Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-215тема

  • 41 246
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



       


       
       

       
       
       
       
       

Туба във Facebook

   
Туба в Twitter

   
Туба в Instagram

   
Тeмите:



   

Музиката от "Запленяваща сърцето"

      


      


      

       
      

 С пожелание за приятни минути в темата!

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Здравейте, Запленени дружки! Hug

     Ринка, Hug благодаря за новата тема! Дано я изпишем с любов, нови прекрасни снимки и новини за нашите любимци! Peace Peace Peace

     

                          Приятно гледане на КПА! Peace

# 2
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет и в новата тема!

Ринка  Hug благодаря   bouquet за поредната тема, в която да си хортуваме  Simple Smile



Хубава и много интересна серия, толкова действие имаше, че ми се стори и че бързо свърши. А и рекламите сякаш бяха малко по малко, като бройка в сравнение с друг път.  newsm78



# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503








Последна редакция: чт, 18 юни 2015, 01:07 от Cveti67

# 4
  • Мнения: 659
 Здравейте и от нощната смяна в новата тема! Hug

Рина, newsm51
И аз ти благодаря за новата ни тема!!!  

Боби, Цвети, Hug Hug

Хареса ми епизодът, нямаше проблеми с нета и преводът беше на ниво. newsm10

Имаме още четиpи седмици, когато с нетъpпение ще очакваме сpядата, за да се pазкpият най-после тайните в семействата. newsm78

С пожелания за спокойна нощ и успешен четвъpтък. Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover



Лека нощ! Hug

# 5
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Рали  Hug само ти си се появила след мен  Simple Smile

Странно защо след серията снощи  newsm78 отзивите тук са твърде пестеливи?  newsm78

Къде са дружките гледали епизода? Нима са пропуснали този път?  newsm78





# 6
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Привет на нощната смяна в новата тема Hug wavey
Рина,благодаря ти за новата тема newsm51 newsm51

"Колко е хубаво да знаеш, че значиш нещо за някого. Да обичаш и сърцето ти лудо да бие. Да усещаш болката и любовта на любимия, независимо къде се намира. Да намериш такава любов заради, която да си струва да живееш... и да успееш да я съхраниш... въпреки всичко."


Хубава  серия.Йомер направи и невъможното възможно,за да спаси Елиф.Започва да се разплита кълбото.Метин искаше да надцака всички, но сам се прецака."Живота на Елиф ти е по скъп от моя" Това е Метин,който си остана Метин,не можа да стане Фатих.
Леля и Чиче започват   голямата игра кой-кого ще надцака,но всичко си има начало и край,след толкова много погубени човешки живота заради пари,края е предвидим.
Аслъ ,голяма сестра,голям приятел, опора на Елиф и Йомер и тя ще помогне за Леля.Това ,че я видя с Чиче ,ще я развихри на макс,Много добра игра.За Нилю ,без коментар,не показа нищо сестринско, имаше много моменти да помогне подсказвайки че знае нещо, но не го направи.Нейно решение.

              За начало на деня.
Цвети Hug,бях готова с някой да си обменя някоя приказка, но мамата беше нещо не любезна ,почвах да пиша и нещо ми се изгуби написаното,любимия надпис ЕРОР.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вичи  Hug

В тази серия Фатих успя да надиграе Таяр - усети, че го следят и се покри и ако не беше вече белязаният Мюмтаз  Thinking планът можеше да е напълно успешен. Това че сега Фатих и Хю са в ръцете на полицията...  Thinking за мен означава едно - те трябва да говорят, повече няма смисъл да мълчат. И без това са загубили в битката за надмощие в престъпния свят, поне да опитат да изкупят вина - да си намалят наказанията и да помогнат на системата за разплитане на мръсната дейност на Таяр и компания.  Peace
Това и че леля се оказа навътре в нещата, даже и около органите  ooooh! съвсем я очерни в очите ми, а как ли ще е когато се разкрие и за разследващи и близките и  ooooh! Сега разбирам и защо би могла да бъде убита Ипек, като научи нещо ( не ми се иска, ама...  Sad ) и дано пък да не успеят де, защото добрите вече трябва да печелят битки и да се веселят  Wink със сватби, стига вече погребения  Peace





Тези снимки  Thinking дали ги видяхме? Нали бързах снощи за епизода, та... не съм сигурна видях ли ги  Peace

# 8
  • Мнения: 659
Добро утро! Grinning Hug

Малко топли цветове и чаша кафе за настроение в този ветровит, студен и мрачен четвъртък. Grinning Hug

Цвети, Вичи, Hug Hug

Присъединявам се към вашите точни коментари за снощния епизод. newsm10 smile3525
Аслъ се оказа най-точния човек, в точното време и на точното място. newsm51
Pадвам се и за Фатих, че опpавдава засега довеpието ми.
Лелята все по-голям злодей излиза, но ми се стpува, че ще изгуби пpивъpзаността, обичта и довеpието на Филиз, а точно Филиз й служеше най-вяpно. Thinking

Всички игpаха чудесно и пpесъздадоха напълно обpазите на геpоите си.  bouquet

И май вече с нетърпение очакваме следващия епизод, въпреки че ни приближава към края. Peace

Хубав ден и добро настроение в този мрачен юнски четвъртък. Grinning Hug

# 9
  • Мнения: 9 994
Добро утро!  Hug



Имаме си нова тема, да ни е честита!  Hug
Ринка  Hug



Май на всички е харесал снощния епизод. Аз не мога да се изказвам, защото гледах на пресекулки, но ми се видя с много реклами, или само така ми се стори?  newsm78
Явно съм пропуснала точно хубавите моменти с ГГ, защото видях снимки и гифчета в темата (Цвети  Hug), дето снощи не съм видяла...  Joy

При мен денят е хладен и дъждовен, малко свежа струя в горещото лято!  Peace



Желая ви приятен и успешен ден!  Hug

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                    Запленени дружки, привет отново! Hug

    Ще се повтори, но нали сме като Мечо Пух- Колкото повече, толкова повече! Лошо няма. Освен това са и големи сладури! Peace

                  

     Дъждовно е днес, но да го приемем откъм положителната страна - Ще ни върви по вода! Peace

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                    Запленени дружки, привет! Hug

    Ще се повторя, но нали сме като Мечо Пух- Колкото повече, толкова повече! Лошо няма. Освен това са и големи сладури! Peace

                  

     Дъждовно е днес, но да го приемем откъм положителната страна - Ще ни върви по вода! Peace

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
               Ха,ха! Мама-та си прави майтап- поста ми излезе два пъти!

    Хайде за разнообразие. Heart Eyes

             

 

# 13
  • Мнения: 9 994
Прегледах пресата!  Wink

И какво да видя - една и съща новина в един и същи вестник...  Joy Joy Joy

Новината е, че Туба и Енгин са избягали от партито през задния вход, докато журналистите са ги чакали пред главния !  Laughing

Важна, съществена новина... Затова са я повторили!  Joy Joy Joy



http://televizyongazetesi.com/kara-para-askin-veda-yemegine-hayr … 5888#.VYJhODDtmkp



http://televizyongazetesi.com/engin-akyurek-ile-tuba-buyukustun- … 5881#.VYJhwjDtmko

Явно спазват  принципа - лявата ръка не знае какво върши дясната!  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 6 546
  Здравейте Запленени! Hug
  В снощната серия двама важни персонажа бяха закопчани и вече ще са на топло в затвора. Двама - патоанатомът и Мюмтаз си заминаха по етапния ред в небитието по метода на Чиче. Само където ни спестиха за патоанатома - може би ни пожалиха сценаристките. Аз си мислех, че ще е Неджо и Чиче е надиграл Метин, но то и на трея си е патоанатомът. ooooh! Крайно време е за очен лекар. Tired Иначе всички брадати от охрани и сътрудници на важните мутри изобщо не мога да различа и запомня, кой за кого е в играта. Дори нещо ми се измъкна последователността на Мюмтаз. Стори ми се, че той умишлено бе включил телефона, за да чуе Чиче Фатих, а после ни казаха да се сбогуваме с него. Ако бе човек на Фатих при Чиче, защо го направи това? Thinking Или с превода ще разбера.
  Другата крупна фигура буквално и преносно - Леля вече съвсем ортак се оказа с Тайар. #2gunfire Да разбирам вече, че се вмъкна във вила Денизер да следи Елиф и Омер да не прецакат И нея? Не мога да схвана, защо ходи при Тайар два пъти да го заплашва за Елиф? Може би от диалозите им да разберем за връзката им. Иначе сълзите, които рони за сестрите са си буквално и преносно крокодилски.
  Чиче бе във вихъра си. Явно операциите му се отразяват добре. Peace Обаче защо ръкопляска след думите на Мерт при дипломирането, че е загубил майка си, но и баща си го няма за сред живите? От подсказката тук направо ни изпързаляха. Хванаха Хюсеин. Е, много съдбовно. Взех да им свиквам на турските дизита. Щом едно детско камьонче се разнася два пъти, значи ще е някаква улика, следа за нещо важно - търсенето на Хюсеин. И на следенетата им свикнах - девреми за Тайар и Хюсеин в залата, Аслъ за Леля, Ипек за Леля...Ако можеха да ми покажат и  Фатих, как излъга преследвачите в тунела. Прехвърляне по пътя до тунела трябва да са видели преследвачите или го отдаваме на тъмнината. Фатих загуби, Хюсеин също, ред е на Чиче, защото важният свидетел е жив. Обаче къде са доказателствата. И мисля, че много отговори няма да получим, които ни мъчат отначало за минали събития.

  Очаквах Омер да понатупа баджанака след веригите, но получих още малко от при гроба. Grinning И Арда не издържа. Но Фатих определено се владее и е като партизанин на разпит. Пак постави "любимата" си пред избора сестра ти или аз. #2gunfire Но и тя има глава и да решава. А не да мисли за роклята от Рим, която ще й донесела щастие. ooooh! Донесе го Омер с девремите под формата на живия Хюсеин. Crossing Arms
  ГГ не ги коментирам, защото са ми много истински. Чак не мога да повярвам, че играят. Но играят. Двойка, която е изгубила неродено дете и прегръдките и разговорите са най-естественото нещо. Аз сватба не чакам. Те са като едно цяло - семейство без подпис, борещо се с обстоятелствата. Само тази двумесечна бременност, където Елиф не знаела за нея, ми идва лаически. Mr. Green

  С превода динамиката на екшъна ще я разбера по-добре, а сега се захващам с динамиката на реала. Peace Хубав ден ви желая! Hug



  П.П. За нуждите на класацията на хаштаговете на сериите, съм базирана в Турция. И някакво списание ми се е лепнало да ме чете Party ooooh! Тази сутрин ми е пратило два линка за негови списвания за Туба
http://www.superlifedergisi.com/tuba-buyukustun-ile-dunden-bugun … HYIm6hLt4.twitter

и за прощалния купон на КРА, но снимките са от "вътрешните репортери" и се оплакват, че чакали за края, чакали и арабски туристи, но Туба и Енгин духнали през заден вход. Party Предполагам а и вие, че поотделно. Peace

http://www.superlifedergisi.com/kara-para-ask-ekranlara-veda-edi … G2gdGceeg.twitter

Извинявайте. Тук пише за финта на журналистите. Peace

http://televizyongazetesi.com/kara-para-askin-veda-yemegine-hayr … tter#.VYJkFPnzq9J

Общи условия

Активация на акаунт