мнения: 2 842
Благодаря! bouquet

# 417
  • Мнения: 154
Днес трябваше да си получа пратката,но така и не дойде.Звънях на номера,от който ми звънят всеки път за доставката,но никой не вдигна.Може да е заради пътната обстановка,знам ли ?! При някой друг такава ситуация ?  newsm12

# 418
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Днес трябваше да си получа пратката,но така и не дойде.Звънях на номера,от който ми звънят всеки път за доставката,но никой не вдигна.Може да е заради пътната обстановка,знам ли ?! При някой друг такава ситуация ?  newsm12
Да, в нормални обстоятелства трябваше да дойде снощи. И друг път са ми закъснявали 1 ден, а сега е разбираемо. Очаквам да дойде в понеделник в пощата ни, защото вече е в Бг - проследих в сайта.

# 419
  • Мнения: 154
Ясно да,значи и аз ще го очаквам в понеделник.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт