Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 228

  • 100 909
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Ринка HugС благодарности за новата тема.
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено,дано в новата тема имаме още повече информация за новия сериал на Туба и Кавънч.
Линка HugЦвети HugДива Hug

Добро утро, скъпи приятели Simple Smile
Пожелавам ви хубав и изпълнен с положителна енергия ден!



Да  се надяваме,че този тандем ще бъде успешен.
                       

Цитат
По последней информации к касту сериала " Смелый и красивая" присоединится актриса Дефни Кайалар. Российским зрителям актриса известна по сериалу "Прилив" в котором сыграла роль Седеф.

               

Приятелството...
Малко хора разбират смисъла на тази дума. Приятелството свързва хората, крепи ни и тръпне от щастие. Понякога са нужни нечовешки усилия, за да бъде съхранено, но си струва, защото една ръка, подадена от приятел, е обещание, което никога не се забравя.
                                 

# 2
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Добро начало на деня - в нова тема!  Peace

Ринка  Hug благодаря, ти че отново се погрижи за нас  smile3525 - имаме си своето местенце за посрещане на новини и където можем да разменяме мнения, които ни вълнуват в очакване на поредния проект на любимката ни.  Peace





Привет, момичета!!!
Аз малко бизи го давам напоследък,
но не мога да си легна преди да ви прочета.
Стигнах до тук и искам да ви благодаря за всичко написано!!!  Peace Peace Peace
Да благодаря за допълненията за Томрис.
Да благодаря, че е чест за мен, да съм в една група със Злати  Peace  и Детелинка  Peace
И да ви кажа, че още чакам Керем Чатай.
Дали ще е черно и бяло, или дръзко и красиво, все ще има нещо.

Разчитам, на това, че е кум на Къванч,
а и Туба му е много скъпа, като актриса.
С нея направи дебюта си на ЕММИ.
И сценаристките му са добри, щом са правили проекти с най-висок рейтинг,
а имат и награди, дори зад граница.

За протокола -

Скрит текст:
За КСШ не беше вината в сценария, а в авторката на книгата - Нермин Безмен,
която беше включена в екипа  от самото начало.
Във втори сезон включиха актрисата Зерин Текиндор, която играеше ролята на Нермин.
Едже, почти се беше оттеглила, като сценарист и си работеше по Приливите.

И все пак да не забравяме за извънредното положение,
което не съм чула да са го отменили.

И накрая и аз като Рали  Peace ще сложа нещо, което ми хареса >>>




Лека да ви е нощта!!!

Дива  Hug пренесох ти поста тук, защото и аз мисля като теб - чакам най-вече КЧ да огласи нещата.  Peace

Кой ще пише сценария, кои ще са актьорите, освен Туба и Киво и за какво всъщност ще става дума в този сериал... нямам търпение вече, а и започват не само да ми омръзват, но и да ме ядосват с това постоянно разнасяне на различни уж достоверни неща. Време е вече за истински новини, стига са ни мъчили де  ooooh!





Харесват ми и новите идеи и подсказки, ама... не искам пак да се вкарвам в нещо, което днес или утре пак ще се промени, затова... дано вече ни кажат сигурната новина!  Peace

Хубав ден за всички!  Peace

п.п. Вичи  Hug

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 08:03 от Cveti67

# 3
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug



Ринка Hug,благодаря за новата тема!
Дано в нея разберем най-после за окончателния проект на Туба и Къванч! Praynig

Линка HugДива Hug,за споделеното в края на старата тема! bouquet bouquet

Вичи HugЦвети Hug,благодаря за кафенцето! Laughing

Дефне Каялар я гледах в Прилив и отлив(Кварталът на богатите)! Peace





Хубав последен петък на месец август! bouquet

# 4
  • Мнения: 6 546
Привет! И благодарности за Рина за темата! bouquet
Едже Йоренч ще е сценаристката:

https://www.facebook.com/notes/tuba-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%B … 10153919457411801
Вчера феновете приеха последването й в туитър на семейство Сайлак като потвърждение от нея.



Хубав последен работен ден! Heart Eyes

П.П. Екипът, пуснат вчера в туитър, който днес (предполагам)- петък, ще заснеме промото на сериала "Дръзкият, красивата и другите"(заглавието е мое bowuu, да не се върже някой! Peace



https://twitter.com/GzmGkm/status/768454360271581184

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 11:09 от sabina_m

# 5
  • Мнения: 4 224
Здравейте, момичета и от мен

Ринка за прекрасното местенце, което си ни подсигурила , и което се надявам да изпълним с много хубави новини относно момичето ни, новия й проект, тези, които очакваме да излезнат скоро на екран, както и информация за Онур и неговия проект Peace

Както казват хората - Нов ден, нов късмет. Бих добавила   и  Нова тема, нов проект Heart Eyes Защото надявам се до няколко дни КЧ и компания най-сетне да ни "осветлят" за новия проект на Туба и Киво: сюжета, другите актьори, режисьор и т.н

А Линка Hug и Сабинка Hug /вече е на линния/ д а ни донасят всичко още "горещо"

Цвети Hug, Дива Hug и на мен ми се иска, а мисля че е крайно време  Peace, КЧ да огласи официално новия проект и екипа и сюжета yes

Вичи Hug харесаха ми мислите за приятелството от сутринта
Ето и от мен нещо Peace



Злати Peace И аз я гледах Дефне Каялар  в Прилив и отлив(Кварталът на богатите)! Много добре се справи със задачата там


Едже Йоренч ще е сценаристката:

https://www.facebook.com/notes/tuba-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%B … 10153919457411801
Вчера феновете приеха последването й в туитър на семейство Сайлак като потвърждение от нея.





П.П. Екипът, пуснат вчера в туитър, който днес (предполагам)- петък, ще заснеме промото на сериала "Дръзкият, красивата и другите"(заглавието е мое bowuu, да не се върже някой! Peace



https://twitter.com/GzmGkm/status/768454360271581184
Саби Peace ами то си е ачик-ачик  ясно, щом Едже Йоренч е последвала СС в ТТ
Чудя се дали екипът няма да пусне някоя снимчица или информация в соц.мрежи от занемането на промото? newsm78  Wink

Понеже сме в очакване на добри вести, мисля, че докато ги получим трябва да облечем мислите си за новия проект с красиви и светли нюанси Peace
Една снимка а-ла Рали  Heart Eyes


Скрит текст:
ПРЕДСТАВЯЙТЕ СИ БЪДЕЩЕТО КРАСИВО...

Веднъж прочетох следните думи на Робин Шарма: „Имах кошмари и мечти. Преодолях кошмарите, благодарение на мечтите.“

Всъщност може би повечето хора имат страхове и понякога мрачни представи за бъдещето (си). И това е „лекарството“, наистина – мечтите! Светлите мисли... Светлите и радостни представи за предстоящото ни време. Затова е толкова важно човек да има мечти! И да ги поддържа живи в съзнанието си – ден след ден...

Понякога сме потиснати и неспокойни, а друг път - обнадеждени и ведри. И знаете как ни изглежда всичко в първия случай, и как – във втория... Такава е и разликата между кошмарите и мечтите – мрак и светлина са! И в мрака не виждаме нищо, а светлината отваря очите ни... и проглеждаме за всичко около нас.

Светът и животът ни са пълни с възможности. Особено днес! И вероятно за всеки проблем има решение. Както за всяка болка – билка... Само не трябва да се оставяме отчаянието да вземе връх и да ни победи. Защото, за жалост, то е като подводно течение – коварно е и увлича... А колкото повече време ни „дави“ – толкова повече усилия ще са ни нужни, за да изплуваме отново и да съзрем спасителния бряг, образно казано. Човешко е, разбира се, но е трудно да живеем така. И не само за нас е затруднението, а и за близките ни, уви.

И затова си струва да дадем път на мечтите в ума и в сърцето си! В живота си... Дори да не успеем да ги сбъднем всичките, то поне в нас ще остане ароматът на моментите, в които живо сме си представяли нещо радостно и красиво...

А и шансът някога все пак да се сбъднат, защото им вдъхваме живот чрез мислите си! Докато страховете и мрачните визии за бъдещето оставят горчив вкус и болезнена следа в душата, дори и да не се случат...

Когато си представяме бъдещето красиво, ние сме радостни – още днес! А когато си представяме едно мъчително бъдеще, ние сме нещастни – още сега...

Заслужава си да гласуваме доверие на мечтите, нали?

Нека „храним“ с мислите си по-доброто бъдеще!




Хубав следобед!  

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 12:54 от kanti

# 6
  • Мнения: 2 229
Привет на всички пленителки в новата тема Hug
Аз съм гледала почти всички проекти на въпросните два екипа СЦ-поизчерпали са се откъм идеи,но след една година отдих се надявам да предизвикат ураган от емоции у нас Peace
Новата актриса много ми хареса в ПО,ама тя е с малко бебе-не ми се вярва толкова скоро да се завърне на екран. Thinking Иначе бих я гледала с удоволствие като част от екипа bowuu Да си кажа честно,хич не ме вълнува точно какъв ще е сценария,важното е да е интересен и да ме грабне Laughing А за ГГ съм убедена,че ще го изиграят класно,както се изразяват мамашките hahaha

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 19:13 от dettodorowa

# 7
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Цвети HugЗлати HugСабинка HugКанти HugДиди Hug

 

Дефне Каялар я гледах в Прилив и отлив(Кварталът на богатите)!
Хареса ми като игра,като визия,добра беше. Peace Бих я гледала отново.

                      

Цитат
Да си кажа честно,хич не ме вълнува точно какъв ще е сценария,важното е да е интересен и да ме грабне  Laughing А за ГГ съм убедена,че го изиграят класно,както се изразяват мамашките  hahaha hahaha

Диди newsm10 напълно съм съгласна с теб.

«Ако човек има възможност да разсъждава и може да съзерцава слънцето, луната и звездите, и да се наслаждава на даровете на земята и морето – той не е самотен и не е безпомощен.»
Епиктет

                          

# 8
  • Мнения: 9 993
Здравейте девойки!  Hug



Днес ми е много фул времето, но не мога да пропусна да ви се обадя, за да не се тревожите (случайно  Mr. Green) за мен, както аз се притеснявам за всяка една, която не се запише за деня!  ooooh!
Честита ни нова тема!  bouquet
Ринка  Hug благодаря, че отделяш време и следиш да не останем бездомни!  Heart Eyes
Да я изпълним с интересни новини!  Hug



#новости

Особый ужин от итальянского зятя для Тубы. Первый гость!

Первым гостем из Турции для пары Томмассо Сальватори и Мерве Хасман, которые переехали в Италию, стала известная актриса Туба Бюйюкюстюн. Итальянский зять, который в то же время является шеф-поваром, подготовил особый ужин для гостьи Бюйюкюстюн.

https://vk.com/tuba_bustun



Желая на всички много любов и късмет, особено на днешните именници Наталия и Адриан! Да им върви по вода!  Heart Eyes



Хубав ден!  Hug


# 9
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Все още нямаме сигурни новини, а?  newsm78

Освен последването в Туитър от Едже, което се приема като бъдещо сътрудничество...  newsm78 ама сега аз съм Тома неверни, като гледам огромната цифра на последователите в Инстаграма на Туба  newsm78 се чудя кой ли още известен я е последвал?  newsm78 Спомням си и че покрай ЕММИ- то един американски продуцент я последва, та... кой знае може и да я покани вече в някой проект ( мина доста време от тогава  Wink)

Както и да е  Wink - аз нали съм от групата без претенции, та...  hahaha ще ''попия'' всеки проект, който е свързан с Туба -  Peace само да ми е интересен ( досега винаги се е получавало, та се надявам и сега пак да стане).  Simple Smile



Линка  Hug тези от пресата пак ни информират за неща, дето сме ги открили преди тях  Laughing

А пък докато вече сме сигурни в партньорството Туба/Киво, то... някой се е захванал да търси партньорка на Онур  Wink





# 10
  • Мнения: 4 535



Турецкие актеры – Как отдыхают звезды кино - Бурак Озчивит – Неслихан Атагюль – Туба Буйукустун

Привет народе! Hug Някой цопват в морето, аз в темата Grinning Ама тя темата си ни е като курорт същи-  слънчев, шарен и забавен Wink Рина  bouquet



Малей Цвети! Shocked ooooh! Нерде Холивуд, нерде Стамбул Mr. Green Да кажеш, че аз съм ги съчетала..ама не съм Naughty Макар Меган Фокс да ми е от любимките зад океана Grinning

Хубава вечер! Peace

# 11
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Hug ето, че я разгада  hahaha ''новата'' на Онур  Joy Joy Joy, ама си ходят де  Wink
А и ме зарадва това, че някой все пак е решил да ги комбинира, няма само Туба да му лепят де  Simple Smile



Иначе с нея сме свикнали всякакви образи да и лепят, някои от които все пак стават някой ден и реални партньори.

# 12
  • Мнения: 4 535


Турският президент Реджеп Ердоган откри днес третия мост над Босфора, който е едновременно най-широкият и най-високият висящ мост в света, както и най-дългият с жп линия. Той има по 4 платна за коли и 1 жп линия във всяка посока. /от интернет/

Да го сложа в темата този мост. Сигурна съм, че има да ни го показват по сериалите Grinning



Турецкие актеры – Любовные пары – Разница в возрасте



# 13
  • Русе
  • Мнения: 6 503
За моста... вчера някъде мернах едно писание в негова прослава от един наш ''любимец'', ама къде ли беше  newsm78, а и не е толкова важно де. По-добре е да гледаме моста  Wink

http://www.dnevnik.bg/photos/2016/08/26/2817643_fotogaleriia_nov … elim_nad_bosfora/





А тази снимка виждали ли сме я?  newsm78

# 14
  • AMS
  • Мнения: 6 416

Привет, момичета!!!
Ринка,  bouquet  благодаря за темата!!!
Аз мислех да поизчакам, преди да пиша тук,
но Цвети  Peace ме е пренесла.
Нямам още нищо от Керем Чатай.
Мога да споделя, че вече се научих,
да не се паля от слуховете и липсата на официални новини.
Научих се, да не се водя от крайни фенове, за да си харесам един, или друг артист.
Начетох се на едни и същи словосъчетания във всички теми.
Дори подминавам вече цитати от ТТ.
Сигурни източници били и винаги, каквото казали, ставало.
Да, ама не винаги.
Аз писах вече, че една от изчезващите професии е журналистическата.
Всеки пише в нета и всеки го играе журналист.
Именно за това, всеки би трябвало, да има отговорност за писанията си.
Много от дипломираните журналисти пишат в електронни издания
и вземат информация от форуми, от ТТ ...
Така, че пишещите трябва, да имат на ум,
че лесно могат да станат източник и на невярна информация.
А като я ретуитнат, лъжата се повтаря и мултиплицира.
Много е лесно това да стане, особено в ТТ,
където се пише на "диалект", който гуги не схваща.
А и това "следене" не го обичам.
Аз, за сега, следя и ретуитвам картинки и познати имена.
И още нещо >>>
Тук не става въпрос, дали феновете имат доверие в любимите си.
Тук става въпрос, дали феновете познават достатъчно добре тези, за които пишат.
И по-точно, дали познават обстановката, в която работят, проектите им,
колегите им, шефовете и ...
Не оспорвам, а дори се допитвам до вас за Туба,
защото вие най-дълго и подробно сте я наблюдавали.
Знам, че знаете най-много за нея.
Чета с голям интерес, за това, което е било по време на Пленителката.
Но чета и за недоволството от Сема и Ейлем, които аз харесвам.
Въобще тази форумна мода да се плюят сценаристите, започвам да я прескачам.
Не мога да разбера как пък "двете каки" пишат добре за Берг и Кенан, а зле за ЕА и Туба.
Да не говоря, че до последния 125-ти епизод, имената им са в надписите
на Карагюл, / доста висок рейтинг/ защото е по тяхна идея.
Аз харесвам и Едже Йоренч.
Оказва се, че съм гледала всички нейни сериали и далеч не всички съм коментирала.
Никой от тях не ми е бил скучен.
Да, ама тя била с Мелек и тогава ...
Колкото го тандема с Мелек Генчоглу, защо се разделиха и ...
доста не обърнаха внимание на интервютата на Мелек, или не са ги чели.  
Тя сама реши, че се оттегля и спира с писането на сценарии.
Никъде не е посочила, че причината е в Едже, или който и да е.
Без нея Едже била слаба. Дали?
За КСШ писах, защото съм следила точно, как се развива сценария.
Сериалът нито е спрян, нито е незавършен. Да имаше нисък рейтинг.
Но и КРА имаше много нисък рейтинг.
А за ПО Едже си взе наградата в Сеул, a КРА беше продаден в най-много страни.
Та ми се ще вместо несвързаните чуруликания от ТТ,
да чета нещо, като впечатление за даден проект
и на базата на това, да се правят изводи и прогнози на бъдещи проекти.
И така продължавам съвсем спокойно да си чакам
Керем Чатай,
Туба, Къванч, ...  


ПП: Дефне Каялар играе и в 20 минути.

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 22:55 от *** Diva ***

Общи условия

Активация на акаунт