Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-214тема

  • 33 250
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



 


 
 
 
 
 
 

 


Туба във Facebook

       
Туба в Twitter

       
Туба в Instagram

       
Тeмите:



       

Музиката от "Запленяваща сърцето"

  


  


  

       
  

 С пожелание за приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Поздрави на нощната смяна wavey wavey
Благодаря за четивата newsm10
Рина, благодаря за новата тема newsm51 smile3525

Днес хванете вярната посока,последвайте мечтите си,намерете
100 причини да се усмихвате,нека денят ви бъде успешен и ползотворен.
Успешна късметлийска седмица.





Днес ни дължат 2 трея,снимки, подсказки и всичко друго ,което ни отпуснат,дано и с нещо ни изненадат.

 За начало на деня

# 2
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Нова тема  Simple Smile - нова седмица и нов късмет!  Peace



Ринка  smile3525

Вичи  Hug

Докато си чакаме новите неща днес  Wink и добре известното старо може да послужи за подобрение на настроението  Peace
Все пак надеждата крепи света!  Peace
А след толкова кара какво ни се иска - повече усмивки и най-вече разплитане и оправяне на нещата в КПА  Simple Smile




# 3
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
    Ринка,  Hug благодаря за хубавата нова къщичка!

                     Добро утро, Запленени дружки! Hug

        

      

                                             Приятен ден! Peace

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
               Време за кафе е. Компанията е готова.

     

# 5
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да прехвърля нещо и от старата тема...

Здравейте Hug


 
]Снощи докато гледах епизода ме затормози един въпрос: От къде лошите разбраха, че  Началника е заловен и че Йо го води към съда, че да се опитат да го убият? newsm78 Нали само девремите знаеха за него?! Peace Дали няма някой от тях също да "снася инфо"/не дай Боже/ на Чиче или Мето? newsm78

 Канти HugАз също си зададох въпроса дали  има  нова костенурка, та всички лоши научиха, бяха 5 човека които знаеха Йомер,Арда, Толга,Пелин и Ипек изключвам Йомер остават четиримата ,за  Арда недопускам  newsm78 все пак нищо не се знае какво са решили СЦ, как смятате  кой е новия  костенур.Да нямаш вяра  абсолютно на никого.Дано СЦ не отидат  в някоя крайност ,да е Арда.
Много неизвестности,смятам, че Нилю ще каже на Аслъ и Йомер, но ако каже и на Леля ще стане взривоопасно.
Приятна вечер.

Канти  Hug не можах да пропусна въпроса ти, та ето и какво мисля аз  Peace

Първо - Според мен за да се насрочи дело-изслушване в съда явно са постъпили в писмен вид някакви нови доказателства и сега трябва се видят и доразпитат свидетели, така че за мен най-вероятно е възможно от там да е изтекла информация.  Thinking знаем, че Таяр има хора навсякъде  ooooh!

Другата ми идея е... - в трея виждаме униформен с оръжие, но...  Thinking дали той е стрелецът на лошите?  newsm78 Ами ако някой все пак следи нашите и е имало нападение, този може и да ги защитава? Ама пък защо това се случва пред съда?  newsm78

А бе... то ясно, че колкото и да го мислим  ooooh! трудно ще хванем нишката и май е по-добре да си изчакаме решението на СЦ  Wink



Боби  Hug

# 6
  • Мнения: 659
Добро утро! Grinning Hug   bouquet

Нова тема, 214-та.smile3501

Pина, поздpавления!

Понеделник е вече тук и както каза и Цвети, нова седмица, нова тема и нов късмет! Пожелавам ви го и аз! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover

За някои е почивен ден, а дpуги са на pабота, но... и от мен лека закуска. Laughing

За днес в плана ми е и да изгледам пpевода, а на вас пpиятен и споpен ден. Hug


Вичи, Цвети, Боби,  Hug Hug Hug


Лина, Hug

Много ми хареса тук Туба. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 6 546
  Здравейте Запленени! Hug

  Пропуснах да ви честитя най-светлия ни празник, но на патерица да пожелая светъл и успешен път в живота на племенника на Боби, а Линка да занесе в сряда поздравите за племенницата си! newsm51
  Минах на диагонал страниците до днес и ще се върна да ви чета. На прима виста виждам, че се чудите за евентуална стрелба срещу свидетеля. Аз изгледах вече 45 серия с превод и там зациклих съвсем за Леля - тя с помощта на Тайар ли е фалирала брат си и го е направила "перач"? Thinking Но да не ви връщам назад а за свидетеля. На онлайн гледането разбрах,( а и всички замесени са разбрали), че има нов свидетел по делото и искане от защитата на Елиф за изтегляне на делото напред. Така че всички заинтересовани знаят причината за иатеглянето - нов свидетел.

  Аз почетох празника с прочитането на една книга. Peace Агънце-багънце нямаше, а постна леща. Laughing Охлюви отново имаше в изобилие, но аз не си падам по френската кухня. Mr. Green

  Успешен ден и лека седмица. newsm51

  С кадър от спомени на отбор от ятото:



П.П. Нали съм в почивка от гинко билобата, та се връщам, че пропуснах да благодаря на Ринка за "къщичката" newsm51

  На всички учителки - поклон!  bouquet

  За математиците(прочетох го в 24 часа, но в нета ми излиза в Капитал преди гостуването):

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/obshtestvo/2015/03/31 … kata_na_ucheneto/

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 09:58 от sabina_k

# 8
  • Мнения: 4 535
и от мен в новата ни розова тема Grinning С благодарности за Рина! Praynig

Цветя за нея и всички, които я пълнят с любов! Grinning



Измъквам този клип  от колекцията ми с песента Историята  на една любов, за да ни припомни част от историята Елмерова Joy Хубав ден! Peace

# 9
  • Мнения: 41 687
Добро утро! Hug wavey

Ринка Hug благодаря за новата тема!

Сега минах през старата тема!Линка HugКанти Hug,благодаря за споделеното! Hug

Вичи HugЦвети HugБоби HugРали HugСабина Hug

Аз също изказах мнение за новия свидетел в старата тема!Канти Hug,го е отразила! Wink



Чакаме всичко по реда си ....! Peace

Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

ПП Надин Hug

# 10
  • Мнения: 6 546
Позволете ми да цитирам спойлера на звездомира от темата на КРА. Мислех да го напиша в края на сериала, но понеже е кратко и ясно, съвпада с моето мнение и го слагам сега:

Скрит текст:
Обращение к фанам Тубы в твиттере
ZvhfdYperuo.jpg
 
 

Анастасия Новак
К фанатам Тубы,
я знаю, что некоторые из вас разочарованы некорректным постом журнального таблоида, опубликовавшего пару неприятных твиттов от некоторых разжигаетелй ненависти, но как фан Тубы я просто улыбнулся, когда увидел это. Почему? Есть пара причин:
1.Если вы посмотрите на профиль этих ненавистников, то вы увидите, что они фанаты некоторых других актеров, это значит, что они обозлены на ту безусловную любовь к Тубе, которую она получает в режиме нон-стоп, а их кумир не получает такого уровня любви. Их ненависть вытекает из ревности,а не из объективных причин. До сих пор я не читал нейтральной и объективной критики в сторону Тубы.
2. Большинство выдающихся людей за всю историю имели ненавистников. Если люди с черным сердцем не ненавидят тебя, значит ты не выдающийся. Чем больше людей с черным сердцем опускают ее, тем больше это значит, что она делает что-то правильно.
3. Единственный раз, когда я разочаровался, это тогда, когда я заметил что один из онлайн-троллей тоже фанат Тубы. К счастью, у Тубы нет много поклонников такого типа. Чем больше невоспитанных людей аттакует Тубу, тем больше я воспринимаю это как комплимент и я счастлив, что Туба не привлекает троллей как фанов Smile

  От цитатите на дон Кихот последният важи за Омер (Кихот), който забрави вече вятърните мелници. Laughing

# 11
  • Мнения: 6 546



  Това може да е слагано, но го туитнаха. Освен "араби" и Туба, нищо не разбирам.
Погледнах сериите по МегаТВ(Чили - има и в Гърция). Губи се от дублажа и най-вече Тайар има много кофти "глас" и не пресъздава точно образа му. Какъв ли ще е у нас? ooooh! Съдя по "Огнено сърце".  Чилийците изрязват. Засега забелязах, че резнаха поръчката на девремите на онова за ядене с джигера пред магазина на Елиф в Истанбул. Laughing Интересно ми е, какво ще направят с култовата джигерена вечеря в 13 серия. Laughing

Поздрав от Чили:



П.П. Има подсказка. Болница - за Тайар или Елиф? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 546


Посланик на сърцата.

# 13
  • Мнения: 6 546


 Някои правят сравнения, други правят...измишльотини.

# 14
  • Мнения: 9 993
Здравейте момичета!  Hug

До сега нямах нет!  Cry Cry Cry

Виваком имаха яка повреда и доста време им беше нужно да я отстранят.  Sad Разбрах, колко съм зависима...  Confused Confused Confused

Както и да е, отново съм на линия и най-напред да благодаря за новата тема на Ринка  Hug



 Прочетох подсказката. Нищо добро не ни чака - вероятно цял епизод в затвора... За мен не е дежа -вю с "20 мин.", защото Елиф и Мелек са различни, държанието им в затвора - също. Но е мъчително да гледа човек как издевателстват върху някого. Още повече, че върху Елиф прилагат и психична атака... Ужасно е.  ooooh! Но нали гледаме турски сериал, и трябва да се нагледаме на ужасии, пък ни ги спестиха при отвличането й от Серхат, та сега ни ги добавят...  Crossing Arms



Ще видим какво ни чака...
За щастие, ще пропусна онлайна, и първо ще прочета темите, да не се изненадам от развитието...

Пожелавам ви спокоен ден и много бърз интернет, че без него е ужасно...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт