Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 162 973
  • 769
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 729
Знам , че се премахва с лазер , в Цитмед (мисля че така се казваше ) предлагат тази услуга , но остават белези . А може когато изсветлее да отидеш някой друг да ти го направи

# 391
  • Мнения: 257
Не мисля, че има друг начин освен да изчакаш да избледнее, или да потърсиш възможност за премахване с лазер...

# 392
  • Мнения: 188
Ужас.... година и половина мина и не избледнява..... мн ме е яд.. мн дълбоко е направен..

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А какъв е проблемът, че искаш да го махаш? Не ти допада ли?

# 394
  • Мнения: 39 330
Много искам да видя какво е качеството на този микроблейдинг, че да искаш да го махнеш. Толкова ли е зле?
Може ли снимка? Само на веждите, дори. Ще ни е от полза от какво да се пазим.

# 395
  • Мнения: 4 484
И аз идвах със същото питане...
Какъв е проблема точно и защо искаш да го махнеш. Наистина ако може снимка само на веждите - би било от полза.

# 396
  • София
  • Мнения: 351
Имате ли впечатления от Йоана Колева? Работи във Варна и София. Има страница във фейсбук и снимките изглеждат страхотно. 300 лв е цената с ретуша, това нормална цена ли е? Аз май най-накрая се реших да си оправя веждите, че почти нямам, ама много ме е шубе😁😁😁
https://www.facebook.com/Microblading-1675940652646915/

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 10:41 от Нимерия

# 397
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Напоследък много хубави вежди виждам и се чудех как ги постигат.  Обаче аз съм бременна, та ще трябва да изчакам, интересувам се дали при кърмене също не се препоръчва?
На Стефани, направо са трепач миглите.

Според Цвети от Tsvety Bita Permanent Make Up не може и по време на кърмене. Аз за това отлагам моите... а то стана вече 3г, малката е на 2 и още суче та сигурно чак другата година ще ги правя ; ) Писна ми с тези сенки, но няма начин...

# 398
  • Варна
  • Мнения: 556
Имате ли впечатления от Йоана Колева? Работи във Варна и София. Има страница във фейсбук и снимките изглеждат страхотно. 300 лв е цената с ретуша, това нормална цена ли е? Аз май най-накрая се реших да си оправя веждите, че почти нямам, ама много ме е шубе😁😁😁
https://www.facebook.com/Microblading-1675940652646915/
Отдавна я гледам във фейсбук и съм решила, че след време при нея ще си направя микроблейдинг. Много ми допада работата й.

# 399
  • Мнения: 5 892
Здравейте.Вчера си направих веждите в салон Евелин в Русе. Много съм доволна. Издържах без упойка, а имам нисък прах на болка  Peace

# 400
  • Мнения: 257
Бях на ретуш в петък. Повторихме абсолютно всички косъмчета с по-тъмен и по-студен цвят, тъй като предният се оказа по-червенеещ, отколкото ми се иска; както и малко по-светъл от моите си косъмчета.

Чакам да дойде този петък, за да заздравеят напълно, и ще покажа снимки! Надявам се да се запазят контурите и да нямам нужда от втори ретуш. Артистката каза, че понякога, в зависимост от типа кожа, може да се наложи, но рядко се е случвало в нейната практика досега. Стискайте палци!

# 401
# 402
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Здравейте момичета. И на мен много ми харесват на Йоана Колева, ако си от Варна провери и Диляна Лазарова. https://www.facebook.com/MicrobladingbyDilyanaLazarova/ Аз се отказах да си правя и вчера си отмених часа. Честно казано хвана ме страх, ако не се харесам и после да ги махат с лазер, не мерси.

# 403
  • Мнения: 39 330
Маги, малко дебелки са за моя вкус и не си подхождат със сегашния цвят на косата. Заради позата не мога да преценя формата, но ако не ти се налага да ги рисуваш всеки ден за мен са ок.

# 404
  • Мнения: 188
mariat , благодаря за коментара. Какъв цвят коса би ми отивал, не мога да преценя то4но заради веждите. Ще се радвам да ме посъветвате.

Да, дебели са, ама какво да се прави, проувам методи за премахване ,ама да не си докарам по-голямо  зло......

Общи условия

Активация на акаунт