Къде в Бургас? (48)

  • 81 357
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 998
Лина, тук може би https://www.google.bg/maps/@42.4987321,27.4782899,3a,75y,347.48h,87.5t/data=!3m6!1e1!3m4!1scDzQJvOaT_52k85ZHhF3Vw!2e0!7i13312!8i6656

Горгона, мерси, ще разпитам.

# 181
  • Мнения: 24 516
Здравейте. Къде пълнят балони с хелий ? Сещам се, че в миналата тема имаше същия въпрос, но не намирам отговорите. bouquet
На ул Хр. Ботев, точно до касата на Булсатком

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Преди 3 дена пълнихме балони с хелий в Кригея (имат сайт и карта, че е на забутано място). 2 доста големи балона от фолио (наши) и 3 нормални техни балона - 7,80лв като цена.
В двата магазина на Панда също пълнят Peace

# 183
  • Мнения: 9 488
Привет момичета! Hug
Бихте ли ми казали дали Карфур все още работи или е тотално затворен?

# 184
  • Мнения: 190
Привет момичета! Hug
Бихте ли ми казали дали Карфур все още работи или е тотално затворен?

При два-три дни минах през мола - работеше все още.

# 185
  • Мнения: 9 488
Привет момичета! Hug
Бихте ли ми казали дали Карфур все още работи или е тотално затворен?

При два-три дни минах през мола - работеше все още.

Много благодаря за бързия отговор! bouquet

# 186
  • Мнения: 316
Моля препоръчайте ми добър дерматолог за проблеми със скалпа??
В Транспортна има лекарка, която препоръчвам. Не се сещам името, но там е една дерматоложката, на последния етаж, работи със ЗК
Г-жа Рамацоти д-р Колева е лекарката, и аз съм доволна от нея /след посещение на две "имена" и употреба на достатъчно скъпи козметика и лекарства тя намери решение проблема за около 30лв/  Peace

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 127
Моля препоръчайте ми добър дерматолог за проблеми със скалпа??
В Транспортна има лекарка, която препоръчвам. Не се сещам името, но там е една дерматоложката, на последния етаж, работи със ЗК
Г-жа Рамацоти д-р Колева е лекарката, и аз съм доволна от нея /след посещение на две "имена" и употреба на достатъчно скъпи козметика и лекарства тя намери решение проблема за около 30лв/  Peace
Аз вчера ходих при д-р Бянова. Избързах и не останах доволна, нито от прегледа, нито от консултацията... уж нямало проблем..изписа ми 2 неща, но не мисля да ги ползвам. Ще изчакам и може да пробвам в Транспортна.

# 188
  • Мнения: 280
Здравейте. Къде пълнят балони с хелий ? Сещам се, че в миналата тема имаше същия въпрос, но не намирам отговорите. bouquet
На ул. Кирил и Методий 54
Скрит текст:

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 1 462
Здравейте. Къде пълнят балони с хелий ? Сещам се, че в миналата тема имаше същия въпрос, но не намирам отговорите. bouquet
На ул. Кирил и Методий 54
Скрит текст:


Пълнила съм балони и на тази улица, и на Ботев, хелия еднакъв, а обслужването на двата полюса. На Ботев е много любезен и усмихнат, докато момчето на Кирил е Методий - уж младо ама намръщено, че не повторих.

# 190
  • Мнения: 24 516
И моите впечатления са подобни, затова не споменах десико. Освен това на Хр. Ботев слагат и някакъв гел, с който балони издържат наистина повече

# 191
  • Мнения: 1 998
Здравейте, провеждат ли се някъде в Бургас занимания по изправителна гимнастика за деца? Или евентуално координати на добър рехабилитатор/ кинезитерапевт за консултация?

# 192
  • Мнения: 4 943
Знаете ли къде има студио за танци-зумба или ориенталски и на какви цени са? newsm78

# 193
  • Мнения: 6 998
Зумба знам, че има в младежкия дом http://www.mladite.eu/bg/zumba-shteri-burgas
по спомен беше 5лв.
И аз си търся някоя приятна зала, но точно там не ми е удобно никак.


Има също на Александровска до Елитис(не помня името), но там никак не ми хареса залата-няма съблекалня, оставяш си нещата по разни столове, залата е страшно мръсна..

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Това е приятно място:
https://www.facebook.com/Green-Studio-Sport-1392250377747300/?fref=ts
но локацията едва ли удобна , ако си без кола.
Студио 29 в Зорница , ако не ме лъже паметта, също имаше зумба и други разни танци.

Общи условия

Активация на акаунт