Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-220тема

  • 52 347
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



 


 

 
 

 

 
 

 

Туба във Facebook

   

Туба в Twitter

   

Туба в Instagram

   

Тeмите:



   

Музиката от "Запленяваща сърцето"

   


         


         

           
         

  С пожелание за приятни минути в темата!
 

# 1
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Започнах да пиша поста си в старата тема и при пускането му видях, че имаме вече нова, та...  Wink реших заради малкото ми време, с което разполагам да го изместя тук ( нямам достатъчно за два поста, та...).  Peace

Ринка  Hug благодаря за поредната ни красива и тематично-актуална тема  smile3525





След интересният и богат откъм инфо край на предната седмица, днес започваме нова  Simple Smile

С циганско лято и прекрасно настроение, нека да е все така до краят и  Peace

Линка  Hug благодаря за превода  bouquet, който си открила и донесла - така разбираме поне за какво иде реч в първото така дълго интервю от този тип на Туба ( поне аз не се сещам за друго подобно - на крак и на място, където е получила награда)

Вичи  Hug за поредното разяснение на популярен израз  bouquet

Хубав и много успешен ден за всички!  Hug

# 2
  • Мнения: 9 993
Добро утро!  Hug



Предстои ни прекрасен слънчев есенен ден!  Hug
Дано е и позитивен и пълен с хубави преживявания за всички!  Hug (Да чукнем на дърво, Вичи  Hug!)

Клари  Hug благодаря за почерпката! Да те радва рожденика!  Hug



За релакс тази сутрин ви предлагам поредния забавен тест.  Mr. Green

Художник или завоевател?



http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/test-hudozhnik-ili-zavoevatel-1093360/

Според мен, има две опции - или си художник, или си завоевател...  ooooh!
Моят резултат:

Скрит текст:
Художник
Как правило, у вас размеренная, спокойная жизнь, с низким уровнем стресса. Вам нравится наслаждаться поездкой, а не спешить, чтобы как можно скорее достичь пункта назначения.

Вы не принимаете слишком всерьез ни себя, ни других, поэтому относитесь к жизни легко. Вы умеете ставить себя на место других и умеете быть чуткими и восприимчивыми.

У вас лучше развито правое полушарие, и вы можете преуспеть в творчестве.

Вы проводите много времени, размышляя о жизни и философствуя. Вы жаждете новых знаний и путешествий.

Вам не хватает организационных навыков и навыков управления временем. Ваше рабочее место, как правило, заставлено чашками и завалено бумагами.

Зато вы обладаете уникальным навыком поддержки баланса в жизни. И это для вас самое главное.

Вие какви сте?  Laughing

Тази сн е сватбената рокля на Филиз, но така композирана не си я спомням.





Желая ви прекрасен ден и успешна нова седмица!  Hug

РР Опитах да публикувам в старата тема, но ми даде, че е заключена. И така не зная, публикувах или не!  Joy За всеки случай ви казвам, ако повтарям поста.  ooooh!

Ринка  Hug благодаря за новата тема!  Hug Хубав и успешен ден и на теб!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 535


И аз да доплувам до новата, красива и златна тема Grinning Рина! bouquet
Добро утро, красив ден и златна седмица желая на всички! Hug

Нашият приятел Гуги, като да ни чете, защото за днес е решил да отбележи една красива, талантлива и умна актриса... Naughty Stop нее, за Туба е още рано Joy Joy
Става дума за Хеди Ламар
Който иска, ще си прочете за нея Grinning Аз само ще обърна внимание, че тя е призната за първата актриса снимала секс сцена за филм с имитация на оргазъм. Било е през 1933 г. в "Екстаз".
А  Гуги може да не разбира хубаво български, но от анимации разбира Wink


# 4
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug

Рина,Благодаря ти за новата тема. bouquet bouquet

                

Понеделник,нова седмица нови новини,нови снимки Grinning Grinning,свикнахме да е
така, ха дано. Laughing Laughing

               Хубава есен
Линка по теста
Скрит текст:
Как правило, у вас размеренная, спокойная жизнь, с низким уровнем стресса.
 Вам нравится наслаждаться поездкой, а не спешить,
 чтобы как можно скорее достичь пункта назначения.

Вы не принимаете слишком всерьез ни себя, ни других,
 поэтому относитесь к жизни легко.
Вы умеете ставить себя на место других и умеете быть чуткими и восприимчивыми.

У вас лучше развито правое полушарие, и вы можете преуспеть в творчестве.

Вы проводите много времени, размышляя о жизни и философствуя.
 Вы жаждете новых знаний и путешествий.

Вам не хватает организационных навыков и навыков управления временем. Ваше рабочее место, как правило, заставлено чашками и завалено бумагами.

Зато вы обладаете уникальным навыком поддержки баланса в жизни. И это для вас самое главное.

Похоже на вас? Поделитесь своим результатом в комментариях!

135 години от рождението на Йордан Йовков.
"Грешна беше тая жена, но беше хубава"
„Албена“, Йордан Йовков

„Той дълго стоя на шосето и гледа подир каруцата. Гледаше майката с черния й чумбер, момичето легнало до нея, високият селянин, който крачеше прегърбен и водеше малкото конче, а над тях, между всеки два телеграфни стълба лястовичките се разхвърчаваха, после пак се връщаха и кацаха на жицата..."
"По жицата"

НадинHug

# 5
  • Мнения: 9 993
Надин  Hug аз Хеди Ламар я зная, а и сме я дискутирали тук, в темата. Mr. Green Бях публикувала в скрити нейната страхотна история, по която може да се снима сериал. А дали няма вече такъв?  newsm78

Който иска да си я припомни - тук, моля!

http://www.eva.bg/article/13275-Khedi-Lamar-Krasavitsata-koyato-izobreti-wi-fi

Страхотна история, и благодарение на тази красавица днес сме в тази тема. Тя е изобретила wi-fi-я! Grinning



А за нашата красавица чакаме ли нещо?  newsm78



Вичи  Hug Цвети  Hug

Вичи  Hug на нашата възраст е редно да сме художници... ooooh! Mr. Green Laughing Sunglasses bowuu

# 6
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug

Ринка Hug,благодаря за новата златна тема!

Цвети HugЛинка HugНадин HugВичи Hug

По теста-художник! Wink
Скрит текст:
Художник
Как правило, у вас размеренная, спокойная жизнь, с низким уровнем стресса. Вам нравится наслаждаться поездкой, а не спешить, чтобы как можно скорее достичь пункта назначения.

Вы не принимаете слишком всерьез ни себя, ни других, поэтому относитесь к жизни легко. Вы умеете ставить себя на место других и умеете быть чуткими и восприимчивыми.

У вас лучше развито правое полушарие, и вы можете преуспеть в творчестве.

Вы проводите много времени, размышляя о жизни и философствуя. Вы жаждете новых знаний и путешествий.

Вам не хватает организационных навыков и навыков управления временем. Ваше рабочее место, как правило, заставлено чашками и завалено бумагами.

Зато вы обладаете уникальным навыком поддержки баланса в жизни. И это для вас самое главное.



Когато се пусне новата тема и някой е писал в нея,старата се заключва независимо дали е 48 или 49стр.!Затова се пише до 50стр.,а не да се бърза!И в др. теми е било така! Peace

Приятен ден и лека нова седмица! bouquet

# 7
  • Мнения: 4 535
Виж сЯ, Линка Wink Аз обръщам внимание на факта, че Хеди е първата снимала секс в киното Wink И забележи, никой не казва правила, а имитирала Wink Ония с огледалата и камерите, сигурно и тогава ги е имало Mr. Green Но на теб, като инженер по образование, ти е простено да се интересуваш и от wi-fi  Joy Joy

Туба днес нека да почива, а ние "тубоманките от ОФ-то",  да я погледаме с музика  Wink Joy За нещо да чакаме с нея, не се сещам Thinking Embarassed



За теста: в отбор "победитель" Sunglasses

# 8
  • Мнения: 6 546
  Здравейте! Hug
  От къде ли идва "последна Мара втасала"? Thinking Със сигурност е родно или славянско. Grinning Но нали сме куп "британки" тук, та да си призная идвам все по времето за брънча. Flutter И с поредната игра съм
Скрит текст:
Победитель



Вы амбициозный, активный и организованный человек и всегда бросаете вызов и другим, и самому себе.

Ваши отрицательные качества - нетерпеливость и излишний контроль над всем. Вы любите, когда все делают по-вашему, и не терпите, когда кто-то пытается вам перечить.

Иногда вы бываете слишком навязчивы, но именно это помогает вам добиваться поставленных целей и осуществлять свои мечты. В семейной жизни вы верный и надежный человек, вы вкладываете в отношения столько же сил, сколько и в работу.

Обычно вы опираетесь на логику и стратегическое мышление. Вы умеете решать проблемы и принимать решения. Вы видите мир черно-белым и имеете высокие моральные принципы.

Похоже на вас? Поделитесь результатом в комментариях!

  Колко да са познали? По кое време идвам с моята организираност. Embarassed













  Буйрум чаршаф от статии. А един хейтър ме убеждава, че Туба не е обичана в Турция. Поне журналистите им доста хляб изкарват "с нея". Stop

http://www.haber24.com/tuba-buyukustun-vatikan-da-en-iyi-kadin-o … aldi-haberi-76170



  Да си пожелаем хубава седмица - нова, нова тема. Да е пълна с хубави новини и събития! Hug

  От мене една поляна с планински чичеци за Рина Hug

# 9
  • Мнения: 885
Ринка  bouquet
Цвети Лина Саби Злати Надин  Hug Hug Hug Hug

Лек и успешен ден Hug Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug

                         

Йозпетек публикувал тази снимка.Napoli 03.11.2015.

# 11
  • Мнения: 9 993
Охо, какви неща видях!  #Silly
Пълно с победители... Е, поне не сме еднакви!  Sunglasses

Виж, сЯ, Надин  Hug, поради естеството на работата ми, ми се е налагало да се доказвам все сред ВЕЛИКИ... Мъже имам предвид.  Mr. Green И много ми харесва, когато една красива жена (подценявана по принцип!  #Cussing out) им натрие носа, независимо по какъв начин! Та фрау Хеди  ми е фаворит в това отношение!  Peace Mr. Green Party И има моите уважения за това!  Peace
Другата страна на нещата е, че Хеди Ламар е пример и за това, как една умна и красива жена може да не е щастлива в любовта, но това е друга история... Sick



Злати  Hug Клари  Hug

Сабинка  Hug защо ми се струва, че турците се гордеят с Туба и са много доволни от тази награда. Дали защото много и сериозни вестници, сайтове и телевизии я отразиха?  newsm78 Не си спомням, когато наградиха МЙ така ли беше? Злати  Hug или някой друг може да знае и да ни каже.



Не зная защо ми дойде да ви поздравя с нещо, което слушам и гледам в момента - Одри Хепбърн - Закуска в Тифани. Защо точно това, не зная, така ми дойде, както казва Йомер...  Wink Mr. Green Laughing





Здравейте Hug

                         

Йозпетек публикувал тази снимка.Napoli 03.11.2015.

Вичи  Hug

Защо ли мадам Ясемин не беше на опера?  newsm78 Или е била, но не в кралската ложа. Защото в Неапол е била със сигурност, ясно е...

# 12
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Понеделник, нова тема, силен отзвук и нова снимка още на 1ва страница Laughing

Не знам откъде да започна и какво да отразя по-напред - отзвука, превода на интервюто, Хеди Ламар, новата тема...
Ами с пожелание както завършихме старата тема празнично и с приповдигнато настроение, така да продължим и новата и най-вече да имаме още подобни поводи и последно, но най-важно с благодарност на всчики ви, че споделяте и създавате този виртуален оазис





Йозпетек публикувал тази снимка.Napoli 03.11.2015.
Гледам тази снимка и си мисля, че може Надин да се окаже права за:

Този път няма да гадаем за Туба (не толкова подстрижката, а "легендарният" пръстен ме навяваше малко на подобни предположения), сега масата ми е обектът на  newsm78

Преди да отворя темата, гуги ме върна назад във времето, когато хората сутрин са посягали  към книга, а не към устройство с wifi. Умната жена може да прави и технологична революция, а не само да бъде  поредната красавица от екрана, направила впечатление с "революционните" секс сцени. Където и да я боднеш, не само ще се справи, но и ще научи. Съпруг, военен магнат - идея за радиоконтролирано торпедо, за нас -

Ако сте прочели материала на гуги или на Линка, сте разбрали за пионерските й изяви в киното
Линк за въпросния филм Екстаз (1933): https://vimeo.com/74332349 и въпросната първа сцена на оргазъм в киното: https://www.youtube.com/watch?v=3R_sVeezhpY

ПП. Линка, не знам медиите как са отразили МЙ, но отразяването на наградата на Туба в сериозните медии е не само заради таланта й. Отдавна бяха я провъзгласили за посланник и реклама на страната си, сега вече е и  посланник на добра воля. При това не формален, а вследствие на социалната й дейност години наред.

# 13
  • Мнения: 5 727
Привет Hug


Награждаването на М.Й и Туба във Ватикана



Баги Hug

# 14
  • Мнения: 9 993
Привет Hug


Награждаването на М.Й и Туба във Ватикана



Баги Hug

Мерси   Simple Smile , Вичи  Hug!
Е, нашето момиче се справи по-добре.  Laughing  Peace
Ама музиката от "Аси" е трепач!!! Все ме вълнува, бе...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт