Къде в Бургас? (48)

  • 81 283
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Това е приятно място:
https://www.facebook.com/Green-Studio-Sport-1392250377747300/?fref=ts
но локацията едва ли удобна , ако си без кола.
Студио 29 в Зорница , ако не ме лъже паметта, също имаше зумба и други разни танци.
 
Да, Зумба се води от Мария, която препоръчвам горещо, но за съжаление е в много неудобен за повечето хора час /10ч/.

# 196
  • Мнения: 6 946
http://dancestudio29.com/index.php/calendar в
Зорница е беден асортимента като цяло и няма зумба. Ще се радвам да споделите разни други зали, защото отдавна си търся някое приятно място - тае бо, зумба, канго..

Редактирам се:видях, че има, но пък е рано..

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Тае Бо и Канго джъмпс имаше в Аякса.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 6 034
Мария води зумба в "Аякс", вторник и четвъртък в 18.30.
В СМК мисля е в сряда и петък. Сега лятото в петък е аква зумба на басейна на Флората.
 

# 199
  • Мнения: 6 946
За Аякс са ми разказвали, че се посещава от превземки и "батки"  Grinning (цитирам, да не се засегне някой)
За СМК не бях чувала  bouquet

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 1 459
в залите до новата сграда на математичската гимназия има ли нещо да се провежда newsm78

# 201
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 476
Здравейте, момичета. bouquet
Търся хубава раничка за хубава първокласничка. Simple Smile

# 202
  • Мнения: 3 941
Отиди в Мола или в книжарниците по центъра и със сигурност  ще намериш хубава раничка.

# 203
  • Мнения: 5 215
А в ДНА-то провеждат ли се още някакви курсове или тренировки?

# 204
  • Мнения: 3 941
А къде мога да запиша дете на вокално пеене?!

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 6 898
От къде (с изключение на Джъмбо) мога да си купя кутия за храна/обяд разделена на няколко отделения и да се затваря стабилно.

# 206
  • Мнения: 3 137
А къде мога да запиша дете на вокално пеене?!

Вокален педагог ли търсиш или детска вокална група? И за колко голямо дете става въпрос?

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Да ми препоръчате апартамент за нощувки в центъра, Възраждане или Лазур? Simple Smile

Ако не е по темата, моля модераторите да изтрият поста ми.  Peace

# 208
  • Мнения: 3 941
За 9 годишно дете.

# 209
  • Мнения: 405
Относно пълненето на балони с хелий-пълнихме един голям балон тип Миньон  края на месец Юни и незнам дали слага гел или не, но издържа не повече от 1 седмица ,а и беше доста скъпо-5-7 лв.След това случайно видях ,че на Билата на Трапезица има магазин за фойерверки и пиратки и там също има балони с хелий.Когато попитах момичето ми каза ,че пълненето е 1.50-2 лв.Не съм ходила да пълня балон,но и това е вариант.

Общи условия

Активация на акаунт