Малки Сладки Лъжкини - Тема 13

  • 35 008
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз гледам, защото ме е яд, че съм го почнала.
Не го гледам от-до както преди, а превъртам, то повечето серии не си заслужават да им отделям толкова много време, нищо съществено не се случва.

# 31
  • Мнения: 13 082
И аз съм си го мислила това с въпросите към Марлене Mr. Green ама не ми се занимава. Въпреки,че зрителите заслужаваме някои разяснения. Не помня тя какво отговори на тези които я оплюха,когато се оказа,че А е Сиси,но май бяха някакви безмеслени обяснения. Ако и сега пробута някой такъв за А,вече ще пиша и аз Crossing Arms . То пък бива безмислици,ама някои неща са прекалени.
И ако убият Тоби,направо спирам да гледам. Любимец ми е Heart Eyes

# 32
  • Мнения: X
Честно да ви кажа аз почти нищо не помня, затова не се и ядосвам. Mr. Green Mr. Green
Направо такива незначителни неща не си напрягам мозъка да ги запомня, нито се сещам примерно как умря Мая и т.н., нито пък ми дреме. Simple Smile

Само искам на финала да ни лепнат един А, който да ни скрие шапките. Някой от главните герои, а не някакви измислени и тъпи.

# 33
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Вече си имаме А. Laughing
На тоя да му викаме Б. Joy
Искам да е някое от момичетата, не някой си травестит или сестрата на братовчедката, на братовчедката на майката на Хана, щото като малки и откраднала куклите.

# 34
  • Мнения: 13 082
Еха и аз така си мечтая за някой А Grinning. Направо искам да си глътна граматиката,като с Мона. Спомням си шока си тогава Mr. Green. Ама като гледам как вървят последните сезони,едва ли могат да ме очароват с нещо. И да ви кажа още се надявам Мая да се появи. А някой може ли да ми припомни какво стана с Рен?

# 35
  • Мнения: 4 690
Общо взето съм на мнението на Сиси. Много от нещата вече съм ги забравила, но това оставя в мен едно чувство на обърканост и недовършеност. Все се надявах, че при разкриването на А пъзелът ще се нареди от само себе си. Като цяло основният проблем е, че в желанието си да заплетат интрига, да разсеят вниманието ни вкараха много сюжетни линии и второстепенни герои, които в един момент просто изчезнаха....
Мая, ах, Мая, много потенциал имаше в този образ и ако Марленето иска да завърши поне с някакво достойнство, трябва да впрегне екипа си и да измислят нещо в тази насока. Къде изчезнаха сценаристите от първите сезони ???? Затова не обичам много дългите сериали, в един момент просто се изчерпват и се опитват да изцедят до последна капка нещо, което вече го няма.
Все пак имам надежда, че докрая нещо може да се случи!

# 36
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Надеждата умира последна. Laughing

# 37
  • Мнения: 151
Аз гледам сериала от 1 яепизод и вече в последно време почнах да забравям какво е ставало . Стана много дълго всичко не знам вече интересно ми е но пък в последния епизод трябваше да вида в google кой е това момче което се показа на края  Grinning Grinning Grinning 

# 38
  • Мнения: 2 309
Общо взето съм на мнението на Сиси. Много от нещата вече съм ги забравила, но това оставя в мен едно чувство на обърканост и недовършеност. Все се надявах, че при разкриването на А пъзелът ще се нареди от само себе си. Като цяло основният проблем е, че в желанието си да заплетат интрига, да разсеят вниманието ни вкараха много сюжетни линии и второстепенни герои, които в един момент просто изчезнаха....
Мая, ах, Мая, много потенциал имаше в този образ и ако Марленето иска да завърши поне с някакво достойнство, трябва да впрегне екипа си и да измислят нещо в тази насока. Къде изчезнаха сценаристите от първите сезони ???? Затова не обичам много дългите сериали, в един момент просто се изчерпват и се опитват да изцедят до последна капка нещо, което вече го няма.
Все пак имам надежда, че докрая нещо може да се случи!
И в крайна сметка какво се оказа, че толкова време сме редили парченца от различни пъзели!  ooooh!

# 39
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
За съжаление съм 99% сигурна, че ще направят Рен А (май го казвах и преди), защото американските тийнейджърки с необуздани хормони вдигнаха луда патардия, че не той е А. Въпреки, че доводите той да е такъв, са до такава степен изсмукани от пръстите, че са почти на нивото на Марините напъни. За мен няма логика един англичанин, да дойде и да започне да налага този тормоз над някакви си американски тийнейджърки, виж обаче, ако е някой, който го прави с цел отмъщение или каквото щете там вече е друг въпрос..

ARIA, ти остави Мара какви смотолявени обяснения даде, повече ме потресе отговорите на Оливър Голдстик (не мога да ги открия сега), когато казваше на феновете, че едва ли не са тъпи деца, които нищо не разбирали, нямало какво да им се обяснява и т.н. Този боклук не осъзнава, че благодарение на тези "тъпи деца" прави милиони, и ако тези тъпи деца спрат да гледат сериалчето (с което се ус*аха на N-та степен) той отива по дяволите....


А го гледам именно защото надеждата умира последна....


И не съм съгласна, че дълги сериали си губят смисъла, чакам  в момента сезон 12 на Supernatural и не ми е омръзнал грам, да имаха и те слаби сезони/епизоди, но имат таланта да се върнат обратно в играта, за разлика от Мара, дето не знае какво прави просто...

Имам чувството, че самите актриси останаха потресени от факта, че Сиси/Чарлз/Шарлот е А, от начина, по който се развиха нещата и съм почти сигурна, че ако имаше още сезон, те нямаше да си преподпишат договорите...


Тук ще включа твърдение на Кийгън : "След като видите кой е А, ще си кажете как е било пред очите ви през цялото време и връщайки се назад в епизодите, ще видите как се навръзват нещата", е Кийгън, скъпи, много си ми симпатичен, НО дори и да се върна назад в епизодите, това няма как да стане, защото как бих могла да предположа, че Чарлз е част от пъзела, при все, че такъв герой нямаше!!!

# 40
  • Мнения: 2 309

И не съм съгласна, че дълги сериали си губят смисъла, чакам  в момента сезон 12 на Supernatural и не ми е омръзнал грам, да имаха и те слаби сезони/епизоди, но имат таланта да се върнат обратно в играта, за разлика от Мара, дето не знае какво прави просто...
Напълно съм съгласна! Успехът на един сериал зависи много от сценаристите, а в този се вижда как им е омръзнало и просто си пишат каквото им дойде на акъла без да се замислят дали има смисъл или не и най-тъпото е, че в крайна сметка ние сме тези, които не разбираме  ooooh! Що се отнася до актрисите... и в началото, когато сериала беше силен не мога да кажа, че са блеснали с актьорското си майсторство, просто тогава интригата беше голяма, имаше прекалено много калчища за разплитане и не обръщахме внимание на актьорите!

# 41
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз от актьорския състав съм доволна, харесва ми как играят, изключвам само Шай, която си спечели куп бъзици за вчената физиономия


Даже снощи гледах един филм с Ашли, интересен, малко странен, но интересен..

# 42
  • Мнения: X
Тегля го, че много я харесвам Ашли.  Hug

# 43
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Цялата тъпотия идва от там, че не са по книгите, ако го бяха направили и Али си беше А щеше да е супер и да се приключи с 4,5 сезона.

# 44
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да, и горката Сара Шепърд, сигурно и е тежко, в какво се превърнаха книгите и покрай тоя сериал ooooh!


Оф, ще се разрева
Скрит текст:





Последна редакция: пн, 25 юли 2016, 14:27 от Deadpoool

Общи условия

Активация на акаунт