AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 935
  • 815
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 326
Аз пуснах поръчка в четвъртък.Мислех,че в понеделник ще е при мен,а като вляза дори не мога да я проследя,защото явно още не е изпратена.  Confused

# 421
  • София
  • Мнения: 4 178
Аз пуснах поръчка в четвъртък.Мислех,че в понеделник ще е при мен,а като вляза дори не мога да я проследя,защото явно още не е изпратена.  Confused
И аз пуснах , като мислех да я взема днес, но все пак сутринта беше в разпределителна София. Явно в понеделник ще е.в пощата. Но добре, че имам склад, та спасих поло жението за един РД, 

# 422
  • Мнения: 1 326
В полето за проследяване на моята е само "-" .Предполагам,че не е пратена   Confused Все нямам търпение аз  Laughing Дано поне във вторник дойде.

# 423
  • Мнения: 2 461
И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.

# 424
  • Мнения: 75
И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
А дамска чанта която светеше в сиво , ми е фактурирана  Shocked

# 425
  • Мнения: 13 813
И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
А дамска чанта която светеше в сиво , ми е фактурирана  Shocked

При сив светофар не може да се пусне поръчка докато не изтриеш продукта от листата. Щом е фактуриран значи светофара не е бил сив. Подобно на парфюм от каталога  който до вчера светеше сиво а после в зелено.

# 426
  • Мнения: 75
При първа поръчка светеше в зелено и въпреки това:
6368-5 1 XOБO ЧAHTA HANNAH 4202221000
 Hямa в нaличнocт, нe пopъчвaй!
- както и още 9 продукта на зелен светофар.
 
Във втората поръчка която е след няколко часа вече е фактурирана.

# 427
  • Мнения: 13 813


Сега, да се уточним. Да свети на зелен светофар и да не дойде е възможно. Защото е в недостиг. Идва в някоя от следващите поръчки.


И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
А дамска чанта която светеше в сиво , ми е фактурирана  Shocked

Вие тук пишете СИВ светофар. При сив светофар системата не пропуска поръчки защото сив светофар означава няма в наличност и не се знае дали ще бъде заредено. Затова всеки продукт на сив светофар трябва да бъде изтрит преди пускане на поръчката. Във вашия случай вие сте я поръчали ОТНОВО е нова поръчка. Тя е била на зелено и затова сте я получили. Заредили са количество. Както с Ружа.

# 428
  • Мнения: 13 813
Каталог 3

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63732 … ey=CKLUvfO5kKbicQ

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 22:03 от _re_ge

# 429
  • Мнения: 150
Здравейте, вярно ли е, че парфюм Incandessence през различните части на деня мирише различно?

# 430
  • Мнения: 154
Здравейте, вярно ли е, че парфюм Incandessence през различните части на деня мирише различно?

Здравейте! Не мога да кажа дали мирише различно през различните части на деня,но в самото начало много ми харесваше,ухаеше много нежно и приятно.Сега в последно време го развалиха,има една непоносима сладникава миризма.Лично мнение  yes

# 431
  • Мнения: 20
И моята поръчка трябваше днес да бъде в пощата.... Но в сайта си стои още на фактурирана, а не на натоварена... Май и аз ще си почакам Laughing

# 432
  • Мнения: 5 386
От сутрешните новини стана ясно, че несгоди, измръзнали и пострадали хора има в почти цяла Европа, а в Румъния специално има доста бедстващи без ток села, така че на фона на повсеместните несгоди и непроходимост няма как да дойдат навреме кашоните. Пътят им до нас не е малък.
Моят кашон отдавна стои в нашата поща, но не мърдам от вкъщи - няма да го взема скоро, няма и да раздавам - аз и клиентките сме си по къщите. Simple Smile

# 433
  • София
  • Мнения: 1 113
При вас обновен ли  сайта на представителя - с новите нива, точки, продажби?
На мен си ми стои миналогодишния банер и вчера като пуснах поръчка, нито ми отчете новите продажби, нито точките.. Някой има ли повече инфо? Да не стане накрая така, че да се загубят?

# 434
  • Мнения: 5 386
Обновено е при мен, изписват ми и сегашните точки- натрупани в К1.

Общи условия

Активация на акаунт