Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-208 тема

  • 45 981
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240




   


   
   
   
   
   
     
Страницата на Туба във Facebook

     
Страницата на Туба в Twitter

     
Туба в Instagram

     
Тeмите:



     

Музиката от "Запленяваща сърцето"

         

         

         
 
         

  С пожелание за приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 4 224
Ринка smile3525 Благодаря ти за новата прекрасно оформена тема, която се явява и първа за тази година

Явно аз ще я "сефтосам". Дано да съм кадемлия и всички теми през 2015 г да ги изпълним с много хубави новини за Туба, за настоящия й и бъдещи проекти. А защо не и за бъдещи отличия и награди - в Турция и по света Peace

# 2
  • Мнения: 613
  Рина  добре заварила !


Прекрасна тема както винаги.Благодаря за поредната доза красота,за времето което отделяш. Hug


 За всички запленени и приятната Ви компания.

Канти Hug явно си добрата ористница +1  за пожеланията за много награди.За Туба . Талантлива актриса и всеотадайна личност.


Така започна всичко  за мен през 07.12



Още с първата  изгледана роля Туба ме закова пред екрана.
Хасрет има специално място  и ЗС е сериала който съм гледала с най много повторения и ще продължавам да гледам.

Малко оджата ме качва на черешата.Ама само малко.
Левент беше моя фаворит.
На екрана имаше от всичко любов,интрига,ревност,затвор,болница,сватба ,концерти,смях достатъчно с колоритната махала.

За радост в реала   е доста по забавно.


ПС  Рали   bouquet нощната смяна е налице.

Последна редакция: нд, 04 яну 2015, 01:29 от Дороти 15

# 3
  • Мнения: 659
Добра нощ! Hug

Рина, Hug newsm51 smile3525
Точна, както винаги с актуалните събития около Туба в новата тема. smile3501 newsm51
Благодаpя ти!
Тъкмо мислех, че аз слагам началото и Канти вече е направила сефтето и то с разкошен колаж, а след нея и Дори. Simple Smile
Канти, Дори, Hug Simple Smile
Пpиятни моменти за всички на стpаниците на новата тема. Hug   bouquet


# 4
  • Мнения: 4 224
Дори, Рали Hug Hug

Новия фрагман за 31 еп е чок романтик, наистина, но като имам в предвид предишните два, а и Ипек на финала на този... явно в сряда  ще се люшкаме между романтиката, драмата и кримито  Thinking А и както  сте отбелязали днес- Цвети, Дани Peace, че сме си научили урока - хубав трей-кофти епизод и обратното.  yes
Според мен Ипек накрая на фрагмана е заснета в друг момент в Денизерови. Надали Йо ще я вземе със себе си когато ще поднася цветята и изненадата на Елифче Peace


Слагам продължението на притчите за зодиите Peace

Скрит текст:
Везни

Преди много години, стар индианец разкрил житейска истина пред своя внук: „Във всеки човек съществува вътрешна борба, много приличаща на борбата между два вълка. Единият вълк представлява злото- завист, ревност, съжаление, егоизъм, амбиции, лъжа...Другият вълк представлява доброто- мир, любов, истина, надежда, състрадание, вярност..." Малкият индианец, трогнат от дъното на душата си от думите на двоя дядо се замислил няколко минути, а после попитал: „ А, кой вълк побеждава накрая?" Старият индианец се усмихнал едва забележимо и отвърнал: „Накрая винаги побеждава този вълк, който си хранил повече!"

Скорпион

Веднъж един учител се приближил към своя много уважавана колежка и я обвинил, че методът й на обучение е абсолютно алогичен, че това са някакви безумни брътвежи, на които другите се възхищават. Учителката го изслушала и после извадила от чантата си скъпоценен камък. Тя посочила търговски център и отвърнала: „Отнеси го в магазин, където търгуват със злато и сребро и да видим дали ще успееш да го продадеш за сто фута злато."
Учителят пробвал какво ли не, но навсякъде му давали не повече от сто сребърни монети. Върнал се при учителката, а тя му казала: „Чудесно! А сега отиди при онзи бижутер и да видим, какво той ще е готов да даде за този камък."
Учителят отишъл при бижутера и бил истински изненадан, когато той му предложил сто фута злато за камъка.
Учителката добавила: „Вие се опитвате да разберете природата на знанията, които давам, подобно на търговците продаващи злато и сребро. Но, ако желаете да можете да оценявате истинската стойност, трябва да станете бижутер!"

Стрелец

Живяла някога Жаба. Весела такава. Всяка сутрин Жабата ходила при Реката. Реката била спокойна и тиха, Жабата много обичала да гледа в нея, буквално като в огледало. Жабата крякала, заставала в безсмислени пози, радостно подскачала напред-назад. Реката и отговаряла с тих ромон и тайнствена тишина. Така минавало времето. Всяка сутрин Жабата се втурвала към Реката и я поздравявала със закачливи викове. Реката блестяла озарена от лъчите на слънцето и изглеждала толкова неповторимо привлекателна, красива... Но веднъж Жабата не пристигнала. Не отишла при Реката и на втория и на третия ден. Реката чакала. Понякога изглеждало, че тя съвсем притихвала, ослушвала се с надежда, за да чуе познатите стъпки и весели звуци. Но Жабата я нямало вече. И тогава Реката започнала да тъжи. Всичко в нея загубило покой. Тя се „мятала" от мъка и копнеж по своята Жаба. А в дълбините й започнали разни метаморфози. Тя станала по-бурна и пълноводна, така се появили нови подводни течения, водовъртежи...Реката престанала да бъде онази спокойна Река, която била някога. Тя търсила Път и веднъж през пролетта, когато дъждовете я препълнили, поела бързо в някаква посока. Реката се надявала, че пак ще срещне онази Жабата, която, както се оказало, означавала толкова много за нея. И тя се надявала. Понякога звездите осветявали пътя й напред, където я посрещало Слънцето. И ето, че след като преодоляла дълъг и труден терен, Реката видяла пред себе си безкрайна и необятна водна шир- величествено Море. Всичко това възпроизвело усещане на страх, но и необясним трепет пред тази красота. Реката се напълнила с нови и непознати за нея чувства. Тя се оставила на Морето, разтваряйки се в него- напълно и без остатък. Тя се отдала на огромните и дълбоки сили, които се слели в едно с нея. И сега, когато вълните я повдигат към върха, а Слънцето прониква в най-тъмните дълбини, Реката си спомня за нея, за Жабата, която й помогна да намери онова, което й е било истински необходимо- да намери Себе си. А понякога й се е струвало, че самата Съдба е била онази Жаба, указваща й да търси път към Щастието.



Лека нощ! smile3524

# 5
  • Мнения: 659
Канти, Hug
Отново чудесен колаж, а и дойде редът и на моята зодия. Simple Smile newsm51
И от мен, лека нощ. bye smile3524

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Хайде, здравейте и от мен, Запленени дружки! Hug

   Ринка, Hug неуморна си. Точно те поздравихза новата тема в Аси и вече си ни направила и тук нова красота! Благодаря ти, мила! И тази е чудесна!  bouquet

   Вече по другите теми писах за посрещането на летището. Ние имахме късмет, в точния момент фотографите да бъдат там. Туба отряза журналистите. Аферин!

     

   Сладури са СС , поне аз така ги възприемам.
   Снощи попитах за сериала на Онур. Какво стана, има ли някой желание  да ми отговори?

         Оставам в компанията на Хасрет и Мурат оджа.   За всички вас:
                                 Лека нощ!

# 7
  • Мнения: 4 224
Боби Hug  На летището Туба е преди всичко майка и естествено, че се тревожи за децата. Казва  на журналистите, че до преди малко са спали и светкавиците ги стряскат...Все пак  те са само на 3 годинки Peace
Колкото до сериала на Онур мисля, че го излъчват в неделя, ама за по-точна информация Ваня Hug ако знае - да каже

Нещо за настроение преди сън  hahaha
https://www.facebook.com/video.php?v=538676259498147



Лека нощ/отново Wink/

# 8
  • Мнения: 5 728
Здравейте мили момичета Hug

Рина , благодаря за новата тема,както винаги перфектна. newsm51

 Канти waveyРали waveyБоби wavey
С най голямо уважение за нощната смяна. smile3501
Благодаря ви smile3525

Много щастие блика от нашите хора.



        Велико нещо е да кажеш някому една сладка дума!
             Велико нещо е да насърчиш някого, да му вдъхнеш вяра!


   / Петър Дънов /

За начало на деня
Има разни подсказки в другата тема ,за серии напред,дали са
актуални, времето напред ще покаже.
Спокойна неделя.  bouquet

# 9
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Снощи оставих една тема, а сега...  Simple Smile

Ринка  Hug благодаря за това, прекрасна е!  smile3525

Мислех, че и никой не е писал, а то...  Crazy силна нощна смяна е била   bouquet  bouquet  bouquet

Дори, Рали  Hug

Боби, Канти  Hug сериалът на Онур приключи на 13-ти епизод с хубав край, а не като някои други спрени без да имат изобщо какъвто и да е финал.  Simple Smile

Вичи  Hug аз не мисля, че са верни тези подсказки за 5 серии напред  Thinking, това не е било никога досега за този или някой друг сериал, може би някой просто се прави на знаещ. Кой екип си разкрива толкова напред нещата?  newsm78 Дори и някой да е видял нещо и да е казал за един два епизода напред хващам вяра, ама... за толкова много... - не  Naughty. Все пак те снимат и монтират и дори да имат заснет напред материал, откъде знаят в коя точно серия ще попадне. А и имаше нещо преди време, че гостенка в дома на ''Денизер'' е видяла сценария, но не са и позволили да разкрие нищо.  Peace

А сега...



А някой  Wink май има повод за празнуване...  - живи и здрави, и много щастливи да са всички именници днес!   bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                  Добро утро, Запленени дружки! Hug

   Цвети,  Hug бях сигурна, че си минала вече тук. Здравей! Hug

     Още по едно кафе, няма да е в повече. Може някой още да не е пил.

           

   Канти,  Hug , Цвети, Hug Благодаря и за информацията за Онур. Радвам се, че сериалът е имал логичен финал. В последните три сериала, /след Пленителката/ екипите от актьори са силни, но все ги спираха след няколко серии.
Попитах, защото имах усещането, че и този ще спре след 13 серии.  Ужас, пак съм познала/поне за броя на сериите/. Първият го спряха след 7-ма. Вторият - след 10-та. Този отново премина още 3 серии отгоре. Радвам се, че е свършил, т. е . така е бил замислен , като мини сериал. 

     Онур е талантлив и умен мъж. Дано скоро открие своя нов и ПЕЧЕЛИВШ сериал или игрален филм. Сега може да гледа куклите и да се радва на работещата си жена ! Peace

            Приятна неделя, момичета! Да ви е топло в душите! Peace  bouquet

 

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
          Нямам търпение да започне излъчването на филма , който снимаха лятото "Спомени от вятър", ако не греша заглавието. Peace Peace Peace

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
         
                           Да го повторя за късмет! Peace

# 13
  • Мнения: 286

Момичета  Hug  Добро утро  wavey

       Рина  Hug отново чудесна тема!




Цвети  Hug Вичи  Hug и аз не вярвам на тези подсказки... толкова напред  newsm78

Канти  Hug изчетох си зодията и не само моята , разбира се  Simple Smile   bouquet

Дори  Hug Рали  Hug Боби  Hug

    Приятен ден, момичета!



# 14
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Laughing Hug



Ринка Hug,благодаря за прекрасно оформената нова тема!

Канти,Дори,Рали,,благодаря за споделените мисли и красоти! Hug Hug Hug

Вичи HugЦвети HugБоби Hug

Честито и на именниците днес!Здраве и много щастие! smile3525Ще чакаме почерпка! Wink



Приятна неделя,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

ПП Дани Hug
 

 

Общи условия

Активация на акаунт