Малки Сладки Лъжкини - Тема 13

  • 35 005
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Аз мисля, че лакомията им дойде в повече и тъй като първоначално са мислили да направят 3-4 сезона, но поради големият интерес и парите, които направиха решиха да продължат ама уж да стане интересно така оплетоха нещата, че сигурно и те незнаят кой ще е А,Б,В и т.н

И сега се замислих, ако момичета бяха погребални агенти какво ли щеше да стане

# 46
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Аз четох книгите - без последната, че я нямаше в библиотеката. Не мисля че книгите са по-добри от филма.
Много обичам такива книги и филми в които има много "гъдел за мозъка" и те кара да търсиш убиеца. За Мона бях направо втрещена че е А - тогава си мислех че е Лукас. После се започна с пускането на нови герои, които и до сега не мога да разбера каква беше тяхната роля. Преди Марленето да разкрие Сиси бях прегледала предните два сезона с надежда да наредя пъзела и изведнъж Сиси - за 3 серии си вкара някакво безумие което и сега продължава. Това е сериала на най-много възкръснали хора.
Всичко се върти около Али - обаче най-много си пострадаха приятелките и продължават да си страдат..

# 47
  • Мнения: 4 690

Оф, ще се разрева
Скрит текст:





Heart Eyes
Ох, чак ми се пригледаха първите епизоди.
Чудя се в турската версия кой се оказа А  Thinking  Аз го бях мернала на руски и прегледах първия епизод, но не ми беше интересен. Разликите бяха, че момичетата са студентки и Емили не е гей Joy нали трябва да отговарят на техните стандарти.

# 48
  • Мнения: 248
Записвам се! И аз доста мрънкам по сериала и явните пропуски, но ето , и аз не мога да се спра. Все се надявам да оправят гафовете

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ааа сериала с най-възкръснали е Вампирските диарии

# 50
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ааа сериала с най-възкръснали е Вампирските диарии
Joy Joy

Връщам се да чета, май пак сте се забавлявали докато ме нямаше. Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 2 309
хахахахаах Не съм го гледала, но след това няма и начин да го гледам!

# 52
  • Мнения: X
Аз Диариите го спрях отдавна, много ми дотъпя..

# 53
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Диариите ги спрях в средата на 2-ри сезон, излизаше тогава, толкова ми беше сладникава цялата история. А за възкресенията не знам, ама Сам и Дийн умират всеки сезон, в смисъл, един от двамата задължително  hahaha , но там пак е интересно като се случва

# 54
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз не съм съгласна.
За мен дневниците издишаха след 3-ти сезон.
От 1-3 ми бяха на 1 място, дори минаха братята в класацията ми.

# 55
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
това ще се направя, че не съм го прочела  Naughty


Ох, понякога като напиша нещо такова, и аз си знам, че е в кръга на шегата, но все се замислям, дали и вие като го четете така ви изглежда или изглежда злобно  Thinking

# 56
  • Мнения: 2 309
Диариите ги спрях в средата на 2-ри сезон, излизаше тогава, толкова ми беше сладникава цялата история. А за възкресенията не знам, ама Сам и Дийн умират всеки сезон, в смисъл, един от двамата задължително  hahaha , но там пак е интересно като се случва
Поне Supernatural си го казва още в самото заглавие, че там нещата не са такива каквито са и има такива възможности, но при лъжкините... то Христос би завидял и навярно днес нямаше да има толкова поклонници, ако хората знаеха, че около 4 мадами всеки втори бива убит и после съживен след месеци най-малко смърт! Освен ако д-р Франкенщайн не е замесен, но тогава определено технологията ми се е подобрила и вече прави пластични операции и "изделията му" са не толкова чудовищни!  Whistling

# 57
  • Мнения: X
И аз на 2 сезон спрях дневниците. Simple Smile

# 58
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
това ще се направя, че не съм го прочела  Naughty


Ох, понякога като напиша нещо такова, и аз си знам, че е в кръга на шегата, но все се замислям, дали и вие като го четете така ви изглежда или изглежда злобно  Thinking

Защо да е злобно? Глупости! Това си е твое мнение, ти изразяваш твоето, както аз моето. Hug
Тифко, Пламуно, идвайте да не съм сама. smile3540 Joy Joy

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ами май само лелята, майката и осиновителите на Елена не възкръснаха  Grinning Както и сестрата на Мат  Joy

Общи условия

Активация на акаунт