Къде в Бургас? (48)

  • 81 423
  • 746
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Момичета ,да сте виждали по магазините СИНЯ боя за коса Rolling Eyes

Виж в магазина на "Златна рибка" на Гладстон, в сайта им имат синя боя налична.

# 166
  • Мнения: 5 175
Извинявам се, че въпроса ми май не е за тук  Hug
В ранните часове на деня /малко след 01:00 часа/ живеещите във Възраждане да сте чули бръмчене като от хеликоптер, доста силно и отблизо? Единственото, което си помислих е, че може да е дрон, но нямам идея те какви звуци издават?

# 167
  • Burgas
  • Мнения: 503
Извинявам се, че въпроса ми май не е за тук  Hug
В ранните часове на деня /малко след 01:00 часа/ живеещите във Възраждане да сте чули бръмчене като от хеликоптер, доста силно и отблизо? Единственото, което си помислих е, че може да е дрон, но нямам идея те какви звуци издават?


Мисля,че си чула машината ,която минава да "пръска" срещу комари- по това време някъде мина снощи покрай нас  и издава подобен на описания от теб звук

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Момичета ,да сте виждали по магазините СИНЯ боя за коса Rolling Eyes

Синя боя съм търсила по магазините на много места, но не съм намерила никъде. Решението което взехме и вече 2 години е следното. Става въпрос за сини краища на коса. Изсветляват се или се изрусяват краищата и след това с оцветител за бяла коса. Купувам го от парфюмерията в бившето кино до общината. Ще ти обясня по-подробно. Където се намират боите на най-долния рафт се намира. Много неврачно шишенце за 1 лев и 80 стотинки. Това шишенце е за 2 пъти и много е трайно. Не винаги го има. Ама сме много доволни. Дано съм ти била полезна.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 16 565
От Морска гара, в сайта на Св.Анастасия пише подробно ☺
Преди няколко седмици видях корабчето да тръгва от Моста. Беше 13 ч,неделя.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 127
Моля препоръчайте ми добър дерматолог за проблеми със скалпа??

# 171
  • Burgas
  • Мнения: 503
Благодаря, rosi_030!Ходих до този магазин, нямаше такива шишенца с оцветител, обаче имаха синя боя!Взех и супра за изсветляване и ще действаме, дано да се получи желания цвят 😊

# 172
  • Мнения: 229
Някой беше питал по-рано къде могат да се намерят лентички, диадемки или други аксесоари за моминско парти. Аз имам същия въпрос, моля някой да препоръча, ако ням в Бургас, поне онлайн откъде.

# 173
  • Мнения: 24 761
Моля препоръчайте ми добър дерматолог за проблеми със скалпа??
В Транспортна има лекарка, която препоръчвам. Не се сещам името, но там е една дерматоложката, на последния етаж, работи със ЗК

# 174
  • Мнения: 5 175
Извинявам се, че въпроса ми май не е за тук  Hug
В ранните часове на деня /малко след 01:00 часа/ живеещите във Възраждане да сте чули бръмчене като от хеликоптер, доста силно и отблизо? Единственото, което си помислих е, че може да е дрон, но нямам идея те какви звуци издават?


Мисля,че си чула машината ,която минава да "пръска" срещу комари- по това време някъде мина снощи покрай нас  и издава подобен на описания от теб звук



Да, явно е тази машина.  bouquet

Пътували ли сте скоро с влака Бургас - София, който тръгва в 15 часа? С купета ли е или с общи вагони?

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 10:22 от beauty_magnolia

# 175
  • Мнения: 4 945
Момичета ,да сте виждали по магазините СИНЯ боя за коса Rolling Eyes

Мисля,че в Елитис на центъра има.

# 176
  • Мнения: 7 053
Знаете ли дали някъде продават Бахови капки В Бургас?

# 177
  • Burgas
  • Мнения: 503
Момичета ,да сте виждали по магазините СИНЯ боя за коса Rolling Eyes

Мисля,че в Елитис на центъра има.

да ,точно от там купихме  bouquet

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Знаете ли дали някъде продават Бахови капки В Бургас?

Да, по аптеките съм виждала.

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 179
Здравейте. Къде пълнят балони с хелий ? Сещам се, че в миналата тема имаше същия въпрос, но не намирам отговорите. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт