Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 227

  • 102 386
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Дежурните днес са ни заринали с нова и стара информация в търсене на връзки и ясноти  Thinking

Благодаря на всички , погрижили се за осведомеността ни!  bouquet

Айра, Фенче  Hug аз и преди не се косях за сценария, та... сега нито се радвам, нито съжалявам  Simple Smile - просто съм непоправим оптимист и вярвам само в това, което виждам.  Peace
Така че... докато не ме разочароват, аз си чакам хубава история, за изпълнението имам доверие на Туба и Киво.  Peace Надявам се и останалите актьори да са добре подбрани + интересна и увлекателна (  ooooh! без много драми и убийства ) фабула и... да сме доволни всички.  Simple Smile



Линка  Hug лошото при теб е, че много лесно хващаш вяра за нещата, които ти харесат и дълго отричаш явни неща, защото ти не ги искаш или мислиш, че не трябва да ги има. Това обаче може и много да те разочарова във всеки един момент, затова... може би трябва да влагаш по-малко енергия, за да не ти е зле после ( тъй че не бързай и с отписването на сценаристи, кой знае може и да ни залъгват).  Peace

Аз, например не вярвам напълно на новите неща - чета, гледам и чакам следващото инфо, но... повече ще повярвам, когато всичко излезе от АЙ ЯПИМ.  Peace
Колкото и да са познавали някои ТТ профили, с тези заигравки напоследък дори и от сценаристките имам чувството, че... наистина са замислили някоя история - бомба. Пускат разнопосочни неща за сценарий и актьори, за дати и промени, ама... все ми се струва, че всичко е един голям театър.  Peace Прекалено са спокойни и Туба, и Къванч, та... май са наясно с цялата игра.  Peace



# 736
  • Мнения: 9 999


Цвети  Hug не те разбрах баш, ама нейсе!  Mr. Green



Лека нощ!  Hug

# 737
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Линка, може и аз да не се изказах точно, ама... кой твърди, че ще сменят сценаристите?  newsm78

АЙ ЯПИМ или журналисти и знаещи от ТТ ( много четох и всичко е каша вече в главата ми)?  newsm78
Затова и все още не бързам да повярвам  Wink, за разлика от тези, които не желаят Сема и Ейлем, на мен нали ми е все едно кой точно ще пише.  Simple Smile
Искам просто действието да е обмислено добре и да е интересно, а не мудно и с много епизоди.  Peace

# 738
  • AMS
  • Мнения: 6 425


Привет, момичета!!!
Аз малко бизи го давам напоследък,
но не мога да си легна преди да ви прочета.
Стигнах до тук и искам да ви благодаря за всичко написано!!!  Peace Peace Peace
Да благодаря за допълненията за Томрис.
Да благодаря, че е чест за мен, да съм в една група със Злати  Peace  и Детелинка  Peace
И да ви кажа, че още чакам Керем Чатай.
Дали ще е черно и бяло, или дръзко и красиво, все ще има нещо.
Разчитам, на това, че е кум на Къванч,
а и Туба му е много скъпа, като актриса.
С нея направи дебюта си на ЕММИ.
И сценаристките му са добри, щом са правили проекти с най-висок рейтинг,
а имат и награди, дори зад граница.
За протокола -

Скрит текст:
За КСШ не беше вината в сценария, а в авторката на книгата - Нермин Безмен,
която беше включена в екипа  от самото начало.
Във втори сезон включиха актрисата Зерин Текиндор, която играеше ролята на Нермин.
Едже, почти се беше оттеглила, като сценарист и си работеше по Приливите.

И все пак да не забравяме за извънредното положение,
което не съм чула да са го отменили.

И накрая и аз като Рали  Peace ще сложа нещо, което ми хареса >>>




Лека да ви е нощта!!!

# 739
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Нов ден - нов късмет!  Simple Smile

А за нас и... нова тема, имаме и покана за нея, та... да се възползваме  Peace

Здравейте!  Hug

Заповядайте в   
    НОВАТА ТЕМА

когато тази тема стигне страница 50.  Hug

Приятна вечер!




Общи условия

Активация на акаунт