Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 223

  • 65 884
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 727
 Здравейте Hug

Рина HugБлагодаря за новата тема newsm51 newsm51
Честит празник.

              
              

Малко за Джеймс Франко.
Щом го споменават, може  да не е напразно.Дано.

Скрит текст :
Скрит текст:
Джеймс Едуард Франко (на английски: James Edward Franco) е американски театрален и филмов актьор, режисьор, сценарист, продуцент, писател и преподавател по кинопроизводство. Носител е на награда „Златен глобус“ и номиниран за „Оскар“, „Грами“, „БАФТА“, „Сатурн“, две награди „Сателит“ и две награди „Еми“.[1] От 2013 г. има звезда на Холивудската алея на славата.[2] Известни филми с негово участие са „Целуни ме“, „Джеймс Дийн“, „Спайдър-Мен“, „Спайдър-Мен 2“, „Тристан и Изолда“, „127 часа“, „Възходът на планетата на маймуните“ и други.

Джеймс Франко е преподавател по кинопроизводство в Нюйоркския университет,[3] преподавател в курс за късометражни филми в Южнокалифорнийския университет и в курс за сценаристи в Калифорнийския университет в Лос Анджелис.[4]

Частична филмография

    1999 – „Целуни ме“ (Never Been Kissed)
    2000 – „На всяка цена“ (Whatever It Takes)
    2001 – „Джеймс Дийн“ (James Dean)
    2002 – „Спайдър-Мен“ (Spider-Man)
    2002 – „Жесток тандем“ (Deuces Wild)
    2004 – „Спайдър-Мен 2“ (Spider-Man 2)
    2005 – „Операция „Спасение““ (The Great Raid)
    2006 – „Тристан и Изолда“ (Tristan & Isolde)
    2006 – „Ескадрилата“ (Flyboys)
    2006 – „Анаполис“ (Annapolis)
    2007 – „В долината на Давид и Голиат“ (In the Valley of Elah)
    2007 – „Спайдър-Мен 3“ (Spider-Man 3)
    2008 – „Меден месец“ (Camille)
    2008 – „Милк“ (Milk)
    2008 – „Ананас Експрес“ (Pineapple Express)
    2010 – „127 часа“ (127 Hours)
    2010 – „Луда нощ“ (Date Night)
    2010 – „Яж, моли се и обичай“ (Eat Pray Love)
    2011 – „Възходът на планетата на маймуните“ (Rise of the Planet of the Apes)
    2011 – „Ваше височество“ (Your Highness)
    2012 – „Купонджийки“ (Spring Breakers)
    2012 – „Писмото“ (The Letter)
    2013 – „Отбранителна линия“ (Homefront)
    2013 – „Божие дете“ (Child of God)
    2013 – „Това е краят“ (This Is the End)
    2013 – „Оз: Великият и могъщият“ (Oz the Great and Powerful)
    2014 – „Убийствено интервю“ (The Interview)
    2015 – „Малкият принц“ (The Little Prince)

Здравейте и от мен в деня на Виното и Любовта


Бъдете пияни от любов, летящи, опиянени от фантазия и мечти, усмихнати, очарователни и влюбени в живота във всички 365 дни на годината!  love001


Вичи, Рали, Цвети, Линка, Злати, Баги,Надин, Диди
Hug Hug Hug , като и на тези, които се още не са се появили  Heart Eyes
Мери1952 Hug
То се оказва, че си ни е и темен празник - на ГБП Whistling
Първата регистрирана асоциация на Свети Валентин с романтичната любов датира от 14 век в Англия и Франция, където тогава хората вярвали, че на 14 февруари птиците се ухажват една друга.



Скрит текст:
Това може да се прочете и в творбите на Джефри Чосър от 14 век, и по-точно в Parliament of Foules:

“Това се праща на Свети Валентин,
когато всяка птица идва и избира своя другар”.

Явно едва по време на Средновековието Свети Валентин започва трайно да се свързва с влюбените сърца и да се чества като ден на влюбените. Тогава те си разменяли послания и подаръци на 14 февруари, наричайки ги валентинки. Вероятно много от легендите за Свети Валентин са били измислени точно в този период. Някои от най-известните легенди твърдят, че вечерта преди мъченическата му смърт заради това, че е християнин, той пратил любовно послание до дъщерята на тъмничаря си, в което пишело „От твоя Валентин“.

Пожелавам на любимото ни темно семейство да са живи и здрави и любовта им да е все така пълнокръвна и красива! bowuu


По теста и аз съм в групата на Линка, Злати и Цвети Peace Вече заформихме карето  Wink

Колкото до анкетата - нямам нищо против. Въпреки, че и аз като Цвети Peace не мога да кажа коя ми е любимата екранна двойка на Туба Rolling Eyes

Хайде до след малко Heart Eyes

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 18:16 от vdleri Вичона

# 2
  • Мнения: 885
Скрит текст:
-за темата
Честит празник и от мен bouquet
-една тематична Туба Hug

# 3
  • Мнения: 41 686
Ринка Hug,благодаря за красиво оформената нова тема!



# 4
  • Мнения: 9 993


Имаме нова тема!  Hug
Да ни е честита!  Hug
Ринка  Hug благодаря за темата!  bouquet



И отново те моля, да сложиш анкета за предпочитана двойка с участието на Туба! Моля!  Praynig



Днес и Гугъл празнува Свети Валентин. Неговата забавна анимация - чай-кафе, много напомня Елиф - Йомер, но тук чаят представлява дамската страна!  Joy Joy Joy



# 5
  • Мнения: 4 224
Ето ме и мен в новата розова тема, която Ринка - благодаря ти, си ни  подготвила

Да си я изпишем с любов, както и предните. Peace  Още повече, че я начеваме на 14.02 - Деня на Любовта  и  на Виното newsm03


Едно сърце от България Two Hearts


Наздравица вече са вдигнали нашите двойки newsm24






Вичи Hug като разгледах филмографията на Джеймс Франко ми се дощя Туба да има съвместен проект с него. - Надин,Линка Peace Внушителна и богата творческа биография. yes Не случайно има вече звезда на Алеята на Славата в Холивуд Peace

Малко усмивки с акцент Св.Валентин  Laughing

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 19:59 от kanti

# 6
  • Мнения: 4 535


И аз в новата розова тема, скок!  Grinning Рина  bouquet



# 7
  • Мнения: 2 195
Добра среща и в новата тема с и

Рина, честит празник и на тебе bouquet bouquet bouquet

Още малко любовни аналогии, не че утре няма да продължим Wink



Линка е сложила в старата тема снимка на Онур, когoто няма защо да го мислят, че е сам Wink  Wink

А аз мисля, че си е направо за завиждане с тази компания и това място, защото дъждът май не е истанбулски, а някак по френски ми вали  newsm47


И улицата, и заведението с тези издадени еркерчета за по една малка масичка ми изглеждат френски  newsm78 А пък надписите по витрината съвсем са френски -  предлагат руло с магданоз и домашноправени сладкиши.

Ако са в Париж, то ще им е за първи път за св Валентин:  2012 - близначките, 2013 - 20 минути, после пък КПА. Полага им се.

И малко любовна класика:


Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 22:00 от Bagi

# 8
  • Мнения: 4 535
Баги, съгласна с теб за снимката на Онур и Париж.  Peace Предполагам, че може да е спирка на път за Лондон. Началото на фестивала там е на 18 февруари.





В. Ханчев - Парижкият дъжд, възпят от една шарманка

# 9
  • Мнения: 4 224
Баги  Hug отново си се обосновала качествено за местонахождението (най-вероятно) на Онур и Туба (евентуално) в Париж. Хем е любимия град на Туба, хем е градът на Любовта, а е и 14.02  yes
Ето, че много време не остана до 18.02, когато ще започне  фестивала в Лондон - Надин Hug

Така, че защо да не си направят малка разходка до там bowuu

Още една прекрасна снимка от България Peace


Линка днес беше сложила тест, не един, а два. Аз ви слагам една загадка, която успях да я разгадая. newsm44 Ако се затрудните,(което не вярвам Peace), отговорът ще ви го дам утре  Whistling

Скрит текст:
Само 10% от хората успяват да открият 6-те скрити думи



Тази картинка стана истински хит сред любителите на книги. Тя е пъзел, който малцина успяват да разчетат. Загадката не е толкова сложна, но трябва да имаш развито въображение, за да видиш къде са вплетени буквите.
Подсказка: Всички думи са на английски и са свързани с четенето. Ако успеете да откриете и 6-те, значи сте сред 10% от хората, които са достатъчно наблюдателни и могат да се справят с всяка задача.

http://curious.actualno.com/samo-10-ot-horata-uspjavat-da-otkrij … -news_521309.html


Естествено, че ще ви предложа и нещо за четене със сутрешното кафе на раннобудните ни дружки - Вичи и/или Цвети Hug Hug
В случая не е притча, а Посланията на д-р Уейн Дайър:
 "Не се безпокой за каквото и да било – никога!"
"Можем да дадем на другите само онова, което имаме в себе си".

Скрит текст:
Уейн Дайър е американски доктор и международно признат автор. Той изнася множество лекции в областта на самостоятелното развитие, пише „Обекти”. Автор е на над 30 книги и е създал множество аудио- и видеопрограми и се е появявал в хиляди телевизионни и радиопрограми. Представяме ви 104 от неговите послания, които някога е отправял:



Ето някои от тях Peace
- Ти не си човешко същество с духовни преживявания. Ти си духовно същество с човешки преживявания.

- Ако подхранваш мислите си и подхождаш към тях правилно, те ще се превърнат в реалност. Мислите са невероятно могъщ феномен.

- Можем да дадем на другите само онова, което имаме в себе си.

- Винаги, когато отвръщаш на омразата с любов, ти обезсилваш омразата.

- Обещай пред себе си да правиш онова, което обичаш, и да обичаш онова, което правиш. Още днес!

- Вслушвай се в онези вътрешни сигнали, които ти помагат да направиш верния избор – няма значение какво мислят околните.

-  Най-сетне осъзнах, че другите хора ще си останат точно такива, каквито са, независимо от моето мнение за тях.

- Щом повярваш в себе си и прозреш, че душата ти е божествена и безценна, ще се превърнеш в същество, способно да прави чудеса.

-  Винаги си задавай въпроса дали си част от проблема, или част от решението?

- Ти си тук с определена цел и тя не е да натрупаш материални блага

- Когато си изпълнен с благодарност, Вселената ти дава изобилие.

- Идваш на този свят с малко голо телце, а ако имаш късмет, напускаш го в голямо сбръчкано тяло.

- Животът ни е такъв, какъвто го направят мислите ни.

Ето го линка, ако искате да ги видите всичките 104 мисли

http://pravilajivot.blogspot.com/2015/08/uein-daier-syveti-dobyr-jvot-avtor.html



Лека нощ!

# 10
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Дами Hug от нощната смяна, Благодаря ви за всичко.
Канти Hug за посланията. newsm10
Баги Hug за Париж. newsm10

Успешна и късметлийска седмица изпълнена с много вдъхновение,
 нови и все по-приятни преживявания!
Пожелавам ви радостта от малките неща – те са в основата на голямото щастие!


                    

След като ,Баги Hug се обоснова  от къде е снимката на Онур, Надин Hug ни напомни за фестивала в Лондон ,остава да чакаме повече снимки от там.

Всичко е взаимозаменяемо. Всичко се връща. На доброто с добро,на лошото с лошо,на нежността с нежност. Винаги получавате толкова,колкото давате. Просто е. Искаш повече-давай повече. Повече сили, повече време,повече любов и всичко ще се върне в най-неочакваното време.

За начало на деня


# 11
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Прекрасен пролетен ден ни обещават за днес, дано е така, а нека и той, и цялата седмица занапред ни радват новини и интересни факти и картинки.  Peace

Ринка  Hug и от мен  bouquet за новата ни темичка, дано имаме и много материал за коментиране в нея  Peace

Баги  Hug открила си местонахождението на СС, опирайки се на новата снимка на Онур, дано наистина да са били там, а не да е някоя по-стара, но поместена сега.  Peace

А колкото до разните събития тези дни...  Thinking да не забравяме, че освен фестивала в Лондон, предстои и сватба в Париж ( на Къванч  Simple Smile), а и премиера на Джунглата в Турция също на фестивал, та... да видим от къде  Wink ще ни дойдат новите фотки  Simple Smile



И накрая  Wink още нещо - вчера заради главоболието ми, нямах желание и възможност много да пиша, ама... се поразрових тук там и... попаднах на преведен с озвучаване на руски ( и то с много добро качество  Simple Smile) ''20 минути'', което означава, че ще мога и аз да се включа в съвместното гледане.  Wink

Напоследък сякаш не ми спори гледане с четене на субтитри, друго си е да слушаш - можеш да се задълбочиш повече в детайлите, а така също в по-малко важни моменти  Wink и да отлепяш поглед от екрана за да свършиш и нещо друго  Simple Smile

Ето ви линк, ако още някой реши да го гледа така -

http://latino-serialo.ru/tureckie_seriali_online/2012-20-minut-20-dakika.html

# 12
  • Мнения: 4 535
 

Хубава нова седмица и от мен! Hug Peace



Канти, учудващото за мен не е , че намерих думите : read, pade, word, story, book ...а това, че знам какво значат Joy Joy Шестата ще я търся след разходката на кучето Sunglasses Бягам... Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 фев 2016, 09:11 от nadine1111

# 13
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug



И днес времето е пролетно-топло и приятно! Peace

Баги Hug,за обосновката на новата снимка с Онур и...! bouquet

Канти Hug,за притчата. bouquet

Вичи HugЦвети Hug

Надин Hug smile3501

Сватбата на Къванч е на 19.02.! Peace





Приятен ден и лека нова седмица! bouquet

# 14
  • Мнения: 4 535


Ехо, едно просто въпросче Wink Кое е общото при Туба и Григор?

Последна редакция: пн, 15 фев 2016, 12:16 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт